Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#227720 25/02/2004 21:11
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
A wartosc Leopardów to aktualnie 4,575 M

Bonus: Unibet
#227721 25/02/2004 21:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
4.096.344
Cos mi te Leopardy zaczely uciekac, czas wrzucic wyzszy bieg w terminatorach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#227722 26/02/2004 12:20
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Sebas ty wrzuc 1 skład w meczu na 11 nie zapomnij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a moja jednastka jest warta niech no policze to chwilke potrwa bo mi net wolno chodzi !!

no juz policzylem 4.447 mln nie jest źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

BLACK POWER !!!

#227723 26/02/2004 14:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
hehe spoko na oba juz wczoraj zaklepalem max power <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#227724 26/02/2004 15:30
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
W weekend podlicze wartos swojej pierwszej jedynastki chylopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , terazx cos mi w lidze nie idzie, bede walczyl o utrzymanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Zmieniam kilku zawodnikow w klubie, wiec podlicze wartosc dopiero w weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Pozdrawiam i zycze powodzenia....

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

p.s. Gerard, goń mnie goń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ......

#227725 26/02/2004 15:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Raprerzy zamiast wzrastać wartościowo to topnieją jak lody na słońcu, ale jest to spowodowane promowaniem 18-sto latka w zespole.
PS.
Gerard ty tak nie koksuj swych graczy bo się do ciebie wkońcu "Ci z antydopingowej" dowalą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , a wtedy zamiast upragnionego awansu czeka cię degradacja do 7 ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
No, ale wtedy będziesz miał droższą pakę od całej siódemki ligowych rywali, a to też coś, hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#227726 26/02/2004 23:38
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Hehe no domin teraz niezle dowaliles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Spoko moi juz zaprzestaja pakowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale przechodza na nowe odzywki- jutro sprawdzian, mecz Strikers cup ze szwedem z div 5- to moj 1 puchar co wyszedlem z grupy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Drugi juz na 100% bedzie Endurance <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

No jak Sławek podliczy druzyne to chyma my wymiekniemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale gonie...coraz blizej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#227727 08/03/2004 13:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Podskoczyli chlopcy w ostatnim tyg kilka pilek przyszło i wartosc pierwszej 11 to juz:
4 880 000 Eur

#227728 12/03/2004 17:52
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
No to podliczyłem wartośc swojej pierwszej jedynastki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ....po kilku zmianach teraz wynosi ona : 5 024 339, ale szukuje jeszcze jakieś zmiany i zawsze może jakaś piłeczka dojśc która podwyższy wartośc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#227729 15/03/2004 01:25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Wartosc druzyny - 4 176 293 E
Srednia - 261 018 E
Wartosc "11" - 3 434 374 E
Srednia - 312 215 E

Moja druzyna - Blekitni Kielce - gra w 4 dywizji juz 4 kolejny sezon, a po fatalnym poczatku obecnego stracila szanse na awans...

#227730 15/03/2004 19:01
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Moja 11 juz: 4,567 miliona euro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#227731 15/03/2004 22:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8
4567037 to wartosc mojego klubu , widze ze mniej wiecej na rowni z Gerardem rywalizujemy o najwiecej warta 11-tke 4 lig;) aaa i dodam ze moj klub to KS NIKEFOOTBALL

#227732 16/03/2004 00:01
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
ja mam 1,15 mln (wyjściowa jedenastka) jak na 7 ligę i prawie dwa miesiące gry i to co dostałem w spadku fc kulawe slimaki SA myślę że prezentują się okazale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#227733 16/03/2004 01:39
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Wow kuruszi idziemy leb w leb- i witamy na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Majox za rok jak sie bardzo postarasz bedziesz mial taka wartosc jak ja!!

#227734 16/03/2004 02:14
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
no tak poczekamy może się zobaczy
a tak na marginesie poczta się melinuje u ciebie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#227735 19/04/2004 12:05
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
no to chłopaki musze się pochwalić po dzisiejszym podliczeniu wartości pierwszej 11, okazało się że są warci 5,16 mln.........co powiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#227736 19/04/2004 12:33
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
heh niezle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , to tak na oko 1,5mln wiecej niz moja podstawowa 11
Ale coz skoro Raprerzy zamiast wzmacniac pake po wejsciu do 1 ligi to ja oslabiaja i sprzedaja czolowych zawodnikow.
Nie jest tak zle przeliczylem i obecna jej wartosc to: 4362031 Euro

#227737 19/04/2004 14:29
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
No co mam powiedziec picia tylko to, ze nadal Cie gonie!

Moja 11 na dzis to 4,650 mln euro. Tez jakies transfery szukuje czy oslabiajace- pewno tak bo po vo mi takich na 3cia lige hehehee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#227738 29/05/2004 12:35
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
wartośc pierwszej 11 idzie cały czas w góre, dzisiaj po podliczeniu wynosi ona 5,36 mln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .....ale teraz chłopaki są w dołku, musze ich z niego jak najszybciej wydostać........

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#227739 06/06/2004 00:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Zawodników 23 ( w tym 7 juniorów)

DRUŻYNA: Fc Kabaty

Wartość podstawowa 11: 2092508 EURO
Sr wartosc zawodnika z podst.11 : 190228 EURO

Ps.Chętnie przyjmę każde wyzwanie...

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1