Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 19 1 2 3 4 5 6 18 19
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Originally Posted by lucmacher
Originally Posted by lucmacher
Originally Posted by andrzejek_84
mozesz placic poprzez platnosci allegro tylko a oni tam skasuja cie na 3,5% chyba. i za kupienie przedmiotu o takiej wartosci tez kilka dyszek wyjdzie
Wystawienie przedmiotu kosztuje 2 zł,prowizja od sprzedazy 15 zł.
4% do kwoty 50 zł = 2 zł + 3% od kwoty 50,01 - 500 = 13,50 zł Czyli 17,50 w sumie z wystawieniem przedmiotu.Lepsze to chyba niz odsetki ktore chyba sa wieksze.A wlasnie wie ktos jakie sa odsetki w Citibanku za transakcje gotowkowe?

Wszystko zależy od tego jaką kartą dysponujesz.
Karty różnią się długością okresu wolnej spłaty - im dłuższy, tym z reguły wyższe oprocentowanie na wypadek jego przekroczenia.
Wszystko będziesz mieć podane w umowie. Zależy kiedy spłacasz, bo na wypadek opóźnionej spłaty dochodzą dodatkowe prowizje. Na dzień wyjdzie Ci jakieś 0.06-0.08%.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
mBank odmówił mi wydania karty kredytowej laugh jak zapytałem się dlaczego... odpowiedzieli że nie muszą mi podawać powodu laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
O jaką kartę się ubiegałeś?
Masz konto w tym banku? Duże obroty na nim?
Posiadasz stałe dochody? Obciążenia, itp?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
1. Visa Classic
2. mam konto od roku (od czasu do czasu z niego korzystam)
3. obrót ok. 5k
4. stałe dochody dochodzą na ING ale czasami coś sobie przeleje do mBanku
5. nie mam żadnych obciążeń

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
dziwne...
może poprostu wnioskowałeś o zbyt duży limit i nie zaznaczyłeś przy wniosku jakim minimalnym limitem jesteś zainteresowany?
Ubiegaj się w takim razie w ING - mają podobną ofertę do mBanku. Jeżeli co miesiąc wpływają dochody na to konto, nie powinno być problemu.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
wnioskowałem tylko o 5k frown

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Przy dochodach niższych jak 1600-1800zł nie ma szans jeżeli nie wpływają regularnie na konto. Przy wyższych ich decyzja jest conajmniej dziwna... choć faktem jest, że w mBanku przy niewysokich dochodach standard to 3k.
Za to w ING gdzie pieniądze wpływają regularnie, nie powinieneś mieć problemu. Tam uzyskanie limitu w wysokości nawet 6-io krotności miesięcznych zarobków nie stanowi szczególnego problemu.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
orientujecie sie czy ktos kto nie posiada umowy o prace (ale ma stale dochody bo pracuje na "lewo") ma szanse na kredyt?
mam konto w mBanku od 3 lat. jest szansa dostania kredytu (samochod chce se kupic tongue ) na podstawie histori konta?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by bazyl
orientujecie sie czy ktos kto nie posiada umowy o prace (ale ma stale dochody bo pracuje na "lewo") ma szanse na kredyt?
mam konto w mBanku od 3 lat. jest szansa dostania kredytu (samochod chce se kupic tongue ) na podstawie histori konta?

Nie ma szans. Jeszcze dobrze nie wejdziesz to będą chcieli umowę. smile

Jose #2294210 26/04/2008 01:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491
Likes: 11
Jak w Mbanku to nie wiem,ale wiem,ze np w Lukasie stały klient to umowe o prace pokazuje raz w życiu .Gdy zakłada konto lub bierze 1 pozyczke a potem tylko Cie pytaja ile masz dochodu miesiecznie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ale on nie ma umowy, dorabia sobie na lewo wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491
Likes: 11
No,ale ma konto 3 lata grin

Tak jak napisałem w Mbanku nie wiem,wiem za to,ze w Lukasie jest wszystko mozliwe laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Na podstawie historii rachunku można ubiegać się o kredyt, ale raczej w niewielkiej kwocie. Faktem jest - że konto w LukasBanku byłoby tutaj bardzo na ręke. Szansa na taki kredyt w mBanku jest raczej niewielka, a już napewno nie w kwocie gwarantującej zakup samochodu.
Pozdr

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
No, ale konto mozna zalozyc nigdzie nie pracujac.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491
Likes: 11

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Jak citibank rozliczy wplate z karty kredytowej na moneybookers?
Jako transakcje gotowkowa czy bezgotowkowa?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
Heh moja rodzicielka (państwowa robota na etat, zarobki niskie, a kredytów jak chce to dostaje wszedzie i to na chorą kase) bywały okresy że miała kredytów że raty miesieczne 3x wieksze niż zarobki wink Oczywscie kredyty dla różnych osób (rodzina znajomi) ale nie o tym:)

Ostatnio dostała kartę z AIGbanku na 5.000 wzieła bo ona lubi jak jej leża ;| No ale cóż nic się nie płaci to kij, ale czytałem umowę bo wiem że takie gadanie to o dupe se można rozbić i doczytałem że może inną osobą podpiąć się pod ten rachunek (dostaje swoją kartę) i koszt tego 2zł mięsiecznie. Dobra opcja dla nie których osób wink Którzy nie mogą na siebie, ale mają kogoś kto się podłoży :]

Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
Na podstawie historii konta z mbanku możesz się ubiegać o kredyt np. w Multibanku. Jeśli wpływy są regularne to umowa o pracę jest niepotrzebna. ( w większości przypadków)

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
http://biznes.onet.pl/0,1739718,wiadomosci.html
ciekawe kto to pisal bo w millennium nie ma bata zeby cos takiego zrobic

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by Virapl
w CityBanku natomiast można otrzymać podobną kartę na podstawie umowy z PlusGSM.
Limit jest wyliczany na podstawie średniej rachunków z ostatnich miesięcy - średnia ok. 150zł gwarantuje otrzymanie ponad 3000 limitu. Minimum w granicach 75zł.
nie widze u nich czegos takiego w ofercie frown

Strona 4 z 19 1 2 3 4 5 6 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, aker, forty, latajaca_holenderka, kamel, Lukasz111, burbon, betowiec, Akhu), 2,827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,918
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1