|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Runda 3
Stomil Olsztyn - KS Kosynierzy Holuczkow 0 : 0
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
runda 4 Olimpia Piekary - Tecza Lodz 0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
FC Lincoln City - MUKS Ustka 6 - 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Chciałbym odstąpić komuś miejsce w lidze, związane jest to z tym że ostatnio mam mniej czasu i rzadko siedze sobie przy manaerze. Poza tym nie za bardzo qmam system rozgrywek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Na pewno znajdzie się ktoś chętny na moje miejsce. Sory za zamieszanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Mecz zalegly IV runda. Siarka Tarnobrzeg - Lech Poznan 0:1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał SheTee: [qb]Chciałbym odstąpić komuś miejsce w lidze, związane jest to z tym że ostatnio mam mniej czasu i rzadko siedze sobie przy manaerze. Poza tym nie za bardzo qmam system rozgrywek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Na pewno znajdzie się ktoś chętny na moje miejsce. Sory za zamieszanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] :rolleyes: Podaj nazwę swej drużynki, i jeśli będzie można to wejdę na jej miejsce z Twoim dorobkiem punktowym. Musiałbym jeszcze przebrnąc przez regulamin. Więc wcześniejsze moje pytanie: "Czy Leibstandarte AH może wejść w kolegi miejsce??" Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Jasne ze mozesz. MUKS Ustka zdarzyla zagrac jeden mecz (akurat ze mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) a liga niedawno sie rozpoczela, tak ze rozgrywki zaczynasz od poczatku ze swoim zespolem. Dotychczasowe mecze Ustki zostana anulowane. Teraz pozostaje odrobic zalegle mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Przy aktualizacji tabeli i spotkan zamienie Twoj zespol na miejsce Ustki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Mecz zalegly Runda 3. Lech Poznan - Olimpia Piekary 4:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...: [qb]Jasne ze mozesz. MUKS Ustka zdarzyla zagrac jeden mecz (akurat ze mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) a liga niedawno sie rozpoczela, tak ze rozgrywki zaczynasz od poczatku ze swoim zespolem. Dotychczasowe mecze Ustki zostana anulowane. Teraz pozostaje odrobic zalegle mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Przy aktualizacji tabeli i spotkan zamienie Twoj zespol na miejsce Ustki.[/qb] Ok, dzięki w takim razie startuję. Niestety dopiero mogę od przyszłego tygodnia, gdyż w tym zbyt pochopnie sie umówiłem na sparringi. Ale co się odwlecze to nie uciecze... Przeanalizuję zatem regulamin, i przeciwników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Runda 1
Raprerzy Nowy Sacz - FC Jagiellonia 1:0 Uhh Pierwsze koty za płoty hehe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Zalegly mecz 4 rundy: KS Kosynierzy Holuczkow - Solar Swinoujscie 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Aktualizacja tabeli.
Jako ze tabele licze racznie, predzej czy pozniej z pewnoscia bedzie blad. Dlatego tez:
WSZYSTKIE OSOBY PROSZONE SA O CIAGLE SPRAWDZANIE CZY ZGADZAJA SIE DANE ZAWARTE W TABELI
Lige opuscila MUKS Ustka a na jej miejsca wszedl Leibstandarte AH.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
No i Seba wykrakales, dolicz mi 3 punkty za ostatnie zwyciestwo, bo powinienem miec 5 pkt, a mam 2. Aha tak jak mi konradzik mowil, moze jakies makro do zliczania w exelu by wykombinowal jak ktos sie na tym zna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Rakow Czestochowa 2:0 FC Lincoln City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Lech Poznan - Raprerzy Nowy Sacz 1:4
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
runda Tecza Lodz - Dubnik S.A. 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218 |
SOLAR Swinoujscie - Laval 1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
mecz 3 kolejki Solar Swinoujscie - Raprerzy Nowy Sacz 1:1 (1:0)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Wynik meczu z 4 kolejki:
Dubnik S.A. - FC Oldboys 1:1
|
|
|
Link skopiowany do schowka