Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
10 runda
Stomil Olsztyn-SOLAR Swinoujscie 1:2

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Wyslalem Stomilowi zaproszenie wczoraj na mecz na 10 marca aby rozegrac mecz ktory mielismy grac jutro. Oto co dzis dostalem:

Witam!
Jestem ze Stomilu Olsztyn.
Wysłałes mi zaproszenie na mecz na poniedziałek(10.03). Ale powinniśmy rozegrać go jutro czyli 06.03. Nie powiadomiles mnie, że chcesz go przełożyć.
Zgodnie z regulminem powinienes wysłac mi zaproszenie na ten mecz to wtorku, a wiec juz jest po terminie.
Pozdrawiam


Text podaje publicznie bo i tak questy moze kazdy czytac a wiec nie jest to korospondencja prywatna

Nie moglem wczesniej grac bo mialem zajete terminy grajac puchar TOP16. Liga liczy 38 meczy, po to gramy 2 dni w tygodniu aby moc sie umawiac na pozostale dni. Poza tym po zakonczeniu ligi i tak czekamy tydzien na rozegranie wszystkich zaleglych meczy.

Jako ze spor dotyczy mnie sam nie moge decydowac o tym czy ma byc walkower czy nie. Wiec prosze komisje o rozpatrzenie wniosku.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Ech regulamin jest po to by go łamać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))) hehe nie no ok regulaminu trzeba przestrzegać ale bez przesady !!!

Decyzja: Obie drużyny dogadają sie co do terminu i rozegrają mecz w innym terminie.

Niektórzy graja w większej liczbie pucharów turnieji itp. nż jeden i zawsze trzeba kombinowac z przekłądaniem meczy ale zawsze udaje się to załatwić fair - play.

Dlatego na boisko panowie i do gry

PS. Ja chyba co 2 mecz rozgrywam w zmienionym terminie

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
runda 10
Sanoczanes - Raprerzy Nowy Sacz 1-1

Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]Wyslalem Stomilowi zaproszenie wczoraj na mecz na 10 marca aby rozegrac mecz ktory mielismy grac jutro. Oto co dzis dostalem:

Witam!
Jestem ze Stomilu Olsztyn.
Wysłałes mi zaproszenie na mecz na poniedziałek(10.03). Ale powinniśmy rozegrać go jutro czyli 06.03. Nie powiadomiles mnie, że chcesz go przełożyć.
Zgodnie z regulminem powinienes wysłac mi zaproszenie na ten mecz to wtorku, a wiec juz jest po terminie.
Pozdrawiam


Text podaje publicznie bo i tak questy moze kazdy czytac a wiec nie jest to korospondencja prywatna

Nie moglem wczesniej grac bo mialem zajete terminy grajac puchar TOP16. Liga liczy 38 meczy, po to gramy 2 dni w tygodniu aby moc sie umawiac na pozostale dni. Poza tym po zakonczeniu ligi i tak czekamy tydzien na rozegranie wszystkich zaleglych meczy.

Jako ze spor dotyczy mnie sam nie moge decydowac o tym czy ma byc walkower czy nie. Wiec prosze komisje o rozpatrzenie wniosku.[/qb]
Widze ze to zabrzmiało zbyt poważnie. Sorki ale mam dzisiaj zły humor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dla mnie jest bez roznicy kiedy rozegramy ten mecz. Nie ma problemu, ale mogles napisac ze chcesz przelożyc mecz i tyle.
Dawno nie zagladalem na managerzone. Wlaczylem dzisiaj no i zauwazylem, że nie wysałeś mi zaproszenia na czwartek. Wiec napisałem, ale nie chciałem za to walkowera, przecież to tylko zabawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam i życze skucesow w lidze

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Leibstandarte AH - Radomiak Radom 1 - 3

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Quote
Oryginalnie wysłał President:
[qb]
Widze ze to zabrzmiało zbyt poważnie. Sorki ale mam dzisiaj zły humor
Dla mnie jest bez roznicy kiedy rozegramy ten mecz. Nie ma problemu, ale mogles napisac ze chcesz przelożyc mecz i tyle.
Dawno nie zagladalem na managerzone. Wlaczylem dzisiaj no i zauwazylem, że nie wysałeś mi zaproszenia na czwartek. Wiec napisałem, ale nie chciałem za to walkowera, przecież to tylko zabawa

Pozdrawiam i życze skucesow w lidze
[/qb]
Sorry za to co Ci napisalem na questa ale pomyslalem ze chodzi o walkower wiec mnie troche ponioslo.

Zycze powodzenia w MZ i u bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Nieco sie pogubiłem, więc wpisuję wyniki dotychczasowych mych spotkań:

Runda 1
Dubnik SA - Leibstandarte AH 10 - 0 (za ten wynik posypały sie głowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Runda 2
Leibstandarte AH - Olimpia Piekary 2 - 1
Runda 3
Leibstandarte AH - Radomiak Radom 1 - 3
Runda 4
FC Lincoln City - Leibstandarte AH - dziś o 19
Runda 5
KS Kosynierzy Holuczkow- Leibstandarte AH 2 - 1
Runda 6
Leibstandarte AH - Tecza Lodz (Kafel wysłałem zaproszenie)
Runda 7
Stomil Olsztyn - Leibstandarte AH 1 - 0
Runda 8
FC OLDBOYS - Leibstandarte AH (3/7/2003 7:00pm)
Runda 9
Rakow Czestochowa - Leibstandarte AH 3 - 1

To by było na tyle, polecam zacząć grę progresją na X w najbliższych spotkaniach mojej druzyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
FC Jagiellonia - Lech Poznan 1:1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
11 runda

SOLAR Swinoujscie-FC OLDBOYS 0:0

Chyba jestem już królem remisów :zobacz: :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Runda 11
Golden Dragons - GKS Tychy 1 - 0

Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
Po pieknym poczatku, moi chlopcy dostali zadyszki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
runda 9
Rakow Czestochowa - Leibstandarte AH 3:1
runda 10
Tecza Lodz - Rakow Czestochowa 5:0
(najwyzsza porazka w dziejach klubu)
runda 11
Radomiak Radom - Rakow Czestochowa 4:0

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Runda 11
Slabi Team - Tecza Lodz 2 - 0

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Lech Poznan - KS Kosynierzy Holuczkow 4:0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Bezsensu sa te 20 minutowe mecze...

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
12 runda

FC OLDBOYS - FC Jagiellonia 3:0

Pogromik kresowców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Raprerzy Nowy Sacz Olimpia Piekary 4:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Runda 9
Raprerzy Nowy Sacz - Golden Dragons 3:1

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Runda 12
GKS Tychy - Raprerzy Nowy Sacz 2:3

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Runda 4
FC Lincoln City 4:1 Leibstandarte AH

Runda 10
FC Lincoln City 3:2 FC Oldboys

Aktualizacja tabel wieczorem.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
runda 12
Rakow Czestochowa - Sanoczanes 2-0

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,907 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,309
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1