Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
#23043 27/08/2003 17:47
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Ciekawy surebet o zwrocie 10,33%

Atlantas-Groclin Grodzisk

1 Goldbet 5.30 20,82%
x Goldbet 3.80 29,03%
2 Europlay 2.20 50,15%

Jesli ktos mialby informacje czy mozna ufac tym bukom, prosze o wypowiedzenie sie.

Bonus: Unibet
#23044 27/08/2003 18:25
Dołączył: Jul 2003
Posty: 84
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 84
Skad wytrzasnales tego surebet'a? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Osobiscie nie wiem jak jest z tymi bukami ale moze to Ci cos pomoze:

GoldBet - slow kilka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [bettingadvice.com]

Europlay - maja marna strone :rolleyes:

#23045 27/08/2003 19:14
Dołączył: Jul 2003
Posty: 84
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 84
Ale chyba musze Cie zmartwic faktem, ze w tym Europlay trzeba zagrac dwa mecze, wiec musialbys cos jeszcze dorzucic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

No ale z drugiej strony gdybys dorzucil jakies zdarzenie po kursie 1.15 (zalozmyy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) to juz masz kurs 2.53 i wtedy mialbys rozlozenie stawek [1X2] 22,273%/31,06%6/46,66% i profit 18% ale to w tym momencie nie jest juz surebet.. a szkoda szkoda.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#23046 27/08/2003 19:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Masz racje, w Europlay nie mozna grac tego spotkania jako singiel, nie zauwazylem tej gwiazdki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Lecz i tak nie bylbym w stanie zagrac tego surebeta, gdyz proces rejestracyjny w Goldbet polega na przyslaniu od nich maila wraz z loginem i haslem, a mail mimo ze zarejestrowalem sie kawalek czasu temu jeszcze nie doszedl.

Pozdrawiam i dzieki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#23047 27/08/2003 22:28
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Witam,

nie wiem do której jest StS jeśli do 19.00 to może ktoś zdąży <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :

Adams - McKelvy 1.62 - 2.15 Unibet
Adams - McKelvy 2.60 - 1.30 STS

pozdrawiam

#23048 11/09/2003 18:23
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
Surbet 1,85%

Koszykówka
Greece vs Italy
11/09/2003 21:00
Grecja 1.37 - Unibet
Włochy 3.97 - Expekt

#23049 11/09/2003 19:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
na Italie kurs jest juz 3.81
nie jestem znawca koszykowki
ale z tego co wiem jest mozliwy remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
czy warto wiec ryzykowac cala pule dla 1.85%?

#23050 11/09/2003 21:56
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
Oryginalnie wysłał Dylu69:
[qb] z tego co wiem jest mozliwy remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Ale zdecydowana większość zakładów na kosza w zawiera tylko 2 opcje ->> 1 lub 2 ->> chodzi o wynik łącznie z dogrywką. Więc remis jest możliwy ale właściwie nie ma znaczenie ponieważ i tak będzie wyłoniony zwycię

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#23051 11/09/2003 22:05
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
Siatkówka - ME

Niemcy-Włochy 0:3 @2,40 44,83 Units BAW
Włochy-Niemcy(+2,5) [email]2@1[/email],95 55,17 Units Expekt

Zysk bez stresu 7,59 % <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

I juz po ptokach - kurs w Expekt spadl do 1,70.

#23052 12/09/2003 23:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Zrodlo - betbase

VfB Lubeck - Eintracht Trier SV, Niemcy 2 liga.

4,76%

1 Certbet 2.20 47.62%
X Europlay 3.60 29.10%
2 Europlay 4.50 23.28%

Certbet - wplata karta bez oplat
Europlay - jak wyzej

Utrzymuje sie juz od conajmniej dwoch dni. U obu bukow mozna grac to spotkanie jako singiel.

Oba buki austriackie.
Nie gralem u zadnego z nich.

Pozdro

#23053 12/09/2003 23:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Czekajac na login i haslo od europlay, otrzymalem takiego maila:

"thanks for your interest on europlay-sportsbetting!
but if you want an new bet account, please deposit first money to us and we send the new account with login and password to you!

please look to: http://www.europlay.at/neu/english/main/ktein.htm


are your first deposit 100,-- euros (US$) or more, we give 5 % bonus to you (max. bous 50,-- euros or us$)
the bonus are valid 1 month. in this time you must bet the deposit and bonus in one or more kombinations-bet (mind. 3 teams-bet) otherwise the bonus are not valid!

best regards from austria
europlay-tea"

Oferuja 5% bonus od depozytu, lecz trzeba postawic min. 3 spotkania, oraz wymagaja jednoczesnie depozytu przy rejestracji... troche podejrzane

#23054 12/09/2003 23:43
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Jeżeli szukasz sureberów to spórz tutaj:
http://www.oddsexchange.com/servlet?cat=surebets

45 sztuk, w tym niektóre powyżej 10%. Ale wszystkie oparte o Sportwetten Gera

#23055 12/09/2003 23:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Ja widze tylko 8 w tym 1 powyzej 10%. Zagladam tam rowniez, lecz na oddsexchange zadko udaje sie spotkac jakis 'realny' surebet.

#23056 13/09/2003 00:01
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Już jest tylko 8

#23057 19/09/2003 22:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Witam, gra chyba warta swieczki...

zwrot - 36,95%

Spartak-Alaniya - FK Rostov

1 1.95 70.23% CBM Bookmaker
x2 4.60 29.77% Marathonbet

a dajac rozklad stawek z wskazaniem na gospodarza mamy nawet ok. 52%

Co do CBM czytalem o nich na zagranicznym forum i mimo ze to maly brytyjski bukmacher to jednak opinia byla pozytywna.
Jesli chodzi o Marathonbet, to podobno buk jest OK. Jedyny mankament to... wszystko po rosyjsku! Jesli ktos jest w stanie pomoc przeprowadzic depozyt karta, to prosze o wypowiedzenie sie, ewentualnie wiadomosc na priv lub gg 2785539

Pozdrawiam.

#23058 20/09/2003 01:44
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Quote
Oryginalnie wysłał czyczu:
[qb]Witam, gra chyba warta swieczki...

zwrot - 36,95%

Spartak-Alaniya - FK Rostov

1 1.95 70.23% CBM Bookmaker
x2 4.60 29.77% Marathonbet

a dajac rozklad stawek z wskazaniem na gospodarza mamy nawet ok. 52%

Co do CBM czytalem o nich na zagranicznym forum i mimo ze to maly brytyjski bukmacher to jednak opinia byla pozytywna.
Jesli chodzi o Marathonbet, to podobno buk jest OK. Jedyny mankament to... wszystko po rosyjsku! Jesli ktos jest w stanie pomoc przeprowadzic depozyt karta, to prosze o wypowiedzenie sie, ewentualnie wiadomosc na priv lub gg 2785539

Pozdrawiam.[/qb]
Musze cie niestety zmartwic.Marathonbet to rosyjski buk uliczny a nie internetowy.

Pozdrawiam.

#23059 20/09/2003 13:43
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
versau, marathon to także buk netowy :rolleyes:

czyczu, czy opłaca Ci się grać tego surebeta ??
Skoro Marathonbet, który zna się na lidze rosyjskiej daje kurs 1 @1.15, rosyjski Fonbet dawno ten mecz wycofał, a w całej sieci mecz albo zablokowany, albo wielkie spadki na 1 ??

Lepiej zainwestować tylko w CBM Bookmaker 1 @1.90, chociaż wątpie by można było dostać jeszcze taki kurs...

Pozdrawiam,
B_s

#23060 20/09/2003 15:41
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Hearts vs G.Rangers 1.35 4.30 7.50
Pewnie jakas pomylka, ale mozna zagrac, moze sie nie skapna
www.pointbet.com [pointbet.com]

#23061 26/09/2003 00:21
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Piękny dziś SUREBET :

Scott Draper - Robin Soderling

Draper za 2.15 u Hilla
Soderling za 2.25 w expekcie

#23062 26/09/2003 01:02
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120
G
member
member
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120
chyba juz po frytkach bo nie ma w ofercie expektu tego spotkania. a szkoda...

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, aker, forty, latajaca_holenderka, kamel, Lukasz111, burbon, betowiec, Akhu), 2,827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,918
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1