Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#227680 23/04/2003 02:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Ile warty jest Twoj podstawowy zespol, zobaczymy czy nasza tabela ligowa daje odzwierciedlenie zamoznosci zespolow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

U mnie caly sklad jest wart 2.017.854 na 24 zawodnikow z czego wychodzi ze jeden zawodnik jest wart 84.077

Podstawowy sklad kosztuje 1.661.631 na jednego zawodnika wychodzi 151.057

Mlodzi sa warci 577.561 na 16 zawodnikow z czego na jednego wychodzi 36.098

Bonus: Unibet
#227681 23/04/2003 08:21
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
Sklad podstawowy to okolo 1.558.000 Euro
(2.365.000 CAD)

#227682 23/04/2003 16:15
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Dubnik SA

Wartośc całego zespołu: 3 199 345
Wartość pierwszej 11: 2 366 704

śr. wartość zawodnika: 133306
śr wartość zawodnika z pierwszej 11: 215155

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#227683 23/04/2003 17:52
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Zespol - 24 zawodnikow - 10 juniorow
Wartosc : 3137424&#8364;
Srednia wartosc zawodika: 130726&#8364;
Podstawowa 11: 2472735&#8364;
Sr wartosc zawodnika: 224794&#8364;

Wartosc Juniorow: 477227&#8364;
Srednia: 47772&#8364;

#227684 23/04/2003 20:58
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Raprerzy Nowy Sacz
Trenerzy - 4
Zespol - 27 zawodnikow - 4 juniorow
Wartosc : 3497239&#8364;
Srednia wartosc zawodika: 129527&#8364;
Podstawowa 11: 2811687&#8364;
Sr wartosc zawodnika z podst 11: 255608&#8364;
Wartosc Juniorow: 101149&#8364;
Srednia: 25287&#8364;

#227685 24/04/2003 00:58
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
G
gsg Offline
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
FC Gruchlandia
cała drużyna: 2 202 644 euro (24 graczy)
czyli: 91 777 euro/zawodnika
podstawowa 11: 1 543 407 euro
czyli: 140 310 euro/zawodnika

#227686 24/04/2003 18:04
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
KS Kosynierzy Holuczkow
Wartosc zespolu: 1756472 Euro / 23 zawodnikow ( 6 juniorow)
Srednia wartosc zawodnika: 76368 Euro
Wartosc podstawowej 11: 1344019 Euro
Sr. wat zaw. 11: 122183 Euro
Wartosc juniorow: 230080 Euro / 6 juniorow
Srednia wartosc juniora: 38347 Euro

#227687 24/04/2003 21:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Sanoczanes
Trenerzy - 6
Zespol - 17 zawodnikow - 3 juniorow
Wartosc : 2549626&#8364;
Srednia wartosc zawodika: 149978&#8364;
Podstawowa 11: 2243942&#8364;
Sr wartosc zawodnika z podst 11: 203995&#8364;
Wartosc Juniorow: 66665&#8364;
Srednia: 22222&#8364;

#227688 29/04/2003 23:49
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Quote
Oryginalnie wysłał Elgato:
[qb]Zespol - 24 zawodnikow - 10 juniorow
Wartosc : 3137424&#8364;
Srednia wartosc zawodika: 130726&#8364;
Podstawowa 11: 2472735&#8364;
Sr wartosc zawodnika: 224794&#8364;

Wartosc Juniorow: 477227&#8364;
Srednia: 47772&#8364;[/qb]
Druzyna dobrze sie rozwija bo srednia wartos zawodnika wzrosla do 136000 (o 6 tys)
A srednia wartosc podstawowego zawodika wzrosla do 248000 czyli wzrost o 25tys na osobe.
Niezle.
Mam 3 trenerow, place im 34tys ale sa dobrymi wymiataczami. Jeden ma passing 10....i reszte po kilka i place mu tylko 13000

#227689 30/04/2003 19:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
U mnie wyglada to nastepujaco:
Golden Dragons

Zawodnikow: 18 ( w tym jeden junior)
Wartosc: 2 537 158
Srednia: 140 953

Podstawowa 11: 1 881 409
Czysli Srednio: 171 037

#227690 30/04/2003 20:15
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
wartosc zespolu (17 graczy w tym 1 junior i 3 szwedow) 1.843.348 E
srednia wartosc gracza 108.432 E

podstawowa jedenastka 1.650.525 E
na 1-go gracz 150.047 E

Jak widac moi zawodnicy za wiele nie kosztuja ale za to jaka maja charyzme hohoho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#227691 12/05/2003 16:45
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Po transferach wzrosla u mnie wartosc zepolu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wartosc zespolu 2 487 224
Srednia 103 634

Zespol A 1 991 437
Srednia A 181 040

Mlodzi 667 193
Sredzia M 41 700

#227692 12/05/2003 17:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
meschen sa wartosc zespolu:1386635
wartosc zawodnikow: 1693860 17 zawodnikow

#227693 16/05/2003 21:01
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Lech Poznan kupil nowego zawodnika!!!

Plotki o transferze mlodego napastnika szwedzkiego potwierdzily sie. Dzis rano Christian Gustafsson (428574)podisal kontrakt z poznanskim klubem. Ceny nie podano ale szacuje sie ze ok 260000euro;. Zastapi on na prawym skrzydle Ludwiga Westerberga (ktory niedlugo pojawi sie na liscie transferowej. Prawdopodobnie dzis ostani mecz Ludwiga.
Szacuje sie ze wartosc obecnej podstawowej 11 wzrosnie z 2600000 do ok 2740000 po weekendzie.

#227694 16/05/2003 21:24
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
U mnie po ostatnich transferach wyglada to tak:

Caly sklad byl: 1,756472 Euro a jest 1,908025

Podstaw 11: bylo 1,344019 a teraz 1,691794

Wzrost jest dosyc duzy i widac po ostatnich wynikach. Mysle ze powalcze w Platinium i w mojej div4.50 z 2 miejsca licze na awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#227695 30/06/2003 05:57
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Po renowacjach:

Zespol: 3.159.000
Srednia: 121.500

Sklad A: 2.551.000
Srednia A: 231.000

Mlodzi: 802.000
Srednia M: 50.000

#227696 30/06/2003 13:22
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
*********** NEWS *********** NEWS ***********

Manager GKS Belchatow uznał że ich podstawowy bramkarz czyli Ostasz /Bombas Banach puszcza za dużo bramek w lidze PLATINUM (średnio na mecz 1,85 bramki) więc został on sprzedany do Jolly SuperStars za 330 787 EUR oraz po rozmowach z drugim bramkarzem teamu czyli Gaulusem Mazierzem została rozwiązana z nim umowa i sprzedano go do Holendry SSA za 250 000 EUR. Tym samym kase klubu zasiliła poważna kwota finansowa i została ona wydana na zakup Björn Törnqvist którego wartość szacuje się na 581 889 Euro, a drugim bramkarzem zespołu został 16 letni Gorash Katzanek.

Dokonano jeszcze wielu rozszad w drużynie GKSu by wzmocnić zespoł przed awansem do extraklasy, oprócz wyżej już wymienionych zawodników klub opuścili:
Wielm Bronicki (Szacowana wartość:170 527 EUR - ujawniona suma transferu: 168 000 EUR)
Jon Kvick (Szacowana wartość:56 773 EUR - ujawniona suma transferu: 8 000 EUR)
Gallus Konieczny (Szacowana wartość:52 363 EUR - ujawniona suma transferu: 20 000 EUR)
Sergiusz Gondek (Szacowana wartość:100 318 EUR - ujawniona suma transferu: 36 750 EUR)

nie obyło się tez bez nowych zakupów:
Bialas Bator (Szacowana wartość:184 514 EUR- ujawniona suma transferu: 55 125 EUR)
Nicklas Zaworski (Szacowana wartość:250 795 EUR - ujawniona suma transferu: 182 327 EUR)

Do klubu doszło także 10 nowych juniorów obecnie pod opieką klubu znajduje się 14 juniorów.

Wartość podstawowej 11 wynosi: 2 995 728 Euro
Średnia wartość podstawowego składu wynosi teraz: 272 338 Euro

Prezes GKS BElchatow
/PAP

#227697 30/06/2003 18:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
Wolsztyn Disintegrators:

Wartosc podstawowej 11 - 3 354 942 EURO

Srednia 1 zawodnika 304 995 EURO

#227698 30/06/2003 20:09
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Mlodziez nie pewna swojej przyszlosci

Podczas nieobecnosci menadzera-trenera do klubu zostalo przyjetych 16 mlodzikow (trampkarzy). Jednak tuz po powrocie z wakacji i po pierwszym przeprowadzonym terningu, trener zauwazyl ze sieja "pipe" i prawdopodobnie zostanie wznowiony nabor nowej mlodziezy.

Rekord dochodow na Bulgarskiej
W poprzedniej kolejce na spotkaniu Lecha Poznan z Numancia zagoscilo niespelna 12 tys kibicow. Dochod ze sprzedazy biletow i innych udogodnien wyniosl, bagatela, 206 tys euro. Menadzer powiedzial: "Z pewnoscia jest to nasz nowy rekord, ale pamietajmy ze stadion jest w ciagu rozbudowy i spodziewane sa jeszcze mecze ktore moga przyniesc wieksze zyski".

Dag juz w Lechu
Problemy z bramkarzami Lecha juz chyba zakonczone. Po 3 sezonach, Lech wreszcie moze powiedziec ze ma bramkarza swiatowej klasy. W mininym tygodniu kontrakt podpisal szwedzki bramkarz Dag Fastesson. Ma 24 lata i na rynku jest wart ok 590k. Wciaz sie rozwija i juz niebawem stanie sie jednym z drozszych bramkarzy w lidze. W swoim debiucie ligowym Dag zachowal "czyst konto" i zebral spore owacje od kibicow. Mozna powiedziec ze jest on teraz ich "pupilem".

Przygotowania do pucharu rozpoczete
Niedlugo rusza kolejny puchar MZ. Druzyna Lech Poznan jes bardzo zmotywowana tym faktem, tymbardziej ze w ostatnim pucharze zajeli dosc pechowo 10 miejsce. Teraz wydaje sie ze druzyna zlapala wyzsza forme i awans do 1/32 jest bardzo prawdopodobny...

#227699 25/08/2003 07:05
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Newsy:

Zespol:
3.717.000 / sr. 142.962

Sklad A:
2.855.000 / sr. 259.545

Mlodzi:
962.000 / sr. 60.125

W przeciagu 4 miesiecy wartos zespolu wzrosla o 1.700.000 a srednia wartos Skladu A z 151.057 do 259.545 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
1 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka), 2,059 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,816
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1