|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
w meczu numer 3 pewny jest jedynie under, nie ma bata zeby na wlasnym parkiecie detroit pozwolilo sie rozszalec lakersom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Czy grał ktoś mecz nr 2 w expekcie Z hcpem +/- 8pkt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Postawiłem dubla: Pistons+8 i Kobe-Shaq 1. Pierw expekt rozliczył kupon jako wygrany ale kurs typu z hcpem zmniejszył do 1,0 więc de facto zrobił zwrot (choć widniała informacja, że typ jest anulowany). Zagrałem później coś jeszcze - kolejny kupon wygrany a po zalogowaniu mam minusowe saldo :eek: Po interwencji w anglojęzycznym supporcie (polski pewnie śpi..) dostałem odpowiedź, że źle rozliczyuli tamten kupon i zagrałem ten drugi za pieniądze, któych mieć nie powinienem.
Paranoja :rolleyes: Na szczęście chodzi o rekreacyjne stawki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Nie widziales jego wplywu na mecz? To widac ze nie wychwyciles najwazniejszych momentow... W 2 kwarcie LA przestalo graz zupelnie, wtedy wszedl walton i odskoczyli na 12. Potem znowu grala pierwsza 5 i detroit dogonili, potem znowu wszedl Luke i swa walecznoscia poderwal LA. Noi oczywiscie gdyy nie Kobe to Detroit by wygralo. Co do dzisiejszego meczu to niewiem na kogo stawiac. Mysle ze postawilbym over 169. I tak jak amkwish gral to progresja jakby nie weszlo. No i na LA z progresem na ich wina.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
w expekcie liczy sie wynik meczy wraz z dogrywka. Lakersi wygrali 8 punktmai wiec byl remis i zaklad jest anulowany, czyli kurs wynosi 1.0
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Kursy siadly i zastanawiam sie czy wogle grac. Zarobilem na 1 meczu Detroit i sam nie wiem, czy jest teraz sens obstwiac, no moze ten over. hc juz expect skasowal wogle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
--> Detroit Pistons - Los Angeles Lakers - 1.97 - 1.89
powyzej 169 - 1.93 ponizej 169 -- 1.93
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79 |
Postawiłem w toto-mixie 50 zl ze: R.Wallace i B.Wallace ZB 20+ i R.Wallace PKT 12+ ,mam z tego 145.80 zl,dla mnie pewniak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał andrzejek_84: [qb]w expekcie liczy sie wynik meczy wraz z dogrywka. Lakersi wygrali 8 punktmai wiec byl remis i zaklad jest anulowany, czyli kurs wynosi 1.0[/qb] Ale ja nie pytam jak to expekt "zwykle" rozlicza tylko jak rozliczył ten konkretny przypadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Najzabawniejsze jest to, że jak im napisałem, że mam sceeny z wygranych kuponów, które mi anulowali to zapadła cisza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał elenes: [QB]Nie widziales jego wplywu na mecz? To widac ze nie wychwyciles najwazniejszych momentow... W 2 kwarcie LA przestalo graz zupelnie, wtedy wszedl walton i odskoczyli na 12. Potem znowu grala pierwsza 5 i detroit dogonili, potem znowu wszedl Luke i swa walecznoscia poderwal LA. Noi oczywiscie gdyy nie Kobe to Detroit by wygralo. QB] Całkiem możliwe, że źle trafiłem. Powtórek nie ogląda się już z takim skupieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Z tego, co widziałem to: 1) R Wallace ma wyraźną przewagę w ofensywie nad Malonem i ciekawym pomysłem byłoby np. powierzeniu mu zdobywania pkt. w meczu nr 3 -> LAL się na początku pogubią, potem Shaq zacznie podwajać RW i zrobi się luźniej pod samym koszem => mniej szans na blok => więcej pkt. z rajdów dla Billupsa, któremu to nieźle wychodzi ale widać było, że boi się bloku Shaqa (albo takich akcji jak ta, w której Shaq upadając powalił Bena W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) 2) T Prince nie jest w żadnym razie w stanie powstrzymać Bryanta. Pewnie rywalizacja wróci jeszcze do LA. 3) Słaba dyspozycja w meczu nr 2 Paytona może zaowocować wybuchem jego ambicji => jak Billups da radę go na początku porządnie wkurzyć (może nawet powinni wtedy Paytona podwajać?) to Payton się rozsypie i znowu złapie 4 faule w połowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> albo techniczny na początku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Gdyby grał to lekko na Pistons bo kurs przyzwoity. a Walton?.. nie wypowiadam się bo niewiele go widziałem. Pewno waleczny ale teraz się skompromituje jak pewien pan C. z Pacers, który miał być 3 filarem Indiany w meczu nr 5 bodajże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067 |
Oryginalnie wysłał DeeZee: [qb]Postawiłem w toto-mixie 50 zl ze: R.Wallace i B.Wallace ZB 20+ i R.Wallace PKT 12+ ,mam z tego 145.80 zl,dla mnie pewniak.[/qb] postawiłem tak samo tylko dorzuciłem jeszcze detroit (+2) na wygraną... za 20 - 110 zł... dla mnie też pewniak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał kampus: [qb] Oryginalnie wysłał DeeZee: [qb]Postawiłem w toto-mixie 50 zl ze: R.Wallace i B.Wallace ZB 20+ i R.Wallace PKT 12+ ,mam z tego 145.80 zl,dla mnie pewniak.[/qb] postawiłem tak samo tylko dorzuciłem jeszcze detroit (+2) na wygraną... za 20 - 110 zł... dla mnie też pewniak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Przestancie z tymi pewniakami, to final NBA. W pierwszym meczu tez kazdy krzyczal, ze pewniak to Lakersi i nawet niektorzy grali ich po kursie 1.15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Swietna uwaga. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Kursy sie wyrownaly, zespoly prezentuja zmienna forme a i sami strzelcy graja zmiennie a tu nic tylko ciagle pewniaki. :2gw:
Ja to szukam jakiegos meczyku, ktorym by podwyzszyl kurs overa, ale z dzisiejszej oferty jakos nic nie moge dobrac po odpowiednim kusie (2 >)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
kursy sie wyrownaly bo lakersi nie graja juz u siebie, a poza tym bardziej prawdopodobny jest under :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Oryginalnie wysłał andrzejek_84: [qb]kursy sie wyrownaly bo lakersi nie graja juz u siebie, a poza tym bardziej prawdopodobny jest under :eek: [/qb] Jak rozumiem uwazasz ze obrona Detroit bedzie skuteczniejsza u siebie niz na wyjezdzie. Szczeze mowiac, to z niechecia dzisiaj stawiam na cokolwiek, ale nalog to nalog, przynamniej dla rozrywki za symboliczna stawke. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696 |
co sądzicie o tych parach: Bryant Kobe - O'Neal Shaquille Najwiecej punktow in game Detroit vs LA Lakers 1.75 1.95 Hamilton Richard - Billups Chauncey Najwiecej punktow in game Detroit vs LA Lakers 1.65 2.10 Prince Tayshuan - Payton Gary Najwiecej punktow in game Detroit vs LA Lakers 1.65 2.10 może jakieś typki waszym zdaniem :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 43 |
myśle że dzisiaj wygra lakers
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Od grania nie moge sie powtrzymac, wiec na dzis zagralem nastepujaca kombinacje: Do Overka dodalem 2 mecze , aby zwiekszyc AKO i ewentualne zyski. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na szczescie weszy za 1 razem. Teraz tylko trzeba poczekac na DUZA ilosc koszy.
--> 18:00 Kvik Halden - Stabćk - 1.35 - Wynik ==> 1:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: --> 18:00 Lillestrøm - Hønefoss BK - 1.25 - Wynik ==> 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: --> 02:30 Detroit Pistons - Los Angeles Lakers - powyzej 169 - 1.93 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> AKO: 3.26
Zobaczymy jak sie potocza losy spotkania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Oryginalnie wysłał ckm55: [qb] Oryginalnie wysłał andrzejek_84: [qb]kursy sie wyrownaly bo lakersi nie graja juz u siebie, a poza tym bardziej prawdopodobny jest under :eek: [/qb] Jak rozumiem uwazasz ze obrona Detroit bedzie skuteczniejsza u siebie niz na wyjezdzie. Szczeze mowiac, to z niechecia dzisiaj stawiam na cokolwiek, ale nalog to nalog, przynamniej dla rozrywki za symboliczna stawke. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Witam Ja też stawiam mimo wszystko na under i nie dlatego, że obrona będzie skuteczniejsza. Pistons mają świetną obronę i o tym doskonale wiemy, a przed play-offami Jackson powiedział, że Jego drużyna nie będzie szaleć tylko nastawi się na spokojną i wyważoną grę, nawet defensywną, szczególnie na wyjazdach. Po wpadce w pierwszym spotkaniu Lakersi nie mogą się tu rzucić do szaleńczych ataków bo zdają sobie sprawę z tego, że to się może dla nich źle skończyć. Taki styl gry odpowiada też Detroit więc przy linii 170 punktów zagrałem na under. Aha - również uważam, że ten zakład z Wallace'ami jest niezły i godny uwagi - podobnie jak pozycja którą widziałem dziś w Toto-Mixie więc pewnie w necie też będzie, a mianowicie czy któraś z drużyn zdobędzie 90 punktów. Dla mnie - NIE !!! Ale oczywiście mogę się mylić - w końcu to finał NBA i wszystko jest możliwe. W każdym razie po dobrym tenisowym dniu poszedł na noc tripelek na under i dwa mecze z MLB. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Witam serdecznie!
Jako kibic Celtics emocje play-off mam już tylko pod kątem :zobacz: , ale co finał, to finał!!! Po pierwszym meczu byłem przekonany, że drugie wygra LA i to zdecydowanie, a cały finał skończy się 4:2 dla Pistons. Jednak mecz nr 2, a przede wszystkim rzut Bryanta zmienił wszystko. NBA to trochę magii i taka właśnie była "sztuczka Kobe'go", więc ja dzisiejszy mecz odpuszczam, poczekamy - zobaczymy. Może ewentualnie OVER 169,5, bowiem Wielki Finał w którym pada 140-150 nie powinien mieć miejsca. Szanujemy i podziwiamy defensorów, ale chcemy punktów!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Oryginalnie wysłał konkurent: [qb]Czy grał ktoś mecz nr 2 w expekcie Z hcpem +/- 8pkt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Postawiłem dubla: Pistons+8 i Kobe-Shaq 1. Pierw expekt rozliczył kupon jako wygrany ale kurs typu z hcpem zmniejszył do 1,0 więc de facto zrobił zwrot (choć widniała informacja, że typ jest anulowany). Zagrałem później coś jeszcze - kolejny kupon wygrany a po zalogowaniu mam minusowe saldo :eek: Po interwencji w anglojęzycznym supporcie (polski pewnie śpi..) dostałem odpowiedź, że źle rozliczyuli tamten kupon i zagrałem ten drugi za pieniądze, któych mieć nie powinienem.
Paranoja :rolleyes: Na szczęście chodzi o rekreacyjne stawki...[/qb] No to, zeby było Ci weselej, to powiem że miałem taki o to kuponik: Chicago Cubs - St Louis Cardinals MLB 1 1 (7-3) 1.67 Detroit Tigers - Atlanta Braves MLB 2 2 (3-4) 1.94 Los Angeles Lakers - Detroit Pistons NBA 2 (+8.0) 1.93 AKO; 6,25, zagrane za 45 zeta , ale tak jak piszesz Detroit z +hc sprowadzono do 1 więc AKO zmniejszyło się do 3,24, co przy nakładzie 45 zeta dało wygraną 145,80 i wszystko by było OK, gdzyby nie fakt, że nastepnego dnia zabrano mi tą kwotę podwójnie... :eek: Czyli 291,60.....dramat polega na tym, że na meila o nieprawidłowości odppowiedzieli mi tak: "Sprawdzilismy Panskie konto, Dzial finsnowy rowniez sprawdzil transakcje i nie dostrzegamy zadnych nieprawidlowosci" Dramat...takie rzeczy są mozliwe tylko w expekcie.... sorry, ze tak nie na temat, ale muszę gdzieś to wyrzucić, bo jestem okrutnie wqrwiony.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
A tak już na temat, to również gram dzisiaj w trypelku z bejem under i drugi trypelek, za mała kaskę czysta jedyneczkę....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|