Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 23 1 2 20 21 22 23
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Kattowitz
http://www.tvs.pl/index.php?id_materialu=260


przy okazji pozdrawiam wszystkich społeczniakow z tego tematu
TVS - co to za telewizja?

Oby sprawa znalazła w końcy swój koniec.


Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by Chaoz
To sie odstosunkuj od Białegostoku

A propos Białegostoku pamiętam, bo widziałem osobiście jak Jagiellonia w zeszłym roku fetowała awans do I ligi. Obok rzeszy żółto-czerwonych kibiców śpiewających i rzeczywiście cieszących się z sukcesu była pokaźna grupa prowadzących tryumfalny pochód bandytów.

Owi BANDYCI za nic mieli sobie innych ludzi (to znaczy nie kibiców) co wystarczyło by wulgarnie, chóralnie besztać ludzi w samochodach czy przechodniów. To był pokaz prawdziwej kultury motłochu, hołoty bez klasy. Czekałem tylko kiedy jeszcze użyją siły...

Chuligani stadionowi mający się za kibiców wydają się być na tyle ograniczeni, że nie rozumieją iż są ludzie których g... obchodzi Legia, Jagiellonia czy Wisła. Że są tacy ludzie, którym nie przeszkadza radość kibiców po wygranym meczu i prestiż drużyny z danego miasta. Ale tacy ludzie nie potrzebują obawy że jakiś idiota da mu w zęby za... no właśnie nie wiem co może się w tych durnych łbach bandyckich urodzić.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Misza_SB
Chuligani stadionowi mający się za kibiców wydają się być na tyle ograniczeni, że nie rozumieją iż są ludzie których g... obchodzi Legia, Jagiellonia czy Wisła. Że są tacy ludzie, którym nie przeszkadza radość kibiców po wygranym meczu i prestiż drużyny z danego miasta. Ale tacy ludzie nie potrzebują obawy że jakiś idiota da mu w zęby za... no właśnie nie wiem co może się w tych durnych łbach bandyckich urodzić.

Juz niejeden nazwał to robactwo po imieniu i wiele by mozna napisac na temat tej hołoty.
Ale....szkoda czasu.

Niedawno w pasażu w Krakowie mijało mnie dwóch karków w barwach "Cracovii".
Dialog staram sie przytoczyć dosłownie :

- Zajebisty film se obejrzyj
-- Jaki ?
- "Trzystu"
-- Co ? "Trzystu" ? Czego trzystu ?
-Trzystu tych ,no...Spartan ,głabie
-- To kibole "Sparty" ? hehehehe
- Osz k.urwa ,Spartan ! Takich gosci starozytnych ,co nie było na nich ch.uja jak sie napierdalali z brudasami
-- Tak sie nazywali...Spartan ?
- Tak ! bo to byli ci goscie od Spartakusa,a wiesz kto to był Spartakus ?
-- Nie ,k.urwa ,nie wiem
- Ale ty ziom tepy jesteś
--No i ch.uj ,hahahaha

Niezła polewke mielismy z moja panną ,specjalnie przyspieszalismy kroku ,zeby usłyszeć całą "rozmowę" ,daje słowo honoru ,ze to zdarzyło sie naprawdę smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Kibice to totalne młotki, bezmuzgi którzy potrafią zapierdalać jedynie na budowie, oczywiście są wyjątki i niektórzy mają nawet mature... Wyjątek jedynie potwierdza regułe.

Nic dziwnego, że wiekszość się cieszy że GKSiaki zostali zlani przez policje, szczerze mówiąc cieszyłbym się z tego nawet gdyby zostali zlani niesłusznie piwo

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by dimes
Kibice to totalne młotki, bezmuzgi którzy potrafią zapierdalać jedynie na budowie, oczywiście są wyjątki i niektórzy mają nawet mature... Wyjątek jedynie potwierdza regułe.

Nic dziwnego, że wiekszość się cieszy że GKSiaki zostali zlani przez policje, szczerze mówiąc cieszyłbym się z tego nawet gdyby zostali zlani niesłusznie piwo


póki co to swoimi wpisami co chwilę udowadniasz że bezm ó zgiem to jesteś właśnie ty

wg mnie na 99% jesteś psem, i to żadnym umysłowym a tylko krawężnikiem, wiecznie piętnowanym przez ludzi-nie tylko kibiców

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Nalerzy wziąść pod uwage jeszcze to, że większość z nich nie skończyła nawet zawoduwki... z nudów zajmują się kibicowaniem laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Przewidujac nastepny wpis, to jak juz sie starales byc taki ironiczny, to mogles napisac z nuduw geniuszu.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by dimes
Nalerzy wziąść pod uwage jeszcze to, że większość z nich nie skończyła nawet zawoduwki... z nudów zajmują się kibicowaniem laugh


gdybyś jeszcze napisał nudów w taki sposób ---> nuduf
to byłbym pewny że piszesz tak specjalnie

a tak mam wątpliwości czy jesteś bezdennie głupi, czy tylko oczko wyżej

-należy, wziąć, zawodówki, mniejsza o to... ja tu widzę po twoich ciągłych wpisach jedynie frustrację pieska na bukmacherskim forum i tyle laugh


oczywiście nie wszyscy kibice są lekarzami, prawnikami, dyrektorami czy właścicielami firm
ale tacy też się zdarzają
pisałem już o tym że stadionowy tłum to przekrój przez polskie społeczeństwo

nie każdy także jest tak genialny jak @Amkwish i zna się na wszystkim; cóż na świecie nie ma samych intelektualistów
ciekawe czy jak trzeba położyć kafelki w łazience, wymienić uszczelkę, naprawić samochód czy zamontować antenę to cała ta "ęteligencja" też jest tak mocna w pracy jak w gębie

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Tak chciałem tylko sprawdzić ilu kibicowskich inteligentów złapie się na tanią prowokacje z błędami. Jak widać jeden od razu mnie zaczął pouczać laugh

Na temat, uważam, że policja powinna ostrzej załatwiać sprawy z takimi kibicami. Jedyne z czego jestem zadowolony to że policja w końcu nie bawi się z tymi bandytami.
Przez takich ćwoków musiałem oglądać ostatni PP o 15 minut dłużej, bo debile zaczeli rzucać się racami.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by mura
nie każdy także jest tak genialny jak @Amkwish i zna się na wszystkim; cóż na świecie nie ma samych intelektualistów
ciekawe czy jak trzeba położyć kafelki w łazience, wymienić uszczelkę, naprawić samochód czy zamontować antenę to cała ta "ęteligencja" też jest tak mocna w pracy jak w gębie

Znam sie na tym ,na czym powinienem ,o czym miałes okazje sie przekonać, czyż nie ?

I nie jestem zdania ,ze musze samodzielnie układac flizy ,bo od tego sa fachowcy.

Nie prezentuj mi wiec typowych objawów "kompleksu fizola" ,bo ja kazdą prace szanuje ,pod warunkiem ,ze jest własciwie wykonana.

A kibole (NIE KIBICE) ,poza napinaniem sie w stadzie (pojedynczo nie kozaczą) niewiele potrafia ,chyba nic nie potrafia ,by sie wyrazic dokładnie.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by dimes
Tak chciałem tylko sprawdzić ilu kibicowskich inteligentów złapie się na tanią prowokacje z błędami. Jak widać jeden od razu mnie zaczął pouczać laugh

Inteligencie niekibicowski, jak juz tak chciales prowokowac i sie potem cieszyc, to trzeba bylo napisac caly post z bledami. Zreszta o poziomie Twojej ortografii mielismy sie juz okazje przekonac. A tak poza tym... Pisales chyba, ze brakuje kibicow z maturami?

Koncowki szkoda komentowac, bo gdyby policja naprawde walczyla z bandydatami, to zapewne nie byloby tego tematu na tym forum.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by dimes
Przez takich ćwoków musiałem oglądać ostatni PP o 15 minut dłużej, bo debile zaczeli rzucać się racami.

a napisz mi nie było ci gorąco w tym czarnym stroju i białym kasku przy takiej pogodzie?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by amkwish
[quote=mura]



Znam sie na tym ,na czym powinienem ,o czym miałes okazje sie przekonać, czyż nie ?

I nie jestem zdania ,ze musze samodzielnie układac flizy ,bo od tego sa fachowcy.

Nie prezentuj mi wiec typowych objawów "kompleksu fizola" ,bo ja kazdą prace szanuje ,pod warunkiem ,ze jest własciwie wykonana.

A kibole (NIE KIBICE) ,poza napinaniem sie w stadzie (pojedynczo nie kozaczą) niewiele potrafia ,chyba nic nie potrafia ,by sie wyrazic dokładnie.


TAK, ZGADZA SIĘ I ZA TO CI DZIĘKUJĘ piwo

natomiast wydaje mi się że zbyt często jakby kompleksy widać w drugą stronę, tzn tzw. "wykształciuchy" na każdym kroku chwalą się liczbą przeczytanych książek i zdobytych tytułów jakby to był główny, jedyny miernik oceny drugiego człowieka

a że sama tzw inteligencja wyuczona nie zawsze przekłada się na liczbę zer na koncie bankowym to także truizm
jeśli ktoś jest fachowcem wysokiej klasy to czy w Polsce czy zagranicą będzie żył godnie

treść z tytułem tematu ma coraz mniej wspólnego. było napisane o skandalicznym zachowaniu stróżów prawa ale jak mamy wymagać konsekwencji wobec policjantów skoro nawet tutaj wśród ludzi powiązanych ze sportem w jakiś sposób ciężko przekonać że polcija bardzo często nadużywa swoich kompetencji

nikt chuliganów tu nie broni, sporo osób w temacie chciało rzeczowo podyskutować ale po drugiej stronie barykady jest wysyp userów którzy nigdy nie byli na stadionie i jedynie stać ich na obrażanie kibica i szydercze wpisy jaki to kibic nie jest głupi, beznadziejny, niewykształcony i kryminalista, w ogóle beee i do niczego się nie nadaje

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
a napisz mi nie było ci gorąco w tym czarnym stroju i białym kasku przy takiej pogodzie?


cos Ty....nie powie Ci...to tajemnica zawodowa

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Originally Posted by mura
a napisz mi nie było ci gorąco w tym czarnym stroju i białym kasku przy takiej pogodzie?

A co lubisz patrzeć na rozgrzanych policjantów? smirk

Znajdz jakiś bar ze striptisem dla prawdziwych mężczyzn grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by dimes
Originally Posted by mura
a napisz mi nie było ci gorąco w tym czarnym stroju i białym kasku przy takiej pogodzie?

A co lubisz patrzeć na rozgrzanych policjantów? smirk

Znajdz jakiś bar ze striptisem dla prawdziwych mężczyzn grin

Ale po co te nerwy grin Zawod jak zawod - nie kazdy musi wykazywac sie w zyciu ambicja. Ile do emeryturki zostalo?

Przelozeni wiedza, ze jestes hazardzista?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by mura
TAK, ZGADZA SIĘ I ZA TO CI DZIĘKUJĘ piwo

natomiast wydaje mi się że zbyt często jakby kompleksy widać w drugą stronę, tzn tzw. "wykształciuchy" na każdym kroku chwalą się liczbą przeczytanych książek i zdobytych tytułów jakby to był główny, jedyny miernik oceny drugiego człowieka

Otóz to ,ja równiez sie zgadzam piwo

Troche sie usmiechnałem ,jak napisałes o flizowaniu.

Ja w latach 90-tych wziałem bezpłatny urlop i ....układałem flizy w Monachium ,serio smile

Szanuje ludzi ,którzy maja tzw.fach w reku i wykonujac go nie odwalaja fuszerki.

Bardziej cenię faceta z budowy ,który jest uczciwy niż palanta po 5 fakultetach ,który nie szanuje innych ,bo nie mają matury.

Nawiasem mówiąc ten typowy "wykształciuch" nie ma zielonego pojecia o praktyce ,ale teoretyzować potrafi jak nakrecona małpa.

Moja ocena oczywiscie nie zmienia pogladu ,ze wykształcenie daje naprawde duzo ,nie tylko jest potrzebne aby wykonywac lepsze (czytaj :lepiej płatne prace) ,ale zwyczajnie uszlachetnia człowieka....natomiast czy czyni lepszym ? smile
Hmm..zalezy od człowieka.

Nie da się tutaj wszystkiego napisać ,ale tak w skrócie to najwazniejsze jest to JAKI jestes ,a nie JAKIE masz wykształcenie i jaki zawód wykonujesz.

KIBOLI powyższe nie dotyczy z wiadomych wzgledów.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 928
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 928
Originally Posted by dimes
Tak chciałem tylko sprawdzić ilu kibicowskich inteligentów złapie się na tanią prowokacje z błędami. Jak widać jeden od razu mnie zaczął pouczać laugh

Na temat, uważam, że policja powinna ostrzej załatwiać sprawy z takimi kibicami. Jedyne z czego jestem zadowolony to że policja w końcu nie bawi się z tymi bandytami.
Przez takich ćwoków musiałem oglądać ostatni PP o 15 minut dłużej, bo debile zaczeli rzucać się racami.

żal...
czasami lepiej się ogryźć w język, niż durnoty pisać
"musiałeś"- no gratuluje, widać masz wolną wolę
reasumując: mierny post, mierna prowokacja

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Znowu wiele szumu po pucharze Polski a nikt nic nie wspomina o wyczynach Rengersów w Manchesterze http://i32.tinypic.com/2hrod29.jpg
http://i27.tinypic.com/9r3a8n.jpg
jak widać problem z pseudokibicami na wyspach został definitywnie rozwiązany w końcu to już kulturalna Europa Zachodnia
buhahaha

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Originally Posted by lupus
Jakie gazety czytasz?

Mało czytam, ale jeśli już to Dziennik Polski z takich codziennych. Ja doskonale wiem, że lupus jesteś zakochany w Stecu, więc i twoja miłość do wybiórczej jakoś mnie nie dziwi.

Originally Posted by Szewa
Jeżeli pojedziesz gdziekolwiek za granicę, nie waż mi się narzekać, że ktoś najeżdża na Polaków (a jest tak w niejednym kraju).

Zagranicę to ja sobie mogę pojechać na wakacje, a nie do pracy... I w sumie nie interesuje mnie co sobie myśli jakiś przygłupi Anglik, Pakol, Turek, czy Francuz o Polakach. Mi w Polsce jest dobrze i nie muszę stąd wyjeżdżać smile

Originally Posted by Szewa
Oczywiście, że nikt ich tutaj siłą nie trzyma, ale jestem w stanie się założyć, że zrobili dla tego kraju więcej, niż banda zidiociałych kretynów, którzy pobili tego gościa w Elblągu smirk

Jak na razie to ja słyszę o jakiś misjach gdzie biali lekarze, nauczyciele, itd wyjeżdżają na Czarny Ląd, żeby pomóc tym biednym murzynom. Skoro zrobił tak wiele dla Polski to pozostaje jedynie żałować, że dla swojej ojczyzny nie chciał tego zrobić.



Strona 22 z 23 1 2 20 21 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, betowiec, aker, alfa, JelineK), 2,511 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1