[/q..."> [/q...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#229246 01/12/2003 20:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
Quote
Oryginalnie wysłał Raho:
[qb]mój cel to by WOlsztyn nie wygrał naszej divizji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Czemu sie na mnie uwziales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?

Bonus: Unibet
#229247 01/12/2003 21:27
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
air_ii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chodzi o to ze mam dosc przychodzi jakis nowy do ligi i odrazu awans robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jakas kolejnosc musi byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja gram w div 1 juz 3 sezon i pewnie 4 mnie czeka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a ty tak sobei wchodzisz i chcesz wygrywac powiedz sam to nie fer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a co do mz tez sie zdziwilem ze 3:2 wygralem dlatego gdybym oba mecze przegral np 4:2 bylo by all ok a nie 3:2 i 1:5 troche to dziwne no chyba ze znacznie wzmocniles zespol w tym czasie !!!!!!
jak pisal sebas grajac z toba tez ma dziwne wyniki tak ze MZ podoba mi sie coraz mniej no ale jeszcze sezon sobie pogram moze next sezon to bedziemój sezon

#229248 01/12/2003 22:14
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
Zauwazylem, ze ja generalnie dosc sporo bramek ostatnio strzelam w meczach. A ze przypadkowosci jest duzo w MZ, tego nie da sie ukryc. Raz wygrywam z nr 1 na swiecie, raz przegrywam z nr 200000 na swiecie :&#0124;...

Wczoraj pojechalem zespol All Stars 3:0 i Hell Bears 5:1. Choc uwazam, ze All Stars zostal ostatnio mocno oslabiony. Wystarczy porownac ostatnie wyniki z wynikami z pol roku temu...

#229249 01/12/2003 22:55
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Te 0-6 to jest przegięcie na MAXA. Posiadanie piłki 62% - 38% :eek: Sytuacje bramkowe 22 - 1 :eek: Przecież ja mam takie statystyki jak gram z jakimś 5 czy 6 ligowcem. Aż sprawdziłem czy tam nie grała moja taktyka C. Nie wiem co jest nie tak z tym symulatorem, ale takie gówno utwierdza mnie w przekonaniu, że nie wpłacę tam ani centa. [Linked Image]

P.S. Co do Wolsztyna to gratuluję prezesowi awansu, ja się zadowole 2 miejscem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale szkoda, bo w miarę jedzenia apetyt mi wzrósł...

#229250 01/12/2003 23:36
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
Jeszcze jest 5 meczow, a ja mam tylko 3 punkty przewagi. Nic jeszcze nie wiadomo!

#229251 08/12/2003 00:20
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
no to ciagne passe dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , w piłke łatwo wygrałem 4:0 u siebie, a w hokeju wygrałem 3:2 na wyjeździe, tu i tu jestem na pierwszych miejscach i chyba awansuje o lige wyżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229252 08/12/2003 00:27
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Ja 3-1 z liderem i jestem wiceliderem, traca tylko 4 gole!! - za 2 tyg gram wlasnie z tym gosciem. "Starczy" wygrac reszte meczy i awans moj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
W hokeju po dzisiejszej wygranej juz "raczej" utrzymam sie w div1.3 . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229253 14/12/2003 13:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
No i kolejny kroczek do awansu do div.1, dzisiaj wygrałem z wiceliderem po ciekawym meczu 2:1 (straciłem pierwszy bramke i mój zawodnik doznał kontuzji, ale moi chłopcy wyciągneli wynik i wygrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ), teraz mam 7 pkt przewagi nad deugim, i 3 kolejki do końca, trudno będzie nie awansowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , no ale wszystko się może zdarzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Teraz czekam co pokażą moi chłopcy w hokeja.........

Pozdrawiam.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229254 14/12/2003 16:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
Ja nie wiem jak mam skomentowac moj dzisiejszy wystep... To byla najwyzsza porazka, jaka kiedykolwiek ponioslem w lidze! I, moim zdaniem, na nia nie zasluzylem. Ale moi przeplaceni napastnicy znowy dali d...

#229255 14/12/2003 17:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Ja niestety tego sezonu nie mogę zaliczyć do udanych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Dzisiaj rozegrałem kolejny mecz i kolejny raz nie udało mi się zdobyć kompletu punktów. W 94 minucie straciłem bramkę na 3:3, ale jak się przestrzela karniaka to co się dziwić. Raprerzy już zapomnieli jak smakuje wygrana w lidze. Po 11 kolejkach Raprerzy zdobyli zaledwie 15pkt :eek: - takiej mizerii to w klubie nie pamiętają.

#229256 14/12/2003 20:35
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
U mnie dzis wielkie zdziwienie, rozgromilem rywala (sasiada) 6-0. Z taksy wyglada jakby sie podlozyl, tylko ze on ta taksa gra caly sezon i az mnie dziwi ze sie utrzymuje w lidze z takim ustawieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wojna z Paszczami trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229257 14/12/2003 22:39
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Wygralem 3-4 dzisiaj, po dramatycznym bardzo meczu z ligowym outsiderem, przegrywalem juz 2-0, i 3-2. Zostaly do konca 3 mecze- jak je wygram to awansuje.

W hokeju natomiast porazka 4-2 i nadal walka o utrzymanie...

#229258 14/12/2003 23:31
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
W hokeja wygrana 5:1 na wyjeździe, za tydzień ważny mecz z wiceliderem, który ostatnie dwie kolejki wygyrwał 10:4 i dzisiaj 9:1, aż się boje czy mnie też nie pojedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Ale jak narazie spokojnie 4 pkt. przewagi i jestem liderem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229259 15/12/2003 01:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał Sł@wek:
[qb]W hokeja wygrana 5:1 na wyjeździe, za tydzień ważny mecz z wiceliderem, który ostatnie dwie kolejki wygyrwał 10:4 i dzisiaj 9:1, aż się boje czy mnie też nie pojedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Ale jak narazie spokojnie 4 pkt. przewagi i jestem liderem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
No ja mam nadzieję, że ten wicelider Cię pojedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale i tak dobrze ze ktoś z mecz.pl awansuje do div.1 . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229260 15/12/2003 01:39
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Jezeli zdolam sie utrzymac to szykuje miesca dla was w div1.3 hokejowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229261 15/12/2003 01:44
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
A swoja droga pierwsze 3 miejsca w div2.5 zajmuja druzyny z mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Florens PRIV!!

#229262 15/12/2003 02:13
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
w div 2.2 tez mamy swojego czlowiekana fotelu lidera wiec nie jest tak źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szkoda tylko ze dzis przegralem juz prawie bym swietowal awans a tak trzeba jeszcze walczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229263 15/12/2003 03:32
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Ja z bilansikiem 11-0-0 w bramkach 33:4 +29
Jestem sobie liderem i na 3 kolejki przed koncem zapewnilem sobie awans do div1
Mam nadzieje ze nie trafie do jednej ligi z kims z mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
wszystkim zycze awansu
A w hokeju jestem 2gi ale 6ptk straty do lidera raczej nie do odrobienia.

#229264 27/12/2003 23:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Panowie do zakończenia sezonu pozostały dwie kolejki. Wszystko na to wskazuje, że w następnym sezonie drużyny z mecz.pl zdominują 1 ligę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: .

#229265 28/12/2003 01:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Pozostaje jeszcze kwestia utrzymania się w tej 1 lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Bo moge mieć z tym kłopoty

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,983 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1