|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 51 |
NIEMOŻNA TYCH 3 DAĆ RAZEM... JA DAŁEM 3 KUPONY 90-NIE LA LAKERS-2 88-NIE LA LAKERS-2 86-NIE LA LAKERS-2 ZAGRAŁEM W TEN SPOSÓB ,JEŻELI WYGRAJA LAKERSI TO MOŻE NAWET WEJDA 3 KUPONY ...POZDRO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek: [qb]co dajecie na dzisiejszy mecz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] ja dałem na mszę w intencji Lakers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 51 |
czyli dałeś że lakersi wygrają ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Oryginalnie wysłał marciao...pewniaki: [qb]W PUNKTACH CHODZI O TO CZY W WYNIKU MECZU BEDZIE 90,88,86...NP..90-87.ITP A MI SIE WYDAJE ZE BEDZIE NIEPARZYSTY WYNIK MECZU NP.91-87... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Niestety ZUPEŁNIE nie o to chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Granica 86 punktów oznacza, że żaden z zespołów nie rzuci aż tylu punktów w meczu. Czyli na przykład końcowy wynik będzie brzmiał 85:80 - wtedy zakład jest wygrany. Nie ma tu nic do wiatraka parzystość czy też nie wyniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Borczi: [qb] Oryginalnie wysłał marciao...pewniaki: [qb]W PUNKTACH CHODZI O TO CZY W WYNIKU MECZU BEDZIE 90,88,86...NP..90-87.ITP A MI SIE WYDAJE ZE BEDZIE NIEPARZYSTY WYNIK MECZU NP.91-87... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Niestety ZUPEŁNIE nie o to chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Granica 86 punktów oznacza, że żaden z zespołów nie rzuci aż tylu punktów w meczu. Czyli na przykład końcowy wynik będzie brzmiał 85:80 - wtedy zakład jest wygrany. Nie ma tu nic do wiatraka parzystość czy też nie wyniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] tak mi sie wlasnie zdawalo...wiec jednakze uwazam ze zaden zespolow chyba nie rzuci 90 ani 88 a moze 86 tez nie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał marciao...pewniaki: [qb]czyli dałeś że lakersi wygrają ...[/qb] wierzę w zwycięstwo siłą rozpędu, może powalczą jeszcze...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 230
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 230 |
a jak oceniacie pojedynki, ktore wystawil expekt ? chodzi mi o te 2: Wallace Rasheed - Malone Karl 1 (1.35) Prince Tayshuan - George Devean 1 (1.45)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337 |
po obejrzeniu wszystkich meczy widac wyraznie ze Detroit sa lepsi. Lakersi graja slabo ale to glownie dlatego iz Pistonsi graja rewelacyjnie w obronie. Prince znakomicie daje sobie rady z Kobem, ktory widac ze jest bardzo sfrustrowany. Detroit nie podwajaja go tak samo jak Shaqa, ktorego przewaznie zostawiaja sam na sam. Dzieki temu Lakersi nie moga grac swojej ulubionej gry "do środka i na zewnatrz". Role players druzyny Lakers sa takze wykluczeni z gry. Dzisiaj nic sie nie zmieni. Fanatyczni kibice oszaleja w hali The Palace. Go PIstons
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Oryginalnie wysłał Listek: [qb]a jak oceniacie pojedynki, ktore wystawil expekt ? chodzi mi o te 2: Wallace Rasheed - Malone Karl 1 (1.35) Prince Tayshuan - George Devean 1 (1.45)[/qb] Co do pierwszej pary sytuacja jest oczywista. Malone nie w pełni sił większość czasu spędza na ławce rezerwowych. Jeśli nawet gra, jest kompletnie bezradny. Po za tym musi skupiać się raczej na zadaniach defensywnych. Odwrotnie Sheeeed - właściwie wszystko mu wolno. Ma zupełną swobodę w podejmowaniu decyzji, nieprzypadkowo jednak koledzy i trenerzy mają do niego takie zaufanie - większość rzutów trafia, nawet z potwornie ciężkich sytuacji. Myślę, że dziś (na fali poprzedniego występu) zdecydowanie wyprzedzi Karla. Trochę inna sprawa ma miejsce jeśli chodzi o drugą parę. Prince ma zadania zdecydowanie defensywne - pomagać zatrzymywać Bryanta. Ciężko więc przewidzieć jak spisze się w ataku. Ma jedną wielką zaletę - zbiórki ofensywne. W rzutach za trzy punkty ostatnio brakowało mu skuteczności. Z pewnością jednak będzie grał dłużej niż zawodzący George. Co do gracza Lakersów... do tej pory przeciętnie, co nie znaczy, że nie może zdarzyć mu się jeden wyskok i spora zdobycz punktowa. Zwłaszcza, że nie krępują go tak bardzo ustalenia taktyczne i czasem trochę szalenie rzuca - jeśli trafi coś na początku z zakładem na wygraną Prince'a może być krucho. Reasumując - pewniejszy raczej Rasheed <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 594
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 594 |
Heja wie ktoś kto wygrał w meczu CHARLOTTE-SAN ANTONIO ?? Z góry dzięki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Borczi ,z całym szacunkiem dla Ciebie,ja bym sobie nawet przez chwile głowy nie zawracał takimi nedznymi kursami ,na tak nieprzewidywalne typy i analizowaniem ich. IMHO takie zakłady to lep buków na mało doświadczonych graczy - własnie z takich predykcji buki zbieraja największe żniwo. Nie grać tego pod żadnym pozorem - taka moja rada,no chyba ,że dadzą kursy na pare w granicach 1,8 - 2,1. A po 1,45 to niech badziewiasty expekt i inne buki sie ...../niedomówienie/.
Jak sie mecz nie odbedzie to zwróca kasę,jak z boiska zostanie usunietych nawet 10 graczy,to mecz bedzie dokończony...bench'em <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,a w zakładach "head-to-head" ? Zawodnik (np. ten "pewniak" za 1,45)może na 100 sposobów przestać byc nagle uczestnikiem meczu. Za duże ryzyko,przy szmaciarskim kursie,starajmy sie nie obstawiać takich "promocji",do tego goraco namawiam w kontekście kończacego sie obecnego i następnego,czekajacego nas po wakacjach sezonu. Oczywiście można moje rady olać,obiecuję sie nie obrażać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Przy okazji ja dzis powtarzam typy z b&w z poprzedniego meczu Detroit win 7-9 Detroit win 10-13
Do tego dorzucam - hc na Pistons,bo nie mam wyboru,musze dac kontrę na ostatni (czwarty) progres finałowy,jedyny który mi jeszcze nie wypalił,czyli "away win"
Typ na under oddaje do dubla z WNBA.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Oryginalnie wysłał Przyjemniaczek: [qb]Heja wie ktoś kto wygrał w meczu CHARLOTTE-SAN ANTONIO ?? Z góry dzięki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Ja wiem....Seattle.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A niby kto miał wygrac ?? Pewnie Charlotte, albo San Antonio...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [qb]Borczi ,z całym szacunkiem dla Ciebie,ja bym sobie nawet przez chwile głowy nie zawracał takimi nedznymi kursami ,na tak nieprzewidywalne typy i analizowaniem ich. (...)[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Masz oczywiście w 100% rację! Ktoś pytał się o takie typy, więc spróbowałem trochę "pogdybać", jak widziałbym wskazane pary w dzisiejszym meczu. Oczywiście kierowałem się głównie poprzednimi pojedynkami i taktyką zespołów, więc za kilka godzin może okazać się, że to wszystko o kant ... hihi... Ja się nie bawię w tak nieprzewidywalne typy i niskie kursy - dla mnie najciekawszym dziś do grania jest granica 86 punktów w totomixie za 2,2. Myślę, że tyle punktów nie padnie. Boję się tylko nawału rzutów wolnych w końcówce, jeśli Detroit zdobędzie za dużą przewagę. Pozdrawiam. GO RIP GO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ps. Godzina 4,30 ... jedno jest pewne - granica 86 punktów padnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie może być inaczej skoro Detroit gra ze skutecznością przeszło 60% rzutów z gry! No i chyba dziś jednak poznamy mistrza (do przerwy 55:45 Pistons!)... aaaa - oba zakłady (na Sheeda i Prince'a wchodzą.. na Wallace'a jak w masło, bo zgodnie z przewidywaniami Malone wogóle nie gra)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Wallace Rasheed - Malone Karl 1 (1.35)
Tutaj akurat kurs jest adekwatny do sytuacji, Malone nie gra na maxa, bo jest kontuzjowany, licze ze zagra kawałek meczu i do szatni, a Rasheed w sumie sporo fauluje, ale około 15 punktow powinien dzis rzucic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Mistrzostwo NBA bez wątpienia należy się tlokom z Detroit którzy mają druzyne w pelnym tego slowa znaczeniu a nie dwóch zawodników...ktorzy mają pretensje ze za malo sie na nich gra (shaq dzisiaj tak sie wypowiadal). Po sezonie Koby bedzie mial konktrakt w reku i to moze oznaczac koniec pewnej ery Lakersów. Detroit zaslugują na tytul i zycze im dzisiaj zwyciestwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA: [qb]Mistrzostwo NBA bez wątpienia należy się tlokom z Detroit którzy mają druzyne w pelnym tego slowa znaczeniu a nie dwóch zawodników...ktorzy mają pretensje ze za malo sie na nich gra (shaq dzisiaj tak sie wypowiadal). Po sezonie Koby bedzie mial konktrakt w reku i to moze oznaczac koniec pewnej ery Lakersów. Detroit zaslugują na tytul i zycze im dzisiaj zwyciestwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Życzysz, bo pewnie na nich postawiłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 43 |
gratulacje pistons tylko szkoda że to juz konieć sezonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562 |
Ja może poprawie wypowiedż Michałowicza, który w 3 kwarcie po podaniu Bena do Hamiltona powiedział ,,Lakersi grają na wyprostowanych kolanach'' ja powiedziałbym,że grali na kolanach cale finały,wygrywając fuksiarsko jeden mecz, to co Detroit robiło z Lakersami to ludzkie pojęcie przechodzi,niech tych co nie oglądali meczu wynik nie zmyli, bo prawda jest taka,że Detroit jakby chcialo to wygrałoby ponad 30 punktami. P.s.Szkoda, że przez Lakersów finał stał na tak niskim poziomie,no i trzeba czekać do listopada na NBA.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 230
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 230 |
no i stalo sie, dla jednych sensacja, dla innych rzecz normalna, ale Tloki siegaja po mistrzowski tytul. Gratulacje ale ja nie o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Skromnie bo skromnie ale postawilem na te pojdynki Prince - George 1 (17pkt:4pkt) Wallace - Malone 1 (11:0)
no wlasnie czy expekt to zalicza bo malone chyba nawet nie gral z tego co widzialem?
szkoda ze kobe i shaq nie zdobyli razem 5 punktow wiecej mialbym tez kase u naziemnych, bo dalem jeszcze ze Hamilton lepszy od Billupsa i Kobe & Shaq zdobbeda powyzej 48.5 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale Shaq znowu ****l osobiste, a Kobe na swietnej skutecznosci zagral nie ma co ... co za osly, a kusilo mnie jeszcze zeby w expie dac ze Shaq ponizej 49.5% skutecznosci z wolnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (mial ponad 50 tylko w hali Lakersow) no al trudno sie mowi ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250 |
[ Linked Image] DETROIT 444444444444444444444444444444444-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: MVP Finału - Chauncey Billups (1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|