Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Originally Posted by kadus
Originally Posted by muminek bez ogonka
Sprawa wygląda tak. Studia odpuściłem sobie pare miesięcy temu i zamierzamn iśc z powrotem od października. Dziisiaj puka listonosz z poleconym mysle sobie rozliczenie za pita. Podpisuje a tu patrze WKU! Prawie podpisalem całem imie i nazwisko ale gośc to potem zamazał. Staneło na tym ze nie bylo potwierzdzenia odbiotu ,listonosz mowił ze na poczte niby też nie zaniesie. Chyba nie jest to bilet tylko wezwanie w celu uzupełnienia ewidencji wojskowej ?? Dobrze mowie?? Co mam zrobić teraz?? Pod koniec czerwca, na początku lipca jade na 3 miesiace do pracy za granice. Jakies wskazowki jak przetrwac najblizsze około 5 tygodni??

jak masz okazje wymelduj sie juz teraz , liscik nie przyjdzie a sam pozostan w Polsce niezauwazony w sensie : nie pracuj, nie dostawaj mandatów itp smile
jak jest z tymi madatami jak jestes wymelowany? albo np. jak cie spiszą pały co wtedy gadac? wystarczy ze sie mowi ze sie na chwile przyjechalo do polski??

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Ciapek kiedy idziemy sie wymeldować?? buahhahahaa xDDDDDDD

Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
Originally Posted by nOcnY
Originally Posted by Baqu
Panowie, a dostał ktoś wezwanie po obronionym magistrze ? cool

maja 18 miesiecy zeby Cie powolac po absolutorium

jak w tym okresie nie powolaja Twojej osoby to przenosza Cie do rezerwy

Jakie aboslutorium?? Maja 12 msc na powolanie Cie, od momentu przedstawienia im dyplomu/zaswiadczenia o ukonczeniu studiow. Takze najlepiej sie do nich zglosic i im pokazac, od tego momentu liczy sie bieg terminu.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
hehe:D:D muminek bez ogonka hmmm kim jestes:D:D

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
w grudniu ostatni pobor do woja , mowili w tv , ciekawe ile w tym prawdy i co z tego wyjdzie

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1