|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Działa Wam dziś MZ??. W sumie to mi nie działa od wczorajszego południa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Adolf szykuj sie wylaczyli bo wprowadzaja hokej kolo 11- czy 12 bedzie!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Ponoć juz pisali ze o 14 !!!! na poczatku pisali o 9 potem o 11 teraz o 14 ciekawe czy o 19 juz bedzie !!! ten Hokej narazie tylko denerwuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Co za po****ncy Po *** tak zwlekaja i przekladaja godziny wiecej tylko przez to traca czy nie lepiej napisac ze mz ruszy jutro o 12:00 niz co 2 godziny przekladac godzien startu. ****nce chyba nie wiedza ze jak tak co 2 godziny przekladaja start to tylko sie pograzaja w tym jakie to sa lamki i wychodza na partaczy i kretaczy a do tego zawodza tych ktorzy czekaja na rozpoczecie mz. Jakby podali ze mz ruszy jutro o 12:00 a by sie okazalo ze ruszyl szybciej to by tylko zyskali w oczach jako ze sie uporali z problemem przed czasem i by nie zwodzili tym samym ludzi.
Dzis ponownie wieeeeeeeeeeelki minus dla lamek z mz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
No SebaS.... ... masz racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja tam stawiam ze o 15:30 znów lipa a ludzie czekaja czekaja i czekaja kazdy chce miec team w extraklasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) a oni sobie robia jaja dobrze by było gdyby do 19 ruszyło a swoja droga jak przez ten Hokej mecze w MZ bedą ciągle opóźnione i nie bedzie live to rezygnuje z tych sfedów - Szfed zgred
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Wstalem wczesnie rano kurde tez i oni w kulki leca jak zwykle a****c sie normalnie mozna- no ale mam nadzieje ze jakis ciekawy przynajmniej bedzie ten manager mojego ukochanego sportu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
no to juz mamy 16:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))) ciekawe ile ejszcze takich po****nych zmian bedzie !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 222 |
Witam, Mam taki problem (od uaktualnienia oprogramowania MZ): Mam ustawioną taktykę "C" (3-4-3) na kilka kolejnych spotkań. Na podglądzie taktyki jest wszystko OK. Tymczasem po zakończeniu meczu w statystykach mam ustawienie 4-4-2 i losowo ustawionych zawodników (obrońcy w ataku, pomocnik na bramce - sic!, dodatkowo nie mam żadnego rezerwowego). Przegrałem w ten sposób ważny mecz w lidze towarzyskiej. Czy ktoś ma podobny problem?
A jeszcze jedno, u znajomych po zmianie oprogramowania zmieniły się skile zawodników (jedne in plus, drugie in minus). Czy macie też jakieś inne problemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
czy ktoś wie do kiedy znów nie działa MZ ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Jak ktos moze wiedziec kiedy nawet same szweduchy nie wiedza kiedy im to zadziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Na uspokojenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
W dniu wczorajszym tzn. 20 września br. zagrałem dzięki błędom serwera, symulatora czy kogo tam jeszcze 6 spotkań w tym samym czasie :eek: Wyniki tych spotkań są różne, nabawiło się moich 2 zawodników przy tym maratonie kontuzji. Ale mam pytanie gdzie jest wpływ dochodów z choćby jednego spotkania???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Macie jakiegoś maila do naszych polskich opiekunów MZ?? Bo mam zamiar sie zapytać jak to jest, że mam 2 inwalidów i pustki w kasie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
W czwartek rozegrales 5 mecz w tym tygodniu u siebie. Kase sie dostaje tylko z 5, kazdy nastepny jest za darmo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Super, kolejne "cudowne" rozwiązanie. Kontuzjowanych 2 zawodników, zmęczona cała jedenstka a w kasie 0 :eek: Brawo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
A ja tak marudze i marudze, a i tak awansowałem do I ligi. Chyba na złość wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]A ja tak marudze i marudze, a i tak awansowałem do I ligi. Chyba na złość wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Adolf szkoda że nie grałem tego sezonu na poważnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dzisiaj pokonałeś mnie 2:1 na własnym boisku ale musisz przyznać że meczyk był niezwykle emocjonujący i jak na drużynę która spadła do div3 zaprezentowałem się przyzwoicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz mogę tylko pluć sobie w brodę że zrezygnowałem z MZ na jakiś czas - Varminia Masuria powstała jak feniks z popiołów ale za późno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Powodzenia Leibstandarte w div1 - byłeś po za zasięgiem rywali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał Prem$: [qb] Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]A ja tak marudze i marudze, a i tak awansowałem do I ligi. Chyba na złość wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Adolf szkoda że nie grałem tego sezonu na poważnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dzisiaj pokonałeś mnie 2:1 na własnym boisku ale musisz przyznać że meczyk był niezwykle emocjonujący i jak na drużynę która spadła do div3 zaprezentowałem się przyzwoicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz mogę tylko pluć sobie w brodę że zrezygnowałem z MZ na jakiś czas - Varminia Masuria powstała jak feniks z popiołów ale za późno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Powodzenia Leibstandarte w div1 - byłeś po za zasięgiem rywali...[/qb] Prem, pamiętam swoje początki w MZ i pamiętam, że miałeś swoją drużynę nieco wcześniej niż ja i dostałem wtedy solidne baty w naszym sparingu. A jeśli chodzi o mecz ligowy, kończący tą kolejkę - to wystawiłem 2 skład i przyzwoicie poradził sobie z Twoją druzyną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Nie mogłem narażać swoich gwiazdorów na kontuzje - niebawem przecież 1 liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam nadzieję się w niej utrzymać... A propo - wyczytałem gdzieś, że liga ma ruszyć 5 października, ktoś może potwierdzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134 |
Na bank 5 pazdziernika - tydzien przerwy (jedna niedziela bez ligi) a potem mecz. Chyba ze cos namieszaja z hokejem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
No to zajebiscie, bo mi mz dziala tak wolno ze zaraz rzuce monitorem o ziemie. Pojawil mi sie przed chwila wynik za puchar Fitness. Gralem z jakims bolkiem, ale na prawde bolkiem i patrze 1:2 porazka, nie wiem czy prad wysiadl rowniez na stadionie i grali po ciemku, bo jak wytlumaczyc porazke z druzyna ktora jest warta 3 razy mniej niz moja :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Znow se ponarzekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Gralem mecze, zreszta jakich wiele. Mialem spokojnie 10 akcji SAM NA SAM z bramkarzem, obroncy druzyny przecwniej byli z tylu i nie mieli szansy aby dogonic, byl czas na przymierzenie a ten po*******eniec marnuje 10 takich akcji w jednym meczu (w wielu innych takze) shoting ma 7. Po ***a wprowadzaja symulator skoro pokazuje ich kiczowate pojebusowate bledy.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Dla ochlody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|