I jeszcze jedno Ryptol jest już 2 ligowcem
Przyjmij Ryptol oficjalne gratulacje . Iżebyś mi tylko w div2.7 nie zawitał, hehe
No jeszcze nie mam 3ptk przewagi i 10 bramek czyli jak przegram ostatni mecz 1:0 a drugi w lidze wygra 9:0 (co sie w naszej lidze jeszcze nikomu nie udało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> najwyzej to chyba wygrałem ja 6:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) ale gdyby sie tak stało to zostaje w 3ciej lidze i bede plakał tydzien albo dwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Aha a co do nazwy to wedlug mnie musi w niej byc mecz.pl i juz, bez tego to nie ma sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> na harz jestem zarejestrowany o miesiac dluzej niz na mecz.pl a tam mam łacznie postów chyba z 6 a tu okolo 100 juz. Lubie to forum nigdy nie bylo tu zadnej chamowy ani nic podobnego ,nikt na nikogo nie najezdza ,nikt nikomu postów nie kasuje ,nikt sie nie rzuca jesli ktos nowy sie o cos zapyta i ogolnie to sielanka
a ludzie świetni Chcialem napisac buziaczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale napisze
pozdrawiam bo jeszcze pomyslicie ze cos ten tego ze mną hehe a wiec
pozdrawiam
ryptol