|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Witam. Wydaje mi sie ze za R/R moga pojechac zawodnicy z nizszymi sredniami + jednokrotnie zawodnik z wyzsza srednia. Srednie mozesz sobie odczytac z http://british-speedway.co.uk/elgreensheets08.html.Czyli w tym przypadku za Louisa i Richardsona moga pojechac wszyscy zawodnicy w druzynie. Pytanie tylko czy managerowie z tego skorzystaja.. Co do dzisiejszych meczy nie wiem zbytnio jak je ugryzc. Nie widze pewniakow. Dlatego wstrzymam sie z opinia. Moze ktos cos podsunie  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
A jesteście pewni, że Louis dziś nie wróci do składu? ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Z taką kontuzją to Louis nieprędko polata na miotle.
Ja mam pytanie odnośnie Shieldsa . Jedzie czy R/R ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Z taką kontuzją to Louis nieprędko polata na miotle.
Ja mam pytanie odnośnie Shieldsa . Jedzie czy R/R ? raczej jedzie bo linia na jonssona 11
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
dzis Kroner jako prowadzacy pare ( pod 3) wiec dosc ciezkie biegi wiec szalony bet kroner(-2) woodward +2 na woodwarda kurs 2.3
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Ja sprobuje dzis Nicholls over 13,5 Jonnson over 11,5 poniewaz w obu przypadkach licze, ze kazdy z nich pojedzie wiecej niz 5 biegow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148 |
Mało konkretów, a za dużo niewiadomych, by dzisiaj iść na całość. Poza tym pogoda też nie jest zbyt pewna. Gram właściwie na zasadzie odrobienia lekcji. Ipswich - Eastbourne Gospodarze powinni wygrać różnicą co najmniej 15 pkt. Poza Nichollsem (tu się wychował), który jest w stanie zdobyć nawet 14-15 pkt, no i może Kennetta ok 8-9, to właściwie wszystko. Pozostali Woodward 4-5, Bridger 3-4, i rezerwa ok 3 pkt. Reasumując, wygrana Czarownic -13 pkt oraz over 13,5 Nichollsa.
Swindon - Lakeside. W zasadzie wszystko zależeć będzie od postawy Adama Shieldsa, który wraca do zespołu po ponad tygodniowej przerwie. Jonsson, Davidsson i Kylmakorpi swoje zrobią. Mimo niepewnej formy Aystralijczyka spróbuję hc+6 na Młotów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Ja sprobuje dzis Nicholls over 13,5 Jonnson over 11,5 poniewaz w obu przypadkach licze, ze kazdy z nich pojedzie wiecej niz 5 biegow  No, pomysł niczego sobie, ale AJ raczej 6 razy nie pojedzie, ponieważ jedzie Shields:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Dzisiaj kolejny mecz na wyspach oto sklady za speedwayupdates.proboards103.com Eastbourne Eagles = 00 1. Scott Nicholls 2. Lewis Bridger 3. Lee Richardson R/R 4. Cameron Woodward 5. Edward Kennett 6. Simon Gustaffson 7. Guest Ipswich Witches = 00 1. Tobias Kroner R/R 2. Robert Miskowiak 3. Freddie Lindgren (G) 4. Jarek Hampel 5. Steve Johnston 6. Piotr Swiderski 7. Chris Schramm Jakies taki dziwne  Na sportowychfaktach mamy calkiem inne sklady.Hampel z 4 chyba to jakas pomylka. Za Kronera bedzie dzisiaj stosowane z/z. Nie wiem jak wy ale ja bylbym sklonny postawic na zwyciestwo Eastbourne Eagles. Kurs w bet365 calkiem niezly 1.72
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2007
Posty: 20 |
Czy "mały" moze jechac jako ZZ??Bo w bet 365 dali go w parze z Kennettem z handi + 2 na Jarka po kursie 2,30...i sie nad tym zastanawiam powaznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Liga angielska. Nie dosc ze trudno przewidziec wynik spotkania to ostatnio trudno nawet o pewne info o skladach na godzine przed meczem. Nie wiem na ile ten sklad podany wyzej jest mozliwy. Hampel ma 3 srednia wiec chyba nie moze jechac pod 4. W dodatku kto jest gosciem pod nr w Eastbourn? Poki co na mysl przychodzi mi under 10 Lindgrena kurs 2.0. Jesli pojedzie w parze z Hampelem 3 razy to ciezko mu bedzie przekroczyc mu 10 bo do tego conajmniej 2 razy Nicholls i Kennet rowniez powinien go pokonac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Czy "mały" moze jechac jako ZZ??Bo w bet 365 dali go w parze z Kennettem z handi + 2 na Jarka po kursie 2,30...i sie nad tym zastanawiam powaznie W Angli wszystko mozna i wszystko jest mozliwe. A tak na powaznie to obaj dzis pojada jako r/r. Kennet wczoraj pojechal swietnie z Mlotami gsdzie zdobyl 13pkt w 6 startach i moze to jest przyczyna tego handi ale wydaje mi sie ze Hampel jesli pojedzie pod 4 ma nieco lepszy uklad biegow i napewno warto zaryzykowac ten zaklad.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2007
Posty: 20 |
Hmmmmm to fakt a `13 punktow wykrecil na wyjezdzie...pytanie tylko w kwestii tego handi z kim ewentualnie Kennett moze przegrac w ekipie wiedzm...na Miskowiaka nie licze...moze Swider i Maly...ale to tylko gdybanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Witches line up confirmed:
"Evening Star" Witches
1. R/R 2. Robert Miskowiak 3. Freddie Lindgren (G) 4. Steve Johnston 5. Jarek Hampel 6. Piotr Swiderski 7. Chris Schramm
Tak prezentuje się skład Czarownic na dzisiejszy meeting
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
NO i jednak Hampel pod 5 to nieco komplikuje bo pojedzie ze Swiderskim i raczej z nim nie bedzie scigal o pkt. Co do pary z Kennetem to spotkaja pewnie conajmniej 3 razy uwazam ze szanse sa wyrownane wiec handi + wysoki kurs to nadal spore value.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63 |
Moze mi ktos wytłumaczyc, o co chodzi z linia na Świderskiego (13 pkt) w bet365, skoro Kroner ma jechać? W 5 startach jak sie zbliży dzis do tej lini to bedzie gigantem, biorąc pod uwage fakt,ze jezdzi w parze z Hampelem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Kroner jedzie pod dwojka swider bedzie zastepowal i pewnie pojedzie 7 biegow dzis...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63 |
Problem w tym, ze Kroner jdzie a nie widze żadnej RR za niego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
tak ale swiderski jaki zawodnik rezerwowy moze zastepowac w kazdej chwili kazdego zawodnika i przypuszzczam ze bedzie nim Johnston ... ale to tylko moje przypuszczenia moze tak byc ze pojedzie tylko piec razy ale w to watpie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|