Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Kazdy z uczestników a wiec:

01. Lech Poznan - Primera Division (Spain)
02. GKS Belchatow - div1.1
03. Varminia Masuria FC - div2.3
04. Raprerzy Nowy Sacz - div2.7
05. LC Leopards - div3.10
06. Golden Dragons - div3.11
07. Evil Exterminator - div2.XX
08. Dubnik SA - div3.24
09. FC Alkoholix Cieplice div4.16
10.Rokita Brzeg Dolny - div4.40
11.KS Kosynierzy Holuczkow - div4.50
12. SKALA TUMLIN
13. Fc Mrufki
14. Nadzieja Speed Elblag

ma prawo głosu i podaja 6 przedstawicieli do federacji A !!!! NIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA SIEBIE !!!

NIE NALEZY EDYTOWAĆ POSTÓW Z GŁOSAMI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Glosy prosze podawac w miare możliwości jak najszybciej Jesli ktoś nie poda glosów niestety na jego miejsce chyba zostanie przyjęty ktoś inny ale to jeszcze jest do ustalenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

O przynależności do Federacji A zdecyduje większa ilośc głosów oddana na dana drużyne !!!!!

GŁOSUJEMY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Moze ja zacznę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jestem zwolennikiem silnej i troszke słabszej Federacji więc oddaje swój głos na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Emocje rosna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))

Nominowani sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

FC Leopards
Dubnik SA
Evil Exterminator
KS Kosynierzy Holuczkow
Lech Poznan
Raprerzy Nowy Sacz

Niestety okazuje sie ze jest to bardzo trudny wybór troche na pewno decyduje sentyment i znajomość graczy ale jakoś trzeba było go dokonać Sorki jeśli ktoś jest urazony ze na niego nie oddałem głosów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> głosów jest za mało ja bym potrzebował około 13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Jak juz Raho nadmienił wybór był bardzo cieżki, ale po namyśle wybrałem nastepujące drużyny:

FC Leopards
GKS Belchatow
Raprerzy Nowy Sacz
Lech Poznan
Dubnik SA
Evil Exterminator

Wybralem w sumie te druzyny ktore najdluzej znam i trzymam "sztame" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Lech Poznan
GKS Belchatow
Raprerzy Nowy Sacz
FC Leopards
Golden Dragons
Dubnik SA

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Moze dodajmy jeszcze jeden zespol. Po wstepnym glosowaniach widac ze i tak prawdopobnie walka rozegra sie:

Lech Poznan
GKS Belchatow
Raprerzy Nowy Sacz
FC Leopards
Golden Dragons
Evil Exterminator
Dubnik SA
KS Kosynierzy Holuczkow

Sprawa jest prosta, kazdy z nas gral w Platinum League, nie ma sensu aby jeden z naszych musial przed czasem odpuscic ekipe i zejsc nizej.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
narazie zagłosujmy po podliczeniu głosów zadecydujemy !!!!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
:zobacz:
LC Leopards - RYPTOL - prezes FEDERACJI mecz.pl
Lech Poznan
GKS Belchatow
Evil Exterminator
Dubnik SA
Golden Dragons
KS Kosynierzy Holuczkow
Raprerzy Nowy Sacz

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Mimo wszystko tak!!!
Dupa nie ma co robić głosowania koniec kropka, seba ma rację. W skład Federacji mecz.pl powinni wejść dawni Platinum ligowcy.
Tworzymy Federację mecz.pl w skład której wchodza wyżej wymienieni i już nie ma co robić podziałów.
Mamy ósemkę, uważam, że jest to optymalna ilośći już

Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
GKS Belchatow
Dubnik SA
Evil Exterminator
KS Kosynierzy Holuczkow
Lech Poznan
Raprerzy Nowy Sacz
to moje faworyty jestem za zalozeniem 2 ekip po 7 teamow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mozna by je na przyklad nazwac Federacja mecz.pl
i Zwiazek Pilkarski mecz.pl po co dzielic na A i B wskazanie B kojazy mi sie raczej z jakims rodzajem rezerw a jesli wyladował bym w nich to wolał bym sie jakos nazywac a nie B <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Moze akurat tym z b bedzie sie dobrze grało i nie beda mieli ochoty na jakies przetasowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
To tyle z mojej strony buziaczki (to euforia po wygraniu chyba najwazniejszej ligowki w tym sezonie-prosze o wyrozumialosc) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
RYPTOL na prezydenta!!
Ja tez chyba jestem za tym ze mozna zrobic 8 i 6 i mozna nazwac tak jak Ryptol proponuje.

Ps: Euforia, euforia ale buziaczki hihi... dla facetow? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Skoro chcecie to moze i dobrze zrobic 8 i 6 ale to mi wtedy wyglada na klike i nazwa musi byc Federacja Platinum Ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))) skoro tam beda gracze tylko tej ligi a pozostałe druzyny załoza federacje mecz pl i wszystko pasuje - chyba !!!

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
W pierwszym sezonie zagrajmy w skladzie 8 (wszyscy byli Platynowcy), co najwyzej w przerwie sezonowej spadnie o 1 zespol wiecej a na jego miejsce nie wejdzie nowy. Jak juz jestesmy ekipa to niech tak bedzie, nie ma co rozdzielac 1 zespolu, nie tylko wygrana sie liczy ale grupa-jednosc !!!!!

PS.
kaban i GerardYo moze bysmy tak strajk zrobili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
buziaczki dla wszystkich hehehehehe
aha a co do 8miu to moze byc i 8siem ja sie nie upieram jak mamy wywalic kogos przez jakąs bzdure to nie ma sensu. 8 i 6 a rozgrywanie meczy widzialbym tak: najprawdopodobniej beda mecze po 5 czyli 3 zespoly pauzują i teraz tak 5ciu gra 3 najslabszych czyli ci ktorych wyniki sa najgorsze zmianiaja sie z tymi z rezerwy i tak co mecz. Czyli dobrze grasz to zostajesz slabo grasz to sie zmieniasz mozna by oddawac mecze np rezerwowy nie chce zjac miejsca za kogos z jakis tam przyczyn np. inny mecz duzo kontuzji czy cokolwiek to wtedy wymieniamy 2 jednego lub wcale itd. Ale najlepiej by bylo gdyby przymusem bylo podanie odpowiedniego argumentu na rezygnacje z gry zeby nie bylo bo mi sie nie chce. Mozna ustalic tez zasade ze przy jakiejs ilosci meczy i ciagłych odmowach tej samej druzyny wymiana teamu na inny ale nie wieze ze ktos odmowi bronienia honoru naszgo forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Jak zrobimy taki strajk jak gornicy to nas chyba w z MZ wywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Oż ty Ryptol jakis rozanielony caly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tylko nie probuj wyjsc na ulice i dawc buziaczkow bo mozesz dostac w swojego buziaczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Strajk Strajkiem ale nie blokujcie mównicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> niech kazdy ma prawo sie wypowiedziecjak narazie tworzy sie cos takiego

Federacja Ligi Platinum - lub inna nazwa jaka przyjmiemy ;p

01. Lech Poznan - Primera Division (Spain)
02. GKS Belchatow - div1.1
03. Raprerzy Nowy Sacz - div2.7
04. LC Leopards - div3.10 ===== PREZES
05. Golden Dragons - div3.11
06. Evil Exterminator - div2.XX
07. Dubnik SA - div3.24
08.KS Kosynierzy Holuczkow - div4.50

Federacja mecz.pl czy jaka tam przyjmiecie nazywe

01. Varminia Masuria FC - div2.3
02. FC Alkoholix Cieplice div4.16
03.Rokita Brzeg Dolny - div4.40
04. SKALA TUMLIN
05. Fc Mrufki
06. Nadzieja Speed Elblag

No i wybór prezesa pozostał by do was !!!

Ktos jest przeciw niech powie to teraz albo zamilknie na wieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Quote
Oryginalnie wysłał Raho:
[qb]Ktos jest przeciw niech powie to teraz albo zamilknie na wieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ... czekalismy ale nie doslyszelismy sie glosow przeciwnych, wkoncu ile mozna czekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
widze humorki dopisuja panu juz podziekujemy panie Sebassssssssssssssssssssssss przez długie SSSSSSSS haha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
hehehehehehehehe nie no ja chyba nie chce byc prezesem takich świrów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Ejjejej no to teraz się znów problem zrobił z nazwą federacji.
Osobiście chciałbym mieć w członie nazwy federacji w której bedę występował człon mecz.pl. Jestem już od ponad roku członkiem forum, związałem się z nim i chciałbym w jakiś sposób go reprezentować i tyle.
Federacja Platinum League mecz.pl - może tak
I jeszcze jedno Ryptol jest już 2 ligowcem
Przyjmij Ryptol oficjalne gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: . Iżebyś mi tylko w div2.7 nie zawitał, hehe

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Quote
Oryginalnie wysłał ryptol:
[qb]hehehehehehehehe nie no ja chyba nie chce byc prezesem takich świrów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Ryptol pozostaje Ci tylko 1 do powiedzenia :

NIE CHCEM ALE MUSZEM

a co do nazy to uwazam ze mecz.pl musi byc w nazwie ale platinum tez powinno byc wiec pozostaje nam cos w stylu Federacja Platinum Mecz.Pl albo Federacja Platinum Ligi Mecz.Pl

Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Quote
I jeszcze jedno Ryptol jest już 2 ligowcem
Przyjmij Ryptol oficjalne gratulacje . Iżebyś mi tylko w div2.7 nie zawitał, hehe
No jeszcze nie mam 3ptk przewagi i 10 bramek czyli jak przegram ostatni mecz 1:0 a drugi w lidze wygra 9:0 (co sie w naszej lidze jeszcze nikomu nie udało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> najwyzej to chyba wygrałem ja 6:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) ale gdyby sie tak stało to zostaje w 3ciej lidze i bede plakał tydzien albo dwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Aha a co do nazwy to wedlug mnie musi w niej byc mecz.pl i juz, bez tego to nie ma sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> na harz jestem zarejestrowany o miesiac dluzej niz na mecz.pl a tam mam łacznie postów chyba z 6 a tu okolo 100 juz. Lubie to forum nigdy nie bylo tu zadnej chamowy ani nic podobnego ,nikt na nikogo nie najezdza ,nikt nikomu postów nie kasuje ,nikt sie nie rzuca jesli ktos nowy sie o cos zapyta i ogolnie to sielanka a ludzie świetni
Chcialem napisac buziaczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale napisze
pozdrawiam bo jeszcze pomyslicie ze cos ten tego ze mną hehe a wiec
pozdrawiam
ryptol

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, betowiec, aker, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei), 2,044 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,482
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1