|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Ja tam sie za to nie obraze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Brawa dla obu ekip! Finał naprawdę stał na bardzo wysokim poziomie, w moim odczuciu, wszyscy włożyli mnóstwo serca w ten mecz. Moim zdaniem ten finał pokazał również, że obie jedenastki zasłużenie w nim zagrały. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
Dobry mecz,ogólnie do przewy przewidział się mój scenariusz mianowicie remis 1-1 po przerwie miało jednak być 2-1 dla MU. Ale dobrze, że odbyła się dogrywka i ruty karne, najbardziej z tego wszystkiego szkoda mi było Terrego. Nie kibicowałem nikomu chciałem zobaczyć dobry mecz i chyba taki zobaczyłem. Żelik w karnych udowodnił, że jest najlepszy na świecie-jakby strzelił tego karnego zamknął by usta wszystkim a tak jego cena spada  kilka fajnych rajdów owszem, gol bardzo ładny ale podejść w najważniejszym momencie meczu i strzelisz tak nie dobrze?? ani strzał blisko słupka ani nisko ani wysoko, najłatwiejszy do obrony. a wracając do angielskiego finału... obydwie drużyny zasłużyły na byt w tym meczu ale czy Anglia nie zasłużyła na bycie w EURO 2008? dyskusyjna sprawa w perspektywie tego meczu... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 60 |
no tak, bo chelsea ma super angielski sklad
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
nie chce mi się nawet odpowiadać na takie posty ale policz sobie ilu Anglików zagrało we wczorajszym meczu i pomyśl ilu łapie się w w pierwszej '11' Anglii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
tak jak Manchester zdominowal pierwsza czesc gry, strzelil bardzo ladna bramke, a stracil w zasadzie po niefarcie, tak Chelsea o wiele lepiej pokazala sie w drugiej czesci gry. Zaliczyli nawet po slupku i poprzeczce. Dogrywka juz raczej fifty-fifty i od poczatku spodziewalem sie, ze jak po 90 minutach roztrzygniecia nie zobaczymy, to beda jedenatski. W sumie dobrze, bo lubie te konkursy karnych - nie lubie tylko na nie czekac, a w tle toczyla juz sie impreza, bez mojego udzialu  Jak do karnego podchodzil Terry to zastanawialem sie, czy jak strzeli i Chelsea wygra to spotkanie, to czy w szatni ze strony Fergusona w kierunku pewnego pana z Portugalii poleca korki, niczym w Davida Beckhama kilka ladnych lat temu  Dla dobra Red Devils lepiej niech juz go Sir Alex odsunie od strzelania karnych, bo facet nie moze poprostu strzelic normalnie, tylko pajacowac - jak z FCB, i jak wczoraj gdzie to zatrzymanie sie bylo ni w cholere nie potrzebne  Fajnie, ze Manchester siegnal po tytul, fajnie ze bylo dobre widowisko, zakonczone po karnych. Najbardziej wkurzony to byl chyba Roman A. - we wlasnym kraju takie upokorzenie Glory, Glory, Man United...  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
juancarlos ze tak zapytam jakie upokorzenie? To ze Terry sie poslizgnal? Czy to ze wygral ten kto mial wiecej szczescia? Obie druzyny zaprezentowaly sie naprawde fajnie i mecz byl ciekawy i dramatyczny do samego konca (no moze poza strzalem Anelki) Czekam teraz na wpisy ze sukcesow nie da sie kupic za pieniadze Romana  to tak jakby druzyna MU byla zbudowana tylko z graczy kupionych za 5zl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
upokorzenie to moze rzeczywiscie nienajlepsze slowo, jakiego moglem uzyc. Fakt, faktem walka byla, a karne to zawsze loteria. Ale dla Abramowicza to sromotna porazka - nie dosc, ze cisnienie na ten puchar od momentu jego przyjscia jest niesamowite, w zasadzie to trofeum, jakiego ta Chelsea zbudowana za jego kadencji w tym klubie, jeszcze nie zdobyla, a kiedy w koncu dostali sie do finalu przegrywaja go. I to nie z byle kim, bo z zespolem, ktoremu mieli udowodnic, ze sa od niego lepsi, a powiedzmy sobie szczerze, trzeci raz z rzedu pokazali, ze nie sa, nie siegneli po tytul - 2 Mistrzostwa Anglii i teraz LM. W dodatku gdzie? W Moskwie, miescie ktore na pewno dla Romana jest miastem waznym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
. Najbardziej wkurzony to byl chyba Roman A. - we wlasnym kraju takie upokorzenie  upokorzenie ? bo w finale LM przegrali po karnych z Men U to ty to nazywasz upokorzeniem ? chyba cie ..... szkoda gadac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
Jak do karnego podchodzil Terry to zastanawialem sie, czy jak strzeli i Chelsea wygra to spotkanie, to czy w szatni ze strony Fergusona w kierunku pewnego pana z Portugalii poleca korki, niczym w Davida Beckhama kilka ladnych lat temu  Dla dobra Red Devils lepiej niech juz go Sir Alex odsunie od strzelania karnych, bo facet nie moze poprostu strzelic normalnie, tylko pajacowac - jak z FCB, i jak wczoraj gdzie to zatrzymanie sie bylo ni w cholere nie potrzebne  No właśnie, przez to zatrzymanie powinien być powtórzony karny, bo on nie zwolnił biegu tylko zupełnie się zatrzymał (nawet gdyby Ronaldo strzelił to byłbym tego zdania  ) A jeśli chodzi o odsunięcie go od wykonywania karnych to się nie zgodzę bo z tego co pamiętam to był 3 lub 4 przestrzelony karny w wykonaniu Ronaldo od roku 2004. Zresztą sam strzał wydawał mi się dobry, tylko, że bramkarz go wyczuł (sytuacja adekwatna do karnego Anelki). Hargreaves, brawo za karniaka, coś fantastycznego jak dla mnie. Wczoraj strasznie się pokłóciłem z kolegą, który uważa, że Drogba nie powinien dostać czerwonej kartki tylko żółtą ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Mecz na bardzo wysokim poziomie, obie ekipy wypluwały sobie płuca i włożyły serce w grę. Jak już ktoś wyżej napisał, pierwsza połowa dla MU, druga dla Chelsea. Karne, to, jak wiadomo, loteria i kwestią czasu było popełnienie tego jednego, najważniejszego, błędu. Ale trzeba przyznać, że wahania nastrojów były niesamowite. Gdy Krystian nie strzelił, a do piłki podchodził Terry, to mało który fan United wierzył jeszcze w zwycięstwo. Jednak los jest przewrotny, a fortuna kołem się toczy  Widząc z kolei Anelkę podążającego do wykonania jedenastki byłem na 100% pewien, że chłopak spudłuje. Gość nie ma charakteru po prostu. Wydaje mi się, że to kara za to, iż zamiast niego nie wpuścił na boisko Szewczenki  Ale to już ich wewnętrzny problem  Podsumowując: mecz na bardzo wysokim poziomie, świetne tempo, sytuacja zmieniająca się jak w kalejdoskopie. O wygranej zdecydowały detale. Brawa dla obu ekip za stworzenie świetnego widowiska i gratulacje dla zwycięzców 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
A mnie wczorajszy mecz utwierdził w przekonaniu, że dobrze się stało, iż Euro 2008 nie będzie transmitowane przez TVP. Co to ma za związek???
Komentarz. A raczej pseudokomentarz pana Sz. (po raz kolejny zresztą). Mecz oglądałem od 70 minuty (po robocie, wcześniej się nie dało), z komentarzem od dogrywki (wcześniej pogawędka z żoną jak minął dzień itp.). I to mi wystarczyło. Jeśli jest on najlepszym komentatorem (bo wysyłany na najważniejsze mecze) TVP, to co ma do zaoferowania reszta komentatorów z publicznej TV?
Trafnie ujął to Roman Żurek z kabaretu Neo-nówka. W jednym z gagów Jachimek mówi "Cicho, bo komentatora nie słyszę", na co ww Żurek "Jakiego komentatora, to Szpakowski".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654 |
Wczorajszy mecz finałowy LM był pięknym widowiskiem kibicowałem Chelsea nawet typowałem ich jako zwycięzców LM przeżywałem takie emocje szczególnie jak Terry nie strzelił karnego sądziłem,że Chelsea podniesie puchar po tylu staraniach i wtedy jak Ronaldo spudłował karnego wiedziałem ze nie trafi pożyteczny to zawodnik podczas meczu niekonwencjonalny,jednak ponownie nie wytrzymał psychicznie podczas tego strzału z 11, jeszcze nigdy nie przegrałem z ost strzału kuponu wszystko zależało od Terrego pięknie strzelił tyle że w słupek bramkarz nie mialby szans. Manchester wygrał bo sprzyjało mu szczęscie w meczu sprawiedliwy remis 1:1 ale jakby było 4:4 to też nikt nie miałby pretensji. Sędzia Lubosz Michel sędziował dobrze w tym meczu nie mam zastrzeżeń co do jego pracy może poza tym że zbyt pochopnie wyciąłgnął czerwoną kartke na koniec dogrywki jeśli jemu należała się kartka czerwona to tym bardziej Tevezowi ktory też sprowokował to darzenie i przez ten incydent arbiter niepotrzebnie skierował na siebie swiatła jupiterów i kamer jest dobrym sędzią więc po co mu taka promocja piękny finał dramaturgia brawa dla MU są wspaniali ugrali dublet mistrzostwo Anglii i Puchar Europy. Chelsea w tym sezonie ciągle na drugim miejscu lecz moim zdaniem prezentowała się bardzo dobrze nawet w ciągu meczu potrafiła wyparacować sobię bardziej klarowne sytuacje niż Manchester Utd jeszcze raz gratulacje wczoraj rozpacz nawet nie oglądałem wręczenia pucharu tylko łzy mi spłyneły po twarzy kiedy Terry nie trafił juz dawno nie mialem spotkania które by mnie tak dotkneło pozdrowionka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
A podobno Ronaldo to płaczek. Tutaj Terry tak rozpaczał jakby mu cała rodzina zmarła. Ogólnie bardzo ciekawy mecz. Co najważniejsze - emocje do konca były 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
A podobno Ronaldo to płaczek. Tutaj Terry tak rozpaczał jakby mu cała rodzina zmarła. Płacz chłopczyka, a płacz mężczyzny..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
A podobno Ronaldo to płaczek. Tutaj Terry tak rozpaczał jakby mu cała rodzina zmarła. Chodzi o "trochę" inne pojęcie słowa "płaczek" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
Obawiałem się o jakieś wałki bo to w końcu finał w Moskwie był ale sędzia jak na takie tempo meczu wszystko ładnie przetrzymał i brawa dla niego. Ronaldo jakby nie zagrał to i tak będzie mieć krytyków. A mi co pozostaje powiedzieć ?  Kapitalna atmosfera, świetny mecz, momentami oddechu nie mogłem złapać. Miło spędzony czas w pubie z innymi kibicami no i ta niezapomniana radość po pudle Terry'ego a potem świętowanie ...  No i pięknie uczczona pamięć Busby Boys 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
A jeśli chodzi o odsunięcie go od wykonywania karnych to się nie zgodzę bo z tego co pamiętam to był 3 lub 4 przestrzelony karny w wykonaniu Ronaldo od roku 2004. Zresztą sam strzał wydawał mi się dobry, tylko, że bramkarz go wyczuł (sytuacja adekwatna do karnego Anelki). Hargreaves, brawo za karniaka, coś fantastycznego jak dla mnie. Nie ma takiego czegoś jak dobry strzał przy spudłowanym rzucie karnym. Z "11" metrów pole manewru jest olbrzymie i zazwyczaj większa część bramki pusta. Albo gol, albo nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Czekam teraz na wpisy ze sukcesow nie da sie kupic za pieniadze Romana  to tak jakby druzyna MU byla zbudowana tylko z graczy kupionych za 5zl   Śmieszny jesteś. Spójrz sobie na ciśnienie i kasę władowaną w średnią drużynę, jaką była Chelsea jeszcze parę lat temu. I nie porównuj tej inwestycji do historii Manchesteru. A co do C. Ronaldo, to jestem zdania, że niech już go sprzedadzą za te 120 melonów, bo naprawdę w najważniejszych meczach jest bezużyteczny 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|