|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
acha i znosza limity dla kont VIP A jak zostac tym VIPem?  Powtarzam pytanie. Napisalem priva do osoby o nicku KUERTEN., ale szlachta nawet nie raczy odpisac  Wystarcza duze obroty i sami po Ciebie przyjda i nadadza Ci ten przedrostek  Jesli bedziesz wykorzystywal przyznany przez nich 90 dniowy limit po wszyskich sposobach weryfikacji to bedziesz VIP-em. Innych sposobow nie znam. Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Ja mialem prozycje VIPa jak duzo gralem na Betfair. Wtedy dostalem propozycje bycia VIPem, ale mam to gdzies bo MB to kombinatorzy. Ustalaja pewne zasady a pozniej je zmieniaja, wiec niech spadaja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
Pieniazki z MB wlasnie wyladowaly na moim koncie. zlecalem w niedziele wieczorem wiec niecale 3 dni. mysle ze termin do przyjecia. pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
ile trwa wyplata z konta mb na ekarte visa mbanku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Nie wiem czy ktos robil taka operacje skoro mozna normalnie na konto wyplacic i potem sobie zasilic ekarte do jakiej operacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
cules, nie maja polskiego supportu, w ogole ciezko powiedziec ze maja jakikolwiek telefonicznie mozna z nimi zalatwic wszystko szybko i sprawnie...mailem kontakt z nimi to 2-3 tygodnie czekania, dlatego zawsze wole zadzwonic, a dzwoniac ze Skype to nie wychodzi wcale tak drogo  W jakim języku można się z nimi porozumieć przez tel? Mają jakiegoś Polaka przy słuchawce  ?p.s mógłbyś podać nr do nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
+44 870 383 0232 Rozmowa po angielsku Miła Pani  przed chwilą rozmawiałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Nie wiem czy ktos robil taka operacje skoro mozna normalnie na konto wyplacic i potem sobie zasilic ekarte do jakiej operacji. Wyplacalem normalnie to szlo z tydzien, ekarta myslalem ze pojdzie szybciej ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
cules, nie maja polskiego supportu, w ogole ciezko powiedziec ze maja jakikolwiek telefonicznie mozna z nimi zalatwic wszystko szybko i sprawnie...mailem kontakt z nimi to 2-3 tygodnie czekania, dlatego zawsze wole zadzwonic, a dzwoniac ze Skype to nie wychodzi wcale tak drogo  W jakim języku można się z nimi porozumieć przez tel? Mają jakiegoś Polaka przy słuchawce  ?p.s mógłbyś podać nr do nich? Kłerten mowi ze tak, chociaz ja nigdy tam polaka nie spotkalem, zawsze rozmowa po angielsku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Experto PW, nie wiem czy nie masz zapchanej skrzynki, pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866 |
Zależy mi na czasie, więc wybaczcie że pytam o coś o czym napewno była mowa w poprzednich postach.
Który sposób wpłaty jest lepszy: kartą kredytową czy mTransfer (mBanku). Prowizje to odpowiednio 0,9% i 1,90% więc tu raczej nie ma znaczenia. Interesuje mnie czas oczekiwania na wypłatę w obu przypadkach. Za odpowiedź z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 94 |
Wpłata lepiej kartą bo taniej i natychmiast (chyba,że masz niezweryfikowaną).Wypłata bez różnicy bo idzie mniej więcej tyle samo,u mnie jak zlecę o 8 rano to mam tego samego dnia wieczorem,góra następnego do południa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
czy mozna wyplacic z mb na obojetnie jakie konto bankowe czy tylko na to, z ktorego wplacalem? czy przed wyplata czeka mnie jakas weryfikacja?
I znacie jakis sposob aby wyplacic dolary zeby nie bylo przewalutowania tylko tez na koncie lezaly w dolarach.. moglbym pojsc wtedy do banku i dostac również.. dolary:) wiem, ze bzwbk ma mozliwosc otworzenia konta walutowego ale czy to bedzie dzialac tak jak napisalem? tego juz nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773 |
Cześć, chce wypłacić pieniądze z moneybookers na moje konto w mbanku lub ing banku i mam pytanko:
gdzie mogę znaleść NRB (Numer Rozliczeniowy Banku) który trzeba podać, bo za cholere nie mogę g znaleść
z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Cześć, chce wypłacić pieniądze z moneybookers na moje konto w mbanku lub ing banku i mam pytanko:
gdzie mogę znaleść NRB (Numer Rozliczeniowy Banku) który trzeba podać, bo za cholere nie mogę g znaleść
z góry dzięki NRB to jest... od 3 do 10 cyfry Twojego konta,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773 |
jeszcze raz wielkie dzięki john
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Po jakim czasie odnawiają limit na wpłaty kartą kredytową, czy jakąś wypłatę na kartę trzeba zrobić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
"czy mozna wyplacic z mb na obojetnie jakie konto bankowe czy tylko na to, z ktorego wplacalem? czy przed wyplata czeka mnie jakas weryfikacja?
I znacie jakis sposob aby wyplacic dolary zeby nie bylo przewalutowania tylko tez na koncie lezaly w dolarach.. moglbym pojsc wtedy do banku i dostac również.. dolary:) wiem, ze bzwbk ma mozliwosc otworzenia konta walutowego ale czy to bedzie dzialac tak jak napisalem? tego juz nie wiem."
czy nikt się nie orientuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
jak to jest ze na mbank z mb przychodzi tego samego dnia a na bph idzie od czwartku i nie moze dojsc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
jak to jest ze na mbank z mb przychodzi tego samego dnia a na bph idzie od czwartku i nie moze dojsc? dzis powinienes dostac. mi na Lukas szlo 3 dni.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|