Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#235592 07/06/2004 12:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ale jaja , dopiero zauwazylem ze lakers przegrali!! a wszystko przez te mameje z lakers. jak mozna wygrac mecz jak kobe i shaq rzucaja 80% punktow calej druzyny. a reszta co??? bąki zbijala?

Bonus: Unibet
#235593 07/06/2004 12:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał andrzejek_84:
[qb]ale jaja , dopiero zauwazylem ze lakers przegrali!! a wszystko przez te mameje z lakers. jak mozna wygrac mecz jak kobe i shaq rzucaja 80% punktow calej druzyny. a reszta co??? bąki zbijala?[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#235594 07/06/2004 13:17
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]
Teraz Detroit wylaczy ktoregos z nich w nastepnych meczach i bedzie seria do zera :/[/qb]
oby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#235595 07/06/2004 14:37
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
...
2 progresywne zakłady na finał LAL-DET wydają mi się baaardzo pawdopodobne

1)Pistons win
2)over (kto innego zdania niech progresuje under)

...

Typowanie takich meczów jak finałowe sposobem "analizuję,przewiduję,przeczuwam" IMO nie ma wiekszego sensu,natonmiast decydując sie na przynajmniej jeden zakład progresywny jest spora szansa,by powiekszyć stan konta.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City
Dzeki za wnikliwa analize, po jej lektorzy sam sie przekonalem do nowej progresji, tym bradziej ze konczy mi sie NHL.
Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie jak widze strateg z ciebie bardzo dobry.
Wygrana:
--> Los Angeles Lakers - Detroit Pistons (75-87) - 4.95
to chyba spore zaskoczenia,
chociaz na wszczoraj mialem jakies kiepski przeczucie co do 4:0 dla Lakers i na szczescie nie postawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ktos dobrze pisal , ze to za ladny wynik zeby byl prawdziwy, w koncu to finaly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Czy po wygraniu przez Detroit Pistons uwazacie ze nie ma sensu na nich stawiac ponownie,
czy tez moga byc "czarnym koniem" i wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#235596 07/06/2004 16:17
Dołączył: May 2004
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 27
Rany to co jeszcze wieczorkiem wydawało się niemożliwe stało się faktem Zabrakło mi nawet odwagi by postawić +7,5 dla Det. Zagrałem za to over 169 i w plecy. Mając taką pakę i publikę przegrać mecz otwarcia. Do bani z takim początkiem. :eek:

#235597 07/06/2004 16:29
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174

#235598 07/06/2004 22:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Grać na wygrane gosci do oporu teraz progresja?

Ale jesli teraz LAL wygra u siebie to nie bedzie na nich duzo platne na wyjazdach..bedzie na LAL 1,5-1,6...to jak to chcecie grac progresja?

:rolleyes:

#235599 07/06/2004 23:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]Grać na wygrane gosci do oporu teraz progresja?

Ale jesli teraz LAL wygra u siebie to nie bedzie na nich duzo platne na wyjazdach..bedzie na LAL 1,5-1,6...to jak to chcecie grac progresja?

:rolleyes: [/qb]
Wiesz o progresji byla mowa przed pierwszym mecze. A jak ktos postawil na Lakers tak jak mowil to prawie 6 krotnie wiecej kasy ma.

#235600 07/06/2004 23:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Experto:
[QBWiesz o progresji byla mowa przed pierwszym mecze. A jak ktos postawil na Lakers tak jak mowil to prawie 6 krotnie wiecej kasy ma.[/QB]
No spoko ale mowie teraz o nowej progresji na wygrana gosci bo taka padla propozycja...tylko teraz jest kurs 5 na DET to spoko..ale jak wygra teraz LAL to jak bedzie LAL na wyjezdzie to bedzie kurs 1,6-1,7 na LAL - czy w takim razie progresja na "gosci" sie oplaca?

#235601 08/06/2004 00:48
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Experto:
[QBWiesz o progresji byla mowa przed pierwszym mecze. A jak ktos postawil na Lakers tak jak mowil to prawie 6 krotnie wiecej kasy ma.[/qb]
No spoko ale mowie teraz o nowej progresji na wygrana gosci bo taka padla propozycja...tylko teraz jest kurs 5 na DET to spoko..ale jak wygra teraz LAL to jak bedzie LAL na wyjezdzie to bedzie kurs 1,6-1,7 na LAL - czy w takim razie progresja na "gosci" sie oplaca?[/QB]
trochę rozsądku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jeśli drugi mecz w LA wygrają Lakers to w Detroit napewno nie będzie na nich kurs rzędu 1,5 - choćby dlatego, że przegrali mecz numer 1. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> myślę, że buki spanikują i będzie gdzieś w granicach 1,9 w obie strony.

#235602 08/06/2004 00:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Witam
Na dzisiaj Expect na kuryy:

Los Angeles Lakers - Detroit Pistons - 1.19 - 5.09

handicap
Los Angeles Lakers - Detroit Pistons
-8.0 = 1.93
+8.0 = 1.93

powyzej 169.5 - 1.93
ponizej 169.5 - 1.93

Czy sadzicie, ze warto trzymac sie nadal Detroit?
Pokazali ze potrafia grac, wiec chyba jednak poziom obu zespolow jest wyrownany.
A kursy sa kuszace.

Czy jes szamsa na 2 wygrana Detroit?

#235603 08/06/2004 01:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb]Witam
Na dzisiaj Expect na kuryy:

Los Angeles Lakers - Detroit Pistons - 1.19 - 5.09

handicap
Los Angeles Lakers - Detroit Pistons
-8.0 = 1.93
+8.0 = 1.93

powyzej 169.5 - 1.93
ponizej 169.5 - 1.93

Czy sadzicie, ze warto trzymac sie nadal Detroit?
Pokazali ze potrafia grac, wiec chyba jednak poziom obu zespolow jest wyrownany.
A kursy sa kuszace.

Czy jes szamsa na 2 wygrana Detroit?[/qb]
CKM jak przyszedłem z pracy opisałem bardzo dokładnie i obszernie uzasadniłem progresje na wygrana gości.
Jeżeli Ktoś usunął moje posty (sklerozy nie mam,wiem co i kiedy pisałem) to zrobił bardzo brzydko ,dosłownie jakby działał w interesie bukuff,
Przykro mi to pisać,ale odkąd jestem na tym forum nie byłem jeszcze tak wqrzony.

Od dziś będe posty pisał w wordzie,zapisywał na dysku,a jak zobacze ,że znika...wkleje z powrotem.

Wracając do tematu - naprawde juz nie mam siły pisac tego wszystkiego od nowa,więc w skrócie :

Gram od 2 meczu progres "Away win" i jestem przekonany,że to najlepsze rozwiązanie z możliwych.

I jeszcze prośba do kolegi Darka - nie mieszaj ludziom w głowach - progresy gra sie bez względu na kursy,oczywiście im wyższe kursy,tym mniej inwestujesz,ale zasada jest ta sama.

I jeszcze najważniejsze - meczy finału NBA nie typujemy,my to GRAMY ,powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235604 08/06/2004 15:58
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
amkwish przecież jesteś moderatorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> działaj u Wielkiego Conrada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#235605 08/06/2004 17:27
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Ja gralem w 1.meczu under i weszlo. Widzac skutecznosc Lakersów przerzucam sie dzis na overa. Mysle ze Bryant, O´Neal i spólka gorzej trafiac nie moze (przede wszystkim spólka).
Dla tego dzis over 169,5.

Co do wygranej, IMO wygra dzis LAL. Zastanawia jedynie wysokosc HC. Czy bedzie ich stac walnac tym razem 8 Pts. wiecej niz Detroit...?

Poczekajmy do wieczora, moze beda jakies newsy.
A potem pobudka o 3.00 i patrzymy na TV... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam i udanych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235606 08/06/2004 18:01
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
amkwish zajrzyj na priva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235607 08/06/2004 18:29
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
W totomixie jest jeden ciekawy zaklad ktory wydaje mi sie ze powinien spokojnie wejsc.Konkretnie mam na mysli ze Shaq i Malone zbiora przynajmniej 23 pilki.Jezeli ktos ma inne zdanie niech sie wypowie.

#235608 08/06/2004 19:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał knopsi:
[qb]Ja gralem w 1.meczu under i weszlo. Widzac skutecznosc Lakersów przerzucam sie dzis na overa. Mysle ze Bryant, O´Neal i spólka gorzej trafiac nie moze (przede wszystkim spólka).
Dla tego dzis over 169,5.

Co do wygranej, IMO wygra dzis LAL. Zastanawia jedynie wysokosc HC. Czy bedzie ich stac walnac tym razem 8 Pts. wiecej niz Detroit...?

Poczekajmy do wieczora, moze beda jakies newsy.
A potem pobudka o 3.00 i patrzymy na TV... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam i udanych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Knopsi nie !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Zartuję,a tak poważnie to przepraszam Ciebie i innych Kolegów za brak mojej aktywności wczoraj na GG (miałem zwariowany dzień).

Moja propozycja - zejdźmy sie dziś wieczorem na GG w wiekszej grupie osób i podyskutujmy na temat typuff na mecz nr 2.

Godzina 21 Wam odpowiada ?
Jak inna to piszcie.

Mój nr GG to 3309121.

Przy okazji pytanie - jest jakiś kanał typerów na IRCnecie ?

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235609 09/06/2004 00:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
jak dla mnie najlepszy zakład dał unibet, shaq i kobe zdobędą przynajmniej 50% punktów dla lakersów i za to dają 1.75 :eek: :eek: przy 70% bym się zastanawiał a tak to przysole grubo na to

#235610 09/06/2004 02:58
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
ja sprobuje cos takiego z Expekta:

Bryant Kobe - O'Neal Shaquille (kto wiecej punktow) 2 @1.80

W pierwszym meczu bylo tak, ze Kobe oddal wiecej rzutow od Shaqa (27, Shaq 16), ale mniej trafil (10, przy 13 Shaqa). Obrona przeciw O'Nealowi to nielatwa sprawa, nawet dla Detroit. Zawsze latwiej przytrzymac obronce. Wydaje mi sie, ze dzis przy twardej obronie Kobe bedzie mial znow problemy, wiec sytuacja z meczu nr 1 moze sie powtorzyc (Bryant 25pkt, O'Neal 34pkt)...

Pozdro!

#235611 09/06/2004 05:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Witam.
Ja na dzis skusilem sie na taka kombinacje progresji, zobaczymy co z nich wyjdzie i w jakim czasie.
Obrona Detroit spisuj sie niezle, wiec zrezygnowalem z Overa na korzysc handicapa +8, zobaczymy czy to byl lepsze wybor.

--> 03:05 Los Angeles Lakers - Detroit Pistons - 2 (+8.0) - 1.93

Drugie zwycieztwo z rzedy to raczej malo prawdopodobne,
ale od czego sa progresje, jak nie od czekania na ten dzien, a jak to dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

--> 03:05 Los Angeles Lakers - Detroit Pistons - 5.09

Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, Lukasz111, forty, aker, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,654 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,941
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1