|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Oryginalnie wysłał freezer: [qb]A czy mógłby ktos napisać jak wprowadzić dane do Assistant Managera?? bo nie bardzo wiem jak to zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Ratuje cie tu reczne wpisywanie :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 96 |
Oryginalnie wysłał smoq04: [qb] Oryginalnie wysłał freezer: [qb]A czy mógłby ktos napisać jak wprowadzić dane do Assistant Managera?? bo nie bardzo wiem jak to zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Ratuje cie tu reczne wpisywanie :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] pyrrusowe zwycięstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no al <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> e dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6 |
mam pytanie, bo nie używam tych programów - co one dają? <lol>
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Mam prośbe a może pytanie ma ktoś dwa konta tzn. jedno wolne z jakos druzyna które załozyl przez przypadek itd. Poniewaz została wprowadzona płatna usługa a szkoda mi 50 zł. wiec szło by sie dogadac . Prosze piszcie na priv ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 61 |
ja mam ten sam problem - szkoda mi 50 zł te 10 zl ( 2 euro ) moge wplacic ale nie 50 zł ;/
|
|
|
Link skopiowany do schowka