|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
jakis przeciek na angiel bo to moj najslabszy punkt  MATURA: PRZECIEK Z ANGLIKA! Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii kupiłeś ciągnikowy kultywator sprężynowy z zapasowym kompletem lemieszy półsztywnych i skaryfikatorem. Zauważyleś, że uszkodzone było łożysko toczne baryłkowe wachliwe w mimośrodzie oraz brakowało połączeń gwintowych ze śrubą pasowaną o trzpieniu stożkowym. Chcesz zgłosic jego reklamację. Napisz na czym polega problem oraz gdzie i kiedy nabyłes urządzenie i zaproponuj rozwiązanie problemu. Podpisz sie jako XYZ. cholera to leze :/ ludzie NIE MA PRZECIEKóW !!! stare z 2 lata
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Ang.pl chyba oblezenie przezywa, bo cos wolno chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Po angielsku to znam tylko słówko "izzzi". Mimo to jestem dobrej myśli, odwiedzę starą szkołę, po drodze wstąpię do STSu. Szkoda tylko, że pierwsze klasy nie mają lekcji, bo bym zlustrował mym przenikliwym wzrokiem czy wśród płci przeciwnej rocznik 91' się udał czy wręcz przeciwnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
http://matura.gazeta.pl/matura/1,79505,5179929.html rozwiazania TO JEST MATURA???  To jest jakiś żart! Ja pieprzę... Do czego to doszło w tej Polsce. Każdy bez ani jednego dnia nauki przecież by to napisał...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
rybek a tak na powaznie to na serio zaspales?  hehe nie;p ja w 2004 pisałem  ostatnia stara marórka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
jakis przeciek na angiel bo to moj najslabszy punkt  MATURA: PRZECIEK Z ANGLIKA! Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii kupiłeś ciągnikowy kultywator sprężynowy z zapasowym kompletem lemieszy półsztywnych i skaryfikatorem. Zauważyleś, że uszkodzone było łożysko toczne baryłkowe wachliwe w mimośrodzie oraz brakowało połączeń gwintowych ze śrubą pasowaną o trzpieniu stożkowym. Chcesz zgłosic jego reklamację. Napisz na czym polega problem oraz gdzie i kiedy nabyłes urządzenie i zaproponuj rozwiązanie problemu. Podpisz sie jako XYZ.  jeb**lem  http://matura.gazeta.pl/matura/1,79505,5179929.html rozwiazania TO JEST MATURA???  To jest jakiś żart! Ja pieprzę... Do czego to doszło w tej Polsce. Każdy bez ani jednego dnia nauki przecież by to napisał... jak polski jest obowiazkowy i kaze sie go pisac nawet osobom majacym w glowie tylko liczby i kalkulator, ktore czytaja tylko kolejne to teorie matematyczno-fizyczne to nie moze byc za trudny... To samo bedzie z podstawowa matma, jak ja prowadza. Beda banalne zadania, a ludzie juz sa pokichani, ze nie zdadza przez to matury.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,420
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,420 |
http://matura.gazeta.pl/matura/1,79505,5179929.html rozwiazania TO JEST MATURA???  To jest jakiś żart! Ja pieprzę... Do czego to doszło w tej Polsce. Każdy bez ani jednego dnia nauki przecież by to napisał... heh takim kims bylem ja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
http://matura.gazeta.pl/matura/1,79505,5179929.html rozwiazania TO JEST MATURA???  To jest jakiś żart! Ja pieprzę... Do czego to doszło w tej Polsce. Każdy bez ani jednego dnia nauki przecież by to napisał... o lol faktycznie izii na kacu bym to nieźle napisał
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
To ja do starej matury się tydzień uczyłem, żeby jakiekolwiek wypracowanie napisać, pociłem się jak świnia na maturze, bo trzeba było myśleć! Wszystkie lektury musiałem nadrobić. Taka matura jak ta dzisiejsza to bym z zawiązanymi oczami napisał przynajmniej na 70% (a studiuję matematykę kurva (sic!))... Pozdro dla wszystkich ze starą maturą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
To ja do starej matury się tydzień uczyłem, żeby jakiekolwiek wypracowanie napisać, pociłem się jak świnia na maturze, bo trzeba było myśleć! Wszystkie lektury musiałem nadrobić. Taka matura jak ta dzisiejsza to bym z zawiązanymi oczami napisał przynajmniej na 70% (a studiuję matematykę kurva (sic!))... Pozdro dla wszystkich ze starą maturą  Myśleć o czym? Czy czasami ściągi nie wypadną?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
To ja do starej matury się tydzień uczyłem, żeby jakiekolwiek wypracowanie napisać, pociłem się jak świnia na maturze, bo trzeba było myśleć! Wszystkie lektury musiałem nadrobić. Taka matura jak ta dzisiejsza to bym z zawiązanymi oczami napisał przynajmniej na 70% (a studiuję matematykę kurva (sic!))... Pozdro dla wszystkich ze starą maturą  Myśleć o czym? Czy czasami ściągi nie wypadną? Tak, było trzeba myśleć. Teraz wszystko jest podane na tacy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
To ja do starej matury się tydzień uczyłem, żeby jakiekolwiek wypracowanie napisać, pociłem się jak świnia na maturze, bo trzeba było myśleć! Wszystkie lektury musiałem nadrobić. Taka matura jak ta dzisiejsza to bym z zawiązanymi oczami napisał przynajmniej na 70% (a studiuję matematykę kurva (sic!))... Pozdro dla wszystkich ze starą maturą  Myśleć o czym? Czy czasami ściągi nie wypadną? widać że pisałeś nową mature 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Wszyscy tacy cwani teraz jak przeczytali arkusze i odp, a idz i usiadz człowieku i napisz a nie potrafisz komrntować, kazdy powie ze jego matura była trudna itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Wszyscy tacy cwani teraz jak przeczytali arkusze i odp, a idz i usiadz człowieku i napisz a nie potrafisz komrntować, kazdy powie ze jego matura była trudna itp  Jeżeli nad tym trzeba było się pocić, to nie mam pytań. Ja nie twierdzę, że moja matura była trudna, wręcz przeciwnie. Ale w przeciwieństwie do nowej, żeby ją zdać, było trzeba przynajmniej parę lektur z każdej epoki przeczytać. Dzisiaj nie trzeba robić praktycznie nic żeby zdać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088 |
Ja jeszcze z matmą bede sie bujał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088 |
Ja jeszcze z matmą bede sie bujał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
A na tą yslis e wsysy prysli nie ytają ni wsysy na ywioł? byli tay pewni siebie? wątpie... nikt nie mowi ze było to trudne, ale znając zycie ludzie popełnili banalna,detaliczne błedy, o ktorych nawet im sie nie sniło i ktorych na spokojnie bez strsu by nigdy nie popełnili, wiec nie mozna obiektywnie tego wszystkiego ocenic. Kazdy jak siedzi przed monitorem to dla niego jest łątwe, bo tylko powierzchownie sobie mysli jakby to napisał,a usiadz i napisz to i sprawdz z kluczem, zobaczymy ile % wyciagniesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
no a ustna to już wogóle jest easy jakiś swój tekst zreferować przez pare minut i ma się na to 6 miechów, ja pamiętam że 2 tygodnie rozkminiałem wszystkie lektury bo nie wiedziałem czym mnie zaskoczą.. i trzeba przyznać troche zaskoczyli bo miałem im interpretować wiersz fortepian ale byłem przygotowany niema co i jakoś się udało  wkońcu z każdego szamba da się wyjść 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
klawiatura mi szwankuje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|