Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 16 1 2 14 15 16
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
nowy rok, więc takie postanowienie noworoczne: ja już będę grzeczny. Savio - też bądź grzeczny! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przemocy psychicznej stop

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
No cóż,jeden błąd zrobiłeś na pewno.Mam nadzieję,że "tobie" z małej litery było zamierzone.
Pozdrawiam.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 472
addict
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472
Witam wszystkich... Pierwszy raz sie wypowiadam w tym temacie, lecz sledze go caly czas... Nie rozumiem "po co?" wy sie tak klocicie! Z moich obserwacji wynika, ze kazdy z was ma po trochu racji... Prosze was o nie klocenie sie w tym temacie... Ja osobiscie bardzo chetnie korzystam z typow zamieszczonych tutaj i szczerze powiedziawszy to niezbyt mi sie podobaja posty o "robieniu loda"!!! To nic nie wnosi do typow! A przeciez to jest forum bukmacherskie... Nie bronie nikogo tylko staram sie, aby jako taki porzadek tutaj byl... Sam mam wysrubowane zdanie na temat pana RAFTERA, ale nie wyrazam sie o nim w ten sposob co wy! Pozostawie to dla siebie... Jezeli on was obraza to czy nie lepiej (jako madrzejszy) pozostawic to w spokoju? I tak tym obrazaniem nic nie wskoracie... Lepiej pokazac, ze jest sie o duzo lepszym typerem... Dziekuje za uwage i czekam na nastepne typki... Oby trafne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro for all! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
twist i gra muzyka !!!!!!!!!

p.s. i love ya babe

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]...Wuzz nie wiem jakie ty stosujesz metody ale twoje yliczenia nalezy podpalic i wyrzucic do kosza.Pamietaj rachunek prawdopodobienstwa jest dla idiotow mozesz bardziej polegac na instynkcie niz na tych pieprzonych matematycznch bzdurach.[/qb]
Ignorowanie rachunku prawdopodbieństwa w grach losowych jest tym samym co ignorowanie siły grawitacji. Podskakujesz i ciągle spadasz. Dlaczego, do cholery? Przecież "ja grawitację ignoruję, to ona mnie też powinna"!
Tak samo jest z rachunkime prawdopodobieństwa, możesz go ignorować, ale on o Tobie nie zapomni...

Ja próbuję dowiedzieć się dlaczego dzieje tak a nie inaczej i co zrobić, żeby było tak jak ja chcę.
Jeżeli chcę się wznieść ponad poziom na którym jestem, to mogę wykorzystać coś co lata (np. paralotnię - polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) albo przynajmniej schody albo drabinę. Wiem już, że po każdym podskoku do góry szybko spadnę i nie ma sensu podskakiwać.

A jeżeli coś Ci się udaje mimo niewiedzy, to może być tak jak z blondynką, która jeździ samochodem dopóki ten się "nie popsuje". Wtedy wzywa pomoc drogową, która dolewa paliwa do pustego baku i blondynka jedzie dalej.
Gdyby tylko wiedziała, że co jakiś czas należy dolewać paliwa, to mogłaby zaoszczędzić czas i pieniądze na wzywanie pomocy drogowej.
Ale po co, wystarczy ignorować tą żółtą lampkę, która sie czasem zapala...

A co do instynktu i matematyki, to przecież można to doskonale połączyć. Wystarczy policzyć skuteczność swoich przeczuć i jeżeli dają zysk, to je po prostu wykorzystywać!

pozdrowienia
wuzz

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
tinsley snow (więcej asyst) 1 1.76
stawka 500 expekt

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
poprzedni tydzień na plusie 430 zł ze względu na konieczność odróbki będę liczył wszystko ponad 350 zł do puli odrabianej czyli zarobione 350 zł i 80 odrobione
olowokandi robinson (więcej zbiórek) 1 1.73
expekt stawka 500

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]tinsley snow (więcej asyst) 1 1.76
stawka 500 expekt[/qb]
Juan chyba nieświadomie się pomyliłeś

Expekt
Snow Eric - Whitney Chris
Najwiecej punktow in game Philadelphia vs Denver NBA 2.07 1.76

Dołączył: Nov 2002
Posty: 291
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 291
Quote
Oryginalnie wysłał gump:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]tinsley snow (więcej asyst) 1 1.76
stawka 500 expekt[/qb]
Juan chyba nieświadomie się pomyliłeś

Expekt
Snow Eric - Whitney Chris
Najwiecej punktow in game Philadelphia vs Denver NBA 2.07 1.76[/qb]
tinsley snow to był typ z dzisiaj po północy(16.12.2002, mecz zaczal sie rowno o polnocy)). Wiem bo też zagrałem i wygrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Tak więc brawo juan!

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
robinson stackhouse (więcej punktów) 1 1.94
expekt stawka 500

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
toronto +8.5 1.9 stawka 500 expekt
detroit -6 1.9 stawka 500 expekt

Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
Jeżeli gość kilka razy prawidłowo "odbije piłkę" i dostanie za to pieniądze, może dojść do wniosku, że jest lepszy od innych i potrafi nieźle utrzymać się z gry. Opanowany chciwością zaczyna "wybiegać na boisko" zbyt często, nawet wtedy, gdy nie ma dobrych okazji. Zanim się zorientuje, krótka seria nieudanych rzutów niszczy jego karierę. Uważaj Juan bo zaczynasz grać w ten sposób, a szkoda. Powodzenia

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Mądre slowa Linus...
Moim zdaniem nic tak nie jest tak niszczace w hazardzie jak granie progresja ( czyli natychmiastowa chec odegrania sie, gdy jest sie pod wplywem frustracji spowodowanej wczesniejsza porazka )
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
A...podchodze do sprawy czysto psychologicznie.
Uwazam,ze w grach hazardowych ta dziedzina nauki przewyzsza statystyke (patrzac od strony gracza rzecz jasna)

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
utah -2 1.9 stawka 600 expekt

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]utah -2 1.9 stawka 600 expekt[/qb]
poprzedni tydzień: 350 zarobione i 40 wraca do puli
wesołych świąt rafter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
phoenix -3 1.9 stawka 500 expekt

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]phoenix -3 1.9 stawka 500 expekt[/qb]
w tym tygodniu 350 zarobione i 100 wraca do puli
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 16 z 16 1 2 14 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, Lukasz111, forty, aker, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,654 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1