Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by dondo
A ja wczoraj na ponownej komisji wosjkowej dostałem D i mam to w D.. laugh

D jak do dupy

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
Originally Posted by lupus
Nie wiem po jaka cholere odbierales wezwanie.

Nie interesowalem sie tym wczesniej myslalem ze dostane odroczenie do pazdziernika bezproblemowo .

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
musisz się zwrócić do PO a konkretnie do Kielicha smile Już od 2003 roku mają w programie to co Cię interesuje. A więc głosuj na PO, to napewno nie jest stracony głos.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by maniek289
Witam sprawa wyglada tak ze po pierwszym semestrze wylecialem ze studiow i chca mnie zgarnac ? Musze na 5 maja dostarczyc cos zeby mnie nie wzieli. Mowilem gosciowi zeby mi dal odroczenie do pazdziernika to powiedzial ze to przysluguje tylko raz i juz mialem
szanse studiowac . Co mam zrobic ja tam niechce isc ?!

Wydziaraj sobie coś ciekawego na prawej ręce albo najlepiej dla pewności na czole. smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
No to panowie wystawiamy ofertę smile

Czy armia do końca maja zgarnie manka289 do koszar ???

Tak : 1.25
Nie : 3.00

laugh laugh laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
Originally Posted by Jose
Originally Posted by maniek289
Witam sprawa wyglada tak ze po pierwszym semestrze wylecialem ze studiow i chca mnie zgarnac ? Musze na 5 maja dostarczyc cos zeby mnie nie wzieli. Mowilem gosciowi zeby mi dal odroczenie do pazdziernika to powiedzial ze to przysluguje tylko raz i juz mialem
szanse studiowac . Co mam zrobic ja tam niechce isc ?!

Wydziaraj sobie coś ciekawego na prawej ręce albo najlepiej dla pewności na czole. smile



odrazu swastyke dla wiekszej pewnosci wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Z tą swastyką na czole to nawet do WKU nie dojdzie laugh

Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Originally Posted by dondo
A ja wczoraj na ponownej komisji wosjkowej dostałem D i mam to w D.. laugh

no i co ? też mi radość smirk wole mieć A i się męczyć niż D i problemy ze zdrowiem , dziwny ludzie mają system wartości

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
no nie wiem czy tatuaz to dobry pomysl ale zarazic sie np Hiv, hmmm moze to lepsze wink chyba takich nie biora do woja ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Dziadek69
Originally Posted by dondo
A ja wczoraj na ponownej komisji wosjkowej dostałem D i mam to w D.. laugh

no i co ? też mi radość smirk wole mieć A i się męczyć niż D i problemy ze zdrowiem , dziwny ludzie mają system wartości
ja mam D i nie mam zadnych problemow ze zdrowiem ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Na przyszlosc, jak ktos musi przeczekac to niech nie odbiera wezwan, bo polecone sa z PO, rodzina tez niech tego nie robi wink

W ten sposob mozna zyskac troche czasu na zalatwienie jakies szkoly.


Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by Dziadek69
Originally Posted by dondo
A ja wczoraj na ponownej komisji wosjkowej dostałem D i mam to w D.. laugh

no i co ? też mi radość smirk wole mieć A i się męczyć niż D i problemy ze zdrowiem , dziwny ludzie mają system wartości

Ja dostałem D za platfusa laugh

Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
tak sobie kombinuje, ze mozesz sprobowac zagrac na zwloke piszac podanie o odroczenie, albo w ostatecznosi o ponowna komisje wojskowa. Tylko, ze nie wiem czy to przejdzie

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by Dziadek69
Originally Posted by dondo
A ja wczoraj na ponownej komisji wosjkowej dostałem D i mam to w D.. laugh

no i co ? też mi radość smirk wole mieć A i się męczyć niż D i problemy ze zdrowiem , dziwny ludzie mają system wartości
No i co ja mam zrobić? Dostałem D z powodu problemów po urazie z kolanem - mimo tego uprawiam sport i jestem można powiedziec całkowicie zdrowy, więc mam się nie cieszyć z tego że mi wosjko odpada skoro dostałem D? czy mam płakać? chłopie myśl logicznie ...

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by maniek289
a ty co zamierzasz ? dostales wezwanie ?

Na poczatku dwa wezwania , potem spokoj aż do dzisiaj . Ja wyjezdzam ...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by Dziadek69
Originally Posted by dondo
A ja wczoraj na ponownej komisji wosjkowej dostałem D i mam to w D.. laugh

no i co ? też mi radość smirk wole mieć A i się męczyć niż D i problemy ze zdrowiem , dziwny ludzie mają system wartości

Ja dostałem D za platfusa laugh

laugh

kumpel bez okularów wyciąłby w pień cały swój oddział ale twardo dostał A. Taki krecik z niego.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
Originally Posted by dondo
Originally Posted by Dziadek69
Originally Posted by dondo
A ja wczoraj na ponownej komisji wosjkowej dostałem D i mam to w D.. laugh

no i co ? też mi radość smirk wole mieć A i się męczyć niż D i problemy ze zdrowiem , dziwny ludzie mają system wartości
No i co ja mam zrobić? Dostałem D z powodu problemów po urazie z kolanem - mimo tego uprawiam sport i jestem można powiedziec całkowicie zdrowy, więc mam się nie cieszyć z tego że mi wosjko odpada skoro dostałem D? czy mam płakać? chłopie myśl logicznie ...


I tak i nie...

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by Kameleon
laugh

kumpel bez okularów wyciąłby w pień cały swój oddział ale twardo dostał A. Taki krecik z niego.

Kumpel pracuje na budowie nosi 40kg worki , jeździ autem i ma D . Są też tacy co po przebiegnieciu stu metrow nie mogą już dalej sie poruszać , a mają A .



Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
mowa tu była o tych co mają większe problemy ze zdrowiem , do tego dodałem że "zacieszanie" z kat D jest conajmniej nie na miejscu, tyle z mojej strony

Pozdrawiam wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
Ja narazie mam B6 wink a po B6 pewnie dostane D. Z powodu Zerwanych więzadeł krzyżowych.

W sumie z racji tego że niedługo niby zawodówka a ja dopiero raz byłem to bez rewelacji ale kilka lat wczesniej bomba.

A narazie nie planuje rekonstrukcji ze wzgeldów oczywstich $$, a na dodatek one same nie wystarczą :| No cóż ze sportów zostały szachy a i w życiu muszę uważać np. ostatnio na imprezie źle stanoł ból przez dwa dni wink

A koleś na komisji patrzy czy ja moge chodzić i dla niego wszystko spoko skoro robie kroki ;D

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1