Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Zgłaszam reklamacje. Terror podał typy za Da Bartka, a nie można podawać typów za nikogo.(tak pisze w REGULAMINIE). Nie miał bym pretensji za to, ale nie zauważyłem, że typy za Bartka zostały podane (mogłeś chociaż grubszą czcionką) i nieswiadomie powtózylem kilka typów. W regulaminie pisze jasno...Prosze cos z tym zrobic.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Okej, mysle ze udało mi sie zastapic te 3 typy, które powtórzyłem...na szczescie mecze się jeszcze nie zaczęły, gdyż Celtic i Groclin grają o 16 a CKSA jutro. W spisie meczów u was są podane złe godziny.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Quote
I podobne pytanie a propos Mistrzostw Forum Mecz.pl:

" Wszystkim serdecznie gratuluje i zapraszam do kolejnej edycji która rozpocznie się w lutym:)" Blancorn

wiec ja sie zapytowywuję, gramy czy nie gramy?

Pi

Chyba to wygranie ligi zamąciło mi trochę w głowie i przez to sesja mi się ciągnie w nieskończoność, ale teraz czekam tylko na wyniki jednego egzaminu i będę mógł się zająć mistrzostwami:) Jeśli ktoś chicałby pomóc w organizacji zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mysle ze w nastepna srode zastartujemy;) ale musze to skonsultowac z adminami czy nie koliduje to z innymi konkursami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
[color:"blue"]Narazie wstrzymujemy się z rozpoczęciem mistrzostw, czkeamy jakieś 2 tygodnie aż Da Bartek wroci z jakiegoś wyjazdu i wtedy ustalimy co zagrać najpierw - Turniej drużynowy czy mistrzostwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [/color]

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Dobrym rozwiązaniem może być, rozegranie turnieju drużynowego w trakcie trwania ligi. A mistrzostw dopiero po zakończeniu ligi - w przerwie letniej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Myślę Blancorn dogadacie się jakoś z Bartkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pzdr)

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
szczerze mówiąc turniej drużynowy jest nieco ciekawszy od mistrzostw wiec pewnie zagramy tak jak mówisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
A drużyny nowe czy stare <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Myślę, że nowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
JA bym raczej przystał za starymi składami (te które się da powinny zostac) np. składy, które zajęły czołowe miejsca w poprzedniej edycji...szkoda by było to psuć. Kieruje te słowa przede wszystkim do mojej drużyny, czyli obrońców tytułu "Winners" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Quote
JA bym raczej przystał za starymi składami (te które się da powinny zostac) np. składy, które zajęły czołowe miejsca w poprzedniej edycji...szkoda by było to psuć. Kieruje te słowa przede wszystkim do mojej drużyny, czyli obrońców tytułu "Winners" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jeśli chodzi o mnie to jestem w małym dylemacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bo przecież zwycięskiego składu się nie zmienia, jednak z drugiej strony pozostaje ciekawość jakby to było gdybyśmy zagrali w innym składzie.... no ale póki co cisza...... poczekajmy aż wróci Bartek (bo to on jest organizatorem) wtedy będziemy myśleć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
I:
DANI1927 skserowal typy od RAMBO33 CSKA Moscow-Terek Groznyi 2:0 = 2:0

II:
Paweł wyslal po czasie typ spotkania: Bolton Wanderers-Arsenal FC
Szarakan wyslal po czasie typ spotkania: Bolton Wanderers-Arsenal FC
Szarakan wyslal po czasie typ spotkania: Hansa Rostock-VfL Bochum
Szarakan wyslal po czasie typ spotkania: Celtic Glasgow-Dunfermline
Szarakan wyslal po czasie typ spotkania: Panathinaikos-Iraklis FC
Szarakan wyslal po czasie typ spotkania: FC Barcelona-Athletic Bilbao

III:
A.S.Romek skserowal typy od tomczak7 CSKA Moscow-Terek Groznyi 1:0 = 1:0
A.S.Romek skserowal typy od tomczak7 Celtic Glasgow-Dunfermline 3:0 = 3:0
A.S.Romek skserowal typy od tomczak7 FC Dundee-Glasgow Rangers 1:2 = 1:2
Jano1983 wyslal po czasie typ spotkania: Bolton Wanderers-Arsenal FC
Jano1983 wyslal po czasie typ spotkania: Hansa Rostock-VfL Bochum
Jano1983 wyslal po czasie typ spotkania: Celtic Glasgow-Dunfermline
Jano1983 skserowal typy od Batman02 FC Barcelona-Athletic Bilbao 2:0 = 2:0

IV:
wolly04 skserowal typy od zupan Celtic Glasgow-Dunfermline 3:0 = 3:0
wolly04 skserowal typy od zupan Panathinaikos-Iraklis FC 2:0 = 2:0
wolly04 skserowal typy od zupan FC Dundee-Glasgow Rangers 0:2 = 0:2
darosanok wyslal po czasie typ spotkania: Bolton Wanderers-Arsenal FC
darosanok wyslal po czasie typ spotkania: Hansa Rostock-VfL Bochum
darosanok wyslal po czasie typ spotkania: Celtic Glasgow-Dunfermline
kazik wyslal po czasie typ spotkania: Bolton Wanderers-Arsenal FC
kazik wyslal po czasie typ spotkania: Hansa Rostock-VfL Bochum
kazik wyslal po czasie typ spotkania: Celtic Glasgow-Dunfermline
kazik wyslal po czasie typ spotkania: Panathinaikos-Iraklis FC

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Poruszę kwestię podawania takich samych typów jak ktoś inny, ale grający w innej parze. Otóż teraz gram z Miszelkiem (2-ga liga), on podał typy idealne jak "Kolejarz", który jest liderem ligi...czy to aby w porządku?

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
"może to zbieg okoliczności" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
"a może czasami ktoś myśli że wpadł na genialny pomysł" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

życie dokona wyboru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Myślę, że nie zbieg okoliczności ponieważ post Szarakana jest tuż pod postem Kolejarza...

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Zgłaszam reklamacje. Terror podał typy za Da Bartka, a nie można podawać typów za nikogo.(tak pisze w REGULAMINIE). Nie miał bym pretensji za to, ale nie zauważyłem, że typy za Bartka zostały podane (mogłeś chociaż grubszą czcionką) i nieswiadomie powtózylem kilka typów. W regulaminie pisze jasno...Prosze cos z tym zrobic.

Quote
KONKURS PLK - PILKARSKA LIGA KIBICA
Regulamin 6 Edycji.

II TYPOWANIE


9. Typy podaje się osobiście!
10. Jesli ktorys z graczy z jakichs powodow nie moze podac typow, moze zrobic to za pośrednictwem organizatorów (twist, [T]-error, via priv, gg) podając typy osobiście odpowiednio wcześniej.

pzdr)

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Quote
Poruszę kwestię podawania takich samych typów jak ktoś inny, ale grający w innej parze. Otóż teraz gram z Miszelkiem (2-ga liga), on podał typy idealne jak "Kolejarz", który jest liderem ligi...czy to aby w porządku?

a czemu nie?? może kolejarzowi się teraz powinie noga??a może poprostu zbieg okoliczności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
Po pierwsze miszelek nie kseruje typów od innych graczy
gdybym to robil to od lidera 1 ligi - bez urazy kolejarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Po drugie takizwykły gra z Szarakanem a nie ze mna -> cos rozkojarzony ten takizwykły

Po trzecie z uwagi na powyższe oczekuje takiego zwykłego słowa PRZEPRASZAM od takizwykły za radosne pomówienia pod moim adresem

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Przepraszam Miszelek, miałem na myśli Szarakana i z roztargnienia napisałem Twój nick. Przepraszam.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
OK

Dołączył: Jun 2004
Posty: 149
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 149
takizwykly nie wiem o co Ci chodzi... przeciez co nie jest zakazane to jest dozwolone !!!! poza tym to ze mam identyczne typy jak kolejarz to zupelny przypadek... poprostu nie mam czasu na analize i podalem takie same typy jak pierwsza osoba z brzegu.....jeśli Ci ulży to moge zmienic typy....

Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1