|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał wOJOK: pewnie na Man City (graja z Chelsea i mam czuja ze bedzie X). O ile wiem to MC gra z MU u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro Wojak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Qcz: [qb] Oryginalnie wysłał wOJOK: pewnie na Man City (graja z Chelsea i mam czuja ze bedzie X). O ile wiem to MC gra z MU u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro Wojak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Man C. gra u siebie z Man U. i coś czuję ( i mam nadzieję) że będzie remis bo stawiam 160 zł :eek:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Co sądzicie jeśli chodzi o progresie x na temat zespółu Tłoki Gorzyce?Dla mnie to król remisu w tym sezonie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał roofo2r: [qb]Co sądzicie jeśli chodzi o progresie x na temat zespółu Tłoki Gorzyce?Dla mnie to król remisu w tym sezonie![/qb] A "mistrzuniu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> powiedz gdzie zastawie to jako singla? Jak mi wskazesz takiego bukmachera to bedziemy z Jamesem chyba najszczesliwszymi ludzmi na swiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
a ja gram: CHIEVO II MODENA II EVERTON II NEWCASTLE II GUINGAMP III M'GLADBSCH II WOLFSBURG I MARSEILLE IV MALLORCA II MALAGA I ODRA I tu zaczynałem od 2zł itd.
AMICA I 10 zł LILLE I 10 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
No i jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Livorno dzisiaj przegralo... na szczescie bo niestety ale nie udalo mi sie tego obstawic wczoraj w stsie... Pani mi powiedzial, ze "mecz byl wczoraj"! No ale nic, byle by tak nie mowila jak juz zremisuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Licze, ze wreszcie cos trafie w sobote...
Pozdrawiam Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
podpowiedzcie jakas stronke na ktorej mozna obserwowac serie bez remisu!!! pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Dzisiaj to mnie naszło na kombinacje, ze wzgledu na ciekawy rozkład meczów Polskiej extraklasy i wczorajsze zwycięstwo KSZO, mam zamiar grać progresja kolejne mecze. Zaczynam dzisiaj od Zaglebia z Amica, jesli nie wejdzie to potem będzie Groclin z Ruchem, jesli i to nie wejdzie to zagram następnie dwa mecze Górnik z Widzewem i Pogon z Lechem, a na niedziele zostaje Odra - GKS Legie i Wisłe odpuszczam, oczywiscie to tak bardziej dla zabawy za mała kaskę.
:zobacz: Piatek 13:00 Zaglebie Lubin - Amica Wronki Sobota 13:00 Groclin Dyskobolia - Ruch Chorzów Sobota 18.00 Górnik Zabrze - Widzew Lodz Pogon Szczecin - Lech Poznan Wisla Kraków - Wisla Plock Sobota 18:15 Legia Warszawa - Garbarnia Jaworzno Niedziela 13:00 Odra Wodzislaw - Dospel-Katowice SSA
Zobaczymy czy cos z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Podsumowanie ostatnich dni:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ancona - Verona
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Sampdoria - Livorno (V) Chievo (I) - Perugia Cosenza (I) - Palermo (I) Ternana (I) - Messina (I) Salernitana (I) - Ascoli
Bilans [30-8]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Oryginalnie wysłał DONAN: [qb]Dzisiaj to mnie naszło na kombinacje, ze wzgledu na ciekawy rozkład meczów Polskiej extraklasy i wczorajsze zwycięstwo KSZO, mam zamiar grać progresja kolejne mecze. Zaczynam dzisiaj od Zaglebia z Amica, jesli nie wejdzie to potem będzie Groclin z Ruchem, jesli i to nie wejdzie to zagram następnie dwa mecze Górnik z Widzewem i Pogon z Lechem, a na niedziele zostaje Odra - GKS Legie i Wisłe odpuszczam, oczywiscie to tak bardziej dla zabawy za mała kaskę.
:zobacz: Piatek 13:00 Zaglebie Lubin - Amica Wronki Sobota 13:00 Groclin Dyskobolia - Ruch Chorzów Sobota 18.00 Górnik Zabrze - Widzew Lodz Pogon Szczecin - Lech Poznan Wisla Kraków - Wisla Plock Sobota 18:15 Legia Warszawa - Garbarnia Jaworzno Niedziela 13:00 Odra Wodzislaw - Dospel-Katowice SSA
Zobaczymy czy cos z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Pozdrawiam[/qb] No i koniec zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zaglebie - Amica 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201 |
Witam! Mam do Was prosbe. mozecie podac jakis zespol, ktory by sie dobrze nadawal do rozpoczecia progresji. Najlepiej by bylo zeby szybko zremisowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To bedzie moja pierwsza proba, wiec chcialbym zeby sie udalo. Tak na zachęte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Od razu mowie ze nie mam zbyt duzo funduszy (i niechcialbym zbyt duzo ryzykowac). Probowalem sam cos wymyslic, jednak wydaje mi sie ze lepiej spytac sie bardziej doswiadczonych graczy.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Wiesz co DONAN tak czytając twoje stawianie na te polskie mecze po kolei doszedłem do wniosku że to jest nawet dobry sposób. Jeżeli w danej lidze mecze rozgrywają się na przestrzeni 3 dni o różnych porach to wiadomo że na 98% będzie chociarz w jednym z nich remis. Coś mi się zdaję że pomyślę troche więcej nad tym patentem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (oczywiście jak mi pozwolisz DONAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Marek: [qb]Witam! Mam do Was prosbe. mozecie podac jakis zespol, ktory by sie dobrze nadawal do rozpoczecia progresji. Najlepiej by bylo zeby szybko zremisowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To bedzie moja pierwsza proba, wiec chcialbym zeby sie udalo. Tak na zachęte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Od razu mowie ze nie mam zbyt duzo funduszy (i niechcialbym zbyt duzo ryzykowac). Probowalem sam cos wymyslic, jednak wydaje mi sie ze lepiej spytac sie bardziej doswiadczonych graczy.
Pozdrawiam[/qb] Cze Z tych lepszych liga to ja polecam: Everton 9 bez X Marsylie 8 bez X natomias najwięcej meczy bez X z lepszych lig ma Bristol City - 17 :eek: A jeżeli chcesz to mogę co podesłać ok. 30 drużyn, które najlepiej nadaja się na progresja. Ja w tym tygodniu do moich "starych" 9 drużyn dodam ok. 20. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb] Cze Z tych lepszych liga to ja polecam: Everton 9 bez X Marsylie 8 bez X natomias najwięcej meczy bez X z lepszych lig ma Bristol City - 17 A jeżeli chcesz to mogę co podesłać ok. 30 drużyn, które najlepiej nadaja się na progresja. Ja w tym tygodniu do moich "starych" 9 drużyn dodam ok. 20. [/qb] Jakbys mogl to podeslij mi te druzyny. To na forum czy na e-maila?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb] Oryginalnie wysłał Qcz: [qb] Oryginalnie wysłał wOJOK: pewnie na Man City (graja z Chelsea i mam czuja ze bedzie X). O ile wiem to MC gra z MU u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro Wojak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Man C. gra u siebie z Man U. i coś czuję ( i mam nadzieję) że będzie remis bo stawiam 160 zł :eek: [/qb] No tak, znalazlem jakis nieaktualny terminarz. Witaj srQcz, widze ze tez sie zarejestrowales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Sam sie zastanawialem, czy tych Manchesterow nie puscic, ale postanowilem, ze moze w nastepnej kolejce sprobuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
Oryginalnie wysłał DONAN: Bilans [30-8] Jako, ze jestem poczatkujacym progresowiczem prosze o wytlumaczenie co oznacza [30-8] Dzis wszedlem w progresje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Guingamp - Marseille Wolfsburg - Brema Istres - Nancy Colchester - Bristol City zaczalem od 5 zloty na jeden kupon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb]Wiesz co DONAN tak czytajac twoje stawianie na te polskie mecze po kolei doszedłem do wniosku że to jest nawet dobry sposób. Jeżeli w danej lidze mecze rozgrywaja się na przestrzeni 3 dni o różnych porach to wiadomo że na 98% będzie chociarz w jednym z nich remis. Cos mi się zdaję że pomyslę troche więcej nad tym patentem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (oczywiscie jak mi pozwolisz DONAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Pozd[/qb] Ja własnie siedzę z kalkulatorem i obliczam ile można stracić jesli nie będzie żadnego remisu. Co do patentu to kombinuj, zawsze co dwie głowy ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ciekawa się wydaje liga Turecka Rozkład jazdy - kursy z Expektu Piatek
19:00 Besiktas - Elazigspor 5.20
Sobota
12:30 Diyarbakirspor - Ankaragucu 3.25
12:30 Goztepe - Trabzonspor 3.25
12:30 Istanbulspor - Gaziantepspor 3.25
17:55 Adanaspor - Galatasaray 3.35
Niedziela
12:30 Genclerbirligi - Altay 3.90
12:30 Kocaelispor - Denizlispor 3.10
12:30 Bursaspor - Malatyaspor 3.25
18:00 Samsunspor - Fenerbahce 3.30 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Oryginalnie wysłał wOJOK: [qb][Jako, ze jestem poczatkujacym progresowiczem prosze o wytlumaczenie co oznacza [30-8][/qb] 30 - ilosc zakonczonych druzyn granych progresja 8 - ilosc niezakonczonych druzyn (tzn. druzyn ktore czekaja niecierpliwie na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Witaj Mondex, z tego co obczaiłem to nie jest to zbyt opłacalne, za duże ryzyko. Tylko w wyjatkowych sytuacjach, jesli rozklad meczy jest atrakcyjny można spróbować.
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|