|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
Sprawa wygląda tak. Studia odpuściłem sobie pare miesięcy temu i zamierzamn iśc z powrotem od października. Dziisiaj puka listonosz z poleconym mysle sobie rozliczenie za pita. Podpisuje a tu patrze WKU! Prawie podpisalem całem imie i nazwisko ale gośc to potem zamazał. Staneło na tym ze nie bylo potwierzdzenia odbiotu ,listonosz mowił ze na poczte niby też nie zaniesie. Chyba nie jest to bilet tylko wezwanie w celu uzupełnienia ewidencji wojskowej ?? Dobrze mowie?? Co mam zrobić teraz?? Pod koniec czerwca, na początku lipca jade na 3 miesiace do pracy za granice. Jakies wskazowki jak przetrwac najblizsze około 5 tygodni?? jak masz okazje wymelduj sie juz teraz , liscik nie przyjdzie a sam pozostan w Polsce niezauwazony w sensie : nie pracuj, nie dostawaj mandatów itp  jak jest z tymi madatami jak jestes wymelowany? albo np. jak cie spiszą pały co wtedy gadac? wystarczy ze sie mowi ze sie na chwile przyjechalo do polski??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
Ciapek kiedy idziemy sie wymeldować?? buahhahahaa xDDDDDDD
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
Panowie, a dostał ktoś wezwanie po obronionym magistrze ?  maja 18 miesiecy zeby Cie powolac po absolutorium jak w tym okresie nie powolaja Twojej osoby to przenosza Cie do rezerwy Jakie aboslutorium?? Maja 12 msc na powolanie Cie, od momentu przedstawienia im dyplomu/zaswiadczenia o ukonczeniu studiow. Takze najlepiej sie do nich zglosic i im pokazac, od tego momentu liczy sie bieg terminu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
hehe:D:D muminek bez ogonka hmmm kim jestes:D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
w grudniu ostatni pobor do woja , mowili w tv , ciekawe ile w tym prawdy i co z tego wyjdzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka