Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#235612 09/06/2004 11:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
przypłacę ten finał zawałem serca..

Bonus: Unibet
#235613 09/06/2004 12:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Mam pytanko, grałem w Toto hc na detroit +8.
W regulaminowym czasie był remis, więc plusowye hc jest do przodu, ale po dogrywce, już plusowe hc daje remis, jak to rozlicza Totomix ???
Czy hc liczy sie tylko do regulaminowego czasu, czy równiez obejmuje dogrywkę ???

#235614 09/06/2004 12:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
--> 03:05 Los Angeles Lakers - Detroit Pistons - 2 (+8.0) - 1.93

Ja tez tego nie rozumiem. Dostalem zwrot po 1,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Czy mozecie wyjasniec jak buki to licza.

Czy w przypadku remisu, +8 jest liczona jako zwrot a nie jako zwyciestwo, Detrit dostalo przeciez +8 punktow wiec powinno wygrac.

Czy punkty w tym przypadku licza do dogrywki tj. 178 czy z dogrywka 190.

Sorry ze takie banalne zeczy pytam. Zachcialo mi sie grac w NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#235615 09/06/2004 12:54
Dołączył: Jun 2004
Posty: 45
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 45
Mam pytanko, grałem w Toto hc na detroit +8.
W regulaminowym czasie był remis, więc plusowye hc jest do przodu, ale po dogrywce, już plusowe hc daje remis, jak to rozlicza Totomix ???
Czy hc liczy sie tylko do regulaminowego czasu, czy równiez obejmuje dogrywkę ???
__________________________________________________

W TOTO LICZY SIE REGULAMINOWY CZAS GRY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
GRATULUJE WYGRANEJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
PODRO

#235616 09/06/2004 12:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
expekt na 100 % liczy z dogrywką, czyli zwrot
a w toto właśnie sam nie mam pewności.....

#235617 09/06/2004 12:58
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał olewicz:
[qb]Mam pytanko, grałem w Toto hc na detroit +8.
W regulaminowym czasie był remis, więc plusowye hc jest do przodu, ale po dogrywce, już plusowe hc daje remis, jak to rozlicza Totomix ???
Czy hc liczy sie tylko do regulaminowego czasu, czy równiez obejmuje dogrywkę ???
__________________________________________________

W TOTO LICZY SIE REGULAMINOWY CZAS GRY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
GRATULUJE WYGRANEJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
PODRO[/qb]
No to się ciesze tym bardziej, że miałem na tym samym kuponie że Shak rzuci więcej niż 25,5....a w regulaminowym czasie rzucił 23pkt, ale dzięki Kobiemu i dogrywce przewalił te 25,5 pkt....i tutaj Toto liczy sume punktów zdobytych łącznie z dogrywką....

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: for Kobe & Shak....

#235618 09/06/2004 16:20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
Po obejrzeniu dwoch meczow finalowych stawiam w trzecim meczu na Detroit Pistons. Po bolesnych przegranych Pistons zawsze w nastepnym meczu grali lepiej. Tak bylo z Buck kiedy to przegrali mecz nr 2, tak samo z New Jersey kiedy przegrali mecz nr 5 po trzech dogrywkach. No i wreszcie z Indiana po przegraniu meczu nr 4. Pokazuje to jak wielki charakter ma ta druzyna. Jutro Detroit bedzie chcialo zapomniec o tej bolesnej pechowej porazce i wyjda na boisko z jeszcze wieksza wola walki. Ich obrona jest po prostu rewelacyjna. w drugim meczu lepiej radzili sobie juz z Shaqiem. Lakersi mieli wiele problemow z agresywna wysoka obrona Detroit. O` Neal nie bedzie trafial juz tak osobistych i Rip Hamilton jutro zagra jeszcze lepiej.

#235619 09/06/2004 17:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał olewicz:
[qb]Mam pytanko, grałem w Toto hc na detroit +8.
W regulaminowym czasie był remis, więc plusowye hc jest do przodu, ale po dogrywce, już plusowe hc daje remis, jak to rozlicza Totomix ???
Czy hc liczy sie tylko do regulaminowego czasu, czy równiez obejmuje dogrywkę ???
__________________________________________________

W TOTO LICZY SIE REGULAMINOWY CZAS GRY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
GRATULUJE WYGRANEJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
PODRO[/qb]
No to się ciesze tym bardziej, że miałem na tym samym kuponie że Shak rzuci więcej niż 25,5....a w regulaminowym czasie rzucił 23pkt, ale dzięki Kobiemu i dogrywce przewalił te 25,5 pkt....i tutaj Toto liczy sume punktów zdobytych łącznie z dogrywką....

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: for Kobe & Shak....[/qb]
To chyba jedno i drugie licza lacznie z dogrywka, w kazdym razie wiekszosc bukow tak liczy, na pewno Ci jeden zaklad wszedl.

#235620 09/06/2004 17:31
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał Kacper:
[qb]Po obejrzeniu dwoch meczow finalowych stawiam w trzecim meczu na Detroit Pistons. Po bolesnych przegranych Pistons zawsze w nastepnym meczu grali lepiej. Tak bylo z Buck kiedy to przegrali mecz nr 2, tak samo z New Jersey kiedy przegrali mecz nr 5 po trzech dogrywkach. No i wreszcie z Indiana po przegraniu meczu nr 4. Pokazuje to jak wielki charakter ma ta druzyna. Jutro Detroit bedzie chcialo zapomniec o tej bolesnej pechowej porazce i wyjda na boisko z jeszcze wieksza wola walki. Ich obrona jest po prostu rewelacyjna. w drugim meczu lepiej radzili sobie juz z Shaqiem. Lakersi mieli wiele problemow z agresywna wysoka obrona Detroit. O` Neal nie bedzie trafial juz tak osobistych i Rip Hamilton jutro zagra jeszcze lepiej.[/qb]
Szkoda ze tak z****li ten wczorajszy mecz, Lakersie mieli duzo szczescia

#235621 09/06/2004 17:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Kurcze po ostatnich meczach expect chyba sie zabardzo zmadrzyl.

--> 03:00 Detroit Pistons - Los Angeles Lakers - 2.20 - 1.73

handicap
03:00 Detroit Pistons - Los Angeles Lakers
1. +2.0 = 1.89
2. - 2.0 = 1.97

powyzej 169 - 1.93
ponizej 169 -- 1.93

Z takimi kursami to zaczyna byc ciekawa progresja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#235622 09/06/2004 18:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb]Kurcze po ostatnich meczach expect chyba sie zabardzo zmadrzyl.

--> 03:00 Detroit Pistons - Los Angeles Lakers - 2.20 - 1.73

handicap
03:00 Detroit Pistons - Los Angeles Lakers
1. +2.0 = 1.89
2. - 2.0 = 1.97

powyzej 169 - 1.93
ponizej 169 -- 1.93

Z takimi kursami to zaczyna byc ciekawa progresja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Ja juz mam efekty na koncie (podobnie jak z "win Pistons"),a Ty nie chciałeś grać proga na over ...a mówiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Została mi jeszcze progresja na "away win" ,IMHO tez wypali - LAL wygra 1 mecz w Detroit.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235623 09/06/2004 18:39
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 65
cholera...ah ten Kobe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> uwilbiam go!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#235624 09/06/2004 19:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
No i pięknie weszło BAW zaliczył wszystkie kursy tzn:
1. spread -7,5 LAL
2. overek
3. Kobe vs Hamilton 1
Może z przelwami nie są za szybcy dzisiaj dopiero kaska mi wpłynęła na konto a zlecenie złozyłem 02.06 ale przynajmniej nie robia takch wałków z zaliczaniem meczu po dogrywce ( i to jeszcze jakiej).
Do amkwisha,
dzieki za utwierdzenie mnie w graniu finału a nie jak większość osób to robi typowaniu, stałem twardo i "grubo" przy swojej progresji, opłaciło się i to jeszcze jak :-) !!!!

#235625 09/06/2004 19:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
off-topic

...history repeats itself?

NBA FINALS

L.A. Lakers 4, Philadelphia 1
June 6: Wed., Philadelphia 107 at L.A. Lakers 101*
June 8: Fri., Philadelphia 89 at L.A. Lakers 98
June 10: Sun., L.A. Lakers 96 at Philadelphia 91
June 13: Wed., L.A. Lakers 100 at Philadelphia 86
June 15: Fri., L.A. Lakers 108 at Philadelphia 96

pop quiz - kto prowadził Philę?

#235626 09/06/2004 21:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]"off-topic"

...history repeats itself?

NBA FINALS

L.A. Lakers 4, Philadelphia 1
June 6: Wed., Philadelphia 107 at L.A. Lakers 101*
June 8: Fri., Philadelphia 89 at L.A. Lakers 98
June 10: Sun., L.A. Lakers 96 at Philadelphia 91
June 13: Wed., L.A. Lakers 100 at Philadelphia 86
June 15: Fri., L.A. Lakers 108 at Philadelphia 96

pop quiz - kto prowadził Philę?[/qb]
Ten sam gość,który teraz prowadzi Pistons <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

BTW "pytania sa zbyt tendencyjne" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235627 09/06/2004 21:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Holender, a mogło być tak pięknie. Oby teraz chłopaki z Detroit się nie załamali po takiej porażce.

#235628 09/06/2004 21:42
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Gdyby nie Luke Walton to by przewalili Lakersi ten mecz. Ponadto Phil Jackson powinien wyciagnac wnioski i mniej uzywac Paytona i Malone ( ten drugi kontuzjowany ) poniewaz nie sa oni wcale wzmocnieniem druzyny. Wiecej rotacji i szanse IMHO bardzo wyrownane. W detroit niesamowity jest Billups gdyby nie on to pistons mogli by sie zwijac juz dawno...
BTW zajebiscie sie te meczyki oglada...

#235629 10/06/2004 01:22
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
grrrrrr , gdyby nie Kobe znowu by była niezła kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Szkoda że zmarnowali taką przewage 6 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#235630 10/06/2004 01:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał bolektp:
[qb]grrrrrr , gdyby nie Kobe znowu by była niezła kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Szkoda że zmarnowali taką przewage 6 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
No niestety.
Ja postawilem +8 i tylko 1 kosz zbraklo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Ale na ten meczyk bedzie Win Detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235631 10/06/2004 14:20
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Oglądałem wczoraj połowę powtórki na c+ meczu nr 2 i powiem, że nie widziałem jakiegoś wielkiego wpływu Waltona na grę.

Wyglądało to tak, jakby Pistons przegrali na własne życzenie.

ps. oglądałem pół 2 kwarty, 3 urywkami i 4 całą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1