|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał ckm55: [qb]Kursy siadly i zastanawiam sie czy wogle grac. Zarobilem na 1 meczu Detroit i sam nie wiem, czy jest teraz sens obstwiac, no moze ten over. hc juz expect skasowal wogle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
--> Detroit Pistons - Los Angeles Lakers - 1.97 - 1.89
powyzej 169 - 1.93 ponizej 169 -- 1.93[/qb] Ja podobnie. w ostatnim spotkaniu miałem (dzięki waszej pomocy) over i hc (+8) na detroit. wszystko weszło pięknie. dzisiaj nie gram, ale moim zdaniem będzie under! z przyjemnością będę śledził przebieg spotkania. http://www.sportsline.com/nba/scoreboard
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Szczerze mówiąc to nie gram dzisiejszego meczu, ale jakbym miał grać to pewnie taki zakład, że Ben bedzie miał mniej niz 14 zbiorek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał andrew: [qb] Oryginalnie wysłał ckm55: [qb]Kursy siadly i zastanawiam sie czy wogle grac. Zarobilem na 1 meczu Detroit i sam nie wiem, czy jest teraz sens obstwiac, no moze ten over. hc juz expect skasowal wogle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
--> Detroit Pistons - Los Angeles Lakers - 1.97 - 1.89
powyzej 169 - 1.93 ponizej 169 -- 1.93[/qb] Ja podobnie. w ostatnim spotkaniu miałem (dzięki waszej pomocy) over i hc (+8) na detroit. wszystko weszło pięknie. dzisiaj nie gram, ale moim zdaniem będzie under! z przyjemnością będę śledził przebieg spotkania. http://www.sportsline.com/nba/scoreboard [/qb] Oni są szybcy, ale nie tak dokładni jak www.nba.com [ nba.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Moim zdaniem DET 1
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
No i był underek i była czysta jedyneczka, ale że dwudziestakiem..... :eek: Powiem tylko tak: Ulala.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Nocka bardzo ciekawa, a FINAL NBA za bardzo przypomina mi rozgrywki NHL. Za kazdym razem wygrywa inny zespol. To niestety nie wrozy spokojnych nocy. Trafnosc analizy tez idze w zapomnienie, najlepiej trzymac sie od takich meczy z daleka. Na szczecie Euro sie zaczyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
LA Lakers - 16 - 16 - 19 - 17 - 68 Detroit -- - 24 - 15 - 24 - 25 - 88 WIN
156 pt :eek: Przewaga 20 pt Co prawda LA ma kiepska statystyke wygranych na wyjedzie, ale to byl prawdziwy pogrom. :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb]No i był underek i była czysta jedyneczka, ale że dwudziestakiem..... :eek: Powiem tylko tak: Ulala.......[/qb] Fozzie,jaki był wynik każdy wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chciałbym jedynie nieśmiało zasugerować,by zamiast postów typu "a nie mówiłem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zamieszczać te,które zawierają jakieś uwagi,przemyślenia itp,a takowe moga tylko być pomocne wszystkim,którzy zamierzaja grać dalej. BTW od komentowania jest quasi-czat. Tylko nie myslcie,że mi odbiło moderatorstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ,wycinam tylko posty z bluzgami i rzygami,hehe. A tak na marginesie to bardzo mnie cieszy,że ilość użytkowników forum bardzo się zwiekszyła,troche natomiast smuci mniejsza aktywność "starej gwardii". Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
LA zagralo naprawde fatalnie. Billups z Hamiltonem po zaslonach starszne spustoszneie siali. Najgorsze jest to ze co sie zblizyli LA to znowu tracili koncentracje i bum Detroit sporo odskakiwalo. Poczatek meczu 8-0. 4 kwarta zaczeta od 7-0 dla Detroit to o czyms swiadczy. Tak fatalnego meczu w wykonaniu LA dawno nie widzialem. Pomimo wszystko nie mialem odczucia ze Detroit jest takie swietne. Poprostu LA gralo tak katastrofalnie ze powinno sie skonczyc +40 dla Detroit gdyby ci grali naprawde wysmienicie. Ja mocno sie zastanowie przed obstawianiem kolejnych meczy. Po takim wyniku buki postawia pewnie spory minusowy HC na DET, a moim zdaniem to jeszcze nie jest koniec. LA stac na wyrwanie jednego meczu, pomimo wszystko. Gdy bedzie wyrownany wynik, gdy KObe bedzie mial swoj dzien, wtedy LA jest w stanie wygrac jeden mecz w Detroit takie jest moje zdanie. Co nie zmienia faktu ze Detroit jest druzyna lepsza i to oni powinni wygrac ten final!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 43 |
myślałem że już w 3 meczu lakers przełamią się ale nic prawie w 100 % jestem pewien że będzie to nr 4 bo ilke można trafiac meczy na takiej marnej skuteczności
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ja twardo gram 3 progres ,czyli "away win". Jeśli Lakers ma jakiś dołek,to go przełamie w meczu nr 4,natomiast jeśli nie zdoła,a Pistons jest takie super to goście wygraja w meczu nr 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
PS.Gdyby to nie był juz 4 mecz,założyłbym od nowa progres na over,a tak to sobie go postawię w jakimś dublu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Amkwish jakto jesli detroit jest takie super to goscie wygraja w meczu 5? Finaly gra sie systemem 2-3-2 wiec teraz 3 razy goscmi beda LA wiec aby ci weszla progresja musza wygrac LA. Ale sadze ze sa w stanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał elenes: [qb]Amkwish jakto jesli detroit jest takie super to goscie wygraja w meczu 5? Finaly gra sie systemem 2-3-2 wiec teraz 3 razy goscmi beda LA wiec aby ci weszla progresja musza wygrac LA. Ale sadze ze sa w stanie...[/qb] Fakt,dzięki Elenes za sprostowanie. Tym lepiej dla mnie,bo jak LAL przegraja 3 razy w Detroit to będzie big-discovery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,a na takie nie szkoda kasy. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
must win game dla Lakers. 3mam kciuki!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]must win game dla Lakers. 3mam kciuki!!![/qb] Myśle,że z tym co graja Lakersi same kciuki nie wystarczą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337 |
To nie Lakersi grali źle tylko Detroit tak dobrze. To obrona Detroit powodowala tyle strat i niecelnych rzutow LA. ja nie widze jutro innego rozwiazania jak ponowne zwyciestwo Detroit. widac ze maja oni wieksza wole walki, wieksza determinacje w grze i ze nawet znalezli juz sposob na Shaqa a Kobe gdzies sie meczy bardzo daleko od kosza. wlasciwie to Detroit ma przewage na wszystkich pozycji moze oprocz centra. Billups deklasuje Paytona, Hamilton jest lepszy od Kobego. Prince znakomicie kryje Kobego i takze ma przewage nad Georgem. Sheed jeszcze nie pokazal swojej klasy ale zrobi to. no i oczywiscie lepszych rezerwowych tez ma Detroit.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
BRYANT+S.ONEAL PKT-48.5+ 1.80 1.80 jak dla mnie to totomixowa promocja w ostatnim meczu ta para zrobiła 25 pkt i nie ma po prostu żadnych szans zeby poprawili sie na tyle i zeby detroit oslabilo obrone na tyle zeby ci panowie zdobyli 49 pkt jak dla mnie kurs 1.80 do tego zdarzenia to jak najbardziej rzecz warta grania
do tego: BRYANT PKT-24.5+ 1.80 1.80 tutaj tez nie sadze ze kobe zdobedzie w detroit 25 pkt R.HAMILTON-BRYANT 1 2.60 R.HAMILTON-S.ONEAL 1 2.60 Hamilton prezentuje sie dobrze i w miare rowno , ostatnio grubo pobil w h2headzie obu jeziorowcow i takie kursy na jutro sa jak najbardziej do grania bo sa za wysokie ,,, do tego (niestety )DETROIT-LA LAKERS 1 za 1.95 grane w roznych kombinacjach napewno przyniesie dochod <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ja sobie na dzisiejszy mecz zagrałem dla jaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w B&W 1)Pistons win 7-9pts po kursie 7,00 2)Pistons win 10-13pts po kursie 9,00
Po trosze jednak bardziej licze na to,czego niewielu sie spodziewa,czyli na wygrana Lakers (byłoby też fajnie,bo progres trzeba by skończyć)
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: No to, zeby było Ci weselej, to powiem że miałem taki o to kuponik:
Chicago Cubs - St Louis Cardinals MLB 1 1 (7-3) 1.67 Detroit Tigers - Atlanta Braves MLB 2 2 (3-4) 1.94 Los Angeles Lakers - Detroit Pistons NBA 2 (+8.0) 1.93
AKO; 6,25, zagrane za 45 zeta , ale tak jak piszesz Detroit z +hc sprowadzono do 1 więc AKO zmniejszyło się do 3,24, co przy nakładzie 45 zeta dało wygraną 145,80 i wszystko by było OK, gdzyby nie fakt, że nastepnego dnia zabrano mi tą kwotę podwójnie... :eek: Czyli 291,60.....dramat polega na tym, że na meila o nieprawidłowości odppowiedzieli mi tak:
"Sprawdzilismy Panskie konto, Dzial finsnowy rowniez sprawdzil transakcje i nie dostrzegamy zadnych nieprawidlowosci"
Dramat...takie rzeczy są mozliwe tylko w expekcie....
sorry, ze tak nie na temat, ale muszę gdzieś to wyrzucić, bo jestem okrutnie wqrwiony.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/QB] walcz o swoje! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ostatecznie oddali mi to, co zabrali dołożyli 1 PLN gratis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :rolleyes: ale kupony, który postawiłem wg. ich pierwszej wersji "na kredyt" a z ostatecznej wynika, że jednak za swoje mi nie uznali :rolleyes: Wracając do tematu - ja symbolicznie postawię na LAL. Nie mogę uwierzyć w to, że pozwolą pobić się w DET - pozostały jeszcze dwa mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
wierzę nadal w LAL i tak naprawdę liczę, że będzie to przełomowy mecz. Po 3 meczu do Jacksona zgłosili się Shaquille O'Neal, Kobe Bryant, Rick Fox, Derek Fisher i Devean George i poprosili aby mecz 4 rozpoczeli w takim ustawieniu. Payton i Malone na ławce. Motywacja jest więc do gry silna, nie bawią się już w sentymenty - słabi out. Jackson rozważa taką mozliwość... i mam nadzieję, że tak zagrają, liczę również na pobudkę Malone' a i Paytona (!!!) bo nawet jakby (w takiej dyspozycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ) LAL zdobyli mistrzostwo, to ja na ich miejscu nie czułbym żadnej satysfakcji, po występach jakie reprezentują w tym sezonie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Dokladnie! Podstawowym bledem jest patrzenie na mecz przez pryzmat poprzedniego! Co bylo w meczu 3? Patrzylismy przez pryzmat odrodzenia sie LA w meczu 2 i wtopa. Co bedzie w meczu 4? Jak popatrzymy przez pryzmat masakry w meczu 3, i zalozymy ze bedzie tak samo mozna sie bedzie ostro przejechac. To jest NBA i kazdy mecz jest inny... Ja licze na przebudzenie sie LA.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|