|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Powracamy do tradycji bolow brzucha, bolu serca i trzesacych sie raczek...
Hamburger SV v Borrusia Mönch. 1:0
bramka 47 min.
do konca jeszcze okolo 38 min...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
no i na dzisiaj mi staczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Nastepny mecz HSV na wyjezdzie z Bielefeld, ktorzy dzisiaj zremisowaali z Borussia... szanse na remis znowu wysokie, ale ile jeszcze bede musial czekac??????????????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57 |
HSV ... no nie moge juz ile mozna grac bez X. Nie jestem jakims wytrawnym graczem i zawsze skromnie progresje gralem na 1 druzyne. DO V poziomu wszystko wchodzilo. A tu Hamburg i nic .... obym tylko finansowo nie padl , i w nastepnej kolejce na bank widze X. Pozdrawiam Kapitan z Katowic
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Cześć Wiem że to może wydać się dla was trochę lekkomyślene ale zaczełem aktualnie mam w progresji !!28!! drużyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Oto one: Man. City Pozimo III - 20 zł Nantes Poziom III - 20 zł Hamburger SV Poziom III - 40 zł Nurnbergia Poziom III - 20 zł Ejido Poziom II - 10 zł Bristol City Poziom II - 5 ( ale wiem że teraz nie zremisuje to go mam za 5 a powinienem za 20 zł) Ajaccio Poziom I - 5 zł Strasbourg Poziom I - 5 zł Marsylie Poziom I - 5 zł Bordeaux Poziom I - 5 zł West Brom Poziom I - 10 zł Tottenham Poziom I - 5 zł Portsmouth Poziom I - 5 zł Brighton Poziom I - 5 zł Hibernian Poziom I - 5 zł Niort Poziom I - 5 zł Clermont Poziom I - 5 zł Tranmere Poziom I - 5 zł Lorient Poziom I - 5 zł Altay Poziom I - 5 zł Birmingham Poziom I - 5 zł Middlesbroug Poziom I - 5 zł Everton Poziom I - 5 zł Blackburn Poziom I - 5 zł La Coruna Poziom I - 5 zł Mallorca Poziom I - 5 zł Manchester Utd. Poziom I - 5 zł Badajoz Poziom I - 5 zł Nieznam jeszcze wyników dzisiejszych meczy i zaraz je sprawdze, mam nadzieje że chociarz 7 ZREMISUJE !!! Tylko nie piszcie że jestem głubi bo od dziecka wszystko stawiam na jedną karte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Mondex
ps. ale widze że piszecie że Hamburger nie zremisował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam nadzieje ze wszystkie mecze Ci wejda, po ja mialem przykre doswiadczenie, wygrywalem...wygrywalem az trafilem na druzynke ktora nie chciala zremisowac i wydalem na nia okolo 2000zł wiec jakies 1000zł bylem w plecki potem jeszcze mialem ciezka druzynke w NHL Glesgow Rangers 26 meczy bez remisu i to byl moj koniec. Mam nadzieje ze nie grasz do konca tylko do pewnego poziomu. Powodzonka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
Glasgow Rangers jak mozna taka druzyne grac w progreji -> to przeciez samobojstwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał tomch0: [qb]Glasgow Rangers jak mozna taka druzyne grac w progreji -> to przeciez samobojstwo[/qb] Oby hsv tez nie okazal sie samobojstwem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
chlopaki ale jaja obstawialem progresje na cleremont mecz z lorient szukam wyniku livescore podaje 1-1 cool sts 1-1 a totomix 2-1 smiac mi sie zachcialo bo akurat stawialem w totomix hahahahhaha a wedlog was jaki byl wynik bo ja juz nie wiem.... pisze to caly czas smiejac sie bo...... PROFESJONALIZM
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał tomch0: [qb]chlopaki ale jaja obstawialem progresje na cleremont mecz z lorient szukam wyniku livescore podaje 1-1 cool sts 1-1 a totomix 2-1 smiac mi sie zachcialo bo akurat stawialem w totomix hahahahhaha a wedlog was jaki byl wynik bo ja juz nie wiem.... pisze to caly czas smiejac sie bo...... PROFESJONALIZM[/qb] Clermont F. - Lorient 2 - 1 (1 - 1) wg goalslive.com 19.10.2002 20:00 Clermont Lorient 2-1 (1-1) Full Time wg tbwsport WNIOSEK: livescore po raz kolejny dal dupy, nie polecam tej strony!!! WNIOSEK 2: Cos sie popieprzylo w stsie... ciekaw jestem czy beda uznawac kupony z remisem... Pozdro Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
thanxy myslalem ze jak zawsze toto zmascil a tu niespodzianka w sts mam nadzieje ze poprzez ta pomylke ludzie choc troszke zarobia.pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Krotkie podsumowanie mojego I tygodnia. Jak widac nie wypadl on najlepiej, ale zobaczymy jak bedzie za tydzien: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niort(I) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Clermont(I) Getafe(I) Badajoz(I) Gornik(I)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
P.S. Chyba doloze jeszcze Marsylie (od 5 kolejek bez X) w miejsce Niort. Pozdramiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Weekend do bani, jeden remis na 6 drużyn to mało, tym bardziej że w większosci meczy remis był w zasięgu. Mam nadzieje że za tydzień będzie lepiej.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sporting - Poli. Ejido (III) 1-1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Vicenza - Palermo (IV) 1-3 Napoli - Livorno (III) 0-1 Swansea - Southend (I) 1-0 HSV (I) - M'Gladbach 1-0 Clermont - Lorient (I) 2-1
Bilans ogólny: [27-5]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
A ja mam: Nantes (IV) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oraz pięć innych na (I) jak narazie jest OK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Co sadzicie o Ostravie w lidze czeskiej? Od osmiu meczy bez remisu, teraz gra u siebie z wyzej notowanym rywalem ( Slavia P. ), spora szansa na remis. Czy ktos z 'progresowiczow' ten mecz gra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Cześć Dla mnie weekend był na średni poziomie, z 28 drużyn zremisowało 8. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nantes III - 20 zł Ejido II - 10 zł West Brom I - 10 zł Ajaccio I - 5 zł Portsmouth I - 5 zł Niort I - 5 zł Clermont I - 5 zł Lorient I - 5 zł Birmingham I - 5 zł Manchester Utd. I - 5 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Man. City III - 20 zł Hamburger SV III - 40 zł Nurnbergia III - 20 zł Bristol City II - 5 (był na poziomie za 20zł ale wiedziałem że wygra to tylko asekuracyjnie dałem 5zł) Strasbourg I - 5 zł Marsylie I - 5 zł Bordeaux I - 5 zł Tottenham I - 5 zł Brighton I - 5 zł Hibernian I - 5 zł Tranmere I - 5 zł Altay I - 5 zł Middlesbroug I - 5 zł Everton I - 5 zł Blackburn I - 5 zł La Coruna I - 5 zł Mallorca I - 5 zł Badajoz I - 5 zł
Podsumowując: Ilość drużyn: 28 Trafionych remisów: 8 Pozostało drużyn w progresji: 20 Wydatki: 230 zł Zyski: 170zł Bilans 3 tygodnia: -60zł Bilans ogólny: -95zł Stosunek drużyn ukończonych/w trakcie: 14/20 Czyli na następny tydzień wedle zasad progresji trzeba zapłacić 340zł ale z wygranych z tego tygodnia (170zł) będe musiał dopłacić 170zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Plan na następny weekend to:
Man. City IIII - 40 zł Hamburger SV IIII - 80 zł Nurnbergia IIII - 40 zł Bristol City III - 20 zł Strasbourg II - 10 zł Marsylie II - 10 zł Bordeaux II - 10 zł Tottenham II - 10 zł Brighton II - 10 zł Hibernian II - 10 zł Clermont II - 10 zł Tranmere II - 10 zł Lorient II - 10 zł Altay II - 10 zł Middlesbroug II - 10 zł Everton II - 10 zł Blackburn II - 10 zł La Coruna II - 10 zł Mallorca II - 10 zł Badajoz II - 10 zł
Zastanawiam się nad Totenhamem i Blackburn czy nie zagrać tak jak z Bristolem, ostatnio odpuściłem sobie Fenerbachce a tu zremisował sobie 1-1 z jakimiś amatorami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , ale na szczęście był na pierwszym poziomie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Mondex ps. troche drętwo jest w tym temacie dlatego piszcie jakieś komentarze do swoich i moich progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdraiwam nr.2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Clermont I - 5 zł Lorient I - 5 zł [/qb] Z tego co mi się wydaje wynik meczu Clermont - Lorient nie zakończył się remisem Clermont - Lorient 2-1 czyżbys skorzystał z pomyłki buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Co do komantarzy to narazie ich nie ma bo jestem uwieziony w progresji HSV...jak ona sie skonczy zarzuce cos swojego i moze odzyje troche.... HSV DO DZIELA!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Glosniej tu sie generalnie robi dopero przed weekendem - troche zaluje ze teraz w srodku tygodnia nie gra jakas II liga francuska, bo bylyby i w tygodniu jakies emocje. Ja podobnie, jak Kejsper zyje remisem HSV bo tez utknal dosyc wysoko. Oprocz tego gram jeszcze teraz Bristol C. (V poziom), Deinze (III) i nizej I-II poziomy: Tienen, Livorno,Salernitana, Clermont, Badajoz. Ogolnie podsumowujac granie jestem zadowolony z lig II francuskiej, niezle II hiszpanska i wloska(ale one w sumie dopiero startuja) - minusy to slabsze kursy - natomiast na minus (spore nerwy vide Aston Villa, Derby czy teraz Bristol C.) stawiam sobie "wspolprace" z ligami angielskimi - natomiast sa fajniutkie kursy
Co do twojej gry Mondex bardzo mi sie podoba ale gra na tyle spotkan jest b. ryzyzkowna chyba ze masz zajebiste zaplecze finansowe. Remisy beda ci wchodzic, natomiast problemem bedzie gdy zrobi sie grupa druzyn na wysokim poziomie, ktora ma to gdzies (troszke tego doswiadczylem grajac o wiele mniej druzyn rownoczesnie niz ty ). Mam do ciebie pytanie jakie wtedy masz programy zaradcze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
Guingamp 23,5% DWWLDWDLLLW 11.Guingamp 11 4 3 4 17 - 17 15 co o tej drużynie sądzicie?? :zobacz:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|