Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał wOJOK:
pewnie na Man City (graja z Chelsea i mam czuja ze bedzie X).
O ile wiem to MC gra z MU u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro Wojak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Qcz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał wOJOK:
pewnie na Man City (graja z Chelsea i mam czuja ze bedzie X).
O ile wiem to MC gra z MU u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro Wojak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Man C. gra u siebie z Man U. i coś czuję ( i mam nadzieję) że będzie remis bo stawiam 160 zł :eek:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Co sądzicie jeśli chodzi o progresie x na
temat zespółu Tłoki Gorzyce?Dla mnie to król
remisu w tym sezonie!

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał roofo2r:
[qb]Co sądzicie jeśli chodzi o progresie x na
temat zespółu Tłoki Gorzyce?Dla mnie to król
remisu w tym sezonie![/qb]
A "mistrzuniu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> powiedz gdzie zastawie to jako singla? Jak mi wskazesz takiego bukmachera to bedziemy z Jamesem chyba najszczesliwszymi ludzmi na swiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Kejsper

Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
a ja gram:
CHIEVO II
MODENA II
EVERTON II
NEWCASTLE II
GUINGAMP III
M'GLADBSCH II
WOLFSBURG I
MARSEILLE IV
MALLORCA II
MALAGA I
ODRA I
tu zaczynałem od 2zł itd.

AMICA I 10 zł
LILLE I 10 zł
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
No i jeszcze
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Livorno dzisiaj przegralo... na szczescie bo niestety ale nie udalo mi sie tego obstawic wczoraj w stsie... Pani mi powiedzial, ze "mecz byl wczoraj"! No ale nic, byle by tak nie mowila jak juz zremisuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Licze, ze wreszcie cos trafie w sobote...

Pozdrawiam
Kejsper

Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
podpowiedzcie jakas stronke na ktorej mozna obserwowac serie bez remisu!!!
pozdrowienia

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Dzisiaj to mnie naszło na kombinacje, ze wzgledu na ciekawy rozkład meczów Polskiej extraklasy i wczorajsze zwycięstwo KSZO, mam zamiar grać progresja kolejne mecze.
Zaczynam dzisiaj od Zaglebia z Amica, jesli nie wejdzie to potem będzie Groclin z Ruchem, jesli i to nie wejdzie to zagram następnie dwa mecze
Górnik z Widzewem i Pogon z Lechem,
a na niedziele zostaje Odra - GKS
Legie i Wisłe odpuszczam, oczywiscie to tak bardziej dla zabawy za mała kaskę.

:zobacz:
Piatek 13:00
Zaglebie Lubin - Amica Wronki
Sobota 13:00
Groclin Dyskobolia - Ruch Chorzów
Sobota 18.00
Górnik Zabrze - Widzew Lodz
Pogon Szczecin - Lech Poznan
Wisla Kraków - Wisla Plock
Sobota 18:15
Legia Warszawa - Garbarnia Jaworzno
Niedziela 13:00
Odra Wodzislaw - Dospel-Katowice SSA

Zobaczymy czy cos z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Podsumowanie ostatnich dni:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ancona - Verona

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Sampdoria - Livorno (V)
Chievo (I) - Perugia
Cosenza (I) - Palermo (I)
Ternana (I) - Messina (I)
Salernitana (I) - Ascoli

Bilans [30-8]

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Quote
Oryginalnie wysłał DONAN:
[qb]Dzisiaj to mnie naszło na kombinacje, ze wzgledu na ciekawy rozkład meczów Polskiej extraklasy i wczorajsze zwycięstwo KSZO, mam zamiar grać progresja kolejne mecze.
Zaczynam dzisiaj od Zaglebia z Amica, jesli nie wejdzie to potem będzie Groclin z Ruchem, jesli i to nie wejdzie to zagram następnie dwa mecze
Górnik z Widzewem i Pogon z Lechem,
a na niedziele zostaje Odra - GKS
Legie i Wisłe odpuszczam, oczywiscie to tak bardziej dla zabawy za mała kaskę.

:zobacz:
Piatek 13:00
Zaglebie Lubin - Amica Wronki
Sobota 13:00
Groclin Dyskobolia - Ruch Chorzów
Sobota 18.00
Górnik Zabrze - Widzew Lodz
Pogon Szczecin - Lech Poznan
Wisla Kraków - Wisla Plock
Sobota 18:15
Legia Warszawa - Garbarnia Jaworzno
Niedziela 13:00
Odra Wodzislaw - Dospel-Katowice SSA

Zobaczymy czy cos z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Pozdrawiam[/qb]
No i koniec zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zaglebie - Amica 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
Witam!
Mam do Was prosbe. mozecie podac jakis zespol, ktory by sie dobrze nadawal do rozpoczecia progresji. Najlepiej by bylo zeby szybko zremisowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To bedzie moja pierwsza proba, wiec chcialbym zeby sie udalo. Tak na zachęte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Od razu mowie ze nie mam zbyt duzo funduszy (i niechcialbym zbyt duzo ryzykowac). Probowalem sam cos wymyslic, jednak wydaje mi sie ze lepiej spytac sie bardziej doswiadczonych graczy.

Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Wiesz co DONAN tak czytając twoje stawianie na te polskie mecze po kolei doszedłem do wniosku że to jest nawet dobry sposób. Jeżeli w danej lidze mecze rozgrywają się na przestrzeni 3 dni o różnych porach to wiadomo że na 98% będzie chociarz w jednym z nich remis. Coś mi się zdaję
że pomyślę troche więcej nad tym patentem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
(oczywiście jak mi pozwolisz DONAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Pozd

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Marek:
[qb]Witam!
Mam do Was prosbe. mozecie podac jakis zespol, ktory by sie dobrze nadawal do rozpoczecia progresji. Najlepiej by bylo zeby szybko zremisowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To bedzie moja pierwsza proba, wiec chcialbym zeby sie udalo. Tak na zachęte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Od razu mowie ze nie mam zbyt duzo funduszy (i niechcialbym zbyt duzo ryzykowac). Probowalem sam cos wymyslic, jednak wydaje mi sie ze lepiej spytac sie bardziej doswiadczonych graczy.

Pozdrawiam[/qb]
Cze
Z tych lepszych liga to ja polecam:
Everton 9 bez X
Marsylie 8 bez X
natomias najwięcej meczy bez X z lepszych lig ma Bristol City - 17 :eek:
A jeżeli chcesz to mogę co podesłać ok. 30 drużyn, które najlepiej nadaja się na progresja.
Ja w tym tygodniu do moich "starych" 9 drużyn dodam ok. 20. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]
Cze
Z tych lepszych liga to ja polecam:
Everton 9 bez X
Marsylie 8 bez X
natomias najwięcej meczy bez X z lepszych lig ma Bristol City - 17
A jeżeli chcesz to mogę co podesłać ok. 30 drużyn, które najlepiej nadaja się na progresja.
Ja w tym tygodniu do moich "starych" 9 drużyn dodam ok. 20. [/qb]
Jakbys mogl to podeslij mi te druzyny.
To na forum czy na e-maila?

Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Qcz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał wOJOK:
pewnie na Man City (graja z Chelsea i mam czuja ze bedzie X).
O ile wiem to MC gra z MU u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro Wojak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Man C. gra u siebie z Man U. i coś czuję ( i mam nadzieję) że będzie remis bo stawiam 160 zł :eek: [/qb]
No tak, znalazlem jakis nieaktualny terminarz. Witaj srQcz, widze ze tez sie zarejestrowales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Sam sie zastanawialem, czy tych Manchesterow nie puscic, ale postanowilem, ze moze w nastepnej kolejce sprobuje.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
Quote
Oryginalnie wysłał DONAN:
Bilans [30-8]
Jako, ze jestem poczatkujacym progresowiczem prosze o wytlumaczenie co oznacza [30-8]

Dzis wszedlem w progresje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Guingamp - Marseille
Wolfsburg - Brema
Istres - Nancy
Colchester - Bristol City

zaczalem od 5 zloty na jeden kupon.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]Wiesz co DONAN tak czytajac twoje stawianie na te polskie mecze po kolei doszedłem do wniosku że to jest nawet dobry sposób. Jeżeli w danej lidze mecze rozgrywaja się na przestrzeni 3 dni o różnych porach to wiadomo że na 98% będzie chociarz w jednym z nich remis. Cos mi się zdaję
że pomyslę troche więcej nad tym patentem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
(oczywiscie jak mi pozwolisz DONAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Pozd[/qb]
Ja własnie siedzę z kalkulatorem i obliczam ile można stracić jesli nie będzie żadnego remisu.
Co do patentu to kombinuj, zawsze co dwie głowy ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ciekawa się wydaje liga Turecka

Rozkład jazdy - kursy z Expektu
Code
Piatek 
19:00  Besiktas - Elazigspor        5.20  
  
Sobota 
12:30  Diyarbakirspor - Ankaragucu  3.25  
12:30  Goztepe - Trabzonspor        3.25  
12:30  Istanbulspor - Gaziantepspor 3.25  
17:55  Adanaspor - Galatasaray      3.35  
  
Niedziela 
12:30  Genclerbirligi - Altay       3.90  
12:30  Kocaelispor - Denizlispor    3.10  
12:30  Bursaspor - Malatyaspor      3.25  
18:00  Samsunspor - Fenerbahce      3.30   
Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Quote
Oryginalnie wysłał wOJOK:
[qb][Jako, ze jestem poczatkujacym progresowiczem prosze o wytlumaczenie co oznacza [30-8][/qb]
30 - ilosc zakonczonych druzyn granych progresja
8 - ilosc niezakonczonych druzyn (tzn. druzyn ktore czekaja niecierpliwie na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Witaj Mondex, z tego co obczaiłem to nie jest to zbyt opłacalne, za duże ryzyko. Tylko w wyjatkowych sytuacjach, jesli rozklad meczy jest atrakcyjny można spróbować.

Pozdrawiam

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, burbon, forty), 2,030 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,573
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1