Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 21 1 2 18 19 20 21
D@mian #2318509 06/05/2008 17:59
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Jakie były tematy listu formalnego i notatki bo mi się obiło o uszy, że takie coś było?

I jak z tekstem słuchanym i czytanym ?

Bonus: Unibet
D@mian #2318583 06/05/2008 18:31
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
dobrze bylo smile

pettersen #2318626 06/05/2008 18:44
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
jak ktoś bedzie miał klucz do pods to niech wrzuci wink

Dziadek69 #2318720 06/05/2008 19:12
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
co za banał blush


http://wiadomosci.onet.pl/1742927,11,item.html - to jest kurva chore ;/


Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by a ...psik1905
co za banał blush


http://wiadomosci.onet.pl/1742927,11,item.html - to jest kurva chore ;/
O tym właśnie wczoraj pisałem...

D@mian #2318748 06/05/2008 19:17
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Damianoon
Originally Posted by Morten
Angielski podstawowy banalnie prosty, ale niczego innego nikt się nie spodziewał tongue 50 minut mi zajął cały egzamin smile


A rozszerzony pewnie cholernie trudny... ;/

nie ma czegos takiego na maturze jak cholernie trudny...teraz mozecie sie stresowac, ale z perspektywy czasu zobaczycie, ze tak naprawde bylo.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
;/

Dziadek69 #2318769 06/05/2008 19:24
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
polskignom ale trzeba przyznać, że różnica pomiędzy podstawą a rozszerzeniem z angielskiego jest bardzo duża. To chciałem zaznaczyć wink

D@mian #2318784 06/05/2008 19:32
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Damianoon
polskignom ale trzeba przyznać, że różnica pomiędzy podstawą a rozszerzeniem z angielskiego jest bardzo duża. To chciałem zaznaczyć wink

jak ja pisalem, to byla ogromna roznica i na angielskim, i na matmie...ale ogolnie do zniesienia.

Jesli chodzi o sam poziom matury, to o polskim juz kilka osob sporo napisalo. Podstawa z polaka to banal...starsza byla trudniejsza (w sensie bardziej wymagajaca).

Jesli chodzi o inne (w moim przypadku angol i matma), to wydaje mi sie, ze rozszerzone czesci byly sporo trudniejsze od starej matury.

Ogolnie mature da sie przezyc. Najwiekszy problem, to stres zwiazany z cala ta otoczka, egzamin dojrzalosci itd. itp.

polskignom #2318857 06/05/2008 19:59
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Właśnie.

Też się juz powoli przymierzam do matury, która już za rok grin

Tak sobie myślę, polski podst, ang podst. <- do tego nie mam zamiaru się przygotowywać. Chociaż z drugiej strony chciałbym ten angielski napisać na over 80 %... wink
Ale najważniejsze rozszerzona matma i gegra. Geografia powinna pójść w miarę łatwo. Matematyka to juz trochę gorzej, niby mam 6 godzin tygodniowo tego przedmiotu w szkole, ale i tak nie jestem przekonany co do swojej wiedzy...
Poza tym połowa klasy chodzi na korki, po co?- szkoła nie przygotuje mnie do matury? smirk

D@mian #2318908 06/05/2008 20:23
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
No i zjebalem. Jak po pierwszej czesci bylem zadowolony, tak druga mnie zabila. Za dluga przerwa miedzy czesciami 0.5h wczesniej skonczylem, 0.5h przerwy. Po co to? Bylem juz tak wykonczony, ze na sile robilem :/

D@mian #2318912 06/05/2008 20:24
Dołączył: Dec 2007
Posty: 451
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 451
Originally Posted by Damianoon
Właśnie.

Też się juz powoli przymierzam do matury, która już za rok grin

Tak sobie myślę, polski podst, ang podst. <- do tego nie mam zamiaru się przygotowywać. Chociaż z drugiej strony chciałbym ten angielski napisać na over 80 %... wink
Ale najważniejsze rozszerzona matma i gegra. Geografia powinna pójść w miarę łatwo. Matematyka to juz trochę gorzej, niby mam 6 godzin tygodniowo tego przedmiotu w szkole, ale i tak nie jestem przekonany co do swojej wiedzy...
Poza tym połowa klasy chodzi na korki, po co?- szkoła nie przygotuje mnie do matury? smirk

czyli podobnie jak ja tylko, ze ja juz zdaje a ty za rok w piatek gegra roz i matma w srode roz w tym roku matma nie powinna byc taka trudna (srednia z probnej w mojej klasie ponad 75%) a co do korkow to u mnie w klasie tez chodzilo sporo osob i nie zaobserwowalem u nich jakiegos ogromnego wzrostu wiedzy, wazne jest, zeby robic zadania a nauczyciele raczej wiedza co jest potrzebne do matury.

Co do tegorocznej matury roz z matmy. Na pewno jest latwiejsza niz w poprzednich latach wystarczy powiedziec, ze wyrzucili rachunek rozniczkowy mad oprocz tego jeszcze troche innych rzeczy. Szkoda bo przez to stala sie latwiejsza, no ale za rok przeciez ma byc obowiazkowa to MEN musi miec wysoka zdawalnosc smirk

LordAS #2319114 06/05/2008 21:48
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Izzzi, te czytanki prościutkie. Z [lyseningami] miałem problemy, gdyż za bardzo rozpraszała mnie pewna część ciała koleżanki obok. Jednak w porę się otrząsnąłem i zdążyłem część od niej przepisać. Zaufałem swojej intuicji, która podpowiadała mi, że owe dziewczę jest dobre nie tylko z francuskiego, ale również i z angielskiego. Jak się później okazało miałem rację. Patrząc mi prosto w oczy powiedziała, że odpowiedzi była bardzo pewna...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by zostać modem_MLS
Izzzi, te czytanki prościutkie. Z [lyseningami] miałem problemy, gdyż za bardzo rozpraszała mnie pewna część ciała koleżanki obok. Jednak w porę się otrząsnąłem i zdążyłem część od niej przepisać. Zaufałem swojej intuicji, która podpowiadała mi, że owe dziewczę jest dobre nie tylko z francuskiego, ale również i z angielskiego. Jak się później okazało miałem rację. Patrząc mi prosto w oczy powiedziała, że odpowiedzi była bardzo pewna...

2 lata temu byly pozmieniane odpowiedzi tzn w innej kolejnosci na kazdej karcie jak sie nie myle wink

Chaoz #2319165 06/05/2008 22:11
Dołączył: Dec 2007
Posty: 451
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 451
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by zostać modem_MLS
Izzzi, te czytanki prościutkie. Z [lyseningami] miałem problemy, gdyż za bardzo rozpraszała mnie pewna część ciała koleżanki obok. Jednak w porę się otrząsnąłem i zdążyłem część od niej przepisać. Zaufałem swojej intuicji, która podpowiadała mi, że owe dziewczę jest dobre nie tylko z francuskiego, ale również i z angielskiego. Jak się później okazało miałem rację. Patrząc mi prosto w oczy powiedziała, że odpowiedzi była bardzo pewna...

2 lata temu byly pozmieniane odpowiedzi tzn w innej kolejnosci na kazdej karcie jak sie nie myle wink

dobrze kolega mowi udalo mi sie sprawdzic z paroma osobami, ze 1 listening mielismy taki sam natomiast w nastepnych byly pozamieniane odpowiedzi

Chaoz #2319172 06/05/2008 22:12
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
dziwne, ze wczoraj juz o 12:30 mieli popisane wypracowania z polaka


a dzisiaj mamy 15 i nigdzie nie ma odpowiedzi z angola laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by zostać modem_MLS
Izzzi, te czytanki prościutkie. Z [lyseningami] miałem problemy, gdyż za bardzo rozpraszała mnie pewna część ciała koleżanki obok. Jednak w porę się otrząsnąłem i zdążyłem część od niej przepisać. Zaufałem swojej intuicji, która podpowiadała mi, że owe dziewczę jest dobre nie tylko z francuskiego, ale również i z angielskiego. Jak się później okazało miałem rację. Patrząc mi prosto w oczy powiedziała, że odpowiedzi była bardzo pewna...
laugh piwo

Najważniejsze, że z francuskiego jest dobra smile

Szewa #2319176 06/05/2008 22:13
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
o juz sa laugh

pettersen #2319185 06/05/2008 22:17
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
weź wrzuć na jakiś serwer bo mi te strony się nie chcą włączyć laugh

Szypii #2319186 06/05/2008 22:18
Dołączył: Dec 2007
Posty: 451
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 451
Originally Posted by Szypii
weź wrzuć na jakiś serwer bo mi te strony się nie chcą włączyć laugh
mi tez chyba wszyscy sie rzucili laugh

Strona 20 z 21 1 2 18 19 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker), 1,930 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1