Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#235572 04/06/2004 17:19
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał Experto:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał andrzejek_84:
[qb]Bylem przekonanyzebygrac under, ale teraz wprowadziliscie mi troche zametu :eek: [/qb]
Najlepsza obrona przeciwko najlepszy atak i under? Róznie może być.[/qb]
hmmm... jakie argumenty za najlepszym atakiem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#235573 04/06/2004 19:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Hej, juz w niedziele 1 mecz finalowy NBA! Ma nadzieje, ze moja dobra passa sie nie skonczy i pomoge zarowno Wam, jak i sobie w wygraniu troche pieniazkow, ktore zawsze sa potrzebne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wstepnie widze to wszystko tak:

LA Lakers - Detroit: 4:2 - 3,75

A co do pierwszego spotkania:
L A Lakers (1-12 Inc) - 2,20
Detroit - Game 1 - L A Lakers Over 190 - 1,90

#235574 04/06/2004 20:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Pido:
[qb]Hej, juz w niedziele 1 mecz finalowy NBA! Ma nadzieje, ze moja dobra passa sie nie skonczy i pomoge zarowno Wam, jak i sobie w wygraniu troche pieniazkow, ktore zawsze sa potrzebne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wstepnie widze to wszystko tak:

LA Lakers - Detroit: 4:2 - 3,75

A co do pierwszego spotkania:
L A Lakers (1-12 Inc) - 2,20
Detroit - Game 1 - L A Lakers Over 190 - 1,90[/qb]
OVER 190? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

W JAKIM BUKU TAKA LINIA? :rolleyes:

#235575 04/06/2004 20:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja tu sie zastanawiamczy moze zagrac under 170, a ty stawiasz over 190??? ale pojechales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235576 04/06/2004 22:07
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Przepraszam Szanowne Grono Forumowiczow, mialo byc over 170, wybaczycie...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#235577 04/06/2004 22:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Bardzo rzadko używam tego określenia,ale okoliczności sa sprzyjające

LAL - DET over 170,0

to ...pewniak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

...IMO

Jakby co to oczywiście progres.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235578 05/06/2004 00:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
wiec jedziemy z overem, jak cos bedzie na Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235579 06/06/2004 00:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Under czy Over?

Prosze o wypowiedzi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#235580 06/06/2004 03:18
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
nie sadze ze maszynka obronna Pistons zaszfankuje
oni dobrze wiedza dzieki czemu doszli do finalu i dzieki czemu ten final musza wygrac ( oby nie wygrali)
dlatego Under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235581 06/06/2004 12:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
No tozeby była jakaś równowaga, ja również gram under, w toto linia 173....
A do tego S.ONEAL-B.WALLACE KL w zbiórkach....2 za 2,0

#235582 06/06/2004 12:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
expekt obnizyl linie do 169,5. Wiekszosc meczy na wlasnym parkiecie konczyla sie wysokimi rezultatami i nic nie wskazuje na to zeby tym razem mialo byc inaczej.

#235583 06/06/2004 14:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]Under czy Over?

Prosze o wypowiedzi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Oj Darek ,czytasz czasami posty wysłane wcześniej ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nieodparcie przychodzi mi na mysl w tym miejscu jeden z komentarzy Twego wielkiego "imiennika",cytuję :
"W drugiej połowie mróz nie zelżał,wręcz przeciwnie...wiatr nie osłabł".

Powtórzę zatem.

2 progresywne zakłady na finał LAL-DET wydają mi się baaardzo pawdopodobne

1)Pistons win
2)over (kto innego zdania niech progresuje under)

W przypadku trafienia w 1-2 meczu oczywiście nie polecam zakładac nowego progresu i absolutnie nie zmieniać predykcji o 180'

Stawki w progresie na o/u (tu mamy kurs 1,90)
1 - 1,0
2 - 3,1
3 - 7,5
4 - 16,8
5 - 36,1
6 - 70,9

Te same stawki oczywiście w progresach na "LAL/DET win with hc"

Jak widać brak trafienia w pierwszych 4 meczach wprowadza typujacego w stan wstrząsu kardiogennego z obrzękiem płuc,do zatrzymania krążenia w mechanizmie migotania komór włącznie.
Trafienie w 4 meczu oznacza wygrana rzędu 1,25 - IMHO lepiej więc zagrać zakład "Lakers win 4:0 - NO" po takim samym kursie.

Trafienie w 3 meczu daje już IMO godziwy zysk (5,7 z 11,6),czyli 1,49

Nieco inaczej przedstawia sie sprawa z progresem na wygraną Tłoków.
Dziś kurs na 1 mecz wynosi "Pistons win - 5,25" ,jeśli LAL wygraja to na mecz nr 2 IMHO kurs nie powinien sie w istotny sposób zmienić.
I dalej...po 2 wygranych LAL na wygrana Tłoków w Detroit powinniśmy otrzymac od bukuff kurs około 2,5 (jak nie wiecej) i to samo na mecz nr 4 (nadal zakładając,że LAL wygrywa).

Idę na pełnym ryzyku i chcę mieć 5-krotna wygrana z każdego zdarzenia (czyli 4 stake na czysto)
Tak więc progres po stawkach 5,25 ...5,25....2,5....2,5
ma się nastepująco
1 - 1,00
2 - 2,80
3 - 10,50
4 - 20,20

Tak więc jeśli Pistons wygraja choć jeden mecz w serii mamy do wygrania 16,00 za 34,50 ,czyli 1,46 za stake.
Przy wygranej Pistons w jednym z 3 pierwszych spotkań mamy 1,84 netto z 1 stake.
Nie wiem jak wy,ale ja to biorę.

Przejrzyjcie sobie również inne "propsy" ,bo sporo tam IMO ciekawych rzeczy.
Może warto zagrac progres na ilość Pts zdobywanych przez Bryanta lub progres na jednego z pary Shaq/Ben w rebouds'ach ?
Osobiście nie sądzę ,by Kobe ani razu nie przekroczył linii ponad 20 punktów lub by jeden z buldożerów w każdym meczu górował nad drugim.

Typowanie takich meczów jak finałowe sposobem "analizuję,przewiduję,przeczuwam" IMO nie ma wiekszego sensu,natonmiast decydując sie na przynajmniej jeden zakład progresywny jest spora szansa,by powiekszyć stan konta.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235584 07/06/2004 03:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jest w pinnacle między innymi taki oto zakład

Will Lakers win the game by >3½ and <11½?
yes - 2,94
no - 1,46

I co Wy na to typerzy ?

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235585 07/06/2004 03:24
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]
I co Wy na to typerzy ?

[/qb]
yes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozatym pierwszy mecz kompletnie NO BET, musze zobaczyć jak to wygląda na parkiecie a nastepnie się zabiore za GAME #2 - jakby nie było powodzenia fanatycy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#235586 07/06/2004 04:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
znajac obrone Pistons, Shaq bedzie pewnie rzucal sporo wolnych... i jesli bedzie trafial ze swoja skutecznoscia, to tu widze szanse na zbiorki dla B. Wallace'a. 5/10 na +0,5 rebounds B. Wallace @ 1.75 (B&W)

#235587 07/06/2004 10:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
1 mecz:
Pistons 22 18 24 23 87
Lakers 19 22 17 17 75

-wygrana Detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
-handi +8 na Detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

-suma punktow - nie gralem ale gralbym under i tak bede teraz gral skoro mecz byl w LA i wyszedl under to w Detroit beda jeszcze mniej rzucac....tak wynika ze statystyk ze LAL u siebie wiecej rzucaja a tu tylko 75 i w sumie tylko 162 pkt....

generalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235588 07/06/2004 10:56
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> po kursie 5,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ...bukuff,żeby im duże jasne rozjaśniło wyobraźnię,że....to przecież cud i niech dają nadal (na 2 mecz) kursy powyżej 5,00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Teraz progres na "away win" czas zacząć.

Szkoda mi tylko Bryanta,który na następny mecz zostanie sam przy zwłokach ładnego dla oka basketu (bo nie sądzę by wiep-Shaq był w stanie jeszcze raz tak powalczyć ).
A reszta LALi z filozofem-coachem do psychoanalityka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ...różowy gajerek w Detroit jak najbardziej pożądany.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235589 07/06/2004 11:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
...no i wykrakałem :eek:

#235590 07/06/2004 12:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
noi mialem grac na under a przez niektore opinie zdecydowalem sie na over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> NO nic trzeba teraz progresem na over. w sumie zabraklo tylko paru punkcikow. w nastepnymmeczu powinno byc lepiej

#235591 07/06/2004 12:11
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]nie sadze ze maszynka obronna Pistons zaszfankuje
oni dobrze wiedza dzieki czemu doszli do finalu i dzieki czemu ten final musza wygrac ( oby nie wygrali)
dlatego Under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
noi zatrzymali tych lakers
nie dobrzeee to wyglada
skoro shaq tyle dolozyl bryant tez ladnie a mimo tego porazka :rolleyes: :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Teraz Detroit wylaczy ktoregos z nich w nastepnych meczach i bedzie seria do zera :/

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,686 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,059
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1