Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 25 1 2 15 16 17 18 19 24 25
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Za Jankesa R/R

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Skoro Eagles wzieło goscia jako Bjerre to raczej wiedza ze Watt i Kenneth nie dojada na mecz.A gdyby tak sie stało to tylko lepiej dla Eagles.

Jankowski nie jedzie wiec to tylko wzmocnienie dla BV.A Tai za Forsberga w anglii rowniez dobre posuniecie.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Chyba sobie zartujesz to ze jankowski nie jedzie jest wzmocnieniem dla BV ? Albo usilujesz kogos wprowadzic w blad albo nie znasz sie a zuzlu. Niby kto go ma zastapic ? Raun czy Ksiezak ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Nie mowie ze sie znam na zuzlu:)
Jaknowski jechal juz w poprzednim meczu dla BV po kontuzji i lepiej aby wogole nie przyjezdzal do Manchesteru.
Woffinden i Screen bede wiele lepszym zastepstwem niz On.Z tym ze wazne jest by Joe`go wystawili w 14 biegu.
A po drugie skoro juz piszesz to Tai Woffinden jest anglikiem.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Coventry Bees vs The Lakeside Hammers
Nie jada dzis Allen i Schields. Obie druzyny stosuja r/r. O ile gospodarze na tym moze nie straca bo pojedzie dodatkowo chocby Janniro i chyba Stead tez moze jechac to dla gosci spore oslabienie. Jonsson jest w stanie skutecznie zastapic Schieldsa ale Davidsson i reszta raczej nie zdobeda ilosci punktow godnej Schieldsa. Cala nadzieja w Finie Kylmaekorpi. Ostatnio jakby dogadal sie ze sprzetem i zaczol wreszcie punktowac. Pojedzie z nr co sprawi ze ze goscie beda mieli wieksze pole manewru jesli chodzi o sklady biegow. Fin pojedzie w biegach 2,8 i 14 i nie urywam ze licze na conajmniej 7 pkt a moze komplet w tych biegach. potem pojedzie z rezerwy tez z 3 razy wiec stac go dzis na 10-12 pkt i moim zdaniem to klucz do grania handi na gosci. Do tego dorobku Jonsson dorzuci zapewnw ok 15-16 pkt. jesli tak to reszta zespolu musi zdobyc 16 pkt aby pokryc handi ewentualnie 13 jesli Fin i Jonsson mnie nie zawioda. w zwiazku z slaba forma Schleina niepewna forma Burzy i Barkera mysle ze jest to mozliwe. A wiec handi +7 na gosci i mysle jescze nad Davidssonem+3 w parze ze Steadem ze wzgledu na dobry kurs 2.3. Obaj panowie pojada jako r/r ale Stead prawdopodobnie z rezerwy jadac pjedzie w parze z Harrisem i mam nadzieje ze przyjedzie za nim. Natomiast szwed moze trafic do ciekawego ukladu gdzie bedzie mogl zdobyc nawet 3 pkt.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by harris73
Nie mowie ze sie znam na zuzlu:)
Jaknowski jechal juz w poprzednim meczu dla BV po kontuzji i lepiej aby wogole nie przyjezdzal do Manchesteru.
Woffinden i Screen bede wiele lepszym zastepstwem niz On.Z tym ze wazne jest by Joe`go wystawili w 14 biegu.
A po drugie skoro juz piszesz to Tai Woffinden jest anglikiem.

Wlasnie dreczy mnie pytanie o te r/r w biegach 2,8,14. Czy nie ma ogranczen dla tych biegow bo nie przypominam sobie aby zawodnicy z nr 1,3,5 zastepowali slabszych kolegow w tych biegach.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
Na dzisaj z oferty bwin wybralem 2 pozycje:
S. Nicholls - powyzej 12,5 - 2,3 Gram ze wzgledu na kurs, ktory uwazam za przeszacowany, a prawdopodobienstwo trafienia typu uwazam na 65%
L. Adams - ponizej 12,5 - 1,65 Moim zdaniem, Crump bedzie chcial pokazac Adamsowi ze na swoim podworku "kazdy mocny"
(patrz: Leszno)typ na 85%

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by magic321
Wlasnie dreczy mnie pytanie o te r/r w biegach 2,8,14. Czy nie ma ogranczen dla tych biegow bo nie przypominam sobie aby zawodnicy z nr 1,3,5 zastepowali slabszych kolegow w tych biegach.

Oczywiscie ze nr 1, nie zastapi nr 4!
Za 4 jedzie dzisiaj 2,5,6,7.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Nicholls vs Holder+2 kurs na Holdera 2.2 a pojedzie raz wiecej jako r/r.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
jonsson under 14,5 pt 1,90 do wyboru bwin lub bet365.Jonsson to nie jest jezdziec ktory bedzie robil komplety,dzis 6 biegow,licze ze te 4pt zgubi,zbyt czesto zdarzaja mu sie w meczach czy tez turniejach jakies pojedyncze wpadki.Dla mnie zaklad warty ryzyka

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Ja wziąłem over Andreasa. To jego dawny tor, na którym fruwał niesamowicie. I dziś liczę, że będzie trochę poza zasięgiem reszty. W jego zasięgu jest spokojnie nawet 21:) (z jokerem)

Lekko pograłem też over Holdera i under Kasprzaka. Holder w dobrej formie + 6 razy. Natomiast Kasper, trudne biegi, kiepska forma i tak jak tor w Poole jest dla niego mekką, to już na wymagającym Arlington wiodło mu się bardzo różnie.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
To nie zalezy od numerow startowych ale od srednich. Zastepowanego zawodnika moze zastepowac w jednym biegu zawodnik z wyzsza srednia, w pozostalych z nizsza. Tu macie obecne srednie: http://british-speedway.co.uk/elgreensheets08.html

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Witam no to sa juz kursy na dzisiejszy mecz Poole z Asami z Belle Vue w Bet 354. W tym meczu na szczegolna uwage zasluguje wydarzenie powrotu Jasona Crumpa do Poole. Zastanawiam sie nad wzieciem handicapu na gosci. Za Billego Forsberga pojedzie dzisiaj Lewis Bridger. Czy ktos ma jakies wiesci na temat startu Lukasza Jankowskiego? Jezeli bedzie stosowane Z/Z to Screeny i Lewis beda mogli raz zastopic Jankesa.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
W Bet365 handi na Asy +22. Goscie potrzebuja mimimum 33pkt +jokera za extra 3pkt. 15+3 joker to powinien byc dorobek Crumpa. W biegach bez Crumpa goscie maja 10pkt z urzedu. Aby pokryli handi 8 razy reszta zawodnikow bez Crumpa musi przyjechac przed zawodnikami Piratow. Licze ze 4 razy dokona tego Gjedde, 3 razy Stead i 2 razy Bridger i to moze wystarczyc.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
Mnie zaciekawiło dzisiaj zdarzenie na pojedynek Daniela Davidsson z Lewisem Bridgerem (+0,5)(sportingbet). Wygląda na to, że Szwed pojedzie tylko 3 razy, natomiast Bridger łącznie z R/R może jechać pięciokrotnie. Przy dobrych wiatrach Dawidssonowi daję maksymalnie 3 oczka. Anglik także powinien zgromadzić taką samą liczbę pkt, lub jeden więcej. Kurs 1,85 jak najbardziej warty zagrania. Jeśli chodzi o mecz, to wysoka wygrana gospodarzy jest rzeczą pewną. Crump nawet przy komplecie (18), Gjedde 8-9, to reszta musi uzbierać ok 10 pkt. Screen raczej nie poszaleje, na temat Bridgera pisałem wyżej, a rezerwy Asów to zawodnicy z bardzo małym stażem w Elite League. Wychodzi więc na to, że Piraci mogą wygrać różnicą ok 25 pkt, dlatego spróbowałem też ich minusowy hc 20 pkt.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Ekipa gosci nie przegra az tak wysoko dzieki miedzy innymi Crumpowi ( 6 biegow )
Belle Vue+21,5 @ 1,9
Crump over 12,5 @ 1,6
Screen over 5 @ 1,85

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Szkoda ze tak pozno niektorzy podawaja swoje typy takie podawanie na 4 minuty przed meczem mija sie z celem wedlug mnie. Nie mozna skonsulowac i ewentualnie potwierdzic swoich wczesniej obmyslanych typow.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by _Elbisi_
Szkoda ze tak pozno niektorzy podawaja swoje typy takie podawanie na 4 minuty przed meczem mija sie z celem wedlug mnie. Nie mozna skonsulowac i ewentualnie potwierdzic swoich wczesniej obmyslanych typow.
po 1. to podaja a nie podawaja,
po 2. to i tak nic nie wejdzie, w Poole trwa rzez niewiniatek,
po 3. nastepnym razem postaram sie szybciej podac grin
po 4. i tak ten post zostanie skasowany
wypijmy za bledy piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
panowie w meczu Ipswich - Eastbourne nie jada wsrod gospodarzy 9.Louis i wsrod gosci 3.Richardsson, bedzie Z/Z, zwiazku z tym mam pytanie kto moze ich zastapic?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
nr 1 i 3 nie mogą jechać za 2, 4, 5, 6, i 7.
za nr 2 mogą jechać: 4, 6 i 7
za nr 4 mogą jechać: 2, 5, 6 i 7
za 1 i 3 mogą jechać wszyscy pozostali z drużyny

chyba smile

Strona 17 z 25 1 2 15 16 17 18 19 24 25

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1