Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 23 1 2 18 19 20 21 22 23
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Fro_Lech
Sa potrzebni na stadionach czy nie?
i
Twoj pomysl na spokoj na stadionach?

---------------------

Mogę odpowiedzieć ? tongue

1. Nie ma policji na stadionie, są pod smile I nie są na nich potrzebni.

2. Obecnie to sami ... kibice ten problem rozwiązują. Teraz nie opłaca się urządzać burd na stadionach, bo cierpią na tym wszyscy. I nawet frakcje chuligańskie to rozumieją. Incydenty na stadionach występują coraz rzadziej.
To w Bełchatowie to jest błahostka w porównaniu z tym co było 15 lat temu.
Punktem zapalnym była decyzja organizatora żeby posadzić takie dwie ekipy w tak bliskiej odległości, ale to już nie moja broszka , do kibiców o to nie miejcie pretensji.

Pamietasz na jakim meczu Lecha bylo ok 60 tysiecy kibicow??
Moze przesadzam z iloscia nikt nie byl wtedy wstanie zliczyc.
Kibice siedzieli prawie przy liniach bocznych??

Nie bylo zadnej zadymy.


Slepo bronisz tych marnych 5% debili, a przynajmniej ja nie twierdze ze wszyscy to debile.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Fro_Lech
Kiedyś się tłukli pod Grunwaldem. Zawisza Czarny i spółka byli idolami młodzieży, bohaterami narodowymi. Do tego lali się ze sprzętem - miecze, halabardy, oszczepy, włócznie etc. Teraz większość się bije na piąchy, ale wielki problem z tego wynika... smile


laugh laugh laugh laugh

Fro - odstaw te browary, a jak wytrzeźwiejesz to przeczytaj co napiłeś laugh

Bydło jak chce się lać między sobą, to niech sobie robią te ustawki w lasach i tam się tłuką. Nic nie zdemolują, niewinnych ludzi nie pobiją, będą mieli spokój, a co najwyżej kilka ptaków spłoszą.

Natomiast wyobraź sobie, że są całe tysiące kibiców, którzy chcą iść na mecz i go obejrzeć zamiast nerwowo się rozglądać czy jakiś kamień w nich nie leci tylko dlatego, że kibicują drużynie X.

Nie chcą też uciekać w popłochu np. z kilkuletnim synem u boku tylko dlatego, że kibole postanowili sobie urządzić rozróbę i przypadkiem pole bitwy jest bardzo blisko.

Są też tysiące ludzi, którzy w dniu meczu chcą przejść spokojnie ulicą bez obaw że natkną się na hordę pijanych kiboli, który dla rozrywki postanowili kogoś skopać.

Wyobraź sobie, że są setki handlowców, właścicieli aut, którzy nie chcą zamykać sklepów lub chować aut do garażu tylko dlatego, że akurat w pobliżu grają jakiś mecz lub przejeżdża obok ekipa wyjazdowa.

Można tak dalej wymieniać.

A ty to porównujesz do Grunwaldu laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Te 5% wystarczy aby spieprzyc opinie o kibicach na dlugie lata.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Fro_Lech
--------------------
Kiedyś się tłukli pod Grunwaldem. Zawisza Czarny i spółka byli idolami młodzieży, bohaterami narodowymi. Do tego lali się ze sprzętem - miecze, halabardy, oszczepy, włócznie etc. Teraz większość się bije na piąchy, ale wielki problem z tego wynika... smile

Obrazasz moja inteligencje liczac na odpowiedz.
Na cale szczescie wiem ze to zart...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Originally Posted by Chaoz
Pojdz na stadion skoro to kibice i powiedz im co o nich myslisz W TWARZ.

Takim ścierwom zawsze mogę to powiedzieć w twarz.

puke proof nieźle ci odbiło!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
Originally Posted by Fro_Lech
Kiedyś się tłukli pod Grunwaldem. Zawisza Czarny i spółka byli idolami młodzieży, bohaterami narodowymi. Do tego lali się ze sprzętem - miecze, halabardy, oszczepy, włócznie etc. Teraz większość się bije na piąchy, ale wielki problem z tego wynika... smile
Ano wynika, bo wtedy nie demolowali, niejako przy okazji pociągów, autobusów itd. wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by Fro_Lech
Sa potrzebni na stadionach czy nie?
i
Twoj pomysl na spokoj na stadionach?

---------------------

Mogę odpowiedzieć ? tongue

1. Nie ma policji na stadionie, są pod smile I nie są na nich potrzebni.

2. Obecnie to sami ... kibice ten problem rozwiązują. Teraz nie opłaca się urządzać burd na stadionach, bo cierpią na tym wszyscy. I nawet frakcje chuligańskie to rozumieją. Incydenty na stadionach występują coraz rzadziej.
To w Bełchatowie to jest błahostka w porównaniu z tym co było 15 lat temu.
Punktem zapalnym była decyzja organizatora żeby posadzić takie dwie ekipy w tak bliskiej odległości, ale to już nie moja broszka , do kibiców o to nie miejcie pretensji.

Pamietasz na jakim meczu Lecha bylo ok 60 tysiecy kibicow??
Moze przesadzam z iloscia nikt nie byl wtedy wstanie zliczyc.
Kibice siedzieli prawie przy liniach bocznych??

Nie bylo zadnej zadymy.


Slepo bronisz tych marnych 5% debili, a przynajmniej ja nie twierdze ze wszyscy to debile.


Zdaje się z Widzewem Łódź, lata 80.
Ostatnio na meczu z tą samą drużyną było z ponad 20 tysięcy. Też bez zadymy smile

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
"Natomiast wyobraź sobie, że są całe tysiące kibiców, którzy chcą iść na mecz i go obejrzeć zamiast nerwowo się rozglądać czy jakiś kamień w nich nie leci tylko dlatego, że kibicują drużynie X.

Nie chcą też uciekać w popłochu np. z kilkuletnim synem u boku tylko dlatego, że kibole postanowili sobie urządzić rozróbę i przypadkiem pole bitwy jest bardzo blisko."

Pisałem już to kilkanaście stron temu, ale powtórzę:
200 meczów na żywo Arka, Bałtyk, Lechia i repra to mój dorobek. NIGDY NIE SPADŁ MI WŁOS Z GŁOWY, ANI NIE CZUŁEM REALNEGO ZAGROŻENIA MIMO KILKU ZADYM NA STADIONIE. Nie siadasz w młynie, nie dymisz, jesteś na 99% bezpieczny. Jak tylko będę miał dzieci, będą ze mną na stadionie i nic im się nie stanie. A te głupoty z kamieniami czy butelkami nawet mnie już nie bawią...
Proponuje poszukac lepszych argumentów, aby spędzac czas przed TV, a nie na stadionie.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
No pewnie że żart i nie musimy formułować górnolotnych twierdzeń o obrażaniu inteligencji. Zbyt poważny ton niestety nastał.

A teraz demolują pociągi ? smile Nie opłaca się demolować pociągów, bo ewentualne koszta ponoszone są przez właśnie kibiców którzy te pociągi wynajmują. Ba, ostro tępione są każde akcje wandalizmu i nikomu nie przychodzi do głowy rozwalić szybę dla samej zabawy.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Bullet - ja to wiem. Też zawsze się trzymałem z dala i też mi się nigdy nic nie stało na stało na stadionie, nawet jak coś się działo.

Ale to nie znaczy, że tak będzie zawsze, wszędzie i że będzie dotyczyło to wszystkich.


Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Bzyku
Bullet - ja to wiem. Też zawsze się trzymałem z dala i też mi się nigdy nic nie stało na stało na stadionie, nawet jak coś się działo.

Ale to nie znaczy, że tak będzie zawsze, wszędzie i że będzie dotyczyło to wszystkich.

Zgadza się, ale mnie martwi to, że wielu naprawdę kumatych gości jak T-error czy Biszop powtarza niektóre farmazony z gazet czy TV zamiast byc moze samemu przekonac się jak jest w rzeczywistości. Są pewne patologie, ale nie takie żeby panicznie bac się na meczu na żywo i to wszystko.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
Originally Posted by Fro_Lech
A teraz demolują pociągi ? smile Nie opłaca się demolować pociągów, bo ewentualne koszta ponoszone są przez właśnie kibiców którzy te pociągi wynajmują. Ba, ostro tępione są każde akcje wandalizmu i nikomu nie przychodzi do głowy rozwalić szybę dla samej zabawy.
Kolejki SKM nie wynajmują, autobusu ZKM też raczej nie (i tramwaju). Z tym brakiem opłacalności też mógłbym polemizowac, bo jeśli w pojeździe siedzi... (tutaj wstaw nazwę "wrogiego" klubu), to dlaczego nie rzucic cegiełką lub koszem na śmieci?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by Bzyku
Bullet - ja to wiem. Też zawsze się trzymałem z dala i też mi się nigdy nic nie stało na stało na stadionie, nawet jak coś się działo.

Ale to nie znaczy, że tak będzie zawsze, wszędzie i że będzie dotyczyło to wszystkich.

Zgadza się, ale mnie martwi to, że wielu naprawdę kumatych gości jak T-error czy Biszop powtarza niektóre farmazony z gazet czy TV zamiast byc moze samemu przekonac się jak jest w rzeczywistości. Są pewne patologie, ale nie takie żeby panicznie bac się na meczu na żywo i to wszystko.

Wymien jeden, slownie jeden "farazon" z gazet czy TV ktory powtarzam.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Originally Posted by Bullet
"Natomiast wyobraź sobie, że są całe tysiące kibiców, którzy chcą iść na mecz i go obejrzeć zamiast nerwowo się rozglądać czy jakiś kamień w nich nie leci tylko dlatego, że kibicują drużynie X.

Nie chcą też uciekać w popłochu np. z kilkuletnim synem u boku tylko dlatego, że kibole postanowili sobie urządzić rozróbę i przypadkiem pole bitwy jest bardzo blisko."

Pisałem już to kilkanaście stron temu, ale powtórzę:
200 meczów na żywo Arka, Bałtyk, Lechia i repra to mój dorobek. NIGDY NIE SPADŁ MI WŁOS Z GŁOWY, ANI NIE CZUŁEM REALNEGO ZAGROŻENIA MIMO KILKU ZADYM NA STADIONIE. Nie siadasz w młynie, nie dymisz, jesteś na 99% bezpieczny. Jak tylko będę miał dzieci, będą ze mną na stadionie i nic im się nie stanie. A te głupoty z kamieniami czy butelkami nawet mnie już nie bawią...
Proponuje poszukac lepszych argumentów, aby spędzac czas przed TV, a nie na stadionie.

nie wiem kim jestes,nie wiem co robisz....no ale tak wstrzeliles sie w sedno,ze gratuluje...ja mam staz krotszy,ale podobne sytuacje widizalem,nie chcesz,nie wbiegasz,nie ponosisz najmniejszego zagrozenia...no taka parodia co tu ludzie pisza...bo ja bym poszedl chetnie na mecz,a to ku....idz,kto Ci broni jeden,z drugim...pojdz,zobacz,a pozniej oceniaj..DNO

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Chaoz
Pojdz na stadion skoro to kibice i powiedz im co o nich myslisz W TWARZ.

Jeden z najglupuszych argumentow jakie przeczytalem kiedykolwiek na tym forum.

super to co zmienia Twoje narzekanie na tym forum? Naprawisz swiat kibicowski tym?

Chce zlozyc serdeczne gratulacje naprawiajacym swiat w tym temacie zza szklanego monitora. Wielkie piwo chlopaki piwo laugh

aha i jakby ktos mial trudnosci z czytaniem... temat brzmi: "Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję"

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Bullet
"Nie siadasz w młynie, nie dymisz, jesteś na 99% bezpieczny.

a to ciekawe. Siedze na mlynie na Jadze od kiedy pamietam i jakos nie pamietam sytuacji zebym musial "dymic"...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Chaoz
....od kiedy pamietam i jakos nie pamietam ...

laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Kylo
Chlopie idz do psychiatry poki nie jest za pozno.

Dlaczego do psychiatry? Bydło chce się lać, to niech się leje.
Tez chetnie przy piwku obejrzysz?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Oczywiscie mowa co do tekstu dimesa....

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by Chaoz
....od kiedy pamietam i jakos nie pamietam ...

laugh

cos jeszcze wniesiesz do dyskusji?
Splywam ja stad bo poprostu zal niektore posty czytac.
Niektorym do zobaczenia na kibicowskim szlaku. reszcie papa

Strona 20 z 23 1 2 18 19 20 21 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, forty, betowiec, alfa, Lukasz111, bukma, rymoholik, $-man), 3,303 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1