Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
wyplaca w weekendy na mb ?


Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
chodzi wam ich strona??

M4CI3K #2288576 23/04/2008 20:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
update

rafal08 #2288583 23/04/2008 20:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
a myslalem ze zwineli interes grin

Cigano #2288631 23/04/2008 21:00
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
mi takie coś się pojawia jak wchodzę na ich stronę.

ocb ?

[Linked Image]

neoximek #2291929 25/04/2008 02:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
czy przed wyplata tylko weryfikacja??

czekam od piatku na przelew na konto bankowe i cisza w temacie narazie tylk potwierdzili ze weryfikacja ok

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
"Wypłaty powyzej 100 Euro pierwszy raz dokonywane na Moneybookers mogą iść nawet do 7 dni" smiech na sali ten bukmacher...

Mathiass #2292041 25/04/2008 03:19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
ale dawali ladny bonus 100 euro

Mathiass #2292096 25/04/2008 03:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
Originally Posted by Mathiass
"Wypłaty powyzej 100 Euro pierwszy raz dokonywane na Moneybookers mogą iść nawet do 7 dni" smiech na sali ten bukmacher...

to jest ogólna formułka,ja miałem po 1 dniu

rafal08 #2292498 25/04/2008 06:01
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Teraz trwa to chwilę dłużej ale będzie niedługo ponownie tak jak napisał Rafał.

stryyker #2292783 25/04/2008 13:59
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Originally Posted by stryyker
Teraz trwa to chwilę dłużej ale będzie niedługo ponownie tak jak napisał Rafał.
24 godziny w większości bukmacherów to już jest długo przy wypłatach na Moneybookers.

Stryyker mam pytanie odnoscnie supportu: dlaczego kontakt jest tak ograniczony i utrudniany(czas oczekiwania na informacje/opowiedź trwa ponad 24 godziny... smirk)


Jęśli chce się utrzymać na rynku i zająć czołowe miejsce to trzeba o ten rynek walczyć a nie stosować technike uników.-Prosta zasada.

Pozdrawiam.

Mathiass #2293598 25/04/2008 21:30
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Originally Posted by Mathiass
Originally Posted by stryyker
Teraz trwa to chwilę dłużej ale będzie niedługo ponownie tak jak napisał Rafał.
24 godziny w większości bukmacherów to już jest długo przy wypłatach na Moneybookers.

Stryyker mam pytanie odnoscnie supportu: dlaczego kontakt jest tak ograniczony i utrudniany(czas oczekiwania na informacje/opowiedź trwa ponad 24 godziny... smirk)


Jęśli chce się utrzymać na rynku i zająć czołowe miejsce to trzeba o ten rynek walczyć a nie stosować technike uników.-Prosta zasada.

Pozdrawiam.

Nikt nie stosuje uników. A to, że czas oczekiwania na wypłaty nie jest konkurencyjny nie jest wielką tajemnicą. Mimo wszystko ja muszę wykonywać moją pracę. Prosząc o cierpliwość daję jednoznacznie do zrozumienia, że wypłaty są realizowane ale, że chwilowo trwa to dłużej.

stryyker #2295275 26/04/2008 17:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
no moja wyplata na MB wisi od wtorku rano, no ale zobaczymy co to znaczy ze cos trwa "chwilowo dluzej"

Cigano #2295423 26/04/2008 19:44
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
Originally Posted by Cigano
no moja wyplata na MB wisi od wtorku rano, no ale zobaczymy co to znaczy ze cos trwa "chwilowo dluzej"

Moja tak samo, poprzednia szla tydzien grin

tempo maja zabojcze..

piana #2296016 26/04/2008 23:31
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Originally Posted by internista
ja kilkaset euro wyplacalem bez problemow

Rozumiem więc, że denerwujący jest tak długi czas oczekiwania ale widzicie chociażby po takich postach, że wypłaty idą do przodu.


stryyker #2299848 28/04/2008 17:39
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
zarejestrowalem sie w piatek, wplacilem te 33E, dostałem podwojenie bonusu i sukcesywnie go powiekszam, ale.... po wplacie dostalem e-mail ze dodatkowo na moje konto wplynelo 100E i teraz (wtedy) mam ponoć 133E, tylko ja tej 100 w ogole nigdzie nie widze, więc o co chodzi ?

druga sprawa... kiedy w koncu wystawicie kursy na tenis ? :/

gnacik #2299950 28/04/2008 18:38
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
czy przed pierwsza wyplata trzeba wyslac potwierdzenie wyplaty i dokument tozsamosci faxem czy moze byc mailem??

M4CI3K #2299964 28/04/2008 18:50
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by M4CI3K
czy przed pierwsza wyplata trzeba wyslac potwierdzenie wyplaty i dokument tozsamosci faxem czy moze byc mailem??


Można e-mailem

Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Bonus wynosi max 33 euro więc mail musi być nieprawidłowy. Kursy na tenisa z tego co wiem będą dostępne zaraz po zakończeniu update. Nie trzeba nic wysyłać faxem. Dowód można "wysłać" bezpośrednio ze strony bądź na adres [email protected]

stryyker #2303984 30/04/2008 10:22
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Najpierw miałem nazwiska tenisistów po rosyjsku, chociaż mam ustawiony język polski. Pomyślałem sobie, że na prawdę dziwny buk, ale to był dopiero początek. Jak wcześniej napisałem, że wpłaciłem 33E i skorzystałem z bonusa, ledwo co go potroiłem i już mam limit na ...10E, czy wy jesteście normalni ? Obracam bonus do końca i "papa", właśnie straciliście klienta. Pozdrawiam.

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, Lukasz111, JelineK, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1