iwo: LAKERS - SEE NEXT SEASON iwo: LAKERS - SEE NEXT SEASON
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#235712 16/06/2004 11:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
GRATULACJE DETROIT!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
LAKERS - SEE NEXT SEASON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

la fan

Bonus: Unibet
#235713 16/06/2004 12:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ostatnie rozliczenie:
Pistons win 10-13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pistons -hc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Progres "away win" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
/długoterminowy/ Lakers NO win NBA 2004 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

(parafrazując złotoustego Zydorowicza)
"I jest juz prosze państwa po koszykarskich ptokach"

Pozwole sobie,jako moderator-neofita <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,nadac prawo do podziekowania wszystkim Kolegom,którzy pisali na to forum posty na temat rozgrywek NBA (i innych lig koszykarskich) w sezonie 2003/4 .
Dzieki za rzetelne,fachowe opinie,cenne analizy,kulturalne dyskusje i z humorem pisane polemiki.
Mam wrażenie,myślę,że je podzielacie,że z biegiem czasu stajemy się (my,uzytkownicy tego koszykarskiego forum) grupa coraz sobie blizszych,bardziej z soba zżytych ludzi.
Wspólne typowanie w takiej atmosferze to czysta przyjemność i jestem pewien,ze nie będe w tej opinii odosobniony.
Jeśli do tego dodać osiągnięte zyski w sferze finansowej to pozytywne wrażenia sa kompletne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Chłopacy ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Bądźcie uprzejmi wszystkie Wasze opinie,uwagi,spostrzeżenia dotyczace minionego sezonu w Najlepszej Lidze Świata oraz wnioski,przemyślenia na temat typowania,grania,obstawiania (wnioski posezonowe,hehe) wpisywać do tematu
"NBA 2003/2004 - podsumowanie"

Do boju z bukami wracamy w listopadzie(rozgrzewka w październiku - ale to niespodzianka na razie) ,a więc tym ,z którymi nie bede miał juz tutaj kontaktu życzę pieknej pogody w czasie urlopów i wakacji,a najmłodszym typerom jak najlepszych ocen na świadectwach - do zobaczenia w NBA 2004-2005 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235714 16/06/2004 17:29
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał Experto:
[qb]]Życzysz, bo pewnie na nich postawiłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
hehe, nie potwierdzam, nie zaprzeczam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a tak powaznie to zdziwil mnie tytlko wybór MVP bo moim zdaniem bardziej na niego zasluzyl sobie Hamilton. Ale wazne ze wygrala druzyna która miala wygrac, gtrauluje fanom Detroit do ktorych tez sie zaliczam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235715 19/06/2004 23:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
na mvp zsluzyl jedynie billups nikt inny

#235716 25/06/2004 01:47
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
sorka za OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale mam takie pytanko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czemu na tym forum nic nie wspomina się o Drafcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak coś to mogłby ktoś tu podać wyniki draftu, będę z góry wdzięczny
Pozdro !!!

#235717 25/06/2004 04:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Brylant:
[qb]sorka za OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale mam takie pytanko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czemu na tym forum nic nie wspomina się o Drafcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak coś to mogłby ktoś tu podać wyniki draftu, będę z góry wdzięczny
Pozdro !!![/qb]
To nie jest OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Odnośnie draftu zajrzyj na stronę
www.nba.com [nba.com]

Wstyd się przyznać,ale ja nawet nie zadałem sobie ostatnio trudu sledzenia aktualności z ligi,bo mnie ME w Portugalii pochłoneły bez reszty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Brylant,jeżeli doszukasz sie potrzebnego info to mam do Ciebie prośbę - załóż nowy temat "Draft'2004" i powklejaj tam to,co uznasz za istotne.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, JelineK, kamel, donic, rymoholik, aker), 1,136 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1