|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Ok juz tez mi wyrejestrowali i moge wyplacac. Dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
ile sie czeka na wyplate przelewem na konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
o ile pamiętam 2-5 dni bankowych
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
A ile idzie wyplata na Moneybookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
do 24h góra w rzeczywistości szybciej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
You’ve successfully completed the Betfair Betting Challenge. Brilliant stuff. So we’ve put £10 in your account for you to spend as you like. Don’t forget ...
Maila tej tresci wlasnie dostalem ale teych 10 pf nie moge znalezc. trzeba je jakos uaktywniac czy dodaja normalnie to do konta??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 56 |
Panowie nie moge się wylogować na betfair Pokazuje mi "trwa wylogowywanie" po kilku minutach gdy odświeżam znowu jestem zalogowany- jaka może być przyczyna
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 130 |
Panowie nie moge się wylogować na betfair Pokazuje mi "trwa wylogowywanie" po kilku minutach gdy odświeżam znowu jestem zalogowany- jaka może być przyczyna spokojnie, to sie czesto zdarza ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
ja zawsze wracam do strony głównej i stamtąd się wylogowuje. Mam wrażenie że tam jest najmniej zakłuceń, skoro bf jest non stop filtrowane przez różne booty. Tak sobie wymysliłam  I zawsze po wyjściu ze strony kasuje pliki cook i inne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Ile idzie pierwsza wypłata na Moneybookers? Orientuje się ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
tyle samo co każda następna czyli zgodnie z deklaracjami 24 godziny ale praktycznie po 12 godzinach są w MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614 |
ja zawsze wracam do strony głównej i stamtąd się wylogowuje. Mam wrażenie że tam jest najmniej zakłuceń, skoro bf jest non stop filtrowane przez różne booty. Tak sobie wymysliłam  I zawsze po wyjściu ze strony kasuje pliki cook i inne. haha dawno nikt mnie tak nie rozbawil, boty sluza do sledzenia oferty i wylapywania roznych okazji lub jako automaty do gier i pokera. Nie ma mozliwosci aby tego rodzaju bot przechwycil Twoje haslo czy cookies bo to jest przekazywane miedzy twoim komputerem a betfair. Do przechwytywania hasel sa inne programy. pzdr pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Uzywa ktos Fairbota 2.0 ? Bo wlasnie od kilku dni nie moge sie na nim zalogowac wyskakuje cos o ze user nie ma dostepu do logowania APi login - ja nie wiem o co tu chodzi, w opcjach nic nie grzebalem nie ma proxy ustawionego i nagle takie cos.. Starsza wersja Fairbota dziala ok. Ale mi opcji z nowej wersji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2006
Posty: 53 |
witam, w przypadku przyznania bonusa 20euro, ile razy musze nim obrocic ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Bylo to juz walkowane tysiac razy. Raz postawisz po obojetne jakim kursie i juz mozesz wyplacac.
A co do mojego problemu wyzej z Fairbotem - mam juz wersje 2.1 i smiga az milo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Witam, mam mały problem z Betfair. Od prawie dwóch tygodni mailuję z ich supportem na temat poprawienia zakładów dla jednego meczu - pomylił im się wynik na moją niekorzyść. Przyznali mi rację, ale oprócz ciągłego uspokajania że zamierzają zmienić wynik moich pieniędzy nie widzę na koncie. Czy możecie podać mail do jakiegoś managera bo już nie mam siły pisać do supportu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Cyborg,
napisz mi PM'a, może uda mi sie Ci jakoś pomóc
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 76 |
Witam Czy w MLB w nawiasie mając "miotacz" końcowy wynik odnosi się który z miotaczy był lepszy? Nie zawsze idzie to w parze z wynikiem końcowym meczu. Ew. który livescore pokazuje taki wynik miotaczy -jest jakiś skrót H,E,R.Wyjaśnijcie proszę Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Duże piwko dla punter UK  Sprawa z, którą angielski support zmagał się ponad 2 tygodnie generując tylko kolejne maile typu: przepraszamy, ble, ble, zmienimy wkrótce, ble, ble, jemu zajęła niecałą dobę Za radą puntera następnym razem sprawdzę polską obsługę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka