|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
A ja wczoraj na ponownej komisji wosjkowej dostałem D i mam to w D..  D jak do dupy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354 |
Nie wiem po jaka cholere odbierales wezwanie. Nie interesowalem sie tym wczesniej myslalem ze dostane odroczenie do pazdziernika bezproblemowo .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
musisz się zwrócić do PO a konkretnie do Kielicha  Już od 2003 roku mają w programie to co Cię interesuje. A więc głosuj na PO, to napewno nie jest stracony głos.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Witam sprawa wyglada tak ze po pierwszym semestrze wylecialem ze studiow i chca mnie zgarnac ? Musze na 5 maja dostarczyc cos zeby mnie nie wzieli. Mowilem gosciowi zeby mi dal odroczenie do pazdziernika to powiedzial ze to przysluguje tylko raz i juz mialem szanse studiowac . Co mam zrobic ja tam niechce isc ?! Wydziaraj sobie coś ciekawego na prawej ręce albo najlepiej dla pewności na czole. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
No to panowie wystawiamy ofertę Czy armia do końca maja zgarnie manka289 do koszar ??? Tak : 1.25 Nie : 3.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741 |
Witam sprawa wyglada tak ze po pierwszym semestrze wylecialem ze studiow i chca mnie zgarnac ? Musze na 5 maja dostarczyc cos zeby mnie nie wzieli. Mowilem gosciowi zeby mi dal odroczenie do pazdziernika to powiedzial ze to przysluguje tylko raz i juz mialem szanse studiowac . Co mam zrobic ja tam niechce isc ?! Wydziaraj sobie coś ciekawego na prawej ręce albo najlepiej dla pewności na czole.  odrazu swastyke dla wiekszej pewnosci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Z tą swastyką na czole to nawet do WKU nie dojdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
A ja wczoraj na ponownej komisji wosjkowej dostałem D i mam to w D..  no i co ? też mi radość  wole mieć A i się męczyć niż D i problemy ze zdrowiem , dziwny ludzie mają system wartości
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
no nie wiem czy tatuaz to dobry pomysl ale zarazic sie np Hiv, hmmm moze to lepsze  chyba takich nie biora do woja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
A ja wczoraj na ponownej komisji wosjkowej dostałem D i mam to w D..  no i co ? też mi radość  wole mieć A i się męczyć niż D i problemy ze zdrowiem , dziwny ludzie mają system wartości ja mam D i nie mam zadnych problemow ze zdrowiem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Na przyszlosc, jak ktos musi przeczekac to niech nie odbiera wezwan, bo polecone sa z PO, rodzina tez niech tego nie robi  W ten sposob mozna zyskac troche czasu na zalatwienie jakies szkoly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
A ja wczoraj na ponownej komisji wosjkowej dostałem D i mam to w D..  no i co ? też mi radość  wole mieć A i się męczyć niż D i problemy ze zdrowiem , dziwny ludzie mają system wartości Ja dostałem D za platfusa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
tak sobie kombinuje, ze mozesz sprobowac zagrac na zwloke piszac podanie o odroczenie, albo w ostatecznosi o ponowna komisje wojskowa. Tylko, ze nie wiem czy to przejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
A ja wczoraj na ponownej komisji wosjkowej dostałem D i mam to w D..  no i co ? też mi radość  wole mieć A i się męczyć niż D i problemy ze zdrowiem , dziwny ludzie mają system wartości No i co ja mam zrobić? Dostałem D z powodu problemów po urazie z kolanem - mimo tego uprawiam sport i jestem można powiedziec całkowicie zdrowy, więc mam się nie cieszyć z tego że mi wosjko odpada skoro dostałem D? czy mam płakać? chłopie myśl logicznie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
a ty co zamierzasz ? dostales wezwanie ? Na poczatku dwa wezwania , potem spokoj aż do dzisiaj . Ja wyjezdzam ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
A ja wczoraj na ponownej komisji wosjkowej dostałem D i mam to w D..  no i co ? też mi radość  wole mieć A i się męczyć niż D i problemy ze zdrowiem , dziwny ludzie mają system wartości Ja dostałem D za platfusa  kumpel bez okularów wyciąłby w pień cały swój oddział ale twardo dostał A. Taki krecik z niego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741 |
A ja wczoraj na ponownej komisji wosjkowej dostałem D i mam to w D..  no i co ? też mi radość  wole mieć A i się męczyć niż D i problemy ze zdrowiem , dziwny ludzie mają system wartości No i co ja mam zrobić? Dostałem D z powodu problemów po urazie z kolanem - mimo tego uprawiam sport i jestem można powiedziec całkowicie zdrowy, więc mam się nie cieszyć z tego że mi wosjko odpada skoro dostałem D? czy mam płakać? chłopie myśl logicznie ... I tak i nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
kumpel bez okularów wyciąłby w pień cały swój oddział ale twardo dostał A. Taki krecik z niego. Kumpel pracuje na budowie nosi 40kg worki , jeździ autem i ma D . Są też tacy co po przebiegnieciu stu metrow nie mogą już dalej sie poruszać , a mają A .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
mowa tu była o tych co mają większe problemy ze zdrowiem , do tego dodałem że "zacieszanie" z kat D jest conajmniej nie na miejscu, tyle z mojej strony Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
Ja narazie mam B6  a po B6 pewnie dostane D. Z powodu Zerwanych więzadeł krzyżowych. W sumie z racji tego że niedługo niby zawodówka a ja dopiero raz byłem to bez rewelacji ale kilka lat wczesniej bomba. A narazie nie planuje rekonstrukcji ze wzgeldów oczywstich $$, a na dodatek one same nie wystarczą :| No cóż ze sportów zostały szachy a i w życiu muszę uważać np. ostatnio na imprezie źle stanoł ból przez dwa dni  A koleś na komisji patrzy czy ja moge chodzić i dla niego wszystko spoko skoro robie kroki ;D
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|