Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#235394 20/05/2004 22:00
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Witam dzisiaj rusza kolejna edycja żeńskiego NBA,może nie tak widowiskowe i efektowne,ale napewno ma swój urok i jak pamiętam idzie na tym zarobić.W tym sezonie zagrają w WNBA dwie Polki(Małgosia Dydek i Aga Bibrzycka) i będą reprezentowały barwy zespołu San Antonio Silver Stars.
Transmisje z meczów tej ligi dostepne na Canal +, a link do oficjalnej stronki to;
www.wnba.com [wnba.com]

Bonus: Unibet
#235395 20/05/2004 22:23
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Moje typki na dzisiaj... za małą stawkę - wkońcu to początek sezonu.

HOUSTON-SAN ANTONIO pewna 1 (kurs w granicach 1.25)
PHOENIX-SACRAMENTO za średnią stawkę 1 (w granicach 2.00)
SEATTLE-MINNESOTA za małą stawkę 2 (ponad 3.00)

Oby ten sezon był tak dobry, jak poprzedni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Szkoda że toto-mix nie wystawił jeszcze par, linii na over/under , oraz handicapów... może w następnych kolejkach... nie powiem żebym nie wyczekiwał, bo bardzo mi sie (w szczególności head to head zawodniczek) podobało to rok temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#235396 21/05/2004 12:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Boca,Vira i inni ,którzy siedzicie w babskiej NBA !

Prośba,podajcie typy z opisami,przynajmniej na początek,tak bym ja i reszta towarzystwa z forum NBA mogła się wciągnąć do grania (myślę,że się wszyscy przeniosą tu,jak tylko PO się skończy u facetuff).

I tak (celem próby) poproszę o skomentowanie typu

Charlotte - Houston 1 (-1,5)

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc

amkwish - Sulphur City

#235397 22/05/2004 02:44
Dołączył: May 2004
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 23
WEŹ nie bądź taki do przodu,bo Ci tyłu zabraknie młokosie...SAM rusz swoja amkówą pustą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,bo chyba w niej oleju zabrakło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#235398 22/05/2004 04:32
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Z typami narazie ostrożnie,bo to pierwsze mecz,trzeba zapoznac sie ze składami i ich przełożeniem na gre poszczególnych drużyn.Myślę ,ża faworytkami są zespoły La i Detroit,uważać trzeba na Sacramento i San Antonio,które wczoraj zrobiły sporą niespodzianke.
Na dziś brak opcji tylko obserwacje.

#235399 22/05/2004 12:38
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
na dzis takie coś
Sacramento-Minnesota 1
Seattle-LA Sparks 2

Monarchinie pierwszy mecz dobry,wygrały wyjazd,więc u siebie powinny ograć słaba raczej Minnsote,LA to faworyty ligi,więc powinny wygrać,ale to typki za bardzo małe stawki,gdyż jak pisałem to dopiero początki.Mozna też spróbowac zagrac Detroit,ale ostroznie bo srebrne gwiazdki z San Antronio dobrze zaczeły,ale graja z mistrzem ,więc może być ciekawie.Ja to daje tylko dlatego,że bedzie w tv i sobie popatrze jak nasze panny pogrywają z ławki.

#235400 23/05/2004 00:52
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
DET Shock v SA Silver Stars
GB > kurs 1.95

Mała stawka , mecz pod telewizor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , przypominam godzina 2.00 na C+ Niebieskim.

#235401 23/05/2004 01:43
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
a w expekcie nie bedzie WNBA? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#235402 23/05/2004 03:09
Dołączył: May 2004
Posty: 619
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 619
JA dałem na connecticut chyba wtopie

#235403 23/05/2004 12:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Quote
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]na dzis takie coś
Sacramento-Minnesota 1
Seattle-LA Sparks 2

Monarchinie pierwszy mecz dobry,wygrały wyjazd,więc u siebie powinny ograć słaba raczej Minnsote,LA to faworyty ligi,więc powinny wygrać,ale to typki za bardzo małe stawki,gdyż jak pisałem to dopiero początki.Mozna też spróbowac zagrac Detroit,ale ostroznie bo srebrne gwiazdki z San Antronio dobrze zaczeły,ale graja z mistrzem ,więc może być ciekawie.Ja to daje tylko dlatego,że bedzie w tv i sobie popatrze jak nasze panny pogrywają z ławki.[/qb]
a tu zonk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> mialem to jako pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#235404 23/05/2004 13:12
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Tak jak mówiłem,pierwsze mecze są nieobliczalne-Sacramento i Szparki przegrały,nie ma co grać tego poważnie narazie,ja tak sobie wytypowałem,głównie po składach i poprzednim sezonie.
Natomiast po obejrzeniu meczu Detroit jestem zdania,że ten sezon też może być ich,chyba będzie kolejna dynastia po Comets i Sparks.
Brawa dla Biby za świetne wprowadzenie sie do ligi i udany mecz,bedzie z niej pociecha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .

#235405 25/05/2004 21:35
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
dziś dwa meczyki,Houston odpuszczam,bo coś mizerne są,natomiast zagrałem na Sparki,bo chyba drugiego meczu nie wtopia pod rząd,w końcu to bardzo silna ekipa.

#235406 26/05/2004 01:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Quote
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]dziś dwa meczyki,Houston odpuszczam,bo coś mizerne są,natomiast zagrałem na Sparki,bo chyba drugiego meczu nie wtopia pod rząd,w końcu to bardzo silna ekipa.[/qb]
tak sadze bo je znow zagralem ,aby sie potwierdzilo a bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235407 27/05/2004 18:22
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Witam-też śledzę tą ligę od paru lat i uważam, że łatwiej tu wygrać kasę niż na nba- którą śledzę zreszta dużo dłużej.

Dziś gram w totomixie takiego dubelka:

2251 CONNECTICUT-LOS ANGELES typ 2 1.46
2253 N.SALES-L.LESLIE typ 2 1.50

Pzdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#235408 27/05/2004 18:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał lleyton:
[qb]Witam-też śledzę tą ligę od paru lat i uważam, że łatwiej tu wygrać kasę niż na nba- którą śledzę zreszta dużo dłużej.

Dziś gram w totomixie takiego dubelka:

2251 CONNECTICUT-LOS ANGELES typ 2 1.46
2253 N.SALES-L.LESLIE typ 2 1.50

Pzdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Ileyton,a jakie jest Twoje zdanie odnośnie grania meczów z handi w WNBA ?

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235409 27/05/2004 18:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
lleyton
jak pewny dla ciebie jest ten meczyk bo mi brakuje takiego kursiku zeby zagrac se za pare stowek

nie wiem co wybrac LA czy benetton <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#235410 27/05/2004 19:06
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Kosz to mój konik- choć nie udzielałem się do tej pory na forum, dlatego że nie wiem czemu nie mogę z domu postów pisać. teraz jestem w pracy.

wg mnie Sparks są pewniejsze od Benetonu, ponieważ mimo tego, że grają na wyjeździe dlatego, że ich potencjał zdecydowanie przerasta potencjał ekipy z Conecticut.

Amkwish-obserwuje Twoje typowanie nba- widzę, że lubisz grę z handi.
powiem tak- ja gram to bez handi- dlatego że biorę tego dubla dość grubo-nie potrzebne mi dodatkowe ryzyko.

Przykro mi-ale jutro jestem na urlopie-więc na forum mogę się udzielać tylko dziś do 15:30.Potem dopiero będę w poniedziałek.

Myślę, że Sparks przebiją proponowany przez totomix handi, ale tak jak mówie ja biorę ml i Lisę Leslie.

Myślę, że właśnie Leslie i Mabika sporo rzucą w tym meczu, dlatego, że Conecticut o ile na obwodzie ma Sales i Douglas, które powiedzmy równoważą się z małymi Sparks to już pod koszem widzę dużą przewagę Los Angeles i sądzę, że Points in the paint będą kopalnią punktów dla Sparks- a wiadomo, że tam działa właśnie Lisa i Mabika.

Pozdro dla fanów basketu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#235411 27/05/2004 19:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
A może ktoś wie jaki może być powód tego, że nie mogę z domu wpisywać postów? mam łącze SDi. Jeśli ktoś wie co to może być i jak temu zaradzić to będę wdzięczny.

#235412 27/05/2004 19:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał lleyton:
[qb]A może ktoś wie jaki może być powód tego, że nie mogę z domu wpisywać postów? mam łącze SDi. Jeśli ktoś wie co to może być i jak temu zaradzić to będę wdzięczny.[/qb]
Kompy i sieć to nie jest moja działka,więc nie bedę sie wymądrzał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Apeluje za to do innych Kolegów - pomóżcie Ileytonowi - jak zacznie często pisywac posty,to IMO niejeden na tym zyska.

BTW wczoraj zanotowałem,jako dobry typ,"dwójeczkę" w Connecticut,teraz mam potwierdzenie i zagram to.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235413 27/05/2004 20:46
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
I ja się przyłączam do typu na Iskierki,sa dużo mocniejsze i każdy inny wynik ,niż ich pewna wygrana to bedzie niespodzianka.Leslie nie gram,bo nie mam zaufania do par.

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, poozon), 2,581 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,214
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1