|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
a co zrobić z trenerem, paru już u mnie było i nie skusili się choć proponowałem im 1000 a są to trenerzy z klas E ! ile oni by chcieli zarabiac ? ma ktoś sposób na obliczanie gaży, np 1 piłka to 100 Euro, naprawdę nie wiem jaką cenę proponować
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
majox: jest tam taki bug, ktory umozliwia podejrzenie "ewentualnej" ceny; bierzesz interested coaches; klikasz nazwisko goscia, i klikasz jeszze raz nazwisko i tam pojawi sie jakas taka cena, ktora chyba zaakceptuje...
poza tym kazda oferte powyzej "widelek" tez powinien akceptowac, no chyba ze ktos da mu jeszze wiecej; do tego dochodzi poziom ligi itp...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
dzięki o to chodziło, jutro odszedł by kolejny, dałem mu 400 a on chciał 650 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> chociaż nie wiem czy jest tyle wart 7 piłek i wszystko "sprawiedliwie" rozłożone
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
Hello Who do you think I am? Do you think I will work for that kind of money?!?
Regards Jakim Dubiel
koleś co ma 7 piłek i max 2 w umiejętnosicach jest pazerny na kasę jak mało kto, ile miałem mu dać 3000 ? Pewnie teraz powie kolegom że mało płacę i nikt nie przyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Arcy ważny mecz z Pajacami naszczęście wygrany. Bramka w 86 minucie na wagę 3 punktów. Nie jest najgrzej. Za tydzień wbrew pozorom ciężki wyjazd i pojedynek ze Słoneczną, za 2 tygodnie meczyk z Goldensami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
Sorka za lamerskie pytanie ale jestem nowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Gram w 7 lidze polskiej i mam pytanko: Ile trwa sezon ?? (w realu) ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
3 miesiace z lekkim hakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
A jak sie ustawia mcze towarzyskie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Klikasz na druzyne lub usera i wchodzisz wlasnie w zakladke druzyna i potem w zakladke wyzwij- potem ustalasz termin. Pamietaj gra sie mecz i rewanz jednego dnia zebys ty i twoj przeciwnik obydwaj mieli z tego kase.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
GerardYo jesli moglbys mi podac (chociaz na priva) swoj GG bo jak juz mowilem jestem poczatqjacy i w razie problemow nie mam gdzie uderzac. A na forum niewiadomo ile sie czeka na odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Poszedl PRIV Fox. Chetnie pomoge w miare mozliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
Mam jeszcze pytanie. Mianowicie:
1 . Jak zrobilem sobie druzyne w noge to moge zalozyc drugie konto na siebie w hokeja czy mi je skasuja ??
2 . Jak zrobie sobie drugie konto w pilke nozna to mi skasuja to stare czy to nowe ??
Dzieki z gory za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Oryginalnie wysłał -=FoX=-: [qb]Mam jeszcze pytanie. Mianowicie:
1 . Jak zrobilem sobie druzyne w noge to moge zalozyc drugie konto na siebie w hokeja czy mi je skasuja ??
2 . Jak zrobie sobie drugie konto w pilke nozna to mi skasuja to stare czy to nowe ??
Dzieki z gory za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] 1. mozesz spokojnie zakladac 2. zaloz 2 team i od razu napisz do supportu polskiego ze zalozyles 2 team i aby ten pierwszy zbanowali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
Rozumiem, ze jak zakladam to konto w hokeju (majac wczesniej tylko w pilce) moge podac identyczne dane (tel., e-mail itd). ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka