|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350 |
Oryginalnie wysłał xeo: [qb]No właśnie, Set miałeś podać jakieś wytyczne? Pracujesz nadal nad nimi ? Pozdrawiam[/qb] Set pewnie wybrał sobie niektórych i na resztę się wypiął <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
Jestem , jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Mała przedświąteczna burza mnie dopadła , do tego komp mi się coś pierniczy i raczej bez reinstalki się nie obejdę . No i weź teraz człowieku zarchiwizuj wszystko ... grrrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Jutro powinno być już wszystko w normie i BWS wróci do łask. Widzę że Tomko i Adiq rozpoczęli swe symulacje z czego rad jestem niezmiernie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: .
|
|
|
Link skopiowany do schowka