|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844 |
Na umowie kupna - sprzedaży powinny znaleźć się podpisy obu stron umowy. Składkę będziesz płacił po uwzględnieniu zniżek ojca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Mam pytanie odnośnie współwłaściela przy ubezpieczeniu OC. Czy jeśli zarejestruje auto na siebie (0 zniżek) a jako współwłaściela wpisze ojca to będe płacił składkę liczona przy uwzględnieniu jego zniżek? I jeszcze jedno, czy przy zawieraniu umowy kupna-sprzedaży musi być obecny także współwłaściel? p.s sorry za OT  tak będziesz płacił składkę liczoną przy uwzględnieniu zniżek twojego ojca przy zawieraniu umowy kupna-sprzedaży nie musi być obecny fizycznie, jednak musi być wpisany obok Ciebie w tej umowie jeśli ma być współwłaścicielem no i musi się znaleźć jego podpis pod umową
|
|
|
Link skopiowany do schowka