|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111 |
a jest jakis numer polski do nich ?
Bo obstawilem mecz 1x, wygrali gospodarze, a oni uznali zaklad za bledny. ;[
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Bo obstawilem mecz 1x, wygrali gospodarze, a oni uznali zaklad za bledny. ;[ Odpowiedzą Ci, że tu musiało wejść 1 i X na raz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111 |
a no to ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
Wow  Bardzo mile zaskoczony. Chciałem jakiś czas temu (2,5 tyg temu?) wypłacić pieniądze z Bwinu. Po zleceniu wypłaty nagle zablokowali mi konto. Nie wiedziałem dlaczego, bo co prawda posiadałem 2 konta u nich ale tylko na jednym grałem i na tym samym używałem bonusów. Bloknęli mi dalej konto i moje prośby o wyjaśnienie sprawy poszły w niepamięć... aż tu dzisiaj patrzę że na MB znalazły się moje  Jestem mile bardzo zaskoczony, choć szkoda było nerwów i support mógł odpisać bo nawet ta miła wiadomość nie zmienia faktu, że niesmak pozostał :] Choć konto z którego kasę wypłacałem nadal jest zablokowane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Ktos wie jak szybko wyplacaja teraz kase na konto w banku po zmianie na Pekao? Zlecilem wyplate w niedziele o 22, zazwyczaj wtorek/sroda kasa byla... mamy juz piatek i dalej nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
banki jakieś posrane są ostatnio, wszędzie gdzie mam konta jakoś dużo dłużej się to odbywa Mbank, Millenium, Nordea
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123 |
Te cały bwin jest p...lony. Na moje pytanie wysłane dokładnie 1 maja, polski support przysłał mi odpowiedź dzisiaj, a w załączeniu przysłał mi ankietę z pytaniem jak... oceniam pracę polskiego supportu ! Ale to jeszcze nic, otóż otrzymałem od nich informację, iż ocencie realizacja wypłaty z bwin trwa 10 dni roboczych, czyli 2 tygodnie !!!!!! Ludzie uciekajcie natychmiast z tego śmiesznego buka, ja jak otrzymam - może po miesiącu - moją wypłatę, natychmiast zamykam tam konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Ja wypłacałem na konto (w bwinie mam walutę euro) we wtorek i widzę, że dziś pieniążki są na koncie (złotówkowym). Chciałem kiedyś zmienić euro na PLN, to polski support powiedział, że to niemożliwe. Angielski (tydzień temu), że owszem, tylko trzeba konto wyczyścić i zamknąć i dalej z nimi gadać. Wniosek - polski support jest .... A bwin to naprawdę nie jest zły buk. Jeśli ktoś gra uczciwie i "amatorsko" to nie ma się czego bać. Ja sam osobiście z ichniejszego kasyna wyciągnąłem rok temu sporą wygraną bez najmniejszych problemów. Dziwi mnie ta akcja antybwin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 123 |
To jest żadna akcja antybwin. Rozumiem drogi Farciarzu, że Tobie nie przeszkadza 18-dniowy czas oczekwiania odpowiedzi na pytanie do suportu bwin, ani tym bardziej nie przeszkadza oczekiwanie przez 10 dni roboczych na wypłatę z bwin. Jeśli tak, to graj tam dalej. A propos różncć między bwin, a innymi bukami. Wczoraj wieczorem, zleciłem wypłatę z bet365 na MB, dzisiaj rano na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
New look ......czarno to widzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Dramatyczny ten design nowy  Co do wypłat, to w dwa dni przelewem zawsze kasa na koncie, mb podobnie, czasem szybciej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Po przejściu np.na stronę Gamebookers czuje sie jakbym wreszcie zapalił światło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200 |
Dramatyczny ten design nowy  Co do wypłat, to w dwa dni przelewem zawsze kasa na koncie, mb podobnie, czasem szybciej. Troche ciemno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ten sztab ludzi, który nad tym pracował, wywaliłbym na zbity pysk... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
rano myslalem, ze cos z kolorami mam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
totalny badziew, mam nadzieje, ze niebawem cos zrobia z tym gownem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Też się zląkłem jak to ujrzałem jakby to był jeden buk, to kwestia przyzwyczajenia, ale jak się będzie skakać po -nastu stronach kilka razy dziennie, gdzie design jest dużo jaśniejszy, to oczopląsu można dostać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
ja myślałam ,że film mi się urwał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Zadna porządna, funkcjonalna strona internetowa nie może działać używając czarnego tła i białych liter :| no bez jaj, to sie tak nie da!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
zajebiste, mi sie podoba. jeszcze powinni po rogach wsadzic flesze z pochodniami a w tle puscic jakąś wampirzą muzykę..mrauu...
a przegrany zakład = odtworzenie filmu z wieszającym się użytkownikiem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|