Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Originally Posted by kardynal20
ogolnie jestem bardzo zawiedziony obsuga ,od pewnego czasu nie odpisuja na maile

cofneli mi wyplate tweirdzac ze wpisany jest zly iban

na wyplate czekam juz ponad 1.5 tygodnia

Kurczę jak tu zrobić edit? Odpowiem ci na pytanie gdyż widziałem jak chłopaki robili wypłaty. Robią to online więc jak system nie przyjmuje numeru nie mogą przelać. Dlatego poprosili Cię o sprawdzenie numeru. Dzisiaj jest dzień wolny ale jutro Twoja sprawa powinna być załatwiona. To prawda, licząc pierwszy wniosek, że czekasz dłużej ale nie wliczaj całego czasu, ponieważ gdyby numer był prawidłowy wypłata byłaby już dokonana. Musimy porozmawiać na privie bo widzę właśnie, że nie ma żadnego numeru teraz wpisanego

Bonus: Unibet
stryyker #2307166 01/05/2008 22:10
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Originally Posted by stryyker
Kurczę jak tu zrobić edit?

Nie ma takiej opcji laugh proste...

tmieszko #2307208 01/05/2008 22:24
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Panowie - obecnie jest promo dla nowych jest 50 % depozytu do 25 euro , mógłby ktoś wkleić warunki obrotu oraz czy promo te ma kod czy trzeba wysłać do nich e-maila

crossmen #2307321 01/05/2008 23:04
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
No dobra Panowie ustalmy parę spraw. Stryyke zdecydował się na formę promocji w postaci obecności na forum mecz.pl a nie np. wydawanie nie wiadomo jak dużej kwoty na onet.pl.

Mowię tutaj o samej obecności a nie o czynnikach promujących firmę rzeczywiście jak np. oczekiwanie na wypłatę. Ale o tym trochę później.
Jako odpowiedzialny m.in za rynek polski pracownik tej firmy mam możliwość wglądu w prawie wszystkie dziedziny, które was mogą interesować. Nie jestem jednak pracownikiem supportu. Przejmuję jednak tą odpowiedzialność na forum, by sprawy załatwiane były szybciej. W przyszłości (jak już wszystko będzie szło dobrze:)) być może nie będę musiał się tutaj wcale udzielać.

Teraz coś co do procesu wypłat. Nie jest tajemnicą, że nie ma o czym tutaj gadać. Zdarzyło się kilka przebłysków o czym pisali forumowicze ale trwa to zdecydowanie za długo. Mam jednak nadzieję, że moje działanie na forum zrekompensuje wam ten problem, gdyż staram się jak mogę by polskie wypłaty były dokonywane priorytetowo. Niezależnie od czasu oczekiwania wypłaty, poza kilkoma wyjątkami, związanymi z akcją bonusową, są dokonywane, również te na większe kwoty. Jeśli chcecie więc krytykować ten punkt to oczywiście ciężko będzie mi tutaj się przebić o ile proces ten nie zostanie natychmiast przyśpieszony. Wierze w to, że tak będzie, inaczej by mnie tu nie było.
Ucinam też wszelkie spekulacje w stylu firma się zwinęła bo nie ma kasy, więcej wypłat niż wpłat itp. Jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć pytajcie. Nie musimy jednak nic załatwiać na forum, jeśli ktoś z was sobie nie będzie tego życzył.

Akcja bonusowa na zakłady trwa, o pokerze w innym temacie. Jutro będzie przetłumaczona i oficjalnie zaprezentowana. Już teraz mogę powiedzieć, że jest to tym razem 50% a obrót wynosi 1 raz depozyt i 6 razy bonus po kursie 2,0.
Na dzień dzisiejszy przewidziana jest wpłata przez MB ale wypłata może się odbywać tylko na konto bankowe. Więcej szczegółów jutro. W przyszłości (o ile zostanie to uzgodnione z Conradem i bossami stryyke) jest szansa na exlusiv bonus dla mecz.pl ale to nie temat na dzisiaj.

Plany. W najbliższym czasie (ok jednego miesiąca) zaprezentowana zostanie nowa szata graficzna stryyke, nie ograniczająca się tylko do liftingu strony lecz oznaczająca całkowitą jej przemianę. Mam nadzieję, że uda nam się zgrać to w czasie z updatem oferty zakładów zawierającej over under i pierwszą połowę. Najbliższe plany również pojawienie się na jednym ze znanych i uznanych portali udostępniających kursy do porównania. Ostateczna decyzja należy do risk managementu a ten wyraził taką wolę:)

Podsumowując. Mam nadzieję, że dam radę sprostać wymaganiom useró mecz.pl. Działam już na waszym forum jakiś czas, znacie mnie też z innych miejsc (fora pokerowe) myślę więc, że powinno być ok.
Nie chciałbym by temat stał się wyliczanką błędów. Wiadomo jak jest a my staramy się by było lepiej. Konstruktywna krytyka jest jednak zawsze mile widziana.

stryyker #2307671 02/05/2008 01:34
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
strykyker no to kilka uwag ode mnie. Ja zakładałem u was konto jak byl bonus 125 euro za 100 euro wpłacone więc łącznie dawało to 225 euro, następnie było 100 euro gratis po wpłacie 100 euro. Wtedy też poleciłem koledze wasza stronę. ostatnio był bonus 33 euro gratis po wpłacie 33 euro, a teraz dajecie jeszcze gorszy bonus bo tylko 25 euro przy wpłacie 50 euro i na dodatek z dużo gorszymi warunkami obrotu bo teraz jest to z tego co piszesz 8 razy bonus po kursie 2,0, gdy ja wpłacałem było to 725 euro ale dostawałem aż 125 euro bonusa a kurs wymagany do obrotu bonusa był 1,3. Wtedy miałem problemy z wypłata ale po około tygodniu ją otrzymałem. Teraz przypadek mojego kolegi, wypłacał niedawno i wypłata trwała ponad 10 dni na maile odpowiedź trwała bardzo długo a ja miałem ciągłe pytania od niego dlaczego ta wypłata tak długo trwa.
Podsumowując, w kwestii wypłat jest coraz gorzej, wymyślacie jakies głupie(niskie) limity na grę, każdy kolejny bonus jest coraz gorszy. Więc jak wy chcecie zdobyć nowych klientów? Jak nikt o was nie słyszał to był u was super bonus a jak chcecie teraz zdobyć nowych klientów w Polsce to dajecie bonus na beznadziejnych warunkach. Wasz support także stoi na niskim poziomie(nie pisze tu o tobie bo akurat ty wykonujesz dobra robotę).
Mam dla was kilka rad:
1. usprawnijcie support
2. Przyśpieszcie wypłaty (nigdzie poza wasza firmą wypłata na mb nie trwa tak długo)
3. Ofertę piłkarską macie średnią za to tenisową macie dobrze rozbudowaną jeśli chodzi o ilość meczów ale jest mało opcji obstawiania a najgorsza jest prowizja na tych zakładach, bo jest większa niż nawet na bah, więc powinniście polepszyć kursy.
4. Ulepszcie wygląd tej strony bo jest mało funkcjonalny.
5. jeszcze coś nt bonusa bo chciałem was kilku osobom polecić (ale narazie się wstrzymuję) warunki które są teraz są beznadziejne. Z tego że można wpłacać przez mb a nie można wypłacac na mb wynika że wogole nie macie zaufania dla swoich klientów. A jeżeli go nie macie to także powinniście zabronić wpłat przez mb w celu uzystania bonusa.
Mam nadzieję że doczytałeś do końca, ogólnie mam o was średnie zdanie bo po długim czasie ale jednak wypłaciliście mi pieniądze ale na chwilę obecną nie polecam waszej firmy poczekam aż wprowadzicie zmiany o których zapewniasz w twoim poprzednim poście. Pozdrawiam

stryyker #2307698 02/05/2008 01:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by stryyker
Na dzień dzisiejszy przewidziana jest wpłata przez MB ale wypłata może się odbywać tylko na konto bankowe.
To dotyczy tylko promocji, czy generalnie taką zasadę wprowadzacie dla wszystkich?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Promocja

juru15 #2308062 02/05/2008 03:25
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Originally Posted by juru15
strykyker no to kilka uwag ode mnie. Ja zakładałem u was konto jak byl bonus 125 euro za 100 euro wpłacone więc łącznie dawało to 225 euro, następnie było 100 euro gratis po wpłacie 100 euro. Wtedy też poleciłem koledze wasza stronę. ostatnio był bonus 33 euro gratis po wpłacie 33 euro, a teraz dajecie jeszcze gorszy bonus bo tylko 25 euro przy wpłacie 50 euro i na dodatek z dużo gorszymi warunkami obrotu bo teraz jest to z tego co piszesz 8 razy bonus po kursie 2,0, gdy ja wpłacałem było to 725 euro ale dostawałem aż 125 euro bonusa a kurs wymagany do obrotu bonusa był 1,3. Wtedy miałem problemy z wypłata ale po około tygodniu ją otrzymałem. Teraz przypadek mojego kolegi, wypłacał niedawno i wypłata trwała ponad 10 dni na maile odpowiedź trwała bardzo długo a ja miałem ciągłe pytania od niego dlaczego ta wypłata tak długo trwa.
Podsumowując, w kwestii wypłat jest coraz gorzej, wymyślacie jakies głupie(niskie) limity na grę, każdy kolejny bonus jest coraz gorszy. Więc jak wy chcecie zdobyć nowych klientów? Jak nikt o was nie słyszał to był u was super bonus a jak chcecie teraz zdobyć nowych klientów w Polsce to dajecie bonus na beznadziejnych warunkach. Wasz support także stoi na niskim poziomie(nie pisze tu o tobie bo akurat ty wykonujesz dobra robotę).
Mam dla was kilka rad:
1. usprawnijcie support
2. Przyśpieszcie wypłaty (nigdzie poza wasza firmą wypłata na mb nie trwa tak długo)
3. Ofertę piłkarską macie średnią za to tenisową macie dobrze rozbudowaną jeśli chodzi o ilość meczów ale jest mało opcji obstawiania a najgorsza jest prowizja na tych zakładach, bo jest większa niż nawet na bah, więc powinniście polepszyć kursy.
4. Ulepszcie wygląd tej strony bo jest mało funkcjonalny.
5. jeszcze coś nt bonusa bo chciałem was kilku osobom polecić (ale narazie się wstrzymuję) warunki które są teraz są beznadziejne. Z tego że można wpłacać przez mb a nie można wypłacac na mb wynika że wogole nie macie zaufania dla swoich klientów. A jeżeli go nie macie to także powinniście zabronić wpłat przez mb w celu uzystania bonusa.
Mam nadzieję że doczytałeś do końca, ogólnie mam o was średnie zdanie bo po długim czasie ale jednak wypłaciliście mi pieniądze ale na chwilę obecną nie polecam waszej firmy poczekam aż wprowadzicie zmiany o których zapewniasz w twoim poprzednim poście. Pozdrawiam

Doczytałem do końca spokojnie.

Bonus. Zanim założyłeś konto był 125% ale tylko do 25 euro. Później była decyzja o zwiększeniu progu by później lekko go skorygować. Doświadczenie pokazało, że trzeba się z niego wycofać przynajmniej na dzień dzisiejszy bo wydłuża się czas wypłat itd. itd. Twoja rada jest więc cenna a spostrzeżenie trafne ale ja to wszystko wiem. Nie ja jednak robię wypłaty, ja je mogę ewentualnie przyśpieszyć tak żeby moja obecność tutaj w ogóle mia ła sens.
Wiele spraw napisałem zanim napisałeś swoje rady. Są to sprawy oczywiste. Pomyśl ile mnie kosztuje wysiłku praca z tą stroną dodając, że nie jestem masochistą. Strona sie zmieni i to niebawem. Mam nadzieję, że wypłaty też wreszcie nabiorą tempa, jakie chłopaki osiągnęli parę miesięcy temu

Nowy bonus rzeczywiście jest w porównaniu do innych zupełnie nieatrakcyjny ale napisałem, że szybko może się to zmienić. Tak stryyke ma złe doświadczenie i był plan wpłaty z wyłączeniem MB i Neteller. Ja jednak nadal chce działać w Polsce i stąd uwolniona ta możliwość. Zamiast tego będzie dokładniejsza weryfikacja przed przyznaniem bonusu.
Limity na grę będą się zmieniać, firma się rozwija.
Oferta piłkarska była dużo szersza ale nie da sie pogodzić wszystkich. Co do marży to nie jest to zupełnie moja działka. Porównywanie nas do bah jest w tej chwili policzkiem dla bah:) albo komplementem dla stryyke. Raczej to pierwsze.

Tak więc to nazywam konstruktywną krytyką.

stryyker #2309849 03/05/2008 02:14
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Akcja bonusowa dotycząca zakładów jest już przetłumaczona ale niestety nie mogę jej już puścić na stronkę więc pewnie będzie dopiero w poniedziałek.

Najważniejsze punkty są takie.

1. 50% do max 25 euro
2. Obrót 1 raz depozyt, 6 razy bonus po kursie 2,0
3. Jeden bonus jedna osoba, rodzina, ip itd itd.
4. Bonus ważny 4 miesiące od jego otrzymania.
5. Wpłata - wszystkie dostępne środki
6. Wypłata TYLKO na konto bankowe
7. Bonus dopisywany ręcznie do 48 godzin. Żeby go otrzymać trzeba wpłacić, wysłać maila na [email protected] ze swoją nazwą użytkownika i oddać minimum jeden zakład.

To chyba tyle na teraz.

stryyker #2310743 03/05/2008 16:14
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
Zastanawiam sie kiedy bedzie wrzucona oferta na 2 lige polską (pilka) - w ostatniej kolejce nie doczekalem sie wcale.



Szanowny Panie Stryyker, wie Pan cos na ten temat ?

piana #2310775 03/05/2008 16:44
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Originally Posted by piana
Zastanawiam sie kiedy bedzie wrzucona oferta na 2 lige polską (pilka) - w ostatniej kolejce nie doczekalem sie wcale.



Szanowny Panie Stryyker, wie Pan cos na ten temat ?

Piana w jakim celu wrzucasz ironicznie tego szanownego?

Wiem tyle, że II liga polska była "zamówiona". Kursy są wstawiane jednak na krótko przed meczami.
Postaram się ustalić dlaczego jeszcze nic nie ma/ nie było ostatnio

stryyker #2310791 03/05/2008 16:54
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
przepraszam nastepnym razem bede zwracal sie inaczej..

piana #2310797 03/05/2008 16:57
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Nie musisz przepraszać. Nie jestem jakąś obrażającą się mimozą. Chodzi o to, że można sobie oszczędzić nieuprzejmości.

stryyker #2310799 03/05/2008 16:59
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
przepraszam za to ze uzylem slowan szanowny, wiecej tego nie zrobie.

papa

stryyker #2310800 03/05/2008 16:59
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
2 liga będzie za chwilę w ofercie:)

stryyker #2322439 08/05/2008 00:42
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
juz dawno po 9 rano a ja dalej mam limit 10E :/ o co chodzi ?

gnacik #2322486 08/05/2008 00:58
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Powinno byc ok. Nie ma teraz limitu.

stryyker #2322501 08/05/2008 01:02
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
fakt teraz juz nie ma, ale jak chciałem postawic kilka meczu grubiej to był... poza tym niektóre typy dosc szybko znikaja z oferty, była 17:40 i arki gdynia oraz warwinki juz w ofercie nie było :]

gnacik #2322509 08/05/2008 01:05
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
ooo, nawet baner naladowaliscie wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
update na życzenie:)

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Lukasz111, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, Akhu, 11kera11, rymoholik, forty, bukma), 2,693 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1