Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]Jasne ze mozesz. MUKS Ustka zdarzyla zagrac jeden mecz (akurat ze mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) a liga niedawno sie rozpoczela, tak ze rozgrywki zaczynasz od poczatku ze swoim zespolem. Dotychczasowe mecze Ustki zostana anulowane.
Teraz pozostaje odrobic zalegle mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Przy aktualizacji tabeli i spotkan zamienie Twoj zespol na miejsce Ustki.[/qb]
Rozegrała dwa mecze przynajmniej ze mna przegrali 2-0.....

Radomiak Radom - MUKS Ustka 2-0

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
GKS Tychy - Rakow Czestochowa 1:2

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Solar Swinoujscie-Raprerzy Nowy Sacz 1-1

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Runda 2

Lech Poznan-Raprerzy Nowy Sacz 1-4

Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
Rakow Czestochowa - Dubnik SA 5:1

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Quote
Oryginalnie wysłał Ahonen:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]Jasne ze mozesz. MUKS Ustka zdarzyla zagrac jeden mecz (akurat ze mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) a liga niedawno sie rozpoczela, tak ze rozgrywki zaczynasz od poczatku ze swoim zespolem. Dotychczasowe mecze Ustki zostana anulowane.
Teraz pozostaje odrobic zalegle mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Przy aktualizacji tabeli i spotkan zamienie Twoj zespol na miejsce Ustki.[/qb]
Rozegrała dwa mecze przynajmniej ze mna przegrali 2-0.....

Radomiak Radom - MUKS Ustka 2-0[/qb]
Ustka wycofala sie z rozgrywek 24.02 o godz. 00:14
Zastapienie Ustki Leibstandartem AH nastapilo o 11:37.
Natomiast mecz Radomiak Radom - MUKS Ustka odbyl sie o 19:00 a wiec juz po fakcie.

Ustka wycofala sie z rogrywek i moglismy we wszystkie mecze wpisac 3:0, popsuloby to lige. Zamiast tego wprowadzony zostal nowy zespol.
Jako ze rozgrywki dopiero sie zaczely Leibstandarte AH zaczyna z czystym kontem i ma do odrobienia zalegly tydzien.
Sytuacja taka nie miala by miejsca gdyby Ustka wycofala sie w srodku sezonu.
Pozostaje Ci zyczyc powodzenia w lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

PS.
Wlasnie zautomatyzowalem tabele, pozostaly juz tylko drobne poprawki. Jutro lub pojutrze dojdzie tabela Home i Away oraz pare statystyk.

Jesli w 2 sezonie bedzie wiecej chetnych do gry zrobi sie 2 lige. Rozgrywki juz trwaja nie mozna wiec teraz ustalic strefe spadkowa, nie byloby to fer w stosunku do tych co obecnie sa na dole tabeli. Ale w 2 sezonie juz sie to ustali.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
5 kolejka.
Radomiak Radom - Lech Poznan 1:2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zaległy mecz 4 rundy
GKS Tychy - Rakow Czestochowa 1 - 2

5 runda
GKS Tychy - Slabi Team 3 - 1
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
okidoki Sebek to nie byl zaden wniosek tylko kwestia formalna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (nie 1 a 2 )

Abstr...od pow..... wszystko wyglada przejrzyscie za co sie naleza slowa uznania dla wysokiej komisji.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
Laval - Raprerzy Nowy Sacz 3:3

FC Oldboys - Rakow Czestochowa 3:3

Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
Runda 5

Stomil Olsztyn - FC Jagiellonia 1 - 0

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
runda 5.
SOLAR Swinoujscie - Sanoczanes 2 - 0,

seba zmien w tabeli nazwe sanoczes na sanoczanes...
a strefe spadkowa mozna ustalic bo na razie malo meczy zostalo rozegranych i jeszcze rewanże są

Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Siarka Tarnobrzeg - Solar Swinoujscie 0:3

Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Mecz 6 kolejki:

Raprerzy Nowy Sacz - Dubnik S.A. 3:5

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
6 kolejka

Lech Poznan - FC Oldboys 3:3

cosik polubili moi piłkarze remisy,szczególnie 3:3 :eek: :rolleyes:

Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
6 kolejka
Sanoczanes - Stomil Olsztyn 2:3

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Runda 6
FC Lincoln City 3:0 GKS Tychy

PRZYPOMINAM O PODAWANIU NUMERU RUNDY

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
[b]Aktualizacja tabeli.

Wyniki:
http://www.kasyna.com.pl/liga.htm

Tabela:
http://www.kasyna.com.pl/liga2.htm[/b] [kasyna.com.pl]

Narazie nie moge wrzucic tabeli Home i Away bo zajmuja zbyt duzo miejsca.
Poki co liderem w domu jest:
FC Oldboys
Solar Swinoujscie
Rakow Czestochowa
Tecza Lodz
GKS Tychy
Olimpia Piekary
Slabi Team
Stomil Olsztyn
Lech Poznan
Laval
Golden Dragons
FC Lincoln City
KS Kosynierzy Holuczkow
Sanoczanes
Raperzy Nowy Sacz
FC Jagiellonia
Dubnik S.A.
Radomiak Radom
Leibstandarte AH
Siarka Tarnobrzeg

A na wyjezdzie:
Lech Poznan
Rakow Czestochowa
Golden Dragons
Sanoczanes
Raperzy Nowy Sacz
Tecza Lodz
Stomil Olsztyn
Solar Swinoujscie
Slabi Team
FC Lincoln City
Dubnik S.A.
KS Kosynierzy Holuczkow
FC Oldboys
Leibstandarte AH
Radomiak Radom
Olimpia Piekary
Laval
Siarka Tarnobrzeg
FC Jagiellonia
GKS Tychy

Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
runda 6
Rakow Czestochowa - Laval 0:2

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
runda 6
Slabi Team - Radomiak Radom 1 - 2

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,369 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,835
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1