Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Runda 3

Stomil Olsztyn - KS Kosynierzy Holuczkow 0 : 0

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
runda 4
Olimpia Piekary - Tecza Lodz 0-0

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
FC Lincoln City - MUKS Ustka 6 - 1

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Aktualizacja tabeli.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Chciałbym odstąpić komuś miejsce w lidze, związane jest to z tym że ostatnio mam mniej czasu i rzadko siedze sobie przy manaerze. Poza tym nie za bardzo qmam system rozgrywek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Na pewno znajdzie się ktoś chętny na moje miejsce. Sory za zamieszanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Mecz zalegly IV runda.
Siarka Tarnobrzeg - Lech Poznan 0:1.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał SheTee:
[qb]Chciałbym odstąpić komuś miejsce w lidze, związane jest to z tym że ostatnio mam mniej czasu i rzadko siedze sobie przy manaerze. Poza tym nie za bardzo qmam system rozgrywek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Na pewno znajdzie się ktoś chętny na moje miejsce. Sory za zamieszanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
:rolleyes: Podaj nazwę swej drużynki, i jeśli będzie można to wejdę na jej miejsce z Twoim dorobkiem punktowym. Musiałbym jeszcze przebrnąc przez regulamin. Więc wcześniejsze moje pytanie: "Czy Leibstandarte AH może wejść w kolegi miejsce??"
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Jasne ze mozesz. MUKS Ustka zdarzyla zagrac jeden mecz (akurat ze mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) a liga niedawno sie rozpoczela, tak ze rozgrywki zaczynasz od poczatku ze swoim zespolem. Dotychczasowe mecze Ustki zostana anulowane.
Teraz pozostaje odrobic zalegle mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Przy aktualizacji tabeli i spotkan zamienie Twoj zespol na miejsce Ustki.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Mecz zalegly Runda 3.
Lech Poznan - Olimpia Piekary 4:2

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]Jasne ze mozesz. MUKS Ustka zdarzyla zagrac jeden mecz (akurat ze mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) a liga niedawno sie rozpoczela, tak ze rozgrywki zaczynasz od poczatku ze swoim zespolem. Dotychczasowe mecze Ustki zostana anulowane.
Teraz pozostaje odrobic zalegle mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Przy aktualizacji tabeli i spotkan zamienie Twoj zespol na miejsce Ustki.[/qb]
Ok, dzięki w takim razie startuję. Niestety dopiero mogę od przyszłego tygodnia, gdyż w tym zbyt pochopnie sie umówiłem na sparringi. Ale co się odwlecze to nie uciecze...
Przeanalizuję zatem regulamin, i przeciwników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Runda 1

Raprerzy Nowy Sacz - FC Jagiellonia 1:0
Uhh Pierwsze koty za płoty hehe.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Zalegly mecz 4 rundy:
KS Kosynierzy Holuczkow - Solar Swinoujscie 1-0

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Aktualizacja tabeli.

Jako ze tabele licze racznie, predzej czy pozniej z pewnoscia bedzie blad. Dlatego tez:

WSZYSTKIE OSOBY PROSZONE SA O CIAGLE SPRAWDZANIE CZY ZGADZAJA SIE DANE ZAWARTE W TABELI

Lige opuscila MUKS Ustka a na jej miejsca wszedl Leibstandarte AH.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
No i Seba wykrakales, dolicz mi 3 punkty za ostatnie zwyciestwo, bo powinienem miec 5 pkt, a mam 2. Aha tak jak mi konradzik mowil, moze jakies makro do zliczania w exelu by wykombinowal jak ktos sie na tym zna?

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Rakow Czestochowa 2:0 FC Lincoln City

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Lech Poznan - Raprerzy Nowy Sacz 1:4

Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
runda
Tecza Lodz - Dubnik S.A. 1-0

Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
SOLAR Swinoujscie - Laval 1:0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
mecz 3 kolejki
Solar Swinoujscie - Raprerzy Nowy Sacz 1:1 (1:0)

Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Wynik meczu z 4 kolejki:

Dubnik S.A. - FC Oldboys 1:1

Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1