Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#229326 25/01/2004 14:59
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
a co zrobić z trenerem, paru już u mnie było i nie skusili się choć proponowałem im 1000 a są to trenerzy z klas E ! ile oni by chcieli zarabiac ?
ma ktoś sposób na obliczanie gaży, np 1 piłka to 100 Euro, naprawdę nie wiem jaką cenę proponować

Bonus: Unibet
#229327 25/01/2004 16:27
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
majox: jest tam taki bug, ktory umozliwia podejrzenie "ewentualnej" ceny; bierzesz interested coaches; klikasz nazwisko goscia, i klikasz jeszze raz nazwisko
i tam pojawi sie jakas taka cena, ktora chyba zaakceptuje...

poza tym kazda oferte powyzej "widelek" tez powinien akceptowac, no chyba ze ktos da mu jeszze wiecej; do tego dochodzi poziom ligi itp...

#229328 25/01/2004 16:36
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
dzięki o to chodziło, jutro odszedł by kolejny,
dałem mu 400 a on chciał 650 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> chociaż nie wiem czy jest tyle wart 7 piłek i wszystko "sprawiedliwie" rozłożone

#229329 29/01/2004 14:08
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
Hello
Who do you think I am? Do you think I will work for that kind of money?!?

Regards
Jakim Dubiel

koleś co ma 7 piłek i max 2 w umiejętnosicach jest pazerny na kasę jak mało kto, ile miałem mu dać 3000 ? Pewnie teraz powie kolegom że mało płacę i nikt nie przyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229330 01/02/2004 20:06
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Arcy ważny mecz z Pajacami naszczęście wygrany. Bramka w 86 minucie na wagę 3 punktów. Nie jest najgrzej. Za tydzień wbrew pozorom ciężki wyjazd i pojedynek ze Słoneczną, za 2 tygodnie meczyk z Goldensami.

#229331 02/02/2004 17:07
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
Sorka za lamerskie pytanie ale jestem nowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Gram w 7 lidze polskiej i mam pytanko:
Ile trwa sezon ?? (w realu) ??

#229332 02/02/2004 17:44
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
3 miesiace z lekkim hakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229333 02/02/2004 17:59
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
A jak sie ustawia mcze towarzyskie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> .

#229334 02/02/2004 18:03
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Klikasz na druzyne lub usera i wchodzisz wlasnie w zakladke druzyna i potem w zakladke wyzwij- potem ustalasz termin. Pamietaj gra sie mecz i rewanz jednego dnia zebys ty i twoj przeciwnik obydwaj mieli z tego kase.

#229335 02/02/2004 18:10
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
GerardYo jesli moglbys mi podac (chociaz na priva) swoj GG bo jak juz mowilem jestem poczatqjacy i w razie problemow nie mam gdzie uderzac. A na forum niewiadomo ile sie czeka na odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

#229336 02/02/2004 18:19
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Poszedl PRIV Fox. Chetnie pomoge w miare mozliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229337 02/02/2004 20:36
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
Mam jeszcze pytanie.
Mianowicie:

1 . Jak zrobilem sobie druzyne w noge to moge zalozyc drugie konto na siebie w hokeja czy mi je skasuja ??

2 . Jak zrobie sobie drugie konto w pilke nozna to mi skasuja to stare czy to nowe ??

Dzieki z gory za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229338 02/02/2004 20:41
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Quote
Oryginalnie wysłał -=FoX=-:
[qb]Mam jeszcze pytanie.
Mianowicie:

1 . Jak zrobilem sobie druzyne w noge to moge zalozyc drugie konto na siebie w hokeja czy mi je skasuja ??

2 . Jak zrobie sobie drugie konto w pilke nozna to mi skasuja to stare czy to nowe ??

Dzieki z gory za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
1. mozesz spokojnie zakladac
2. zaloz 2 team i od razu napisz do supportu polskiego ze zalozyles 2 team i aby ten pierwszy zbanowali

#229339 02/02/2004 21:02
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
Rozumiem, ze jak zakladam to konto w hokeju (majac wczesniej tylko w pilce) moge podac identyczne dane (tel., e-mail itd). ??

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1