|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
mozesz placic poprzez platnosci allegro tylko a oni tam skasuja cie na 3,5% chyba. i za kupienie przedmiotu o takiej wartosci tez kilka dyszek wyjdzie Wystawienie przedmiotu kosztuje 2 zł,prowizja od sprzedazy 15 zł. 4% do kwoty 50 zł = 2 zł + 3% od kwoty 50,01 - 500 = 13,50 zł Czyli 17,50 w sumie z wystawieniem przedmiotu.Lepsze to chyba niz odsetki ktore chyba sa wieksze.A wlasnie wie ktos jakie sa odsetki w Citibanku za transakcje gotowkowe? Wszystko zależy od tego jaką kartą dysponujesz. Karty różnią się długością okresu wolnej spłaty - im dłuższy, tym z reguły wyższe oprocentowanie na wypadek jego przekroczenia. Wszystko będziesz mieć podane w umowie. Zależy kiedy spłacasz, bo na wypadek opóźnionej spłaty dochodzą dodatkowe prowizje. Na dzień wyjdzie Ci jakieś 0.06-0.08%.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
mBank odmówił mi wydania karty kredytowej  jak zapytałem się dlaczego... odpowiedzieli że nie muszą mi podawać powodu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
O jaką kartę się ubiegałeś? Masz konto w tym banku? Duże obroty na nim? Posiadasz stałe dochody? Obciążenia, itp?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
1. Visa Classic 2. mam konto od roku (od czasu do czasu z niego korzystam) 3. obrót ok. 5k 4. stałe dochody dochodzą na ING ale czasami coś sobie przeleje do mBanku 5. nie mam żadnych obciążeń
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
dziwne... może poprostu wnioskowałeś o zbyt duży limit i nie zaznaczyłeś przy wniosku jakim minimalnym limitem jesteś zainteresowany? Ubiegaj się w takim razie w ING - mają podobną ofertę do mBanku. Jeżeli co miesiąc wpływają dochody na to konto, nie powinno być problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
wnioskowałem tylko o 5k 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
Przy dochodach niższych jak 1600-1800zł nie ma szans jeżeli nie wpływają regularnie na konto. Przy wyższych ich decyzja jest conajmniej dziwna... choć faktem jest, że w mBanku przy niewysokich dochodach standard to 3k. Za to w ING gdzie pieniądze wpływają regularnie, nie powinieneś mieć problemu. Tam uzyskanie limitu w wysokości nawet 6-io krotności miesięcznych zarobków nie stanowi szczególnego problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
orientujecie sie czy ktos kto nie posiada umowy o prace (ale ma stale dochody bo pracuje na "lewo") ma szanse na kredyt? mam konto w mBanku od 3 lat. jest szansa dostania kredytu (samochod chce se kupic  ) na podstawie histori konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
orientujecie sie czy ktos kto nie posiada umowy o prace (ale ma stale dochody bo pracuje na "lewo") ma szanse na kredyt? mam konto w mBanku od 3 lat. jest szansa dostania kredytu (samochod chce se kupic  ) na podstawie histori konta? Nie ma szans. Jeszcze dobrze nie wejdziesz to będą chcieli umowę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491 Likes: 11 |
Jak w Mbanku to nie wiem,ale wiem,ze np w Lukasie stały klient to umowe o prace pokazuje raz w życiu .Gdy zakłada konto lub bierze 1 pozyczke a potem tylko Cie pytaja ile masz dochodu miesiecznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ale on nie ma umowy, dorabia sobie na lewo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491 Likes: 11 |
No,ale ma konto 3 lata  Tak jak napisałem w Mbanku nie wiem,wiem za to,ze w Lukasie jest wszystko mozliwe 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
Na podstawie historii rachunku można ubiegać się o kredyt, ale raczej w niewielkiej kwocie. Faktem jest - że konto w LukasBanku byłoby tutaj bardzo na ręke. Szansa na taki kredyt w mBanku jest raczej niewielka, a już napewno nie w kwocie gwarantującej zakup samochodu. Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
No, ale konto mozna zalozyc nigdzie nie pracujac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Jak citibank rozliczy wplate z karty kredytowej na moneybookers? Jako transakcje gotowkowa czy bezgotowkowa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
Heh moja rodzicielka (państwowa robota na etat, zarobki niskie, a kredytów jak chce to dostaje wszedzie i to na chorą kase) bywały okresy że miała kredytów że raty miesieczne 3x wieksze niż zarobki  Oczywscie kredyty dla różnych osób (rodzina znajomi) ale nie o tym:) Ostatnio dostała kartę z AIGbanku na 5.000 wzieła bo ona lubi jak jej leża ;| No ale cóż nic się nie płaci to kij, ale czytałem umowę bo wiem że takie gadanie to o dupe se można rozbić i doczytałem że może inną osobą podpiąć się pod ten rachunek (dostaje swoją kartę) i koszt tego 2zł mięsiecznie. Dobra opcja dla nie których osób  Którzy nie mogą na siebie, ale mają kogoś kto się podłoży :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315 |
Na podstawie historii konta z mbanku możesz się ubiegać o kredyt np. w Multibanku. Jeśli wpływy są regularne to umowa o pracę jest niepotrzebna. ( w większości przypadków)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
http://biznes.onet.pl/0,1739718,wiadomosci.html ciekawe kto to pisal bo w millennium nie ma bata zeby cos takiego zrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
w CityBanku natomiast można otrzymać podobną kartę na podstawie umowy z PlusGSM. Limit jest wyliczany na podstawie średniej rachunków z ostatnich miesięcy - średnia ok. 150zł gwarantuje otrzymanie ponad 3000 limitu. Minimum w granicach 75zł. nie widze u nich czegos takiego w ofercie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|