Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Sturmwind #2341873 15/05/2008 15:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111
a jest jakis numer polski do nich ?

Bo obstawilem mecz 1x, wygrali gospodarze, a oni uznali zaklad za bledny. ;[

Bonus: Unibet
kozaxxx #2341892 15/05/2008 15:42
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by kozaxxx
Bo obstawilem mecz 1x, wygrali gospodarze, a oni uznali zaklad za bledny. ;[
Odpowiedzą Ci, że tu musiało wejść 1 i X na raz tongue

Gandhi #2341895 15/05/2008 15:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111
a no to ok wink

kozaxxx #2343663 16/05/2008 04:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
Wow shocked Bardzo mile zaskoczony. Chciałem jakiś czas temu (2,5 tyg temu?) wypłacić pieniądze z Bwinu. Po zleceniu wypłaty nagle zablokowali mi konto. Nie wiedziałem dlaczego, bo co prawda posiadałem 2 konta u nich ale tylko na jednym grałem i na tym samym używałem bonusów. Bloknęli mi dalej konto i moje prośby o wyjaśnienie sprawy poszły w niepamięć... aż tu dzisiaj patrzę że na MB znalazły się moje kasa Jestem mile bardzo zaskoczony, choć szkoda było nerwów i support mógł odpisać bo nawet ta miła wiadomość nie zmienia faktu, że niesmak pozostał :]

Choć konto z którego kasę wypłacałem nadal jest zablokowane.

VanTheMan #2343959 16/05/2008 15:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Ktos wie jak szybko wyplacaja teraz kase na konto w banku po zmianie na Pekao? Zlecilem wyplate w niedziele o 22, zazwyczaj wtorek/sroda kasa byla... mamy juz piatek i dalej nic.

Scobas #2344218 16/05/2008 19:09
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
banki jakieś posrane są ostatnio, wszędzie gdzie mam konta jakoś dużo dłużej się to odbywa Mbank, Millenium, Nordea

robert423 #2345972 17/05/2008 06:06
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
Te cały bwin jest p...lony. Na moje pytanie wysłane dokładnie 1 maja, polski support przysłał mi odpowiedź dzisiaj, a w załączeniu przysłał mi ankietę z pytaniem jak... oceniam pracę polskiego supportu !
Ale to jeszcze nic, otóż otrzymałem od nich informację, iż ocencie realizacja wypłaty z bwin trwa 10 dni roboczych, czyli 2 tygodnie !!!!!!
Ludzie uciekajcie natychmiast z tego śmiesznego buka, ja jak otrzymam - może po miesiącu - moją wypłatę, natychmiast zamykam tam konto.

Jerzyk63 #2346132 17/05/2008 07:18
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Ja wypłacałem na konto (w bwinie mam walutę euro) we wtorek i widzę, że dziś pieniążki są na koncie (złotówkowym). Chciałem kiedyś zmienić euro na PLN, to polski support powiedział, że to niemożliwe. Angielski (tydzień temu), że owszem, tylko trzeba konto wyczyścić i zamknąć i dalej z nimi gadać. Wniosek - polski support jest ....
A bwin to naprawdę nie jest zły buk. Jeśli ktoś gra uczciwie i "amatorsko" to nie ma się czego bać. Ja sam osobiście z ichniejszego kasyna wyciągnąłem rok temu sporą wygraną bez najmniejszych problemów.
Dziwi mnie ta akcja antybwin.

Farciarz #2346390 17/05/2008 16:30
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
J
member
member
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
To jest żadna akcja antybwin. Rozumiem drogi Farciarzu, że Tobie nie przeszkadza 18-dniowy czas oczekwiania odpowiedzi na pytanie do suportu bwin, ani tym bardziej nie przeszkadza oczekiwanie przez 10 dni roboczych na wypłatę z bwin.
Jeśli tak, to graj tam dalej.
A propos różncć między bwin, a innymi bukami. Wczoraj wieczorem, zleciłem wypłatę z bet365 na MB, dzisiaj rano na koncie.

Jerzyk63 #2352676 19/05/2008 23:27
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
New look ......czarno to widzę laugh

AGASSI #2352723 19/05/2008 23:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Dramatyczny ten design nowy laugh

Co do wypłat, to w dwa dni przelewem zawsze kasa na koncie, mb podobnie, czasem szybciej.

mgr #2352737 19/05/2008 23:43
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Po przejściu np.na stronę Gamebookers czuje sie jakbym wreszcie zapalił światło laugh

mgr #2352738 19/05/2008 23:43
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Originally Posted by mgr
Dramatyczny ten design nowy laugh

Co do wypłat, to w dwa dni przelewem zawsze kasa na koncie, mb podobnie, czasem szybciej.
Troche ciemno shocked

M!cHaI #2352755 19/05/2008 23:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ten sztab ludzi, który nad tym pracował, wywaliłbym na zbity pysk... smirk

tomo #2352785 19/05/2008 23:56
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
rano myslalem, ze cos z kolorami mam laugh


pettersen #2352800 19/05/2008 23:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
totalny badziew, mam nadzieje, ze niebawem cos zrobia z tym gownem

HAGIi #2352956 20/05/2008 00:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Też się zląkłem jak to ujrzałem laugh

jakby to był jeden buk, to kwestia przyzwyczajenia, ale jak się będzie skakać po -nastu stronach kilka razy dziennie, gdzie design jest dużo jaśniejszy, to oczopląsu można dostać smirk

_Korver_ #2352997 20/05/2008 01:08
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
ja myślałam ,że film mi się urwał laugh

Sylwiaa #2353015 20/05/2008 01:12
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Zadna porządna, funkcjonalna strona internetowa nie może działać używając czarnego tła i białych liter :| no bez jaj, to sie tak nie da!

muppet #2353026 20/05/2008 01:16
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
zajebiste, mi sie podoba. jeszcze powinni po rogach wsadzic flesze z pochodniami a w tle puscic jakąś wampirzą muzykę..mrauu...

a przegrany zakład = odtworzenie filmu z wieszającym się użytkownikiem

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, kamel), 2,881 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,381
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1