|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,185
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,185 |
Ja czekam na bonus od wczoraj , czyli na razie 24h
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
mają 48h według ich regulaminu na dopisanie bonusu więc przed LM powinien byc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
jezeli konto w centerbecie mam od paru miechow, do tej pory nie dokonalem zadnej wplaty, to zastanawiam sie czy otrzymam bonus ??
byl ktos w podobnej sytuacji ?
w banerze promocji jest napisane cos takiego
# Dokonaj swojej pierwszej wpłaty. # Otrzymaj od nas 100% EKSTRA aż do 150zł!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
Aby skorzystać z promocji 100% bonus od pierwszej wpłaty należy założyć konto w Centrebet i podczas rejestracji w polu "Kod promocji" wpisać: BONUS150
to chyba kiszka :F
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Aby skorzystać z promocji 100% bonus od pierwszej wpłaty należy założyć konto w Centrebet i podczas rejestracji w polu "Kod promocji" wpisać: BONUS150
to chyba kiszka :F a zagadaj z nimi ...powiesz ze masz konto ale nie wplacales ...i chetnie skozystasz z ich uslug jezeli bedzie Ci przyslugiwal bonus...  moze pojda na to. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
też tak myśle...co ci szkodzi spróbowac  Centrebet znany jest z tego że indywidualnie traktuje każdego klienta (dostawaliście maila od ich supportu: G'day Mate! Witaj Przyjacielu! hehe) wiec moze zrobi dla ciebie wyjątek. Spróbuj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
Conradzie opłaci się jeszcze poczekać na lepszy bonus? (np. przed Euro 2008) czy 150 zł to jest wszystko na co stać kangurów? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Aby skorzystać z promocji 100% bonus od pierwszej wpłaty należy założyć konto w Centrebet i podczas rejestracji w polu "Kod promocji" wpisać: BONUS150
to chyba kiszka :F Jeśli otworzyłeś konto w PLN i jeszcze nie dokonałeś wpłaty to napisz do supportu i podaj im kod promocji, który chcesz żeby za Ciebie wstawili. )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203 |
no i 48h minelo nie doczekalem sie bonusa. mialem zagrac za wszystko over 2,5 w finale LM po 2.55 Po meczu zobacze czy mi zrobili przysluge nie wplacajac czy tez nie  pozdrawiam i zycze milego finalu LM!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Co jest z tymi wpłatami przez MB :| probuje kasę wplacić a tutaj nic nie idzie :/. Miał ktoś taki problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
no i 48h minelo nie doczekalem sie bonusa. mialem zagrac za wszystko over 2,5 w finale LM po 2.55 Po meczu zobacze czy mi zrobili przysluge nie wplacajac czy tez nie  pozdrawiam i zycze milego finalu LM! To widze, że sam nie jestem. Ja wpłaciłem $ 55 godzin temu a bonus nie został jeszcze dopisany. Czekał ktoś tak długo/dłużej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
 To niech zwlekają do poniedziałku a wtedy może i 250 PLN rzucą  Tak poważnie - kursy z Mlb mają nawet ciekawe i szybko można by ten bonus obrócić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,185
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,185 |
Właśnie dodali mi bonus ( 48h )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Ja także dostałem bonus  Wczoraj, gdy upłyneło 48h napisałem im maila i rano wstaje i jest bonus i jest freebet 25zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2007
Posty: 134 |
Założyłem u nich konto we wtorek wieczorem i do tej pory nie mogę wpłacić kasy z moneybookers:
"Twoje dane płatności są obecnie weryfikowane przez Biuro Obsługi Klienta (BOK). Dzięki temu będziesz mógł wkrótce używać tej formy płatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK)."
Wysłałem 3 meile z zapytaniem do BOK ale nic nie odpisali. Wie ktoś o co chodzi? Kiedy będę mógł wreszcie przelać pieniądze? Czy coś robie nie tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
mrSKA Dodaj adres meilowy w moneybookers na którym zakładałeś konto w cnterbet. I wtedy będzie wszystko dobrze. Miałem to samo  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2007
Posty: 134 |
Dzieki SJS 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|