Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Jak Wy tam wpłacacie te pieniądze? Ja od trzech godzin morduje się i przy próbie złożenia depozytu za pomocą eKarty (mBank) pojawia mi sie komunikat:

Numer karty jest niepoprawny.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Lepiej spróbuj z rachunku,bo e-kartą wpłata niemożliwa

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
no u mnie juz minęły 24h i bonusa dalej nie ma, mam nadzieję, że nie uda się im go dodać w kolejne 24h i będzie freebet smile ...tak, dam się zabić za te 25pln smile hehehe

poza tym buk fajny, mogliby troche popracować nad przejrzystością interfejsu, ale nie jest źle... no i lipa, że za krecze jest zwrot smile

Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
jak duże są limity na zaklady piłki nożnej i czy pobierają jakąś prowizję za wplate kartą visa?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
dokladnie interfejs maja beznadziejny...wogole jak sie patrzy na ta strone to nic nie widac...ja poczekam na ten bonus pogram troche i znikam do bet365...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Limity są różne, od wysokich po bardzo niskie. Nie ma reguły z tego co ostatnio widać.

Interfejs jak kto woli, ja jestem przyzwyczajony do wielu softów tak więc każdy mi pasuje.

Co do wpłat przez kartę to lepiej wpłacić przelewem bo mają konto w Polsce. Na stronie głównej nawet reklamują to.

100% do 100zł
Kod promocji: POLBONUS
Link: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus100/

100% do 150zł
Kod promocji: BONUS150
Link: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
nie wiem moze sie myle ale chyba jest tak ze jak sie wybierze jakas lige to po wyswietleniu par z kursami nie ma informacji kiedy i o ktorej godzinie jest dany mecz....trochę to uciaązliwe. no chyba ze nie zauwazylem.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
No,faktycznie,ale z drugiej strony czas w Australii znacznie różni się od europejskiego.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by Pizza-man
nie wiem moze sie myle ale chyba jest tak ze jak sie wybierze jakas lige to po wyswietleniu par z kursami nie ma informacji kiedy i o ktorej godzinie jest dany mecz....trochę to uciaązliwe. no chyba ze nie zauwazylem.

Przy każdym zdarzeniu masz takie "i" kliknij w nie i masz dane kiedy ile zostało do rozpoczecia itd.

Pzdr.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
a wiecie jak zrobic zeby wyswietlic np: wszystkie zdazenia z tenisa a tylko jeden turniej?...bo jakos nie moge do tego dojsc..!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Orientujecie się czy zakłady zawierane przed dopisaniem bonusa są liczone do obrotu?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Originally Posted by Cules
Orientujecie się czy zakłady zawierane przed dopisaniem bonusa są liczone do obrotu?

z tego co Conrad pisal swego czasu to tak.Bo pisal, ze spokojnie mozna grac juz zanim dopisza bonus.ale niech jeszcze to potwierdzi.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
John, mecze są podzielone na turnieje, ale możesz po lewej kliknąć u góry na "Dzisiejsze zdarzenia" i wtedy na jednej stronie wyświetlić np. wszystkie mecze, które się odbędą w następnych 6 godzinach.

Cule, zgadza się, obrót liczy się od chwili dokonania depozytu jeśli podałeś przy założeniu konta kod promocji (wtedy wiadomo, że będzie przyznany bonus i można już wykonywać obrót). Podobnie ma się sprawa pierwszej wypłaty z konta, należy ją zlecić dopiero po wykonaniu obrotu (nawet jeśli bonus jest w trakcie księgowania).

100% do 100zł
Kod promocji: POLBONUS
Link: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus100/

100% do 150zł
Kod promocji: BONUS150
Link: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991


Dostałem tego Freebeta 25pln ... zagrałem singla i dostałem zwrot !
Powinienem otrzymać chyba go jeszcze raz ?


Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tenis? wink Napisz do supportu to nowego Ci przydzielą.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
muszę przyznać ze naprawdę buk przyjazny dla gracza!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
Nie wiem czy taki przyjazny...ja narazie mam tam pod gorke caly czas. Pod Firefoxem nie wiedziec czemu stronka mi w pelni nie dziala...wplacic przez MB tez narazie nie moge bo inny mam mail niz w CB i mimo wielu maili od wczorajszego poludnia dalej nie moga zweryfikowac mi tego maila zebym mogl w koncu wplacic.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
24 godziny minely ...jak jeden dzien grin a bonusa jak nie bylo tak nie ma frown jak do rana nie bedzie to sie zdenerwuje

Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
No i niestety trzeba dodać, że ich oferta jest uboga. Ja akurat jestem po grze w bet365 i różnica jest kolosalna. Nawet na piłce nożnej "podzakłady" czasem ograniczają się tylko do kilku sztuk. No cóż, może z czasem coś się zmieni.
Duży plus to obsługa klienta.

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Originally Posted by Conrad
Tenis? wink Napisz do supportu to nowego Ci przydzielą.

tak smile tenis

już wojuje z nimi smile

piszą mi co chwile że mój e-mail nie jest zarejestrowany z którego piszę ... a tak naprawdę jest ! Patrzyłem w profilu że to ten sam... heh

Zobaczymy co będzie dalej ...

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1