|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116 |
Dla mnie porażka Unibet... Jeśli ktoś gra wysoko pewne kursy ,strasznie zaniżają a ryzyko przegrania zawsze jest Ostatnio raczej Sportingbet,szybkie wpłaty i wypłaty,a poza tym nigdy problemów pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 89 |
Jakie giełdy poza betfair polecacie? Chodziłoby mi o info odnośnie marży, jakie pobierają, obrotów (gram głownie piłkę nożną) i wiarygodności. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 107 |
Gdzie jest najszersza oferta tenisowa (challengery) ? fonbet, 5Dimes Jetbull,DOXXbet,Bah-jak dla mnie najlepsze do grania tenisa,choc kursy mogly byc tam troche lepsze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
kursy jak kursy, marza moglaby byc nizsza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 107 |
kursy jak kursy, marza moglaby byc nizsza... jesli chodzi o marze to Bah bije wszystkich na glowe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
Chyba chciałeś powiedzieć że inni biją bah na głowę  bah ma jedne z najniższych kursów wśród bukmacherów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 1
a.k.a. "Robson_26"
|
|
a.k.a. "Robson_26"
Dołączył: Mar 2008
Posty: 1 |
Możecie polecić internetowego buka jeżeli najbardziej interesuje mnie Formuła 1 oraz polski żużel? Który oferuje najlepsze kursy i w miarę atrakcyjną ofertę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2007
Posty: 97 |
1. U jakiego buka oprócz pinnacle można obstawiać alternative runnline (czyli handicap na słabszą drużynę) na baseball? 2. Czy ktoś ma lepsze kursy na baseball od pinnacle?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2008
Posty: 15 |
Ktory z bukmacherow na dzien dzisiejszy pozwala skladac najtansze zaklady. Musi byc ponizej 0.10 euro czyli okolo 0.34 zl - bo namiary na takiego juz mam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
Pora na update mojego Top 5: 1) Pinnacle 2) Centrebet 3) The Greek 4) Expekt 5) Unibet Szkoda ze Gamebookers musial wyleciec z tej piatki, ale wszystko co dobre szybko sie konczy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
Pod czworka jest E x p e k t, Conrad zrobilbys wreszczie cos z tymi linkami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382 |
Szukam jakiegos buka ktory ma oferte bonusu dla zarejstrowanych juz wczesniej klientów. Jest cos ciekawego obecnie??? Jeszcze jedno chciałbym sie spytać jak tam teraz spisuje sie Expekt, jakie kursy itp. ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Szukam jakiegos buka ktory ma oferte bonusu dla zarejstrowanych juz wczesniej klientów. Jest cos ciekawego obecnie??? Jeszcze jedno chciałbym sie spytać jak tam teraz spisuje sie Expekt, jakie kursy itp. ? kursy srednie, ale da sie grac. zaklady live to porazka na maksa jak dla mnie. Nie dosc ze jest ich jak na lekarstwo to nawet nie mozna ich laczyc. bez sensu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 60 |
Witam, ktory buk ma najszersza oferte zakladow Draw No Bet? Limity mnie nie interesuja, bo raczej za najgrubsza kase nie gram. Aha, i dobrze by bylo gdyby mozna bylo zakladac konto w PLN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
wg mnie sportingbet i w mnieszym stopniu bwin,zawsze mozesz jednak posterowac tak stawkami zeby samemu taki zaklad skonstruowac pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
którego buka polecacie do grania grubsza kasa? tak ok. 1000-2000 na kupon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
JAk nie grales w expekcie jeszcze to poleca. Na poczatku mozna grac dosc spora kasa. Nie wiem w sumie dokladni jak teraz bo juz tam nie gram ale z doswiadczenia wiem ze mozna zagrac spokojnie za te 1tys czy 2. To jeszcze zalezy co chcesz grac ale jak pilke to spokojnie. A jak nie chca przyjac kuponu w jeden dzien to sproboj na nastepny. Dosc czesto sie tak udaje ze przyjmuja. Albo nawet za 10 min powtorz i czasem sie udaje
ale i tak polecam betfair na wieksze kwoty. Bez stresu tylko ze nie ma PLN...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 702 |
witam! mam pytanko, mam znajomego, ktory zaintereseowany jest grą w kasynie u jednego z bukmacherow. Jakiego buka mu polecic, zeby on dostal najwyzszy bonus, a moze i mi cos skapło za polecenie, skoro nie zna się na zakładach, a kasą będzie obracał tylko w kasynie. Dzięki zgóry za odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794 |
Originally Posted By: John Travolta 7 kwietnia złożyłem dyspozycję wypłaty z mojego konta w Expekt kwoty 10.000 zł. no i oczywiście na moim koncie pojawiła się adnotacja że wypłata w realizacji. Po kilku dniach zaniepokojony brakiem wpływu na konto wysłałem do nich e-maila jednego, drugiego, trzeciego w końcu łaskawie odpisali, że żeby zrealizować wypłatę to muszę im przesłać skan dowodu tożsamości to było 12 albo 13 kwietnia. 14 kwietnia złożyłem kolejną dyspozycję wypłaty tym razem kwoty 16.000 zł i na moim koncie w Expekt pojawiła sie druga adnotacja, że wypłata w trakcie realizacji. Zaraz potem wysłałem skan dokumentów o jakie prosili, przyjęli je odpisali że wszystko jest ok. Zaraz potem dostałem e-maile, że obydwie wypłaty zostały skierowane do realizacji. Następnego dnia na moim koncie bankowym pojawiła sie wpłata od Expekt na kwotę 16.000 zł z mojej dyspozycji wypłaty z 14 kwietnia tymczasem do dnia dzisiejszego nie przelali mi kasy 10.000 zł z mojej dyspozycji z 7 kwietnia, a jest 18 kwietnia!!! nie ma tej kwoty również na moim koncie gracza w Expekt kolejne moje e-maile w tej sprawie do nich z opisem całej sytuacji kwitowane są po kilkudziesięciu godzinach odpowiedzią że "wypłaty zostały zrealizowane". Kontakt z nimi i funkcjonowanie polskiego supportu to absolutna porażka i hańba dla Expektu tak się nie traktuje klientów z których się żyje i na których się zarabia. Swoim postępowaniem zabijają jakąkolwiek radość i emocje z typowania meczów. Nie na tym rzecz polega że ja wpłacam kasę na granie i za kilka chwil mają ją na koncie a jak kasę wygram to się muszę szarpać z nimi żeby wypłacili wygraną.
MOŻE KTOS Z WAS MIAŁ PODOBNA SYTUACJE JAK JA? CO MOGĘ ZROBIĆ OPRÓCZ PISANIA E-MAILI DO NICH?
|
|
|
Link skopiowany do schowka