Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#235672 13/06/2004 18:34
Dołączył: May 2004
Posty: 230
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 230
dla mnie bardzo ciekawym zakladem jest tutaj over 169.5 (wg profa 168) - nie sadze zeby 2 z rzedu kobe i shaq dali tak ciala, mysle tez ze przy takiej dyspozycji superstrzelcow Tlokow ten overek dzis w nocy peknie. Jesli chodzi o pojedynki to mysle ze Hamilton z Shaqiem wygra, z kobe moze takze, ale na pewno juz nie tak latwo, mysle ze swoje 25 pkr Hamilton w tym meczu zdobedzie.

Bonus: Unibet
#235673 13/06/2004 21:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał elenes:
[qb]Dokladnie! Podstawowym bledem jest patrzenie na mecz przez pryzmat poprzedniego!
Co bylo w meczu 3? Patrzylismy przez pryzmat odrodzenia sie LA w meczu 2 i wtopa.
[/qb]
witam; trudno nazwac odrodzeniem sie Lakersow ich rownorzedna walke w tamtym pojedynku (nr 2)i doprowadzenie do dogrywki po ewidentnym bledzie taktycznym Pistons, ktorzy na 10 s. przed koncem meczu, prowadzac 3 pkt pozwolili Kobe rzucic "3". W ogole mam wrazenie, ze Lakers nie maja pomyslu na gre p-ko "Tlokom". A jesli dodac do tego maly szpital w ich szeregach (Malone, Payton,Fisher i George) to dla mnie typem na dzisiejszy mecz jest Detroit. Moze w "Jeziorowcach" cos sie wypalilo? A koszykasze Pistons sa glodni sukcesu? Pozdrawiam

#235674 13/06/2004 22:53
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
nie wiem czy LAL zdobeda mistrzostwo, ale dzisiejszy mecz bedzie dla nich!

#235675 14/06/2004 02:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
Dzisiaj nie ma innej opcji jak wygrana DETROIT PISTONS. Znowu Lakersi zostana upokorzeni.

#235676 14/06/2004 05:37
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał Kacper:
[qb]Dzisiaj nie ma innej opcji jak wygrana DETROIT PISTONS. Znowu Lakersi zostana upokorzeni.[/qb]
To nie jest tak jak w piłce, chociaż kibicuje Pistons to Lakers mogą dziś wygrać, obym się mylił. A Shaq dzis rzuci over 22. Poza tym Wallace Rasheed więcej niż Prince Tayshuan, ale to po kursie tylko 1.45.

#235677 14/06/2004 10:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
Rasheeeeeeddddddd , Rippppppp & Billupssssss <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Detroit 333333333333333333-1
Zajebisty mecz.
Over 167,5 innnnnnnn - mega cud <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Po 3 kwarcie było 56-56 i brakowało do overa 56 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Prawie niemożliwe stało się prawdziwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ahahahahahahahahahhaahha
nie moge, ale emocje, najpierw rip z wolych 2x i shaq w ostatniej sekundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#235678 14/06/2004 10:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Quote
Oryginalnie wysłał bolektp:
[qb]Rasheeeeeeddddddd , Rippppppp & Billupssssss <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Detroit 333333333333333333-1
Zajebisty mecz.
Over 167,5 innnnnnnn - mega cud <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Po 3 kwarcie było 56-56 i brakowało do overa 56 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Prawie niemożliwe stało się prawdziwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ahahahahahahahahahhaahha
nie moge, ale emocje, najpierw rip z wolych 2x i shaq w ostatniej sekundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Zajebisty mecz? Chyba oglądaliśmy inne mecze, bo ten jak na mecz finałów był żenujący, a jeśli chodzi o gre Lakersów szkoda mojego czasu na pisanie czegokolwiek o tej drużynie.

#235679 14/06/2004 11:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
a ja mam swrot stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> chociaz moglo byc jesze gorzej

#235680 14/06/2004 11:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]Ja sobie na dzisiejszy mecz zagrałem dla jaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w B&W
1)Pistons win 7-9pts po kursie 7,00
2)Pistons win 10-13pts po kursie 9,00
[/qb]
LOL !
Dlaczego taki finał jest tylko jeden ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Po dzisiejszym meczu odżyły moje nadzieje na wygraną z zakładu sprzed 2 miesięcy,kiedy to postawiłem poważną kwotę na to,że LAL nie będą mistrzami.
Po finale zachodu spisałem to na straty,a tymczasem.... nie chciałbym zapeszyć,ale jak ktoś widzi w tym momencie 3 kolejne wygrane Lakersuff to musi być po dużym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bolek cieszy sie,że trafił over - gratki ,ja natomiast stawiałem under,ale linia w Pinnacle była 168,5 i to jest ....też wygrane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Poziom meczów finałowych może i zenujacy,ale jakie Eldorado dla typeruff.

Zwykle to co dobre szybko sie kończy (w Europie też finisz),trzeba więc zajać sie będzie ,tak na poważniej....babami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - zostało WNBA.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235681 14/06/2004 11:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
...pozostalo liczyć na cud

#235682 14/06/2004 11:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]wierzę nadal w LAL i tak naprawdę liczę, że będzie to przełomowy mecz. Po 3 meczu do Jacksona zgłosili się Shaquille O'Neal, Kobe Bryant, Rick Fox, Derek Fisher i Devean George i poprosili aby mecz 4 rozpoczeli w takim ustawieniu. Payton i Malone na ławce. Motywacja jest więc do gry silna, nie bawią się już w sentymenty - słabi out. [/qb]
Hmm...ci "mocni" spiskowcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> rzucili raptem 11 punktów ,dokonali 9-ciu zbiórek i (tu byli najlepsi) popełnili 12 przewinień....we trzech.
BIG LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Nie ma to jak dobre mniemanie o samym sobie.
I właśnie przez takie zadęcie i bufonadę nie cierpie od wielu lat ekipy Lakers.
Jak widac godnych nastepców do kontynuowania "chlubnej" narcystycznej tradycji nie zabraknie,tak więc nie zapowiada sie bym zmienił swoje nastawienie do tej drużyny.
Dobrze by było dla Bryanta,by od nastepnego sezonu zmienił klimat na zdrowszy.
Wyjdzie mu to tylko na dobre - nam ,typerom,również,bo zyskalibysmy w następnym sezonie wiele okazji do postawienia surebetuff ,na porażki LAL oczywiście.
Pisze to najzupełniej poważnie ,bo IMHO dół jaki mieli Bulls po odejściu Jordana własciciele LAL kupiliby w ciemno - po zmianach kadrowych w sezonie 2004/5 Lakersi moga sięgnać dużo głebszego dna.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235683 14/06/2004 15:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Amkwish - dopóki Jack Nicholson żyje, na to nie pozwoli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#235684 14/06/2004 17:32
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:

Dlaczego taki finał jest tylko jeden ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Poziom meczów finałowych może i zenujacy,ale jakie Eldorado dla typeruff.

Zwykle to co dobre szybko sie kończy (w Europie też finisz),trzeba więc zajać sie będzie ,tak na poważniej....babami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - zostało WNBA.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb]
W zupelnosci sie z toba zgadzam. Dzisiajszym meczem podreperowalem niezle swoje konto w B&W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Na szczescie nie postawilem dzisiaj undera bo byl 167,5 a Shaq rzucil ostatnie punkty na 0,6 Sek. przed koncem meczu...
Nawiasem mówiac, gdyby LA gralo w 2.polowie konsekwentnie dalej wiekszosc pilek na Shaq-a to niewiem czy ten mecz nie skonczylby sie wygrana Lakersów.
Po pierwsze trafial wiekszosc pod koszem
Po drugie Ben i Sheed Wallace zbierali przeciw niemu wiele fauli, a to wlsnie Sheed w koncówce wyciagnal Pistons na droge zwyciestwa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozostaje podziekowac "glupocie" Phila Jacksona i Lakersów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

pozdrawiam knopsi

#235685 14/06/2004 21:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał knopsi:
[/qb]
Pozostaje podziekowac "glupocie" Phila Jacksona i Lakersów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

pozdrawiam knopsi[/QB][/QUOTE]

Okresliłes to dosadnie,ale IMO to czysta prawda.
Od wielu lat twierdzę ,że Jackson jest przereklamowany i wykreowany przez media,jako super-coach,ale z rzeczywistoscia ma to niewiele wspólnego.
Jak słyszę ,że to charyzmatyczny gosc to juz mi sie nawet smiac niechce,bo żałosc bierze na takie sady.
Napisałem tu parę miesięcy temu,ze wywiózł sie na plecach Jordana,teraz wozi sie na Bryancie...ale to juz koniec jazdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

I może zdziwicie sie tym co teraz napiszę,ale...zawodnik,za którym bardzo nie przepadałem zyskał moja sympatię,na która zasłużył doskonała gra we wszystkich meczach finałowych.
Nie zostanie jednak MVP ,ponieważ jego zespół przegra.

Nie,nie mam na mysli Bryanta...pisze teraz o Shaquille O'Neal'u i jesli nie jest on najlepszym zawodnikiem finału to ja się nie znam na baskecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235686 14/06/2004 22:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb][(...)...pisze teraz o Shaquille O'Neal'u i jesli nie jest on najlepszym zawodnikiem finału to ja się nie znam na baskecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[/qb]
Ja również nigdy nie przepadałem za Shaqiem, ale po wczorajszym meczu muszę przyznać, że trochę zmieniłem zdanie. Wielki szacunek! Był to jedyny zawodnik LA, który grał w KOSZYKÓWKĘ. Reszta zajmowała się faulowaniem, pyskówkami, umieraniem na ławce z powodu kontuzji bądz też wymyślaniem sobie coraz trudniejszych pozycji do rzutu (Kobe). Shaq natomiast z kamienną twarzą wznosił się raz po raz na wyżyny swoich umiejętności... technicznych. Bo właśnie muszę przyznać, że pierwszy raz zaimpoował mi nie siłą, a właśnie techniką koszykarską. Akcja, w której z szybkością błyskawicy obiegł bodajże Campbella, żeby rzucić mu z przed samej twarzy, to prawdziwy majstersztyk. Zgadzam się w pełni, że gdyby nie głupota reszty Lakersów (i ich trenera - kompletny brak koncepcji), którzy zamiast po prostu dać grać O'Nealowi zaczęli udowadniać kolejnymi poronionymi akcjami, że ich miejsce na ławce rezerwowych jest niezagrożone, szansę zespołu z LA na zwycięstwo byłyby spore.

Jeżeli chodzi o typowanie meczu nr 5 - moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem jest zagranie, że nie padnie w nim 86 punktów (ako 2,2 w totomixie). Myślę, że zawodnikom obu zespołów ręcę będą się tak trzęsły, że granica ta będzie niezagrożona. Jedyne niebezpieczeństwo w tym, że jeśli Detroit uzyska przewagę (bo jakoś w przewagę LA nie mogę uwierzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), Lakersi w końcówce będą faulować, co może (tak jak w meczu wczorajszym) przynieść trochę "niepotrzebnych" punktów. Według mnie jednak bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest mecz "na styku" do samego końca. Długie akcje w decydujących momentach i punkcik za punkcik. Szkoda, że totomix nie wystawił tym razem w ofercie granicy na zbiórki Wallace'ów - jeśli nie mają problemów z faulami, razem dość pewnie przekraczają 21 zbiórek. Reszta typów totomixowych to chyba już loteria.

#235687 15/06/2004 13:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
co dajecie na dzisiejszy mecz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#235688 15/06/2004 17:58
Dołączył: May 2004
Posty: 51
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 51
CZEŚĆ DAREK!!!!!
JA DAŁEM NA L.A LAKERS KURS 2.15 TOTO-MIX DETROIT NIE WYGRA NAPEWNO Z LAKERSAMI 4-1 A NAJWYSZŻY JUZ CZAS ZEBY LAKERSI POKAZALI COS I WYGRALI Z DETROIT...DALEM JESZCZE TEZ ŻE NIE BEDZIE 90,88,86.PÓNKTÓW,,,DZISIEJSZY WYNIK NAPEWNO BĘDZIE NIEPARZYSTY,,,MOŻE SIĘ MYLE W TYM WSZYSTKIM ALE TAK MYŚLE I TAK POSTAWIŁEM...POZDRO DLA CIEBIE DAREK ...CRACOVIA W BARAŻACH U SIEBIE WYGRA ŁADNY KURS W TOTO-MIXE,,,1,75

POZOSTALI CO MYŚLA O DZISIEJSZYM MECZU DETROIT-LA LAKERS???
POZDRO DLA WSZYSTKICH...!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> JUTRO JAK LAKERSI WYGRAJĄ IDE NA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ...NARKA

#235689 15/06/2004 18:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał marciao...pewniaki:
[qb]CZEŚĆ DAREK!!!!!
JA DAŁEM NA L.A LAKERS KURS 2.15 TOTO-MIX DETROIT NIE WYGRA NAPEWNO Z LAKERSAMI 4-1 A NAJWYSZŻY JUZ CZAS ZEBY LAKERSI POKAZALI COS I WYGRALI Z DETROIT...DALEM JESZCZE TEZ ŻE NIE BEDZIE 90,88,86.PÓNKTÓW,,,DZISIEJSZY WYNIK NAPEWNO BĘDZIE NIEPARZYSTY,,,MOŻE SIĘ MYLE W TYM WSZYSTKIM ALE TAK MYŚLE I TAK POSTAWIŁEM...POZDRO DLA CIEBIE DAREK ...CRACOVIA W BARAŻACH U SIEBIE WYGRA ŁADNY KURS W TOTO-MIXE,,,1,75

POZOSTALI CO MYŚLA O DZISIEJSZYM MECZU DETROIT-LA LAKERS???
POZDRO DLA WSZYSTKICH...!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> JUTRO JAK LAKERSI WYGRAJĄ IDE NA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ...NARKA[/qb]
czesc,

co do tych 86,88,90 pkt to wydaje mi sie chodzi nie o to czy bedzie dokladnie tyle tylko o to czy jakis zespol przekroczy ta granice, czyli jesli dales na 3 x nie to zaden zespol nie moze rzucic w sumie wiecej niz 85 pkt zeby kasa byla....tak mi sie zdaje...any comments?

co do cracovi to tez mysle ze u siebie wygra...kurs 1,75 spoko...

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#235690 15/06/2004 18:05
Dołączył: May 2004
Posty: 51
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 51
W PUNKTACH CHODZI O TO CZY W WYNIKU MECZU BEDZIE 90,88,86...NP..90-87.ITP A MI SIE WYDAJE ZE BEDZIE NIEPARZYSTY WYNIK MECZU NP.91-87... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#235691 15/06/2004 18:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał marciao...pewniaki:
[qb]W PUNKTACH CHODZI O TO CZY W WYNIKU MECZU BEDZIE 90,88,86...NP..90-87.ITP A MI SIE WYDAJE ZE BEDZIE NIEPARZYSTY WYNIK MECZU NP.91-87... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
jesli rzeczywiscie o to chodzi to dla mnie pewniaki ze nie...a moze jeszcze na 1 kuponie mozna te 3 poz dac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,294 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,209
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1