|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ale jaja , dopiero zauwazylem ze lakers przegrali!! a wszystko przez te mameje z lakers. jak mozna wygrac mecz jak kobe i shaq rzucaja 80% punktow calej druzyny. a reszta co??? bąki zbijala?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał andrzejek_84: [qb]ale jaja , dopiero zauwazylem ze lakers przegrali!! a wszystko przez te mameje z lakers. jak mozna wygrac mecz jak kobe i shaq rzucaja 80% punktow calej druzyny. a reszta co??? bąki zbijala?[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał SR: [qb] Teraz Detroit wylaczy ktoregos z nich w nastepnych meczach i bedzie seria do zera :/[/qb] oby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Oryginalnie wysłał amkwish: ... 2 progresywne zakłady na finał LAL-DET wydają mi się baaardzo pawdopodobne
1)Pistons win 2)over (kto innego zdania niech progresuje under)
...
Typowanie takich meczów jak finałowe sposobem "analizuję,przewiduję,przeczuwam" IMO nie ma wiekszego sensu,natonmiast decydując sie na przynajmniej jeden zakład progresywny jest spora szansa,by powiekszyć stan konta.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City Dzeki za wnikliwa analize, po jej lektorzy sam sie przekonalem do nowej progresji, tym bradziej ze konczy mi sie NHL. Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie jak widze strateg z ciebie bardzo dobry. Wygrana: --> Los Angeles Lakers - Detroit Pistons (75-87) - 4.95 to chyba spore zaskoczenia, chociaz na wszczoraj mialem jakies kiepski przeczucie co do 4:0 dla Lakers i na szczescie nie postawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ktos dobrze pisal , ze to za ladny wynik zeby byl prawdziwy, w koncu to finaly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czy po wygraniu przez Detroit Pistons uwazacie ze nie ma sensu na nich stawiac ponownie, czy tez moga byc "czarnym koniem" i wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 27 |
Rany to co jeszcze wieczorkiem wydawało się niemożliwe stało się faktem Zabrakło mi nawet odwagi by postawić +7,5 dla Det. Zagrałem za to over 169 i w plecy. Mając taką pakę i publikę przegrać mecz otwarcia. Do bani z takim początkiem. :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Grać na wygrane gosci do oporu teraz progresja?
Ale jesli teraz LAL wygra u siebie to nie bedzie na nich duzo platne na wyjazdach..bedzie na LAL 1,5-1,6...to jak to chcecie grac progresja?
:rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek: [qb]Grać na wygrane gosci do oporu teraz progresja?
Ale jesli teraz LAL wygra u siebie to nie bedzie na nich duzo platne na wyjazdach..bedzie na LAL 1,5-1,6...to jak to chcecie grac progresja?
:rolleyes: [/qb] Wiesz o progresji byla mowa przed pierwszym mecze. A jak ktos postawil na Lakers tak jak mowil to prawie 6 krotnie wiecej kasy ma.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Experto: [QBWiesz o progresji byla mowa przed pierwszym mecze. A jak ktos postawil na Lakers tak jak mowil to prawie 6 krotnie wiecej kasy ma.[/QB] No spoko ale mowie teraz o nowej progresji na wygrana gosci bo taka padla propozycja...tylko teraz jest kurs 5 na DET to spoko..ale jak wygra teraz LAL to jak bedzie LAL na wyjezdzie to bedzie kurs 1,6-1,7 na LAL - czy w takim razie progresja na "gosci" sie oplaca?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek: [qb] Oryginalnie wysłał Experto: [QBWiesz o progresji byla mowa przed pierwszym mecze. A jak ktos postawil na Lakers tak jak mowil to prawie 6 krotnie wiecej kasy ma.[/qb] No spoko ale mowie teraz o nowej progresji na wygrana gosci bo taka padla propozycja...tylko teraz jest kurs 5 na DET to spoko..ale jak wygra teraz LAL to jak bedzie LAL na wyjezdzie to bedzie kurs 1,6-1,7 na LAL - czy w takim razie progresja na "gosci" sie oplaca?[/QB] trochę rozsądku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jeśli drugi mecz w LA wygrają Lakers to w Detroit napewno nie będzie na nich kurs rzędu 1,5 - choćby dlatego, że przegrali mecz numer 1. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> myślę, że buki spanikują i będzie gdzieś w granicach 1,9 w obie strony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Witam Na dzisiaj Expect na kuryy:
Los Angeles Lakers - Detroit Pistons - 1.19 - 5.09
handicap Los Angeles Lakers - Detroit Pistons -8.0 = 1.93 +8.0 = 1.93
powyzej 169.5 - 1.93 ponizej 169.5 - 1.93
Czy sadzicie, ze warto trzymac sie nadal Detroit? Pokazali ze potrafia grac, wiec chyba jednak poziom obu zespolow jest wyrownany. A kursy sa kuszace.
Czy jes szamsa na 2 wygrana Detroit?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał ckm55: [qb]Witam Na dzisiaj Expect na kuryy:
Los Angeles Lakers - Detroit Pistons - 1.19 - 5.09
handicap Los Angeles Lakers - Detroit Pistons -8.0 = 1.93 +8.0 = 1.93
powyzej 169.5 - 1.93 ponizej 169.5 - 1.93
Czy sadzicie, ze warto trzymac sie nadal Detroit? Pokazali ze potrafia grac, wiec chyba jednak poziom obu zespolow jest wyrownany. A kursy sa kuszace.
Czy jes szamsa na 2 wygrana Detroit?[/qb] CKM jak przyszedłem z pracy opisałem bardzo dokładnie i obszernie uzasadniłem progresje na wygrana gości. Jeżeli Ktoś usunął moje posty (sklerozy nie mam,wiem co i kiedy pisałem) to zrobił bardzo brzydko ,dosłownie jakby działał w interesie bukuff, Przykro mi to pisać,ale odkąd jestem na tym forum nie byłem jeszcze tak wqrzony. Od dziś będe posty pisał w wordzie,zapisywał na dysku,a jak zobacze ,że znika...wkleje z powrotem. Wracając do tematu - naprawde juz nie mam siły pisac tego wszystkiego od nowa,więc w skrócie : Gram od 2 meczu progres "Away win" i jestem przekonany,że to najlepsze rozwiązanie z możliwych. I jeszcze prośba do kolegi Darka - nie mieszaj ludziom w głowach - progresy gra sie bez względu na kursy,oczywiście im wyższe kursy,tym mniej inwestujesz,ale zasada jest ta sama. I jeszcze najważniejsze - meczy finału NBA nie typujemy,my to GRAMY ,powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
amkwish przecież jesteś moderatorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> działaj u Wielkiego Conrada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Ja gralem w 1.meczu under i weszlo. Widzac skutecznosc Lakersów przerzucam sie dzis na overa. Mysle ze Bryant, O´Neal i spólka gorzej trafiac nie moze (przede wszystkim spólka). Dla tego dzis over 169,5.
Co do wygranej, IMO wygra dzis LAL. Zastanawia jedynie wysokosc HC. Czy bedzie ich stac walnac tym razem 8 Pts. wiecej niz Detroit...?
Poczekajmy do wieczora, moze beda jakies newsy. A potem pobudka o 3.00 i patrzymy na TV... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam i udanych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771 |
amkwish zajrzyj na priva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
W totomixie jest jeden ciekawy zaklad ktory wydaje mi sie ze powinien spokojnie wejsc.Konkretnie mam na mysli ze Shaq i Malone zbiora przynajmniej 23 pilki.Jezeli ktos ma inne zdanie niech sie wypowie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał knopsi: [qb]Ja gralem w 1.meczu under i weszlo. Widzac skutecznosc Lakersów przerzucam sie dzis na overa. Mysle ze Bryant, O´Neal i spólka gorzej trafiac nie moze (przede wszystkim spólka). Dla tego dzis over 169,5.
Co do wygranej, IMO wygra dzis LAL. Zastanawia jedynie wysokosc HC. Czy bedzie ich stac walnac tym razem 8 Pts. wiecej niz Detroit...?
Poczekajmy do wieczora, moze beda jakies newsy. A potem pobudka o 3.00 i patrzymy na TV... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam i udanych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Knopsi nie !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zartuję,a tak poważnie to przepraszam Ciebie i innych Kolegów za brak mojej aktywności wczoraj na GG (miałem zwariowany dzień). Moja propozycja - zejdźmy sie dziś wieczorem na GG w wiekszej grupie osób i podyskutujmy na temat typuff na mecz nr 2. Godzina 21 Wam odpowiada ? Jak inna to piszcie. Mój nr GG to 3309121. Przy okazji pytanie - jest jakiś kanał typerów na IRCnecie ? Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370 |
jak dla mnie najlepszy zakład dał unibet, shaq i kobe zdobędą przynajmniej 50% punktów dla lakersów i za to dają 1.75 :eek: :eek: przy 70% bym się zastanawiał a tak to przysole grubo na to
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472 |
ja sprobuje cos takiego z Expekta:
Bryant Kobe - O'Neal Shaquille (kto wiecej punktow) 2 @1.80
W pierwszym meczu bylo tak, ze Kobe oddal wiecej rzutow od Shaqa (27, Shaq 16), ale mniej trafil (10, przy 13 Shaqa). Obrona przeciw O'Nealowi to nielatwa sprawa, nawet dla Detroit. Zawsze latwiej przytrzymac obronce. Wydaje mi sie, ze dzis przy twardej obronie Kobe bedzie mial znow problemy, wiec sytuacja z meczu nr 1 moze sie powtorzyc (Bryant 25pkt, O'Neal 34pkt)...
Pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Witam. Ja na dzis skusilem sie na taka kombinacje progresji, zobaczymy co z nich wyjdzie i w jakim czasie. Obrona Detroit spisuj sie niezle, wiec zrezygnowalem z Overa na korzysc handicapa +8, zobaczymy czy to byl lepsze wybor.
--> 03:05 Los Angeles Lakers - Detroit Pistons - 2 (+8.0) - 1.93
Drugie zwycieztwo z rzedy to raczej malo prawdopodobne, ale od czego sa progresje, jak nie od czekania na ten dzien, a jak to dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
--> 03:05 Los Angeles Lakers - Detroit Pistons - 5.09
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|