|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Oryginalnie wysłał darros: [qb]Z jutrzejszych spotkań proponuje oto takie zdarzenie: PROFESJONAL Charlotte-Indiana-1(1,72) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (46:37) Bilans gier wygląda następująco: Charlotte-(3-0-3) Indiana-(2-0-2) Oba zespoły grały ze sobą w ub.sezonie 2 krotnie i za każdym razem górą były zawodniczki Charlotte(80:50,66:57) Zaś w tym sezonie zdążyły już rozegrać jedno spotkanie(w Indianie)które wygrała drużyna miejscowa 70:57. Tak więc w tych potyczkach wygrywają wyłącznie gospodynie owych potryczek. TYP:Charlotte[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21 |
hello,moje typy na wtorek: detroit-indiana na 1 za 1,45 ferdinand - taurasi na 2 za 2,75 sroda: connecticut-washigton na 2,nie ma jeszcze kursu minnesota-houston na 1,tez nie ma kursu jeszcze przypominam ze w ostatnim meczu nie grala tina thompson z houston,jesli ktos wie co sie z nia dzieje to chetnie o tym poczytam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Oryginalnie wysłał komurka: [qb]hello,moje typy na wtorek: detroit-indiana na 1 za 1,45 ferdinand - taurasi na 2 za 2,75 sroda: connecticut-washigton na 2,nie ma jeszcze kursu minnesota-houston na 1,tez nie ma kursu jeszcze przypominam ze w ostatnim meczu nie grala tina thompson z houston,jesli ktos wie co sie z nia dzieje to chetnie o tym poczytam[/qb] Chciałem grubo grać Taurasi, jednak mi nie pozwolili, a za chwilę zablokowali to całkowicie. Obecnie wogóle nie ma już tej pary w totomixie. Tina ma kontuzje dość poważną chyba-nie grała już z 5 meczy- jest na injured list pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21 |
Oryginalnie wysłał lleyton: [qb] Oryginalnie wysłał komurka: [qb]hello,moje typy na wtorek: detroit-indiana na 1 za 1,45 ferdinand - taurasi na 2 za 2,75 sroda: connecticut-washigton na 2,nie ma jeszcze kursu minnesota-houston na 1,tez nie ma kursu jeszcze przypominam ze w ostatnim meczu nie grala tina thompson z houston,jesli ktos wie co sie z nia dzieje to chetnie o tym poczytam[/qb] Chciałem grubo grać Taurasi, jednak mi nie pozwolili, a za chwilę zablokowali to całkowicie. Obecnie wogóle nie ma już tej pary w totomixie. Tina ma kontuzje dość poważną chyba-nie grała już z 5 meczy- jest na injured list pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] a to nygusy z tych bukow,zarzucili blokadke,straznicy miejscy,pozostaje skupic sie na minesocie z kursem 1.75,jest to drogi pewniak w tym tygodniu,dzieki leytton za wiesci i pozdrawiam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Oryginalnie wysłał komurka: [qb] Oryginalnie wysłał lleyton: [qb] Oryginalnie wysłał komurka: [qb]hello,moje typy na wtorek: detroit-indiana na 1 za 1,45 ferdinand - taurasi na 2 za 2,75 sroda: connecticut-washigton na 2,nie ma jeszcze kursu minnesota-houston na 1,tez nie ma kursu jeszcze przypominam ze w ostatnim meczu nie grala tina thompson z houston,jesli ktos wie co sie z nia dzieje to chetnie o tym poczytam[/qb] Chciałem grubo grać Taurasi, jednak mi nie pozwolili, a za chwilę zablokowali to całkowicie. Obecnie wogóle nie ma już tej pary w totomixie. Tina ma kontuzje dość poważną chyba-nie grała już z 5 meczy- jest na injured list pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] a to nygusy z tych bukow,zarzucili blokadke,straznicy miejscy,pozostaje skupic sie na minesocie z kursem 1.75,jest to drogi pewniak w tym tygodniu,dzieki leytton za wiesci i pozdrawiam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] Też myślę, że Minnesota powinna dać radę, choć nie będzie to spacerek dla nich. Nie wiem co jest grane z jedną z ich lepszych zawodniczek Teresą Edwards- choć ma już 41 lat to swoje gra. W ostatnim meczu Lynx grała tylko w 1 połowie-w drugiej już nie weszła na parkiet nie wiem czy to nie jakaś kontuzja. Spróbuję sie czegoś dowiedzieć- do jutra jeszcze trochę czasu jest. Niestety nadal mogę pisać tylko z pracy, bo z domu nie jestem w stanie się zalogować. Kompletnie nie wiem czemu. Dziś Detroit powinno dać radę- chyba nie zrobią lipy 4 raz pod rząd, ale kursik mały, a co dorzucić nie ma. Do szefów totolotka-zmieńcie kurs i wystawcie tą parę koszykarek Ferdinand- Taurasi - nie bądźcie mięczakami! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam fanów basketu żeńskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 41 |
wystawili ta pare tylko kurs na taurasi wynosi 1,35:D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Oryginalnie wysłał fishbone: [qb]wystawili ta pare tylko kurs na taurasi wynosi 1,35:D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Za 1,35 niech sobie sami grają - powinno być około 1,55 -to byłby właśdiwy kurs na tą parę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21 |
nie ma co za 1,35 podejmowac ryzyka,dzis moim zdaniem phoenix bez wiekszych problemow wygra z san antonio,wyrownaja rachunki z soboty,jutro sie niezly mecz szykuje na dwojke connecticut-washigton.profesional rzuca 1,8 na minnesote a wiec przyjemny kurs sie robi i bardzo kuszacy,czekam na jakies info w sprawie tej teresy bo faktycznie lynxy prowadzily wyrownana walke ze sparks w pierwszej polowie,to tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21 |
Oryginalnie wysłał komurka: [qb]nie ma co za 1,35 podejmowac ryzyka,dzis moim zdaniem phoenix bez wiekszych problemow wygra z san antonio,wyrownaja rachunki z soboty,jutro sie niezly mecz szykuje na dwojke connecticut-washigton.profesional rzuca 1,8 na minnesote a wiec przyjemny kurs sie robi i bardzo kuszacy,czekam na jakies info w sprawie tej teresy bo faktycznie lynxy prowadzily wyrownana walke ze sparks w pierwszej polowie,to tyle[/qb] przepraszam ,ad tej wyrownanej walki to mi sie troche pomerdalo z 1 polowa meczu comets-mystics
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Zagrałem dubla Detroit i Phoenix-zobaczymy co z tego wyniknie-mam nadzieję, że trio Taurasi, Deforge i Taylor zagra dobry mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 619 |
Ja Zagrałem na Detroit, San Antonio I Los Angeles 3 jedynki:]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Oryginalnie wysłał lleyton: [qb]Zagrałem dubla Detroit i Phoenix-zobaczymy co z tego wyniknie-mam nadzieję, że trio Taurasi, Deforge i Taylor zagra dobry mecz.[/qb] No i Phoenix wygralo bez problemu ( kurs 2,40), ale oczywiście ****y z Detroit ( 1.45) musiały zawieść. Na 45 sekund do końca prowadziły 4 pkt, ale z****ły końcówkę-między innymi równo z syreną K.Miller walnęła im za 3 i było po herbacie- to już drugi mecz z kolei, gdy przegrywają po rzucie równo z końcową syreną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Gdyby wygrały odebrałbym dziś w punkcie 5 przeciętnych pensji polskiego robotnika - dlatego jestem taki wkurzony. Teraz już wiem skąd się wziął ich przydomek zespołu- Shock- POPROSTU SZOK! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21 |
JA PRZED CHWILA ZOBACZYLEM TE WYNIKI,CHOLERNE DETROIT,POSZEDLEM OBSTAWIC WCZORAJ TYLKO 1 MECZ ALE OCZYWISCIE TAM NA MIEJSCU JESZCZE SOBIE DORZUCILEM PANNY Z SHOCK ,AZ MNIE KREW TERAZ ZALEWA,NA PHOENIX TO ZAWSZE MOZNA LICZYC,ONE MAJA PEWNA ZASADE,KIEDY PRZEGRAJA 2 MECZE Z RZEDU TRZECI MUSZA WYGRAC,LLEYTON CO MYSLISZ O MINNESOCIE,NIE WIEM CZY TINA NIE WROCI NA TEN MECZ DO HOUSTON,W CZWARTEK SA 2 PEWNE MECZE,JUZ SA KURSY W PROFKU TJ. SACRAMENTO-NEW YORK NA 2 ZA 2.25 ORAZ SEATTLE-SAN ANTONIO NA 1 ZA 1.31
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21 |
JESZCZE JEDNO NIECH KTOS NAPISZE CO OZNACZA SKROT DNP,JEDNAK DOBRZE MYSLALEM AD L.A. BO TERAZ WIDZE ZE MIALY DOGRYWKE CZYLI TAK NAPRAWDE WSYPA,RAFAL TS ZOBACZYL DZIS SAME MINUSY,JUZ WIDZE JEGO MINE I SMIAC MI SIE CHCE,100% NIESKUTECZNOSCI GRATULUJE I POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał komurka: [qb]JESZCZE JEDNO NIECH KTOS NAPISZE CO OZNACZA SKROT DNP,JEDNAK DOBRZE MYSLALEM AD L.A. BO TERAZ WIDZE ZE MIALY DOGRYWKE CZYLI TAK NAPRAWDE WSYPA,RAFAL TS ZOBACZYL DZIS SAME MINUSY,JUZ WIDZE JEGO MINE I SMIAC MI SIE CHCE,100% NIESKUTECZNOSCI GRATULUJE I POZDRAWIAM[/qb] Dnp chyba znaczy "doesn't played", czyli "nie grała" Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362 |
pewnie nawet "didn't play" zdrowko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 628 |
Hej... na tej stronie http://www.wnba.com/games/20040630/HOUMIN/preview.html w skladzie nie ma Tiny .. czyli raczej nie zagra. Sklad jest z dzisiaj. Chyba mozna grac Minnesote po ładnym kursie 1.75 .. Prosze o info.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21 |
no prosze,ile osob w to gra,dnp myslalem ze to jakas kontuzja,niewiele to mowi,jednak dzieki,teraz trzeba liczyc na smith z lynx,jesli ona dobrze zagra a mysle ze tak to przejdzie ten mecz,jeszcze wykombinowalem jutrzejsza dwojke na phoenix,to prezny zespol,zarzuca charlotte bezlitosnie punktami,ta planette robi tam taka dobra robote ze powinna byc wpisana do ukladu slonecznego i tak dzis gram: sun-mystics za 2.69 na 2 lynx-comets za 1.8 na 1 . sting-mercury za 2,69 na 2 . monarchs-liberty za 2,25 na 2 . storm-rocket za 1.31 na 1 . - oznacza mecz pewny mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Oryginalnie wysłał komurka: [qb]no prosze,ile osob w to gra,dnp myslalem ze to jakas kontuzja,niewiele to mowi,jednak dzieki,teraz trzeba liczyc na smith z lynx,jesli ona dobrze zagra a mysle ze tak to przejdzie ten mecz,jeszcze wykombinowalem jutrzejsza dwojke na phoenix,to prezny zespol,zarzuca charlotte bezlitosnie punktami,ta planette robi tam taka dobra robote ze powinna byc wpisana do ukladu slonecznego i tak dzis gram: sun-mystics za 2.69 na 2 lynx-comets za 1.8 na 1 . sting-mercury za 2,69 na 2 . monarchs-liberty za 2,25 na 2 . storm-rocket za 1.31 na 1 . - oznacza mecz pewny mecz[/qb] Komurka-fajnie to wykombinowałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja zagram dziś coś takiego z WNBA: Sales- Holdsclaw 2 Minnesota-Houston 1 Na jutro pewniakiem jest dla mnie Seattle. Nowy Jork też ma duże szanse. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69 |
Słuchajcie w jakim buku internetowym jest wnba?? tylko "normalnie" - nie tak jak w betandwin że jedna drużyna +7 druga -7 - bo to jest totolotek ;(
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|