|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
przypłacę ten finał zawałem serca..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Mam pytanko, grałem w Toto hc na detroit +8. W regulaminowym czasie był remis, więc plusowye hc jest do przodu, ale po dogrywce, już plusowe hc daje remis, jak to rozlicza Totomix ??? Czy hc liczy sie tylko do regulaminowego czasu, czy równiez obejmuje dogrywkę ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
--> 03:05 Los Angeles Lakers - Detroit Pistons - 2 (+8.0) - 1.93
Ja tez tego nie rozumiem. Dostalem zwrot po 1,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Czy mozecie wyjasniec jak buki to licza.
Czy w przypadku remisu, +8 jest liczona jako zwrot a nie jako zwyciestwo, Detrit dostalo przeciez +8 punktow wiec powinno wygrac.
Czy punkty w tym przypadku licza do dogrywki tj. 178 czy z dogrywka 190.
Sorry ze takie banalne zeczy pytam. Zachcialo mi sie grac w NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 45 |
Mam pytanko, grałem w Toto hc na detroit +8. W regulaminowym czasie był remis, więc plusowye hc jest do przodu, ale po dogrywce, już plusowe hc daje remis, jak to rozlicza Totomix ??? Czy hc liczy sie tylko do regulaminowego czasu, czy równiez obejmuje dogrywkę ??? __________________________________________________
W TOTO LICZY SIE REGULAMINOWY CZAS GRY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> GRATULUJE WYGRANEJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: PODRO
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
expekt na 100 % liczy z dogrywką, czyli zwrot a w toto właśnie sam nie mam pewności.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Oryginalnie wysłał olewicz: [qb]Mam pytanko, grałem w Toto hc na detroit +8. W regulaminowym czasie był remis, więc plusowye hc jest do przodu, ale po dogrywce, już plusowe hc daje remis, jak to rozlicza Totomix ??? Czy hc liczy sie tylko do regulaminowego czasu, czy równiez obejmuje dogrywkę ??? __________________________________________________
W TOTO LICZY SIE REGULAMINOWY CZAS GRY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> GRATULUJE WYGRANEJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: PODRO[/qb] No to się ciesze tym bardziej, że miałem na tym samym kuponie że Shak rzuci więcej niż 25,5....a w regulaminowym czasie rzucił 23pkt, ale dzięki Kobiemu i dogrywce przewalił te 25,5 pkt....i tutaj Toto liczy sume punktów zdobytych łącznie z dogrywką.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: for Kobe & Shak....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337 |
Po obejrzeniu dwoch meczow finalowych stawiam w trzecim meczu na Detroit Pistons. Po bolesnych przegranych Pistons zawsze w nastepnym meczu grali lepiej. Tak bylo z Buck kiedy to przegrali mecz nr 2, tak samo z New Jersey kiedy przegrali mecz nr 5 po trzech dogrywkach. No i wreszcie z Indiana po przegraniu meczu nr 4. Pokazuje to jak wielki charakter ma ta druzyna. Jutro Detroit bedzie chcialo zapomniec o tej bolesnej pechowej porazce i wyjda na boisko z jeszcze wieksza wola walki. Ich obrona jest po prostu rewelacyjna. w drugim meczu lepiej radzili sobie juz z Shaqiem. Lakersi mieli wiele problemow z agresywna wysoka obrona Detroit. O` Neal nie bedzie trafial juz tak osobistych i Rip Hamilton jutro zagra jeszcze lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb] Oryginalnie wysłał olewicz: [qb]Mam pytanko, grałem w Toto hc na detroit +8. W regulaminowym czasie był remis, więc plusowye hc jest do przodu, ale po dogrywce, już plusowe hc daje remis, jak to rozlicza Totomix ??? Czy hc liczy sie tylko do regulaminowego czasu, czy równiez obejmuje dogrywkę ??? __________________________________________________
W TOTO LICZY SIE REGULAMINOWY CZAS GRY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> GRATULUJE WYGRANEJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: PODRO[/qb] No to się ciesze tym bardziej, że miałem na tym samym kuponie że Shak rzuci więcej niż 25,5....a w regulaminowym czasie rzucił 23pkt, ale dzięki Kobiemu i dogrywce przewalił te 25,5 pkt....i tutaj Toto liczy sume punktów zdobytych łącznie z dogrywką.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: for Kobe & Shak....[/qb] To chyba jedno i drugie licza lacznie z dogrywka, w kazdym razie wiekszosc bukow tak liczy, na pewno Ci jeden zaklad wszedl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał Kacper: [qb]Po obejrzeniu dwoch meczow finalowych stawiam w trzecim meczu na Detroit Pistons. Po bolesnych przegranych Pistons zawsze w nastepnym meczu grali lepiej. Tak bylo z Buck kiedy to przegrali mecz nr 2, tak samo z New Jersey kiedy przegrali mecz nr 5 po trzech dogrywkach. No i wreszcie z Indiana po przegraniu meczu nr 4. Pokazuje to jak wielki charakter ma ta druzyna. Jutro Detroit bedzie chcialo zapomniec o tej bolesnej pechowej porazce i wyjda na boisko z jeszcze wieksza wola walki. Ich obrona jest po prostu rewelacyjna. w drugim meczu lepiej radzili sobie juz z Shaqiem. Lakersi mieli wiele problemow z agresywna wysoka obrona Detroit. O` Neal nie bedzie trafial juz tak osobistych i Rip Hamilton jutro zagra jeszcze lepiej.[/qb] Szkoda ze tak z****li ten wczorajszy mecz, Lakersie mieli duzo szczescia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Kurcze po ostatnich meczach expect chyba sie zabardzo zmadrzyl.
--> 03:00 Detroit Pistons - Los Angeles Lakers - 2.20 - 1.73
handicap 03:00 Detroit Pistons - Los Angeles Lakers 1. +2.0 = 1.89 2. - 2.0 = 1.97
powyzej 169 - 1.93 ponizej 169 -- 1.93
Z takimi kursami to zaczyna byc ciekawa progresja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał ckm55: [qb]Kurcze po ostatnich meczach expect chyba sie zabardzo zmadrzyl.
--> 03:00 Detroit Pistons - Los Angeles Lakers - 2.20 - 1.73
handicap 03:00 Detroit Pistons - Los Angeles Lakers 1. +2.0 = 1.89 2. - 2.0 = 1.97
powyzej 169 - 1.93 ponizej 169 -- 1.93
Z takimi kursami to zaczyna byc ciekawa progresja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Ja juz mam efekty na koncie (podobnie jak z "win Pistons"),a Ty nie chciałeś grać proga na over ...a mówiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Została mi jeszcze progresja na "away win" ,IMHO tez wypali - LAL wygra 1 mecz w Detroit. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65 |
cholera...ah ten Kobe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> uwilbiam go!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
No i pięknie weszło BAW zaliczył wszystkie kursy tzn: 1. spread -7,5 LAL 2. overek 3. Kobe vs Hamilton 1 Może z przelwami nie są za szybcy dzisiaj dopiero kaska mi wpłynęła na konto a zlecenie złozyłem 02.06 ale przynajmniej nie robia takch wałków z zaliczaniem meczu po dogrywce ( i to jeszcze jakiej). Do amkwisha, dzieki za utwierdzenie mnie w graniu finału a nie jak większość osób to robi typowaniu, stałem twardo i "grubo" przy swojej progresji, opłaciło się i to jeszcze jak :-) !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
off-topic
...history repeats itself?
NBA FINALS L.A. Lakers 4, Philadelphia 1 June 6: Wed., Philadelphia 107 at L.A. Lakers 101* June 8: Fri., Philadelphia 89 at L.A. Lakers 98 June 10: Sun., L.A. Lakers 96 at Philadelphia 91 June 13: Wed., L.A. Lakers 100 at Philadelphia 86 June 15: Fri., L.A. Lakers 108 at Philadelphia 96
pop quiz - kto prowadził Philę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]"off-topic"
...history repeats itself?
NBA FINALS L.A. Lakers 4, Philadelphia 1 June 6: Wed., Philadelphia 107 at L.A. Lakers 101* June 8: Fri., Philadelphia 89 at L.A. Lakers 98 June 10: Sun., L.A. Lakers 96 at Philadelphia 91 June 13: Wed., L.A. Lakers 100 at Philadelphia 86 June 15: Fri., L.A. Lakers 108 at Philadelphia 96
pop quiz - kto prowadził Philę?[/qb] Ten sam gość,który teraz prowadzi Pistons <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> BTW "pytania sa zbyt tendencyjne" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Holender, a mogło być tak pięknie. Oby teraz chłopaki z Detroit się nie załamali po takiej porażce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Gdyby nie Luke Walton to by przewalili Lakersi ten mecz. Ponadto Phil Jackson powinien wyciagnac wnioski i mniej uzywac Paytona i Malone ( ten drugi kontuzjowany ) poniewaz nie sa oni wcale wzmocnieniem druzyny. Wiecej rotacji i szanse IMHO bardzo wyrownane. W detroit niesamowity jest Billups gdyby nie on to pistons mogli by sie zwijac juz dawno... BTW zajebiscie sie te meczyki oglada...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250 |
grrrrrr , gdyby nie Kobe znowu by była niezła kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Szkoda że zmarnowali taką przewage 6 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Oryginalnie wysłał bolektp: [qb]grrrrrr , gdyby nie Kobe znowu by była niezła kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Szkoda że zmarnowali taką przewage 6 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] No niestety. Ja postawilem +8 i tylko 1 kosz zbraklo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale na ten meczyk bedzie Win Detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oglądałem wczoraj połowę powtórki na c+ meczu nr 2 i powiem, że nie widziałem jakiegoś wielkiego wpływu Waltona na grę.
Wyglądało to tak, jakby Pistons przegrali na własne życzenie.
ps. oglądałem pół 2 kwarty, 3 urywkami i 4 całą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|