Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
mi się strona nie odpala

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Szlag by ich trafił...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 751
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 751
dziala juz

Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
mi nie dziala logowanie czyli
https://www.moneybookers.com/app/login.pl

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by comp
mi nie dziala logowanie czyli
https://www.moneybookers.com/app/login.pl

własnie sprawdziłem, mi śmiga normalnie

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
dziala Wam te MB?
bo mi nie trybi od wczoraj cholera

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Rano działało teraz znowu nie mad

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Być może to indywidualne, albo zastoje są "przelotne", bo ja bez problemu korzystam, nawet przy okazji powiem, że o 10. rano zleciłem wypłatę na konto, a o 16 już jest. Może po prostu trzeba odczekać i spróbować raz jeszcze.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
strona MB od wczoraj więcej mi nie działa, niż działa frown

ma ktoś podobny problem?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
dziala normalnie niedawno wchodzilem

Dołączył: May 2004
Posty: 877
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 877
u mnie rowniez bez problemow

a mam pytanie jezeli chce dokonac weryfikacji mojego konta bankowego poprzez zlecenie przelebu z banku do nich, to jest jakas kwota minimalna?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 447
"Możliwość dokonywania przelewów oraz płatności kartą kredytową/debetową z Pana/i konta została zablokowana, w związku z czym zlecona transakcja nie może być zrealizowana.

W celu odblokowania konta należy wysłać wiadomość email do Działu Zabezpieczeń na adres: security@moneybookers."
Wysłałem wiadomośc tydzien temu i cisza. konto jest po weryfikacji listownej, dostal ktos taka wiadomosc? jak dostal to jak dlugo czekal na odpowiedz?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
zadzwon do nich, bo "troche" poczekasz, jak zadzwonisz to po 24h konto bedzie smigac, musiales miec jakas transakcje, ktora im sie nie spodobala, bedziesz musial wyjasnic o co chodzi i tyle, tez tak mialem jakies 2 miesiace temu, rozmowa trwala ponad 10 minut to polecam zadzwonic ze Skype'a lub innego programu VoIP

Dołączył: Jan 2008
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 447
ok. dzieki

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by heymen
u mnie rowniez bez problemow

a mam pytanie jezeli chce dokonac weryfikacji mojego konta bankowego poprzez zlecenie przelebu z banku do nich, to jest jakas kwota minimalna?

pare zloty poslij...ja wyslalem chyba z 4 ooo pisza ze cos niby nie mniej niz 5euro...no ale jak widac moze byc mniej...

Dołączył: May 2004
Posty: 877
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 877
spoko, dzieki, wyslalem '5' wiec mam nadzieje ze starczy, bo kiedys bez problemu wysylalem

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
Originally Posted by john
Originally Posted by heymen
u mnie rowniez bez problemow

a mam pytanie jezeli chce dokonac weryfikacji mojego konta bankowego poprzez zlecenie przelebu z banku do nich, to jest jakas kwota minimalna?

pare zloty poslij...ja wyslalem chyba z 4 ooo pisza ze cos niby nie mniej niz 5euro...no ale jak widac moze byc mniej...
\\

Mam podobną sytuację,zablokowali konto po tym jak otrzymałem wypłate ponad 1 tys z BETGUN,kazali mi zrobic przelew bankowy,wyslałem im za Przelewy24,mTransfer minimilna kwotę 3,40..ale konto mam dalej zablokowane.
Oni to ręcznie robią,czy powinno z automatu sie odblokowa???

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by fisiol
Originally Posted by john
Originally Posted by heymen
u mnie rowniez bez problemow

a mam pytanie jezeli chce dokonac weryfikacji mojego konta bankowego poprzez zlecenie przelebu z banku do nich, to jest jakas kwota minimalna?

pare zloty poslij...ja wyslalem chyba z 4 ooo pisza ze cos niby nie mniej niz 5euro...no ale jak widac moze byc mniej...
\\


musisz wyslac im przelew druczkiem lub poprzez strone internetową swojego banku , jako przelew wychodzący bez zadnych posrednikow typu: przelewy24,allpay itd
Mam podobną sytuację,zablokowali konto po tym jak otrzymałem wypłate ponad 1 tys z BETGUN,kazali mi zrobic przelew bankowy,wyslałem im za Przelewy24,mTransfer minimilna kwotę 3,40..ale konto mam dalej zablokowane.
Oni to ręcznie robią,czy powinno z automatu sie odblokowa???

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by kadus
Originally Posted by fisiol
Originally Posted by john
Originally Posted by heymen
u mnie rowniez bez problemow

a mam pytanie jezeli chce dokonac weryfikacji mojego konta bankowego poprzez zlecenie przelebu z banku do nich, to jest jakas kwota minimalna?

pare zloty poslij...ja wyslalem chyba z 4 ooo pisza ze cos niby nie mniej niz 5euro...no ale jak widac moze byc mniej...
\\



Mam podobną sytuację,zablokowali konto po tym jak otrzymałem wypłate ponad 1 tys z BETGUN,kazali mi zrobic przelew bankowy,wyslałem im za Przelewy24,mTransfer minimilna kwotę 3,40..ale konto mam dalej zablokowane.
Oni to ręcznie robią,czy powinno z automatu sie odblokowa???



musisz wyslac im przelew druczkiem lub poprzez strone internetową swojego banku , jako przelew wychodzący bez zadnych posrednikow typu: przelewy24,allpay itd

Dołączył: May 2004
Posty: 877
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 877
dokladnie jak pisze kadus

kontaktowalem sie z nimi i mowili ze mTransfer nie wchodzi w gre, i tylko zwykly przelew bankowy

Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,089 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,825
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1