|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Witam dzisiaj rusza kolejna edycja żeńskiego NBA,może nie tak widowiskowe i efektowne,ale napewno ma swój urok i jak pamiętam idzie na tym zarobić.W tym sezonie zagrają w WNBA dwie Polki(Małgosia Dydek i Aga Bibrzycka) i będą reprezentowały barwy zespołu San Antonio Silver Stars. Transmisje z meczów tej ligi dostepne na Canal +, a link do oficjalnej stronki to; www.wnba.com [ wnba.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Moje typki na dzisiaj... za małą stawkę - wkońcu to początek sezonu.
HOUSTON-SAN ANTONIO pewna 1 (kurs w granicach 1.25) PHOENIX-SACRAMENTO za średnią stawkę 1 (w granicach 2.00) SEATTLE-MINNESOTA za małą stawkę 2 (ponad 3.00)
Oby ten sezon był tak dobry, jak poprzedni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Szkoda że toto-mix nie wystawił jeszcze par, linii na over/under , oraz handicapów... może w następnych kolejkach... nie powiem żebym nie wyczekiwał, bo bardzo mi sie (w szczególności head to head zawodniczek) podobało to rok temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Boca,Vira i inni ,którzy siedzicie w babskiej NBA !
Prośba,podajcie typy z opisami,przynajmniej na początek,tak bym ja i reszta towarzystwa z forum NBA mogła się wciągnąć do grania (myślę,że się wszyscy przeniosą tu,jak tylko PO się skończy u facetuff).
I tak (celem próby) poproszę o skomentowanie typu
Charlotte - Houston 1 (-1,5)
Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 23 |
WEŹ nie bądź taki do przodu,bo Ci tyłu zabraknie młokosie...SAM rusz swoja amkówą pustą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,bo chyba w niej oleju zabrakło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Z typami narazie ostrożnie,bo to pierwsze mecz,trzeba zapoznac sie ze składami i ich przełożeniem na gre poszczególnych drużyn.Myślę ,ża faworytkami są zespoły La i Detroit,uważać trzeba na Sacramento i San Antonio,które wczoraj zrobiły sporą niespodzianke. Na dziś brak opcji tylko obserwacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
na dzis takie coś Sacramento-Minnesota 1 Seattle-LA Sparks 2
Monarchinie pierwszy mecz dobry,wygrały wyjazd,więc u siebie powinny ograć słaba raczej Minnsote,LA to faworyty ligi,więc powinny wygrać,ale to typki za bardzo małe stawki,gdyż jak pisałem to dopiero początki.Mozna też spróbowac zagrac Detroit,ale ostroznie bo srebrne gwiazdki z San Antronio dobrze zaczeły,ale graja z mistrzem ,więc może być ciekawie.Ja to daje tylko dlatego,że bedzie w tv i sobie popatrze jak nasze panny pogrywają z ławki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
DET Shock v SA Silver Stars GB > kurs 1.95
Mała stawka , mecz pod telewizor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , przypominam godzina 2.00 na C+ Niebieskim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
a w expekcie nie bedzie WNBA? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 619 |
JA dałem na connecticut chyba wtopie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186 |
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: [qb]na dzis takie coś Sacramento-Minnesota 1 Seattle-LA Sparks 2
Monarchinie pierwszy mecz dobry,wygrały wyjazd,więc u siebie powinny ograć słaba raczej Minnsote,LA to faworyty ligi,więc powinny wygrać,ale to typki za bardzo małe stawki,gdyż jak pisałem to dopiero początki.Mozna też spróbowac zagrac Detroit,ale ostroznie bo srebrne gwiazdki z San Antronio dobrze zaczeły,ale graja z mistrzem ,więc może być ciekawie.Ja to daje tylko dlatego,że bedzie w tv i sobie popatrze jak nasze panny pogrywają z ławki.[/qb] a tu zonk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> mialem to jako pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Tak jak mówiłem,pierwsze mecze są nieobliczalne-Sacramento i Szparki przegrały,nie ma co grać tego poważnie narazie,ja tak sobie wytypowałem,głównie po składach i poprzednim sezonie. Natomiast po obejrzeniu meczu Detroit jestem zdania,że ten sezon też może być ich,chyba będzie kolejna dynastia po Comets i Sparks. Brawa dla Biby za świetne wprowadzenie sie do ligi i udany mecz,bedzie z niej pociecha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
dziś dwa meczyki,Houston odpuszczam,bo coś mizerne są,natomiast zagrałem na Sparki,bo chyba drugiego meczu nie wtopia pod rząd,w końcu to bardzo silna ekipa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186 |
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: [qb]dziś dwa meczyki,Houston odpuszczam,bo coś mizerne są,natomiast zagrałem na Sparki,bo chyba drugiego meczu nie wtopia pod rząd,w końcu to bardzo silna ekipa.[/qb] tak sadze bo je znow zagralem ,aby sie potwierdzilo a bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Witam-też śledzę tą ligę od paru lat i uważam, że łatwiej tu wygrać kasę niż na nba- którą śledzę zreszta dużo dłużej.
Dziś gram w totomixie takiego dubelka:
2251 CONNECTICUT-LOS ANGELES typ 2 1.46 2253 N.SALES-L.LESLIE typ 2 1.50
Pzdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał lleyton: [qb]Witam-też śledzę tą ligę od paru lat i uważam, że łatwiej tu wygrać kasę niż na nba- którą śledzę zreszta dużo dłużej.
Dziś gram w totomixie takiego dubelka:
2251 CONNECTICUT-LOS ANGELES typ 2 1.46 2253 N.SALES-L.LESLIE typ 2 1.50
Pzdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] Ileyton,a jakie jest Twoje zdanie odnośnie grania meczów z handi w WNBA ? Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367 |
lleyton jak pewny dla ciebie jest ten meczyk bo mi brakuje takiego kursiku zeby zagrac se za pare stowek
nie wiem co wybrac LA czy benetton <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Kosz to mój konik- choć nie udzielałem się do tej pory na forum, dlatego że nie wiem czemu nie mogę z domu postów pisać. teraz jestem w pracy.
wg mnie Sparks są pewniejsze od Benetonu, ponieważ mimo tego, że grają na wyjeździe dlatego, że ich potencjał zdecydowanie przerasta potencjał ekipy z Conecticut.
Amkwish-obserwuje Twoje typowanie nba- widzę, że lubisz grę z handi. powiem tak- ja gram to bez handi- dlatego że biorę tego dubla dość grubo-nie potrzebne mi dodatkowe ryzyko.
Przykro mi-ale jutro jestem na urlopie-więc na forum mogę się udzielać tylko dziś do 15:30.Potem dopiero będę w poniedziałek.
Myślę, że Sparks przebiją proponowany przez totomix handi, ale tak jak mówie ja biorę ml i Lisę Leslie.
Myślę, że właśnie Leslie i Mabika sporo rzucą w tym meczu, dlatego, że Conecticut o ile na obwodzie ma Sales i Douglas, które powiedzmy równoważą się z małymi Sparks to już pod koszem widzę dużą przewagę Los Angeles i sądzę, że Points in the paint będą kopalnią punktów dla Sparks- a wiadomo, że tam działa właśnie Lisa i Mabika.
Pozdro dla fanów basketu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
A może ktoś wie jaki może być powód tego, że nie mogę z domu wpisywać postów? mam łącze SDi. Jeśli ktoś wie co to może być i jak temu zaradzić to będę wdzięczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał lleyton: [qb]A może ktoś wie jaki może być powód tego, że nie mogę z domu wpisywać postów? mam łącze SDi. Jeśli ktoś wie co to może być i jak temu zaradzić to będę wdzięczny.[/qb] Kompy i sieć to nie jest moja działka,więc nie bedę sie wymądrzał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Apeluje za to do innych Kolegów - pomóżcie Ileytonowi - jak zacznie często pisywac posty,to IMO niejeden na tym zyska. BTW wczoraj zanotowałem,jako dobry typ,"dwójeczkę" w Connecticut,teraz mam potwierdzenie i zagram to. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
I ja się przyłączam do typu na Iskierki,sa dużo mocniejsze i każdy inny wynik ,niż ich pewna wygrana to bedzie niespodzianka.Leslie nie gram,bo nie mam zaufania do par.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|