Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#229206 05/10/2003 22:31
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Witam

Chcialem pochwalic sie wynikami nowego sezonu:
Pilka 1-8 wygrana na wyjezdzie.
Hokej 0-1 wygrana na wyjezdzie.

Jak wam poszlo??

Bonus: Unibet
#229207 06/10/2003 01:33
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Ja tam wtopa u siebie 1:3 z Paszczakami (dobrze ze nikogo nie pogryzli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Trener poszedl za to na dywanik, tlumaczyl sie tym ze jutro gramy 1/16 Heros Cup z kanadyjczykami a na trybunach wypatrzyl ich szpiega, wiec specjalnie podlozyl mecz i kazal slabo grac, dla zmylenia przeciwnika. Cos tam jeszcze seplemil ze zespol nie da rady zagrac dwoch waznych meczy pod rzad i musial odpuscic ten dzisiejszy, no i jeszczde te specjalne kombinezony przeciwugryzeniowe dawaly sie we znaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nastepna runda bedzie na wyjezdzie z dziadkami czyli FC Oldboys <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (PS. mecz i tak jest juz ustawiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

#229208 06/10/2003 02:31
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Moja drużynka wygrała z "bezpańskim" FC Bayern Swidnik na ich terenie 4>0.
Ale widzę po dzisiejszych wynikach, że ta div.1.1 jest nieco ciężka...
Walka o utrzymanie będzie trwać, na przekór bajkopisarzom z The Zone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#229209 06/10/2003 12:24
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Dokladnie Adolf te the zone mnie nieco zdziwilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

w sumie dla mnie kolejnosc byla taka ze ty bedziesz w 3 na pewno, ale widzialem tam tez Bzure Ozorków która konkretnie słabo rozpoczęła sezon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mi sie udąło 6:2 ze spadkowiczem ale zawsze mam obnizke formy w sezonie więc ja tam na nic nie licze tylko by sie utrzymac a mój cel to by WOlsztyn nie wygrał naszej divizji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229210 06/10/2003 15:55
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
No ja tez zaczolem w miare na poczatek wygralem u siebie ze spadkowiczem Ruchem Chorzów 3:0, dobry poczatek, zeby tylko tak dalej szlo;), a w hokeja wygralem z Mighty Duck 3:1 na wyjeździe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , tylko tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229211 08/10/2003 00:56
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
G
gsg Offline
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
U mnie zwycięstwo 4-0 w debiucie w div3.9 Trafiłem na dość łatwą ligę, spokojnie się utrzymam, powalczę też o awans, zwłaszcza, że tylko 3 zespoły grają sparingi i są aktywne (właśnie wygrałem z jednym z nich). Pierwszy mecz z konkurentem do awansu za 3 tygodnie.

#229212 10/10/2003 22:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
a ja wygrałem z Motorem Lublin 2:1. Udany rewanż za porażkę sprzed kilku tygodni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: . Braciak dzielnie opiekuje się Raprerami więc powalczymy o awans, chociaż nie będzie łatwo.

#229213 11/10/2003 23:53
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
GKS Belchatów nowy sezon zaczał bardzo pięknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))) po wysokim zwyciestwie przyszedl czas na wysoki BAN i pozegnanie z MZem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))

FUCK FUCK FUCK SWEDENNNNNNNNNNNNNN

#229214 12/10/2003 03:20
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
:rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#229215 13/10/2003 02:10
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Raho masz wrocic do MZ i to juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czekaja na Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: -a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jak wam poszla 2 runda ?

U mnie tragedia. Zespol zapomnial jak sie gra w lidze i za bardzo skupil na pucharach. To juz druga porazka z rzedu i na dodatek dosc wysoka bo 4:0 na przyjaznym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> teranie dziadkow z FC Oldboys, widac stara krew znacznie przewyzsza mlodsza. W lidze mam najmniej strzelonych bramek (cala 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) i najwiecej wpuszczonych bram (7) a tym samym najgorszy bilans -6. Zajmuje zaszczytne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ostatnie miejsce ze strata 1 punkta do strefy bezpieczenstwa.
Trener w sprawozdzaniu pomeczowy jako przyczyne przegranej podal liczne obrazy ciala naszych zawodnikow, ktore zadawali im zawodnicy FC Oldboys swoimi laskami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nasi nie byli na to przygotowani. O******* za taki stan rzeczy dostal anlityk przedmeczowy ktory tego nie przewidzial (a moze FC Oldboys go przekupily ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )

Bez jaj ale nastepny mecz juz musze wygrac - gram ze spadkowiczem z Div1.

#229216 13/10/2003 03:34
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Ja 1-1 z PIONEREM SZCZECIN u mnie- czyli wynik slabiutki. Jestem wiceliderem- 2 pkt strty- ale to dopiero poczatek:D

#229217 28/10/2003 01:55
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Ech ten Manager

Czemu div 1.1 jest nasilniejsza ze wszystkich dywizji !!!!!!!!!!

Adolf gratuluje zwycięstwa po porazce Wolsztynu robi sie ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6 druzyn walczyc bedzie do konca o 1 miejsce premiowane awansem i 1 miejsce "premiowane" spadkiem.

Ten sezon mój cel to sie utrzymac a potem zobaczymy o awans raczej nie powalcze już nigdy.

#229218 28/10/2003 02:29
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Jestem wiceliderem, mam 3 pkt straty do lidera i to wlasnie u niego gram w ta niedziele- mecz o wszystko- mam nadzieje ze uda mi sie przechylic szale zwyciestwa na moja strone!

#229219 28/10/2003 14:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Raho dzięki za graty. Co do naszej div. 1.1 to jak zobaczyłem wynik Bzura Ozorkow - Wolsztyn Disintegrators 3 - 2 , to byłem w szoku...Z Wolsztynem przegrałem, to fakt, ale zauważyłem że skasowały się moje ustawienia na wykonawców karnych i wolnych. No i karnego strzelał koleś z 1 piłeczką shots... A wolnych też nieco było...Kto wie jak by wynik wyglądał gdyby było wszystko dobrze ustawione. No ale moim celem jest utrzymanie się w 1 lidze, co i tak będzie graniczyć z cudem.
Stawiam na awans Wolsztyna Disintegrators, a ja będę zadowolony finansowo jak zajmę 2 miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#229220 29/10/2003 16:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Już w najbliższą niedzielę na stadionie w Nowym Sączu Raprerzy zmierzą się z Drużyną Golden Dragons.
Zapowiada się na bardzo emocjonujące sotkanie.

#229221 02/11/2003 19:12
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
U2 - KS Kosynierzy Holuczkow 1-3

Ciezki mecz, lecz jednak Kosy pokazaly wyzszosc nad wymagajacym przeciwnikiem. Tak jestemsy liderem- jedak przeciwnicy nie pozwalaja nam spac spokojnie, 3 druzyny siedza mi na plecach z taka sama iloscia punktow jak ja mam. Za tydzien meczu u mnie z jedna z tych druzyn...TO BE CONTINUED. Powiem tylko jedno - nie mamy najmniejszego zamiaru zostawac w 4 lidze juz n-ty sezon z rzedu. Druzyny mocno sie wzmocnila i na dniach wartosc pierwszej 11 przekroczy 3 miliony! Zaznaczam ze na 4 lige jest to astronomiczna kwota!!

#229222 02/11/2003 21:30
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
a ja powiem krótko

Sedzia Ch..... Sędzia Ch... Sędzia Ch.....

Chcesz wiedziec wiecej czytaj nowe The Zone !!!!!!!!!!

#229223 02/11/2003 22:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Raprerzy Nowy Sacz - Golden Dragons 2:2
Jak na derby przystało padł bramkowy remis, mimo, iż smoki miały przewagę.

#229224 03/11/2003 01:00
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
Dzisiaj zanotowalem swoje najwieksze zwyciestwo w lidze. Wygralem 10:0 z FC Bayern Swidnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

#229225 03/11/2003 11:34
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
A ja w lidze wygrałem sobie spokojnie 5:0 i narazie pozostaje liderem w lidze 2.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , za tydzień mecz z wiceliderem, będzie trzeba wygrać i zrobić sobie 6 pkt. przewagi , ale to się koaże bo liderem choćbym przegrał i tak powinnem zostać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . A w nie bawie się w to tylko sprawdzam wyniki, ale moja Utrata SSA wygrała 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1