Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Swoją drogą to obciach klub chce pukać piłkarsko do wrót europy a organizacyjnie na poziomie drugiej ligi. Wpada paru gości i kupują ile chcą biletów aby za chwilę sprzedawać z zyskiem. Jak widać dla władz Wisły kibice nie mają zbyt dużego znaczenia zresztą nie pierwszy raz to pokazali

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
Ciekawe, ile zarobią jeśli Wiśle faktycznie uda się do wspomnianej wyżej piłkarskiej Europy awansowac. Wszak na Ligę Mistrzów, a nawet Puchar UEFA bilety będą droższe, zapotrzebowanie na pewno większe, więc przebitka musi byc gruba. Ochroniarze (może będzie ich tym razem pięciu) staną przed wyborem - dostac po buzi albo działkę od interesu, a policja... pewnie znów nie zdąży. Zarząd Wisły zdziwi się sytuacją, jednocześnie do końca w nią nie wierząc, no bo jak to nasi kibice mogliby coś takiego zrobic, a chłopaki zarobią na nowe bluzy Lonsdale lub Everlast, może nawet na lekko przechodzone, czarne BMW dla adeptów stadionowej bandyterki.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5135675.html

PRZEGLĄD PRASY. Michał Listkiewicz nie wyklucza, że jednak pozostanie prezesem PZPN - Może zamiast tej rezygnacji stoczę jeszcze jeden bój o zachowanie niezależności piłki od świata polityki - mówi Listkiewicz w wywiadzie dla dziennika "Polska".

Prezes PZPN uważa, że jego odejście może zaszkodzić przygotowaniom do Euro 2012, w które coraz bardziej mieszają się politycy. - Może zamiast rezygnacji stoczę jeszcze jeden bój o zachowanie niezależności piłki od świata polityki, od ręcznego sterowania. Co nie przeszkadza absolutnie walce z patologiami, które znamy.

To pierwsza taka deklaracja od zjazdu PZPN 13 kwietnia, kiedy Listkiewicz jasno zapowiedział, że 14 września poda siebie i zarząd PZPN do dymisji. Teraz twierdzi, że wciąż rozważa różne rozwiązania. - Odpowiedź dam we wrześniu na zjeździe. Ale jest oczywiste, że nie mogę oddać pola i stulić uszu - mówi w dzienniku "Polska".

Prezes PZPN podkreśla, że rezygnację odradzają mu działacze UEFA. - Prezes portugalskiej federacji powiedział tak: "Słuchaj Michał, u nas też były w futbolu przekupstwa, a i teraz w korupcję zamieszany jest mistrz, FC Porto. A przecież nikt z tego powodu nie chce odwoływać prezesa związku! - opowiada Listkiewicz. - Nie tylko Beenhakker namawia mnie żebym został - dodaje.

Jednak nawet jeśli Listkiewicz zrezygnuje z funkcji prezesa PZPN, wciąż będzie miał istotny wpływ na kluczowe decyzje w związku. Jako pełnomocnik UEFA ds. Euro 2012 ma doskonałe alibi, by zostać w PZPN - pisze "Dziennik". - Nie ma takiej możliwości abym dalej był pełnomocnikiem UEFA nie pełniąc jakiejś funkcji w PZPN, a przecież podpisałem z UEFA kilkuletni kontrakt - wyjaśnia Listkiewicz. - To wszystko musi się łączyć. Muszę mieć jakiś wpływ na podejmowanie decyzji w PZPN.

Nie wiadomo jeszcze jaką konkretnie funkcję miałby pełnić, ale już teraz wydaje się jasne, że za kilka miesięcy Listkiewicz nadal będzie zatrudniony w piłkarskiej centrali.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
kilka faktów...


po derbach Stokowiec wszedł do szatni i puścił hasło, że nie było źle. Masłowski mu wypierdolił (szacun) reszta pajacyków siedziała na cipach,
- Lisowski na meczu z Polonią pokazywał fucki w stronę trybun. Miał po meczu rozmowę, pierdolił głupoty, masz szmato połamane palce!!!!!!!!!!
- wszystkie pajacyki jadą z Ukahem "ty czarna małpo" to standard,
- pajacyki nienawidzą Napoleoniego- teksty "gwiazdeczko, Ty dziś piłki nie powąchasz", "co Ty kurwo grasz" przed derbami mówili m.in. Szeliga i Budka,
- wszyscy boją się odejścia Cacka w Widzew ten pan nie włożył żadnych pieniędzy, z wyjątkiem kupna udziałów,
- podczas meczu z Jagiellonią wielmożny pan wiceprezes Animucki sędziował koszykówkę damską,
- na konferencji prasowej po Polonii cipa z ławki dostała pytanie "Panie trenerze,
ma pan jaja". Cipa nie odpowiedziała,
- po meczu z Lechem Cacek miał pomysł zamknięcia zegara,
- po derbach na hasło "jak nie zwolnicie Zuba, to my nie przyjdziemy" Cacek odpowiedział "to nie przychodźcie"- więc kurwa nie narzekajcie, że nie było dopingu,
- pajacyki po środowym, przedderbowym treningu udali się do knajpy na Narutowicza (tam, gdzie są kręgle) i przy paru piwkach na łeb oglądali Ligę Mistrzów tak na nich wpłynęło 2000 osób na treningu,

To jest tekst ze strony Widzewa jak to jest prawda to powiem krótko
Wypiedalac z tej drużyny szmaty bez honoru.
Nie po to tyle zdrowia straciłem aby grali tacy frajerzy.
Dumą Widzewa kibice dumą Widzewa

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Cały tekst nie chce się wkleić jak ktoś jest ciekawy całości
http://www.widzew-fan.com/index.php?/news/show/254

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
blackjack piwo

Niestety ale masz racje!!
Po wczorajszym meczu kiedy ubawilem sie lepiej niz na weselu smirk wielu kibicow zaczelo marudzic ze niepotrzebnie, ze trzeba im pomoc ...
Ja to pieprze, po bramce Budka widzial tylko Zuba a gdzie kibice ??
To MY tworzymy historie tego klubu, to My przychodzimy tu od pokolen i to MY mamy prawo wymagan zaangażowania bo sam wynik jest wypadkowa wielu rzeczy...

Jedna rzecz ktorej sie bardzo dziwie to ze nikt jeszcze nie wpadl na pomysl zeby Zubowi wytlumaczyc ze ma odejsc, ale tak wytlumaczyc zeby zrozumial boks
A jesli nie zrozumie to do skutku...
Mysle ze kilka wizyt na urazowce i zacznie myslec ze zycie wazniejsze niz marna kariera...

Szkoda ze kibice nie wpadli wczoraj mimo ogromnej kreatywnosci na jedna przyspiewke ktora spiewalem z kumplami:

Polonia spiewala : nigdy nie spadnie Polonia nigdy nie spadnie

a MY : wezcie Zuba to sie uda laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by blackjack
Cały tekst nie chce się wkleić jak ktoś jest ciekawy całości
http://www.widzew-fan.com/index.php?/news/show/254

Szkoda, że konflikt w szatni wypłynął tak późno. Jeśli rzeczywiście takie rzeczy dzieją się w Widzewie to nie wróżę świetlanej przyszłości tej drużynie.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Ignorator
Originally Posted by blackjack
Cały tekst nie chce się wkleić jak ktoś jest ciekawy całości
http://www.widzew-fan.com/index.php?/news/show/254

Szkoda, że konflikt w szatni wypłynął tak późno. Jeśli rzeczywiście takie rzeczy dzieją się w Widzewie to nie wróżę świetlanej przyszłości tej drużynie.

.::Think Twice::. Ignorator.

jak spadna do 3 ligi to i tak wszystkie "gwiazdy" z Lisowskim na czele pouciekaja..

Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
Szkoda by było, gdyby Widzew spadł tak nisko. Straciłaby na tym cała Ekstraklasa. Z drugiej ligi w miaro łatwo jest się podnieśc, natomiast z perspektywy trzeciego pokładu wygląda to całkiem inaczej. Mam nadzieję, że to się w końcu jakoś ułoży i najmocniejsze drużyny spotkają się w jednej klasie rozgrywkowej (może to byc druga liga) . Gramy dla kibiców pamiętajmy, niezależnie gdzie.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Lisowski, że ma już maniery gwiazdorskie można było się przekonać zimą na turnieju halowym w Poznaniu.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Jak się dowiedzieliśmy, kupnem Sportowej Spółki Akcyjnej Kolporter Korona Kielce jest zainteresowana Toyota.

Ten znany koncern samochodowy, sponsorujący między innymi włoską Florentinę i hiszpańską Valencię, chciałby ponoć również w Polsce reklamować się poprzez dobry klub piłkarski. Rzecznik prasowy Kolportera Korony Maciej Topolski nie zaprzecza, ale też nie potwierdza informacji. - Otrzymujemy różne zapytania, ale na razie trudno mówić o konkretach. Spółka jest na sprzedaż, ale potencjalni nabywcy czekają pewnie na decyzje, jakie zapadną w sprawie Korony. Czy zostanie zdegradowana, czy nie - wyjaśnia Maciej Topolski.

żródło echo dnia

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Janusz Wójcik nowym trenerem Widzewa
Sam już nie wiem co o tym sądzić
Wierzę tylko w jego znajomości bo osobiście wolałbym Smolarka

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,title,Niedziela-pilkarze-sa-jak-prostytutki,wid,9878692,wiadomosc.html?rfbawp=1208786886.943

ciekawe porównanie laugh

http://www.rp.pl/artykul/123602.html

Reissik - nie myślałem, że Ty też dołączysz kiedyś do grona "gazetowych płaczków" ... smirk

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by blackjack
Janusz Wójcik nowym trenerem Widzewa
Sam już nie wiem co o tym sądzić
Wierzę tylko w jego znajomości bo osobiście wolałbym Smolarka

A kto nie wolalby Smolarka ...

Ale dopoki ta banda bedzie rzadzic w Widzewie to mozesz pomarzyc ze zostanie podjeta choc jedna dobra decyzja smirk

Bakalarczyk puke jest tyle pieknych dyscyplin ... moze szachy taki spokojny sport, tam sprobuj szczescia bo na pilce to lepiej sie zna Kreciu z prognozy pogody ...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
''W związku z zachowaniem kibiców Klubu w czasie ostatnich meczów władze klubu postanowiły:
* nie organizować grup kibiców na mecze wyjazdowe do końca roku,
* nie sprzedawać biletów na kolejne mecze rozgrywane w sezonie 2007/2008 na własnym stadionie
* zrezygnować z planowanego rozlosowania wśród posiadaczy KIK możliwości zakupu 20 biletów na mecze reprezentacji Polski w ramach Euro 2008. ''

blush blush blush

Karygodne! Sorry nie moje podwórko ale jestem w szoku blush
''Koledzy'' zza miedzy wywieźcie ten Wasz zarząd na taczkach jak inaczej nie chcą odejść..

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
" Punkt 1: Rację mają tylko Cacek i Bakalarczyk
Punkt 2: Masz inne zdanie --> patrz punkt 1

A taki ch.. jak Batorego komin!!!!
KIBICE WIDZEWA! Wszyscy na Zagłębie! Siłą wejdziemy!"


No to za dwa tygodnie moze byc ciekawie
laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
dokladnie dzisiaj 60 lat temu narodzila sie DUMA POMORZA
POGON SZCZECIN
http://ligowiec.net/fotorelacja/mecz-14726/0

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Originally Posted by Inzaghi78
" Punkt 1: Rację mają tylko Cacek i Bakalarczyk
Punkt 2: Masz inne zdanie --> patrz punkt 1

A taki ch.. jak Batorego komin!!!!
KIBICE WIDZEWA! Wszyscy na Zagłębie! Siłą wejdziemy!"


No to za dwa tygodnie moze byc ciekawie
laugh

Dumą Widzewa Kibice Dumą Widzewa!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Utalentowany piłkarz Ruchu Chorzów Maciej Sadlok zostanie zawodnikiem angielskiego Fulham!

Władze klubu zgodziły się na transfer młodzieżowego reprezentanta Polski i ten 1 maja wraz ze swoim menedżerem uda się na Wyspy, gdzie przejdzie badania lekarskie, a następnie złoży podpis pod profesjonalnym kontraktem.

Sadlok będzie zatem drugim Polakiem po Łukasz Fabiańskim, który z Orange Ekstraklasy trafi bezpośrednio do Premier League. Anglicy pozyskaniem Sadloka zainteresowali się już kilka tygodni temu. Na początku rundy wiosennej do siedziby chorzowskiego klubu wpłynęła oficjalna oferta kupna młodego zawodnika.

Przedstawiciele Fulham nie ukrywali wówczas, że biorą pod uwagę jedynie grę Polaka w pierwszej drużynie. "Anglicy chcą pozyskać go na zasadzie profesjonalnego kontraktu, do pierwszego zespołu" - mówił menedżer zawodnika.

- To prawda - pierwszego maja lecimy do Londynu, gdzie Maciek przejdzie badania lekarskie. Jeśli nie zdarzy się nic nieoczekiwanego to drugiego maja powinien być już piłkarzem Fulham" - powiedział Radosław Osuch.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Brazylijski piłkarz Hermes Neves Soares podpisał kontrakt z białostocką Jagiellonią. Umowa ma obowiązywać dwa lata.

- Hermes na 99,5 procenta jest już zawodnikiem Jagi - powiedział wiceprezes klubu Artur Kapelko.

Owe pół procent niepewności to przyszły byt Jagiellonii. Kontrakt nie wejdzie w życie jeśli żółto-czerwoni spadną z ekstraklasy.

34-letni pomocnik będze mógł występowac w podlaskim klubie od przyszłego sezonu. Dodajmy, że Brazylijczyjk niedawno rozstał się z Kolporterem Koroną Kielce.

[Linked Image]

Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1