Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#235632 10/06/2004 14:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
w meczu numer 3 pewny jest jedynie under, nie ma bata zeby na wlasnym parkiecie detroit pozwolilo sie rozszalec lakersom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#235633 10/06/2004 17:00
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Czy grał ktoś mecz nr 2 w expekcie Z hcpem +/- 8pkt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Postawiłem dubla: Pistons+8 i Kobe-Shaq 1. Pierw expekt rozliczył kupon jako wygrany ale kurs typu z hcpem zmniejszył do 1,0 więc de facto zrobił zwrot (choć widniała informacja, że typ jest anulowany). Zagrałem później coś jeszcze - kolejny kupon wygrany a po zalogowaniu mam minusowe saldo :eek: Po interwencji w anglojęzycznym supporcie (polski pewnie śpi..) dostałem odpowiedź, że źle rozliczyuli tamten kupon i zagrałem ten drugi za pieniądze, któych mieć nie powinienem.

Paranoja :rolleyes: Na szczęście chodzi o rekreacyjne stawki...

#235634 10/06/2004 18:08
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Nie widziales jego wplywu na mecz? To widac ze nie wychwyciles najwazniejszych momentow...
W 2 kwarcie LA przestalo graz zupelnie, wtedy wszedl walton i odskoczyli na 12. Potem znowu grala pierwsza 5 i detroit dogonili, potem znowu wszedl Luke i swa walecznoscia poderwal LA. Noi oczywiscie gdyy nie Kobe to Detroit by wygralo.
Co do dzisiejszego meczu to niewiem na kogo stawiac. Mysle ze postawilbym over 169. I tak jak amkwish gral to progresja jakby nie weszlo. No i na LA z progresem na ich wina.

#235635 10/06/2004 18:37
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
w expekcie liczy sie wynik meczy wraz z dogrywka. Lakersi wygrali 8 punktmai wiec byl remis i zaklad jest anulowany, czyli kurs wynosi 1.0

#235636 10/06/2004 19:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Kursy siadly i zastanawiam sie czy wogle grac.
Zarobilem na 1 meczu Detroit i sam nie wiem, czy jest teraz sens obstwiac, no moze ten over.
hc juz expect skasowal wogle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

--> Detroit Pistons - Los Angeles Lakers - 1.97 - 1.89

powyzej 169 - 1.93
ponizej 169 -- 1.93

#235637 10/06/2004 20:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
Postawiłem w toto-mixie 50 zl ze: R.Wallace i B.Wallace ZB 20+ i R.Wallace PKT 12+ ,mam z tego 145.80 zl,dla mnie pewniak.

#235638 10/06/2004 20:28
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał andrzejek_84:
[qb]w expekcie liczy sie wynik meczy wraz z dogrywka. Lakersi wygrali 8 punktmai wiec byl remis i zaklad jest anulowany, czyli kurs wynosi 1.0[/qb]
Ale ja nie pytam jak to expekt "zwykle" rozlicza tylko jak rozliczył ten konkretny przypadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Najzabawniejsze jest to, że jak im napisałem, że mam sceeny z wygranych kuponów, które mi anulowali to zapadła cisza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#235639 10/06/2004 20:38
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał elenes:
[QB]Nie widziales jego wplywu na mecz? To widac ze nie wychwyciles najwazniejszych momentow...
W 2 kwarcie LA przestalo graz zupelnie, wtedy wszedl walton i odskoczyli na 12. Potem znowu grala pierwsza 5 i detroit dogonili, potem znowu wszedl Luke i swa walecznoscia poderwal LA. Noi oczywiscie gdyy nie Kobe to Detroit by wygralo.
QB]
Całkiem możliwe, że źle trafiłem. Powtórek nie ogląda się już z takim skupieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Z tego, co widziałem to:
1) R Wallace ma wyraźną przewagę w ofensywie nad Malonem i ciekawym pomysłem byłoby np. powierzeniu mu zdobywania pkt. w meczu nr 3 -> LAL się na początku pogubią, potem Shaq zacznie podwajać RW i zrobi się luźniej pod samym koszem => mniej szans na blok => więcej pkt. z rajdów dla Billupsa, któremu to nieźle wychodzi ale widać było, że boi się bloku Shaqa (albo takich akcji jak ta, w której Shaq upadając powalił Bena W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
2) T Prince nie jest w żadnym razie w stanie powstrzymać Bryanta. Pewnie rywalizacja wróci jeszcze do LA.
3) Słaba dyspozycja w meczu nr 2 Paytona może zaowocować wybuchem jego ambicji => jak Billups da radę go na początku porządnie wkurzyć (może nawet powinni wtedy Paytona podwajać?) to Payton się rozsypie i znowu złapie 4 faule w połowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> albo techniczny na początku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Gdyby grał to lekko na Pistons bo kurs przyzwoity.

a Walton?.. nie wypowiadam się bo niewiele go widziałem. Pewno waleczny ale teraz się skompromituje jak pewien pan C. z Pacers, który miał być 3 filarem Indiany w meczu nr 5 bodajże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#235640 10/06/2004 20:40
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Quote
Oryginalnie wysłał DeeZee:
[qb]Postawiłem w toto-mixie 50 zl ze: R.Wallace i B.Wallace ZB 20+ i R.Wallace PKT 12+ ,mam z tego 145.80 zl,dla mnie pewniak.[/qb]
postawiłem tak samo tylko dorzuciłem jeszcze detroit (+2) na wygraną... za 20 - 110 zł... dla mnie też pewniak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#235641 10/06/2004 21:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał kampus:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał DeeZee:
[qb]Postawiłem w toto-mixie 50 zl ze: R.Wallace i B.Wallace ZB 20+ i R.Wallace PKT 12+ ,mam z tego 145.80 zl,dla mnie pewniak.[/qb]
postawiłem tak samo tylko dorzuciłem jeszcze detroit (+2) na wygraną... za 20 - 110 zł... dla mnie też pewniak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Przestancie z tymi pewniakami, to final NBA.
W pierwszym meczu tez kazdy krzyczal, ze pewniak to Lakersi i nawet niektorzy grali ich po kursie 1.15.

#235642 10/06/2004 21:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Swietna uwaga. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Kursy sie wyrownaly, zespoly prezentuja zmienna forme a i sami strzelcy graja zmiennie a tu nic tylko ciagle pewniaki. :2gw:

Ja to szukam jakiegos meczyku, ktorym by podwyzszyl kurs overa, ale z dzisiejszej oferty jakos nic nie moge dobrac po odpowiednim kusie (2 >)

#235643 10/06/2004 22:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
kursy sie wyrownaly bo lakersi nie graja juz u siebie, a poza tym bardziej prawdopodobny jest under :eek:

#235644 10/06/2004 22:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał andrzejek_84:
[qb]kursy sie wyrownaly bo lakersi nie graja juz u siebie, a poza tym bardziej prawdopodobny jest under :eek: [/qb]
Jak rozumiem uwazasz ze obrona Detroit bedzie skuteczniejsza u siebie niz na wyjezdzie. Szczeze mowiac, to z niechecia dzisiaj stawiam na cokolwiek, ale nalog to nalog, przynamniej dla rozrywki za symboliczna stawke.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235645 11/06/2004 00:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
co sądzicie o tych parach:
Bryant Kobe - O'Neal Shaquille
Najwiecej punktow in game Detroit vs LA Lakers 1.75 1.95
Hamilton Richard - Billups Chauncey
Najwiecej punktow in game Detroit vs LA Lakers 1.65 2.10
Prince Tayshuan - Payton Gary
Najwiecej punktow in game Detroit vs LA Lakers 1.65 2.10
może jakieś typki waszym zdaniem :rolleyes:

#235646 11/06/2004 00:40
Dołączył: May 2004
Posty: 43
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 43
myśle że dzisiaj wygra lakers

#235647 11/06/2004 01:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Od grania nie moge sie powtrzymac, wiec na dzis zagralem nastepujaca kombinacje:
Do Overka dodalem 2 mecze , aby zwiekszyc AKO i ewentualne zyski. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na szczescie weszy za 1 razem. Teraz tylko trzeba poczekac na DUZA ilosc koszy.

--> 18:00 Kvik Halden - Stabćk - 1.35 - Wynik ==> 1:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
--> 18:00 Lillestrøm - Hønefoss BK - 1.25 - Wynik ==> 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
--> 02:30 Detroit Pistons - Los Angeles Lakers - powyzej 169 - 1.93 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
AKO: 3.26

Zobaczymy jak sie potocza losy spotkania.

#235648 11/06/2004 02:30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Quote
Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał andrzejek_84:
[qb]kursy sie wyrownaly bo lakersi nie graja juz u siebie, a poza tym bardziej prawdopodobny jest under :eek: [/qb]
Jak rozumiem uwazasz ze obrona Detroit bedzie skuteczniejsza u siebie niz na wyjezdzie. Szczeze mowiac, to z niechecia dzisiaj stawiam na cokolwiek, ale nalog to nalog, przynamniej dla rozrywki za symboliczna stawke.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Witam
Ja też stawiam mimo wszystko na under i nie dlatego, że obrona będzie skuteczniejsza.
Pistons mają świetną obronę i o tym doskonale wiemy, a przed play-offami Jackson powiedział, że Jego drużyna nie będzie szaleć tylko nastawi się na spokojną i wyważoną grę, nawet defensywną, szczególnie na wyjazdach. Po wpadce w pierwszym spotkaniu Lakersi nie mogą się tu rzucić do szaleńczych ataków bo zdają sobie sprawę z tego, że to się może dla nich źle skończyć. Taki styl gry odpowiada też Detroit więc przy linii 170 punktów zagrałem na under.

Aha - również uważam, że ten zakład z Wallace'ami jest niezły i godny uwagi - podobnie jak pozycja którą widziałem dziś w Toto-Mixie więc pewnie w necie też będzie, a mianowicie czy któraś z drużyn zdobędzie 90 punktów. Dla mnie - NIE !!!
Ale oczywiście mogę się mylić - w końcu to finał NBA i wszystko jest możliwe.
W każdym razie po dobrym tenisowym dniu poszedł na noc tripelek na under i dwa mecze z MLB.
Pozdrawiam

#235649 11/06/2004 02:37
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Witam serdecznie!

Jako kibic Celtics emocje play-off mam już tylko pod kątem :zobacz: , ale co finał, to finał!!!
Po pierwszym meczu byłem przekonany, że drugie wygra LA i to zdecydowanie, a cały finał skończy się 4:2 dla Pistons. Jednak mecz nr 2, a przede wszystkim rzut Bryanta zmienił wszystko. NBA to trochę magii i taka właśnie była "sztuczka Kobe'go", więc ja dzisiejszy mecz odpuszczam, poczekamy - zobaczymy. Może ewentualnie OVER 169,5, bowiem Wielki Finał w którym pada 140-150 nie powinien mieć miejsca. Szanujemy i podziwiamy defensorów, ale chcemy punktów!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#235650 11/06/2004 03:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]Czy grał ktoś mecz nr 2 w expekcie Z hcpem +/- 8pkt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Postawiłem dubla: Pistons+8 i Kobe-Shaq 1. Pierw expekt rozliczył kupon jako wygrany ale kurs typu z hcpem zmniejszył do 1,0 więc de facto zrobił zwrot (choć widniała informacja, że typ jest anulowany). Zagrałem później coś jeszcze - kolejny kupon wygrany a po zalogowaniu mam minusowe saldo :eek: Po interwencji w anglojęzycznym supporcie (polski pewnie śpi..) dostałem odpowiedź, że źle rozliczyuli tamten kupon i zagrałem ten drugi za pieniądze, któych mieć nie powinienem.

Paranoja :rolleyes: Na szczęście chodzi o rekreacyjne stawki...[/qb]
No to, zeby było Ci weselej, to powiem że miałem taki o to kuponik:

Chicago Cubs - St Louis Cardinals MLB 1 1 (7-3) 1.67
Detroit Tigers - Atlanta Braves MLB 2 2 (3-4) 1.94
Los Angeles Lakers - Detroit Pistons NBA 2 (+8.0) 1.93

AKO; 6,25, zagrane za 45 zeta , ale tak jak piszesz Detroit z +hc sprowadzono do 1
więc AKO zmniejszyło się do 3,24, co przy nakładzie 45 zeta dało wygraną 145,80 i wszystko by było OK, gdzyby nie fakt, że nastepnego dnia zabrano mi tą kwotę podwójnie... :eek:
Czyli 291,60.....dramat polega na tym, że na meila o nieprawidłowości odppowiedzieli mi tak:

"Sprawdzilismy Panskie konto, Dzial finsnowy rowniez sprawdzil transakcje i nie dostrzegamy zadnych nieprawidlowosci"

Dramat...takie rzeczy są mozliwe tylko w expekcie....

sorry, ze tak nie na temat, ale muszę gdzieś to wyrzucić, bo jestem okrutnie wqrwiony.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#235651 11/06/2004 03:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
A tak już na temat, to również gram dzisiaj w trypelku z bejem under i drugi trypelek, za mała kaskę czysta jedyneczkę....

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,670 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1