"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#228726 18/08/2003 13:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Działa Wam dziś MZ??. W sumie to mi nie działa od wczorajszego południa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#228727 18/08/2003 14:03
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Adolf szykuj sie wylaczyli bo wprowadzaja hokej kolo 11- czy 12 bedzie!!!

#228728 18/08/2003 14:07
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
11 > 12 AM, czy PM???

#228729 18/08/2003 14:17
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Ponoć juz pisali ze o 14 !!!! na poczatku pisali o 9 potem o 11 teraz o 14 ciekawe czy o 19 juz bedzie !!! ten Hokej narazie tylko denerwuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Pozdrawiam

#228730 18/08/2003 17:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Co za po****ncy
Po *** tak zwlekaja i przekladaja godziny
wiecej tylko przez to traca
czy nie lepiej napisac ze mz ruszy jutro o 12:00 niz co 2 godziny przekladac godzien startu.
****nce chyba nie wiedza ze jak tak co 2 godziny przekladaja start to tylko sie pograzaja w tym jakie to sa lamki i wychodza na partaczy i kretaczy a do tego zawodza tych ktorzy czekaja na rozpoczecie mz.
Jakby podali ze mz ruszy jutro o 12:00 a by sie okazalo ze ruszyl szybciej to by tylko zyskali w oczach jako ze sie uporali z problemem przed czasem i by nie zwodzili tym samym ludzi.

Dzis ponownie wieeeeeeeeeeelki minus dla lamek z mz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#228731 18/08/2003 18:03
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
No SebaS.... ... masz racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja tam stawiam ze o 15:30 znów lipa a ludzie czekaja czekaja i czekaja kazdy chce miec team w extraklasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) a oni sobie robia jaja dobrze by było gdyby do 19 ruszyło a swoja droga jak przez ten Hokej mecze w MZ bedą ciągle opóźnione i nie bedzie live to rezygnuje z tych sfedów - Szfed zgred

#228732 18/08/2003 18:07
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Wstalem wczesnie rano kurde tez i oni w kulki leca jak zwykle a****c sie normalnie mozna- no ale mam nadzieje ze jakis ciekawy przynajmniej bedzie ten manager mojego ukochanego sportu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#228733 18/08/2003 19:25
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
no to juz mamy 16:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))) ciekawe ile ejszcze takich po****nych zmian bedzie !!!!

#228734 19/08/2003 18:16
Dołączył: Feb 2001
Posty: 222
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 222
Witam,
Mam taki problem (od uaktualnienia oprogramowania MZ):
Mam ustawioną taktykę "C" (3-4-3) na kilka kolejnych spotkań. Na podglądzie taktyki jest wszystko OK. Tymczasem po zakończeniu meczu w statystykach mam ustawienie 4-4-2 i losowo ustawionych zawodników (obrońcy w ataku, pomocnik na bramce - sic!, dodatkowo nie mam żadnego rezerwowego). Przegrałem w ten sposób ważny mecz w lidze towarzyskiej. Czy ktoś ma podobny problem?

A jeszcze jedno, u znajomych po zmianie oprogramowania zmieniły się skile zawodników (jedne in plus, drugie in minus). Czy macie też jakieś inne problemy?

#228735 26/08/2003 14:50
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
czy ktoś wie do kiedy znów nie działa MZ ???

#228736 26/08/2003 15:00
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Jak ktos moze wiedziec kiedy nawet same szweduchy nie wiedza kiedy im to zadziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Na uspokojenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#228737 20/09/2003 04:24
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
W dniu wczorajszym tzn. 20 września br. zagrałem dzięki błędom serwera, symulatora czy kogo tam jeszcze 6 spotkań w tym samym czasie :eek: Wyniki tych spotkań są różne, nabawiło się moich 2 zawodników przy tym maratonie kontuzji. Ale mam pytanie gdzie jest wpływ dochodów z choćby jednego spotkania???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Macie jakiegoś maila do naszych polskich opiekunów MZ?? Bo mam zamiar sie zapytać jak to jest, że mam 2 inwalidów i pustki w kasie...

#228738 20/09/2003 12:59
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
W czwartek rozegrales 5 mecz w tym tygodniu u siebie.
Kase sie dostaje tylko z 5, kazdy nastepny jest za darmo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#228739 20/09/2003 15:29
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Super, kolejne "cudowne" rozwiązanie. Kontuzjowanych 2 zawodników, zmęczona cała jedenstka a w kasie 0 :eek:
Brawo.

#228740 20/09/2003 15:31
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
A ja tak marudze i marudze, a i tak awansowałem do I ligi. Chyba na złość wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#228741 21/09/2003 18:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]A ja tak marudze i marudze, a i tak awansowałem do I ligi. Chyba na złość wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Adolf szkoda że nie grałem tego sezonu na poważnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dzisiaj pokonałeś mnie 2:1 na własnym boisku ale musisz przyznać że meczyk był niezwykle emocjonujący i jak na drużynę która spadła do div3 zaprezentowałem się przyzwoicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Teraz mogę tylko pluć sobie w brodę że zrezygnowałem z MZ na jakiś czas - Varminia Masuria powstała jak feniks z popiołów ale za późno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Powodzenia Leibstandarte w div1 - byłeś po za zasięgiem rywali...

#228742 22/09/2003 15:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]A ja tak marudze i marudze, a i tak awansowałem do I ligi. Chyba na złość wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Adolf szkoda że nie grałem tego sezonu na poważnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dzisiaj pokonałeś mnie 2:1 na własnym boisku ale musisz przyznać że meczyk był niezwykle emocjonujący i jak na drużynę która spadła do div3 zaprezentowałem się przyzwoicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Teraz mogę tylko pluć sobie w brodę że zrezygnowałem z MZ na jakiś czas - Varminia Masuria powstała jak feniks z popiołów ale za późno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Powodzenia Leibstandarte w div1 - byłeś po za zasięgiem rywali...[/qb]
Prem, pamiętam swoje początki w MZ i pamiętam, że miałeś swoją drużynę nieco wcześniej niż ja i dostałem wtedy solidne baty w naszym sparingu.
A jeśli chodzi o mecz ligowy, kończący tą kolejkę - to wystawiłem 2 skład i przyzwoicie poradził sobie z Twoją druzyną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Nie mogłem narażać swoich gwiazdorów na kontuzje - niebawem przecież 1 liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam nadzieję się w niej utrzymać...
A propo - wyczytałem gdzieś, że liga ma ruszyć 5 października, ktoś może potwierdzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#228743 23/09/2003 22:43
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
G
gsg Offline
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
Na bank 5 pazdziernika - tydzien przerwy (jedna niedziela bez ligi) a potem mecz. Chyba ze cos namieszaja z hokejem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#228744 23/09/2003 23:58
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
No to zajebiscie, bo mi mz dziala tak wolno ze zaraz rzuce monitorem o ziemie. Pojawil mi sie przed chwila wynik za puchar Fitness. Gralem z jakims bolkiem, ale na prawde bolkiem i patrze 1:2 porazka, nie wiem czy prad wysiadl rowniez na stadionie i grali po ciemku, bo jak wytlumaczyc porazke z druzyna ktora jest warta 3 razy mniej niz moja :/

#228745 31/10/2003 21:26
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Znow se ponarzekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Gralem mecze, zreszta jakich wiele. Mialem spokojnie 10 akcji SAM NA SAM z bramkarzem, obroncy druzyny przecwniej byli z tylu i nie mieli szansy aby dogonic, byl czas na przymierzenie a ten po*******eniec marnuje 10 takich akcji w jednym meczu (w wielu innych takze) shoting ma 7. Po ***a wprowadzaja symulator skoro pokazuje ich kiczowate pojebusowate bledy.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dla ochlody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, JelineK, 11kera11, forty, rafal08, Sensei, bukma), 814 gości, oraz 5 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,638
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1