|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
A wartosc Leopardów to aktualnie 4,575 M
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
4.096.344 Cos mi te Leopardy zaczely uciekac, czas wrzucic wyzszy bieg w terminatorach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Sebas ty wrzuc 1 skład w meczu na 11 nie zapomnij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a moja jednastka jest warta niech no policze to chwilke potrwa bo mi net wolno chodzi !!
no juz policzylem 4.447 mln nie jest źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BLACK POWER !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
hehe spoko na oba juz wczoraj zaklepalem max power <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
W weekend podlicze wartos swojej pierwszej jedynastki chylopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , terazx cos mi w lidze nie idzie, bede walczyl o utrzymanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Zmieniam kilku zawodnikow w klubie, wiec podlicze wartosc dopiero w weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Pozdrawiam i zycze powodzenia....
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
p.s. Gerard, goń mnie goń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ......
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Raprerzy zamiast wzrastać wartościowo to topnieją jak lody na słońcu, ale jest to spowodowane promowaniem 18-sto latka w zespole. PS. Gerard ty tak nie koksuj swych graczy bo się do ciebie wkońcu "Ci z antydopingowej" dowalą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , a wtedy zamiast upragnionego awansu czeka cię degradacja do 7 ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . No, ale wtedy będziesz miał droższą pakę od całej siódemki ligowych rywali, a to też coś, hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Hehe no domin teraz niezle dowaliles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Spoko moi juz zaprzestaja pakowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale przechodza na nowe odzywki- jutro sprawdzian, mecz Strikers cup ze szwedem z div 5- to moj 1 puchar co wyszedlem z grupy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Drugi juz na 100% bedzie Endurance <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
No jak Sławek podliczy druzyne to chyma my wymiekniemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale gonie...coraz blizej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Podskoczyli chlopcy w ostatnim tyg kilka pilek przyszło i wartosc pierwszej 11 to juz: 4 880 000 Eur
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
No to podliczyłem wartośc swojej pierwszej jedynastki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ....po kilku zmianach teraz wynosi ona : 5 024 339, ale szukuje jeszcze jakieś zmiany i zawsze może jakaś piłeczka dojśc która podwyższy wartośc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
Wartosc druzyny - 4 176 293 E Srednia - 261 018 E Wartosc "11" - 3 434 374 E Srednia - 312 215 E
Moja druzyna - Blekitni Kielce - gra w 4 dywizji juz 4 kolejny sezon, a po fatalnym poczatku obecnego stracila szanse na awans...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Moja 11 juz: 4,567 miliona euro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8 |
4567037 to wartosc mojego klubu , widze ze mniej wiecej na rowni z Gerardem rywalizujemy o najwiecej warta 11-tke 4 lig;) aaa i dodam ze moj klub to KS NIKEFOOTBALL
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
ja mam 1,15 mln (wyjściowa jedenastka) jak na 7 ligę i prawie dwa miesiące gry i to co dostałem w spadku fc kulawe slimaki SA myślę że prezentują się okazale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Wow kuruszi idziemy leb w leb- i witamy na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Majox za rok jak sie bardzo postarasz bedziesz mial taka wartosc jak ja!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
no tak poczekamy może się zobaczy a tak na marginesie poczta się melinuje u ciebie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
no to chłopaki musze się pochwalić po dzisiejszym podliczeniu wartości pierwszej 11, okazało się że są warci 5,16 mln.........co powiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
heh niezle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , to tak na oko 1,5mln wiecej niz moja podstawowa 11 Ale coz skoro Raprerzy zamiast wzmacniac pake po wejsciu do 1 ligi to ja oslabiaja i sprzedaja czolowych zawodnikow. Nie jest tak zle przeliczylem i obecna jej wartosc to: 4362031 Euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
No co mam powiedziec picia tylko to, ze nadal Cie gonie!
Moja 11 na dzis to 4,650 mln euro. Tez jakies transfery szukuje czy oslabiajace- pewno tak bo po vo mi takich na 3cia lige hehehee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
wartośc pierwszej 11 idzie cały czas w góre, dzisiaj po podliczeniu wynosi ona 5,36 mln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .....ale teraz chłopaki są w dołku, musze ich z niego jak najszybciej wydostać........
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Zawodników 23 ( w tym 7 juniorów)
DRUŻYNA: Fc Kabaty
Wartość podstawowa 11: 2092508 EURO Sr wartosc zawodnika z podst.11 : 190228 EURO
Ps.Chętnie przyjmę każde wyzwanie...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|